Kjo komunë e Kosovws shënon rastin e parë me koronavirus

Mitrovica e Jugut shënon rastin e parë me koronavirus. Mitrovica e Jugut e ka regjistruar rastin…

Shpend Ahmeti ka një kërkesë: Mos u nisni nesër për 1 maj në Gërmi, mos ta prishim në fund

Ahmeti: Mos u nisni nesër për 1 maj në Gërmi, mos ta prishim në fund. Asnjë…

Albulena Haxhiu thotë se qytetarët po kërkojnë protesta, VV’ja nuk ka vendosur ende

Haxhiu: Qytetarët po kërkojnë protesta, VV’ja nuk ka vendosur ende. Zyrtarja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu ka…

Kallashi tregon kush po ia ndalon martesën, ai është ministër

Kallashi: Po du me u martue , po s’po m’lë Arben Vitia. Situatën e pandemisë po…

Roberti i vetmuar në shtëpi, kështu po e kalon kohën

Këngëtari i mirënjohur, Robert Berisha ka tash e disa ditë që ka dal nga karantina. Ai…

Tragjedia/ Familja amerikane shuhet brenda 16 ditëve nga COVID-19

Një punonjës në vijën e parë dhe dy prindërit e tij që po bëheshin gati të…

Çfarë po fsheh? Kina refuzon OBSH-në për hetimin e origjinës së koronavirusit

Pekini zyrtar ka mohuar në mënyrë të përsëritur kërkesat e Organizatës Botërore të Shëndetit për të…

The Big Bang Theory’s Kunal Nayyar shares emotional BTS throwback from final episode

The Big Bang Theory’s Kunal Nayyar shares emotional BTS throwback (Picture: Getty; Kunal Nayyar/Instagram) The Big…