‘A ka punëtore a jo’, Remzia publikon pamje duke qepur fustanin me makiën


Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Remzia se fundmi ka publikuar një moment duke qepur një fustan me makinë.

‘A ka punëtore a jo’, ka qenë përshkrimi që i ka bërë fotos Remzia, ku shfaqet duke qepur fustanin me makinë.

Tani kur dasmat janë lejuar, këngëtaret kanë nisur të bëhen gati. /ORAinfo/


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...