Aida bëhet nusja më e bukur për Bajram, tregon nëse ka agjeruar


Nuk ka shumë muaj që këngëtarja e njohur, Aida Doçi kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Ajo ka treguar se si këtë vit po e pret festën e Bajramit larg familjes së saj.

Mes tjerash ajo ka treguar se edhe ka agjëruar.

“Po e kam agjeru Ramazanin edhe shumë lehtë ka shku, diqysh e kam agjëru si burrat”, ka thënë ajo për ATV.

Por, si dhe çka ka dashur të thotë ajo me këtë “llojë agjërimi”,ndoshta mund ta kuptoni ju…


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...