Adnan Januzaj mund të largohet nga Sociedadi

Mezi po e presim! Besa Kokëdhima paska përgatitur një super bashkëpunim me artistin ndërkombëtarAnësori me tipare sulmuesi, kosovari Adnan Januzaj mund të largohet nga Real Sociedadi. Sipas mediave spanjolle, sulmuesi i krahut mund të shitet gjatë kësaj vere pasi nuk i është ofruar kontratë e re nga klubi spanjoll. Mezi po e presim! Besa Kokëdhima paska përgatitur një super bashkëpunim me artistin ndërkombëtar Januzaj ka kontratë me ekipin spanjoll deri në vitin 2022. Sociedadi për Januzajn po kërkon rreth 20 milionë euro. 25-vjeçari këtë sezon ka shënuar tetë gola dhe katër asistime në të gjitha garat.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !