Albulena Haxhiu, Vlora Dumoshit: Na gjuaj me vezë nëse e sheh që kemi bërë shkelje ligjore

Haxhiu, Dumoshit: Na gjuaj me vezë nëse e sheh që kemi bërë shkelje ligjore.

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, i ka reaguar deputetes së LDK-së, Vlora Dumoshit, e cila la vezë tek ulëset e kryeministrit Albin Kurti, kryekuvendarit Glauk Konjufca, si dhe tek ulësja e ministres Haxhiu.

“Gjuj, mos na le këtu, nëse e sheh që kemi naj shkelje ligjore, gjuna”, është dëgjuar duke i thënë Haxhiu deputetes Dumoshi.

Ndërkohë, Haxhiu po ashtu është parë duke biseduar me Dumoshin tek ulësja e kësaj të fundit në Kuvend.