Gresa shumë e zonja në kuzhinë, shikoni ҫfarë ka përgatitur sonte

Ajo është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar. Gresa Behluli po…

Luana ndryshon sërish pamjen, shfaqet super-hot në fotot e fundit

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun. Krahas profesioneve të…

Karantina e ka mërzitur Kaltrinën, kështu po e kalon kohën në shtëpi

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur kosovare. Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante,…

“Koronavirusin e mora nga sytë”/ Virologu amerikan: Kisha maskë dhe doreza, ja çfarë ndodhi

Një virolog amerikan, i cili gjithmonë është treguar i kujdesshëm gjatë punës së tij, gjithsesi përfundoi…

Ngjarje tronditëse/ Të burgosurit infektojnë me qëllim njëri-tjetrin, arsyeja do u habisë (VIDEO)

Një ngjarje tronditëse vjen nga një burg në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku…

Arrin në 945 numri i të prekurve me COVID-19 në Kosovë, 18 raste të reja në 24 orët e fundit

18 raste të reja me COVID-19 janë shënuar në Kosovë, gjatë 24 rëve të fundit. Rastet…

E dhimbshme: Këngëtarja e njohur humb të birin 21 vjeçar

Këngëtarja e njohur ka humbur të birin në moshën 21 vjeçare. Këngëtarja amerikane, Melissa Etheridge, ka…

FBI i konfiskon telefonin celular, Burr jep dorëheqjen nga posti i rëndësishëm

Pasi FBI-ja i konfiskoi telefonin celular në kuadër të hetimit mbi shitjen e aksioneve pak para…