Befason vajza e Remzies, publikon një fotografi shumë të ҫuditshme

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Ajo po vazhdon të jetë shumë…

Njomza lajmërohet nga puna, lë ‘gojë hapur’ me veshjen

Njomza Martinaj është tani një emër tejet i njohur për publikun. Ajo u bë e njohur…

19 vjeçarja me shami vritet nga tre burra, ja çfarë zbuluan kamerat (FOTOT)

Një 19-vjeçare me origjinë nga Libani, por që prej kohësh jetonte në Blackburn të Britanisë së…

Boris Johnson telefonon Bill Gates, flasin për vaksinën e COVID-19

Kryeministri i Britanisë së Madhe Boris Johnson telefonoi miliarderët amerikanë Bill dhe Melinda Gates, ku foli…

Paralajmërimi i Kurtit: Kosova rrezikohet nga një grusht shteti nga Rusia

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, paralajmëroi se Kosova rrezikohet nga njw grusht shteti nw Rusi. Ai…

Milot Rashica bëhet baba për herë të parë, publikon foton më të ëmbël të djalit

Futbollisti i kombëtare kosovare, Milot Rashica, sot është bërë baba për herë të parë. Ai dhe…

Gjykata Kushtetuese kritikon krerët e shtetit për deklaratat publike: Duan të ndikojnë në vendimmarrje

Gjykata Kushtetuese në Kosovë ka kritikuar diskursin publik të krerëve të shtetit. Institucioni ka përmendur presidentin…

“Shenjë nga Zoti”/ Bie breshër në formë koronavirusi, alarmohen banorët (FOTOT)

Breshër në formë koronavirusi kanë rënë në Meksikë, duke shtuar zërat midis banorëve se fenomeni mund…