Elderly woman breaks down as breast cancer operation cancelled due to coronavirus: ‘I’m scared it’s going to spread’

Sally’s cancer operation was cancelled due to coronavirus (Picture: Channel 4) An elderly woman sobbed on…

E thjeshtë dhe e bukur, Afrona do ta bëjë Bleron të dashurohet edhe njëherë në të

Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut. Bashkëshortja e Bleros…

Yllka e vajza e saj të veshura njësoj, po duket si motra

Yllka Gashi është aktorja që për vite ka qenë shumë aktive në filma e seriale shqiptare.…

Lajmi i fundit: Aktori shumë i njohur ia merr jetën vetës

Aktori shumë i njohur ka privuar vetën nga jeta, pasi e plagosi ish-partneren në sytë e…

The One Show’s Alex Jones cuts finger on air but co-host left unable to help due to social distancing

Alex cut her finger on The One Show tonight (Picture: BBC) Alex Jones managed to cut…

Jennifer Garner ‘happy’ for ex-husband Ben Affleck as he finds love with Ana de Armas

Jennifer Garner is ‘happy’ Ben Affleck has moved on with Ana de Armas (Picture: Getty /…

The Great British Sewing Bee bids farewell to another contestant after brutal lingerie week

Another contestant was eliminated from The Great British Sewing Bee tonight (Picture: BBC) The Great British…

Egzonën e ka zbukuruar edhe më shumë karantina, sot shkëlqeu me këtë pamje në punë

Egzona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun. Ajo është përherë e folur sidomos…