Adelina vjen me foton më të bukur me djalin, kaq shumë i ka ngjarë ai

Koronavirusi vret 59-vjeçarin në Kosovë, shkon në 30 numri i viktimave

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nënë e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, pëercjell ORAinfo.

Adelina nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Së fundi ai ka postuar një foto me djalin e saj, e i cili duket se i ka ngjarë shumë.

E nënë e djalë ju ‘shkrijnë’ me pamjet./ORAinfo/

Koronavirusi vret 59-vjeçarin në Kosovë, shkon në 30 numri i viktimave

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !