Afrona përmallohet për Bleron, shikoni veprimin e saj

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe gruaja e tij, Afrona po vazhdojnë të jenë një çift…

Nuk ka marrëveshje, nuk gjendet konsensusi për Reformën Zgjedhore

Takimi i Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore përfundoi pa marrëveshje. Palët nuk arritën dot një konsensus…

Opozita fajëson PS: Nuk hoqi dorë nga privilegjet! Pikat që na ndajnë

Nuk ka marrëveshje për reformës Zgjedhore. Palët duket se janë shumë larg një marrëveshje. Përfaqësuesi i…

Learta ka vizituar kunatat në punë, por shikoni kë e ka marrë me vete

Learta Jakupi është një emër shumë i njohur për publikun e medieve rozë. Si gjithmonë janë…

Video/ Vitet kalojnë por kantautori Avni Mula të mahnit kur luan në piano

Në përurimin e sallës së re të koncerteve “Avni Mula” në shkollën e muzikës “Servete Maçi”,…

Fotot/ Ky është roja i vrarë me armë sot në pyll në Himarë

Ylli Luçaj u gjet i pajetë, pasi ishte qëlluar për vdekje me armë zjarri mbrëmjen e…

Duart e arta të Njomzës, kaq bukur e ka grimosur Engjin sot

Engji po vazhdon të jetë tejet e komentuar në publik. Ajo fillimisht u bë e njohur…

Udhëtimi në Francë, ish-ministri: Rama të izolohet për 14 ditë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, mendon se pas lajmit se kryeministri Edi Rama shkoi për punë…

Propozimet/ Opozita kërkon qeveri kujdestare 100 ditë para zgjedhjeve parlamentare

Opozita propozoi në Këshillin Politik, edhe një qeveri kujdestare 100 ditë para zgjedhjeve parlamentare. Ky propozim…

Nga qeveria kujdestare te Gjykata Kushtetuese, çfarë po diskutohet në Këshillin Politik

Në mbledhjen aktuale të Këshillit Politik, ende nuk ka çështje të reja për diskutim. Vetë opozita…