A do të bëjë dasmë të madhe Blerim Destani? Rrëfehet aktori

Genci, Blasta dhe Graniti publikojnë klipin e këngës “Kalle”

Aktori Blerim Destani është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ai ka dhënë një intervistë për “Shqipëria Live” në Top Channel.

Ai është pyetur se nëse ka në plan të bëjë një dasmë shumë të madhe.
Gjatë fjalës së tij, Blerimi tha se ende nuk i dihet por sipas tij, një dasmë e madhe do të ishte mjaft mirë.

“Unë nuk e di por ato që më njohin unë jetën private ta mbaj private, puna është punë, natyrisht që një dasmë e madhe është mirë të jetë por nuk i dihet. Një dasmë si i bëjmë ne shqiptarët akoma nuk e di”, tha aktori i njohur.

Më tej, ai zbuloi edhe arsyen se përse nuk ka mundur të vijë dot në Shqipëri në këto vitet e fundit.

“Ka katër vite që nuk kam qenë në Shqipëri, sidomos në Tiranë. Përparon çdo vit e më shumë. Komplimente për të gjithë ata që e ndërtojnë Shqipërinë. Jam një adhurues i Shqipërisë sidomos i Kosovës. Unë e kam prejardhjen nga Maqedonia dhe një herë në vit mundohem ti vizitoj këto vende por kam xhiruar jashtë dhe së ka rënë rruga të vij këtu por do jem tetë javë në Shqipëri e do të kem kohë ta vizitoj”, tha ai.