Adelina i prekë të gjithë me fjalët emocionuese dedikuar babait të ndjerë

Adelina Hasani, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun.

Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë e ekraneve televizive, derisa ajo më shumë është komentuar për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Këtë vit, ajo ka përjetuar një humbje të madhe, pasi babai i saj ka ndërruar jetë. E duket se prej ditës së varrimit, ajo nuk e ka vizatuar varrin e tij, nga dhimbja e madhe. Këtë e ka treguar vetë

Adelina pemës një postimi prekës dedikuar dashurisë më të madhe të saj.

“Babi, deri sot s’gjeta asnjehere force me ardhe me t’vizitu te varri, se me vdekjen tande s’u pajtova asnjehere.

Po sot erdha, e perjetova edhe njehere diten e varrrimit tend. Mu ba shpirti cope cope, u binda qe dashnia jone tash e tutje eshte hyjnore e qe takimet tona mund te ndodhin vetem ne endrra, ndonjehere…

Kete te fundit e pres cdo nate, se po m’dhembe shpirti qe kam fillu me ta harru eren

Me mungon deri ne palce, dashnia jem me e madhe!”

Fjalët e saj më të vërtetë janë prekëse dhe shumë të ndjera./ORAinfo/