A e keni ditur, kaq e bukur është motra e Leonora Jakupit

Kurti propozon datën 14 qershor për zgjedhjet e parakohshme

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Përveç muzikës, Sharmi dhe eleganca janë dy veti që e karakterizojnë bukuroshen drenicase.

Kurti propozon datën 14 qershor për zgjedhjet e parakohshme

Po kaq joshëse është edhe motra e saj Blerta, e cila sjellë shpesh imazhe të bukura në rrjetin e saj Instagram.

Së fundmi, ka sjellë një foto e ulur në prehrin e bashkëshortit ku po duken të mrekullueshëm.

Kaq shumë ngjan Blerta në motrën e madhe, Leonorën. /ORAinfo/

Kurti propozon datën 14 qershor për zgjedhjet e parakohshme

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !