Albatros Rexhaj kritikon Top Channel për Fifin: Nuk luhet me shëndetin psiko-fizik të njeriut

Semi, Fifi dhe Einxhel shkojnë në nominim për të premten

Albatros Rexhaj ka kritikuar Top Channel, pasi Fifit i ra të fikët LIVE në spektaklin e Big Brother VIP.

Ai përmes një shkrimi në Facebook, ka thënë se mirëqenia psiko-fizike nuk është lojë.

Tutje ai ka thënë se ky është një abuzim i pastër me personalitetin dhe shëndetin e tjetrit

“Spektakli mund të jetë lojë, por jo mirëqenia psiko-fizike e tjetrit, prandaj produksioni nuk mund të shpëlahet me lojë fjalësh dhe as duke e hedh fajin te Fifi. Ky është abuzim i pastër me personalitetin dhe shëndetin e tjetrit”, ka shkruar Albatros Rexhaj.

Lajme me shume...