Pamje nga ditëlindja e vajzës së Robertit e Norës, ky detaj mori gjithë vëmendjen

Sot, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës fëston ditëlindjen e pestë. E për këtë ditë,…

Fustane të çuditshme për martesë, dështimet e vajzave në zgjedhje (FOTO)

Dita e ceremonisë martesore për shumëkënd mund të konsiderohet si dita më e rëndësishme e jetës.…

COVID-19 nuk i infekton, por në Kosovë 87 fëmijë deri 9 vjeç janë sëmurur

Në Kosovë janë 87 fëmijë të moshave nga 0 deri në 9 vjeç të infektuar me…

“Të lutem kthehu…”, mesazhet prekëse të miqve të adoleshentes që ra nga ballkoni dhe gjeti vdekjen

Homazhe të shumta janë postuar nga miqtë dhe familjarët e një 15-vjeçareje që vdiq tragjikisht pasi…

“Femra të nxehta dhe…”/ Legjenda tregon sekretin me Kim Jong Un dhe ftesën e mohuar nga Michael Jordan (FOTO)

Lideri i Koresë së Veriut ka shumë mistere në jetën e tij. Disa prej tyre janë…

Nora organizon festë të madhe për ditëlindjen e vajzës, publikon këtë video

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik. Para…

Sëmundja e rrallë tek fëmijët e lidhur me koronavirusi i merr jetën një 9-vjeçari

Sëmundja e rrallë që po prek fëmijët vijon të shkaktojë viktima. Një djalë nëntë vjeçar ka…

Zbulohet qeliza antitrup që bllon koronavirusin, kura mjekësore nga një kompani në SHBA

Shkencëtarët në një kompani bioteknike në Kaliforni kanë gjetur një antitrup që bllokon plotësisht coronavirusin në…