Alvisa sapo ka dalë nga grimerja, me këtë pamje do a lë pa fjalë bashkimin

Alvisa Qarri, është njëra nga konkurrente më të përfolura në emisionin e dashurisë “Përputhen”

Që kur ajo është bërë pjesë e këtij programi, ajo ka rënë në sy për elegancën dhe bukurinë e saj, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është një format konkurrues, Alvisa ka qenë njëra nga më të preferuarat si nga djemtë ashtu edhe nga publiku.

Tani ajo është në njohje me djalin nga Kosova, Bashkimi, por që ende asnjëherë nuk janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Së fundmi Alvisa ka postuar një foto, ku shihet se ka dalë nga grimerja. Ajo do ta mahnitë me bukurinë e saj Bashkimin./ORAinfo/

Lajme me shume...