Aksident i rëndë trafiku, dyshohet për një viktimë

Bllokohen rreth 100 studentë kosovarë në Turqi

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Komunën e Deçanit.

Në fshatin Baballoq të Komunës së Deçanit ka ndodhur një aksident i rëndë dhe dyshohet për një viktimë.

Si pasojë e aksidentit njëra nga veturat ka përfunduar poshtë rrugës.

Bllokohen rreth 100 studentë kosovarë në Turqi

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe zjarrfikësit, dhe Policia e Kosovës.

Ne do t’iu mbajmë të informuar rreth rastit.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !