O Popull: Pa Vjosën Në Krye Të LDK-Së Dhe Pa Albinin Në VV, S’ka Kosovë!

Halil Geci, aktivist i Lidhjes Demokratike të Kosovës, thotë se me Vjosa Osmanin në krye të…

Molla Sula me 37 mijë Euro ROLEX e bleu vajzën e re (FOTO)

Siç raporton Libertas, bashkëshortja e re e reisit Rexhepi është 50 vite më e re. Kryetari…

Genta me ndryshim të madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Piers Morgan ‘bans all cabinet ministers’ from Good Morning Britain after Dominic Cummings scandal

Piers Morgan has banned government ministers from Good Morning Britain (Picture: ITV) Piers Morgan has ‘banned…

Ngordh në Moskë krokodili i Hitlerit, historia e çuditshme e reptilit

Një krokodil që mendohet se i përkiste liderit të Gjermanisë naziste, Adol Hitlerit, ngordhi në kopshtin…

Britain’s Got Talent star Lioz Shem Tov previously performed for Simon Cowell in US

Lioz Shem Tov previously performed for Simon Cowell in America (Picture: ITV) Britain’s Got Talent act…

Paul Mescal goes shirtless for run in London sunshine after teasing Normal People series two

Paul Mescal was spotted enjoying a shirtless run in London (Picture: Spencer Dove) Normal People’s Paul…

Marina vishet sërish në ‘vello’, lë pa fjalë me pamjen

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është…