Pas rasteve të reja, IKSHPK u bën thirrje qytetarëve të mbajnë distancën dhe të mos dalin pa maska

Sot janë konfirmuar 8 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike…

Rasti me koronavirus në Obiliq është punonjës i një ordinance private në Prishtinë

Sonte është konfirmuar një rast me koronavirus në Obiliq. Kryetari i kësaj komune, Xhafer Gashi me…

Gjendet një person pa shenja jete në Mitrovicë

Një person është gjendur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Mitrovicë. Lamin për Gazetën…

Agnesën e ka zbukuruar edhe më shumë qëndrimi në karantinë, shikoni si po duket

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare. Ajo është tash e disa vite një prej…

Tetë rastet e fundit me koronavirus vijnë nga këto komuna

Ka shkuar në 880 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë…

Rastet e reja në Prishtinë, Ahmeti: Të jemi të kujdesshëm që mos të kemi vatër të re

Sot janë konfirmuar edhe 8 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Kryetari i Prishtinës, Shpend…

Përgjimet kundër Zaev dolen në 5-vjetorin e kurthit të Kumanovës

Në Maqedoninë e Veriut është rikthyer beteja e përgjimeve, në një kohë që vendi po përballet…

Politikanit shqiptar i kërcënojnë me jetë vajzën, ish-deputeti publikon mesazhin

Ish-deputeti Milaim Zeka ka denoncuar një person, i cili nëpërmjet rrjetit social ‘Facebook’, i ka kërcënuar…