Edhe Gashi mohon rrahjen, thotë se Nushi ia përmendi familjen në debat

Tomë Gashi dhe Nol Nushi mohojnë se janë rrahur në debat. Avokati Tomë Gashi mohon se…

Vetëm sonte, 22 të shëruar nga koronavirusi në Viti

Sot, janë shëruar 87 pacientë nga koronavirusi në Kosovë. Nga ta 22 janë nga komuna e…

E dashura e Ledrit lajmërohet nga karantina, provokon rëndë me veshjen

Sara Hoxha është e dashura e reperit të njohur, Ledri Vulës. Ata e kanë bërë publike…

Rrahje në mes të Tomë Gashit dhe përfaqësuesit të PSD-së pas debatit në studion e RTK-së

Rrihen pas debatit në studion e RTK-së avokati Tomë Gashi me përfaqësuesin e PSD-së . Pas…

60 të shëruar nga koronavirusi në Malishevë

Ka shkuar në 60 numri i të shëruarve nga koronavirusi në Malishevë. Shkon në 60 numri…

Nushi: Tomë Gashi më ofendoi rëndë, e gjuajta me ujë por s’ka pasur rrahje

Milaim Zeka tha se avokati Tomë Gashi dhe Nol Nushi janë konfrontuar fizikisht në debatin e…

Kurti: LDK për zgjedhje e ka Vjosën, e për qeverisje ata të vjetrit që kanë qenë më herët në koalicion me PDK’në

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka sulmuar LDK-në me deklaratën e fundit. Kurti ka…

Aksident trafiku në autostradën Pejë-Prishtinë, vdes një person

Një aksident ka ndodhur sot në afërsi të Kijevës ku jetë ka ndërruar Qerkin Dobruna nga…