Adriana vishet me fustan ari për të shkuar në dasmë, kaq të bukur nuk e keni parë moti

Vazhdon “tërmeti” në tregun valutor, euro në nivele minimale kundrejt lekut shqiptar

Adriana Matoshi duket në formë të mirë në fustanin me dekolte të hapur.

Ajo kohëve të fundit po merr vëmendje të madhe me postimet që herë pas here bën në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për aktoren dhe deputeten e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, e cila njëherësh komentohet mjaft shumë për paraqitjet në Instagram.

Kësaj radhe, nëna e katër fëmijëve është shfaqur në formë të mirë me një fustan me nuanca ari të shkurtër.

Dukjen e ka kompletuar me një palë sandale ngjyrë kafe si dhe ka vënë në fokus një unazë të madhe ari.

Ndonëse nuk ka bërë ndonjë përshkrim në lidhje me këtë, ajo mori reagime të shumta kryesisht pozitive.

Shkëlqimi dhe paraqitja glamuroze e Matoshit vjen pak muaj pas ndarjes nga futbollisti afrikan, Keith Groeneveld.

Me këtë të fundit shijoi lidhjen prej më shumë se një vit.

Vazhdon “tërmeti” në tregun valutor, euro në nivele minimale kundrejt lekut shqiptar

Vazhdon “tërmeti” në tregun valutor, euro në nivele minimale kundrejt lekut shqiptar

Vazhdon “tërmeti” në tregun valutor, euro në nivele minimale kundrejt lekut shqiptar