Amp SiteMap

 • Lutfi Haziri paralajmëron: Java e ardhshme vendimtare për qeverinë, priten zhvillime nga Dhomat e Specializuara
 • Nuk i ndahen detit kosovarët, kolona të gjata në kufi me Shqipërinë
 • Moti ndryshon nga kjo javë, temperaturat do të shënojnë rritje
 • Edhe në laboratorët privatë nga sot bëhet testi për Koronavirus, çmimrt nga 20 deri 50 euro
 • Ekspertët parashikojnë si do të jetë jeta jonë pas vaksinës së COVID-19
 • Pas 150 ditëve me Koronavirus në Kosovë, kjo është situata tani pê tani
 • Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani
 • Reperi Nik ka lansuar mbrëmë këngën e tij më të re, “Tell’em”
 • Vaksina e Novavax jep efekte pozitive 131 vullnetarët e fazës së parë zhvilluan antitrupa
 • Çfarë ka ndërmend Rusia? Prodhojnë pistoletën “Udav” që çan dhe antiplumbin (FOTO)
 • 100 ditë pa asnjë rast të ri me COVID-19, ky është shteti që po e ‘mposht’ koronavirusin
 • Horror në plazh/ Motori i ujit kalon mbi trupin e një gruaje dhe e lë të vdekur
 • Shpërthimi në Bejrut/ Një tjetër video dasme bëhet virale, reagimi i nuses tregon gjithçka
 • Institucionet bëjnë me dije se ka mungesë të rezervave të gjakut, bëhet apel për më shumë dhurues
 • Kritikoi kosovarët se nuk po lexojnë, por postimi i Kurtit ishte me plot gabime gjuhësore
 • Ja ҫfarë pritet të ndodhë nesër në vendin tonë
 • Kunata e Leartës shumë e zonja në kuzhinë, shikoni ҫfarë ka përgatitur sonte për familjen e saj
 • Adelina Ismaili rikthehet pas në kohë, me këtë kujtim ka emocionuar të gjithë
 • Prej që janë bërë prindër s’po mund të kalojnë kohë së bashku, Gëzimja e Hamza befasojnë me këtë veprim
 • Sot mbushi 28 vjet, Afrona na prezanton me tortën ‘gjigante’ të ditëlindjes
 • Shfaqet e veshur me fustan shumë të shkurt, a është kjo paraqitja më provokative e Leartës?
 • Rally of Hope bashkon mbi 100 milionë njerëz
 • Kjo pjesë e Prishtinës nuk do të ketë rrymë nga mesnata deri në mëngjes
 • Një person në Vushtrri mbetet i shtrirë në tokë: Ekipet mjekësore u vonuan për t’i ofruar ndihmë
 • 273 mijë raste të reja në botë me koronavirus brenda 24 orëve
 • Me fustan të gjatë e me frizurë si të nuseve, vajza e Njomzës befasoi të gjithë me pamjen e fundit
 • Dasmat nuk po ndalen as në kohë pandemie, në Klinë e marrin nusen me motorra
 • Me 3976 raste aktive, kështu krahasohet Kosova me shtetet e rajonit për gjendjen me Covid-19
 • Përfshihet nga flaka një shtëpi në Prishtinë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes
 • Dëmtohet minarja e xhamisë pas një stuhie të fortë në Reҫak
 • FOTO/ “Drita udhëheqëse”- Ditmir Bushati humb njeriun e tij të shtrenjtë. Mesazhi që përcjell në rrjetet sociale
 • Shkodër, gjendet i vrarë me armë zjarri një person
 • O’Brien: Kina dëshiron që Trump t’i humbë zgjedhjet
 • Vjen lajmi i mirë nga epidemiologu i njohur: Koronavirusi nuk është më aq kërcënues si shkak i një mutacioni
 • Simptomat e koronavirusit ndryshojnë ditë pas dite, ja ҫfarë duhet të dini rreth tyre
 • Protesta të ashpra në Liban, qytetarët të pakënaqur me qeverinë pas shpërthimit në Bejrut
 • Afronës i organizojnë festë të madhe për ditëlindje, dalin pamjet nga atmosfera atje
 • 10 mijë e 247 të infektuarve, por Raka thotë se Kosova ende s’e ka kaluar fazën e parë të koronavirusit
 • Bill Gates jep parashikim e tij për fundin e pandemisë
 • Shtëpia e Bardhë është interesuar rreth mundësisë që të shtohet fytyra e Trumpit në Mount Rushmore
 • Për 24 orë edhe 273 mijë raste të reja globale me COVID-19
 • Gjendet pa shenja jete në veturën e tij, policia jep detaje rreth vdekjes se personit në Prishtinë
 • 77 milionë më pak të hyra nga dogana si pasojë e pandemisë
 • Ky është parashikimi i Bill Gates për fundin e pandemisë
 • E veshur dhe e rregulluar me shumë stil, Engji po duket ‘vezulluese’ në paraqitjen e fundit
 • Nusja e Goldit e ka ‘pikturuar’ vetën, do të ‘shokoheni’ me këtë postim të saj
 • Elita po vazhdon pushimet me vjehrrën, pamja e fundit tregon shumë për raportin mes tyre
 • Learta i ka mbledhur motrat e mbesat e burrit për darkë, Shyhretja tregon se ia bëri zemrën ‘mal’
 • Po konsiderohet e pamundur të ndalet hyrja e ushtrisë serbe në territorin e Kosovës
 • Zhvillimet në vend dhe gjendja e rënduar me Covid-19, Kurti e Vitia zgjedhin heshtjen
 • Ministrat e Qeverisë Hoti vozitin këto vetura super të shtrenjta
 • Shtëpia e familjes Bllaca qëndron e mbyllur edhe tani që kanë kaluar 5 muaj nga ngjarje e rëndë
 • Krejt ndryshe, Yllkën nuk do ta njihni me stilin e saj të ri
 • Britania regjistron më shumë se njëmijë raste të reja me COVID-19
 • Në Kosovë mungojnë dy barnat kryesore me të cilat trajtohen pacientët në gjendje të rëndë
 • Deri me këtë datë Italia me kufij të mbyllur për Kosovën dhe Shqipërinë
 • Djali i ish-kandidatit të VV-së për kryetar të Shtimes kapet me drogë nga Policia e Kosovës
 • Testohet në SHBA ilaçi kundër dëmtimeve të COVID-19 në mushkëri
 • Hidhet me parashutë nga qafa e Llogarasë, lëndohet 39-vjeçari nga Tirana
 • 100 ditë pa asnjë person të infektuar nga koronavirusi/ Njihuni me vendin më të sigurt në botë
 • Gjatë kohës së pandemisë, sa është e sigurt dalja në zyrë
 • Mblidhen javën e ardhshme gastronomët, këto janë disa nga kërkesat e tyre
 • Shi me erëra dhe breshër në Shtime, shkaktohen dëme të mëdha
 • Testohet ilaçi kundër dëmtimeve të koronavirusit në mushkëri
 • Nusja e Milotit lajmërohet nga shtëpia e tyre në Kosovë, veshja e saj mori tërë vëmendjen
 • Learta ka dalur me vjehrrën dhe kunatën e vogël, secila po duket më zonjë se tjetra
 • Italia me kufij të mbyllur për Kosovën dhe Shqipërinë deri më 7 shtator
 • Tensione në Bjellorusi, arrestohen anëtarë të stafit të kandidates për presidente
 • Karolina e Veriut goditet nga një tërmet prej 5.1 shkallësh Rihter
 • Mblidhen javën e ardhshme gastronomët mblidhen javën e ardhshme, këto janë disa nga kërkesat e tyre
 • Ky është shteti që e menaxhoi me sukses krizën- 100 ditë pa koronavirus
 • Qysh në vegjëli, djali i Pajtesës tregohet fotogjen
 • Trump nënshkruan urdhra ekzekutivë për të ndihmuar financiarisht amerikanët
 • Në ShBA, mbi 5 milionë të infektuar me koronavirus
 • Shefja e Kabinetit të Kryeministrit i përgjigjet ministrit të AAK-së: 3 orë u dakorduan për parime në Bruksel
 • Rekord i zi në Shqipëri: Gjashtë të vdekur dhe 136 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
 • Patrollime nga Policia e Kosovës në Karaçevë, ku u panë xhandarmëria serbe
 • Dula Lipa lë ‘gojëhapur’ fansat me paraqitjen e fundit, me këtë ndryshim nuk do ta njihni
 • Dua Lipa lë ‘gojëhapur’ fansat me paraqitjen e fundit, me këtë ndryshim nuk do ta njihni
 • Katër të vdekur e 85 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut
 • Rekord infektimesh/ SHBA, 1 në çdo 66 banorë të prekur me Covid-19
 • Vaksina për të varfrit, Bill Gates investon 150 mln usd
 • Italia e mbyllur për Shqipërinë dhe Kosovën deri më 7 shtator
 • Zgjidhja 400-vjeçare për të shërbyer në restorante në kohën e koronavirusit
 • Macron thirrje ndërkombëtarëve: Veproni shpejt për të ndihmuar Libanin
 • Bilanc lufte/ Brazili kalon 100,000 vdekjet, asnjë shenjë se situata mund të ndalet
 • Covid bën kërdinë në SHBA, parajmërimi i fortë i ekspertëve: Nëse nuk mbahen maskat, numri i viktimave shkon…
 • Stuhia shkatërron ishullin grek, 5 të vdekur përfshirë një foshnje 8 muajshe. Shërbimit Meteorologjik nuk i doli parashikimi
 • Isa Mustafa nuk i frikësohet mocionit të VV-së: Ata ofrojnë vetëm karantinë dhe propagandë
 • Edita Tahiri: Xhandarmëria serbe në Karaçevë shkeli haptazi territorin e Kosovës
 • Coronavirusi në Shqipëri, gjashtë të vdekur, 136 raste të reja dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit
 • Vriten gjashtë turistë francezë në Niger
 • Xhacka: 675 maturantë kanë zgjedhur të studiojnë në FA, hapim në tetor programin në bachelor
 • Hoti tregon se a ka vendim për hapjen e shkollave me 1 shtator
 • Nga java e ardhshme ndryshon moti, temperaturat deri në 32 gradë
 • Bakir Izetbegoviq: Nëse Serbia e njeh Kosovën, do të hapet oreksi për Bosnjën
 • Gold AG del krah gruas këtë të diele, ky detaj merr vëmendjen
 • ​61 raste të reja të infeksionit në Kroaci
 • Izetbegoviq nuk beson se Serbia do ta njohë Kosovën
 • Rrëfehet imami nga Peja: Kisha simptoma të rënda, në QKUK më thanë se s’ka teste
 • Isa Mustafa nuk përjashton mundësinë e përfshirjes së PDK-së në koalicion
 • Vatra e pandemisë po i rikthehet normalitetit
 • Koronavirusi/ PD denoncon: Situatë katastrofike e Covid-19 në Elbasan, mjekët janë infektuar masivisht
 • Yllka Kuqi tregohet romantike, ndan një moment me bashkëshortin
 • Ankohen banorët e Karaçevës: Institucioneve u kemi dërguar me mijëra shkresa, asnjëherë nuk janë marrë me ne
 • Prishtina drejt normalizimit, bie dukshëm numri i të infektuarve me Koronavirus në kryeqytet
 • Dasmë pa distancë, Policia ndëshkon pronarin e lokalit
 • Mustafa flet pas ‘përplasjeve’ LDK-AAK: Me Haradinajn takohemi posa të shërohet Kryeministri, ka zgjidhje për të gjitha çështjet
 • Italia deri në këtë datë do t’i ketë kufijtë e mbyllur për Kosovën dhe Shqipërinë
 • 188 raste të reja me koronavirus, 142 të shëruar
 • Vdesin edhe 12 persona nga koronavirusi në Kosovë
 • 188 rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna dhe fshatra
 • Edhe Gecaj i përgjigjet Ministrit të AAK-së: Në dialog ka vend për secilin
 • Albin Kurti publikon të dhëna për mungesë lexueshmërie- 2/3 e fëmijëve praktikojnë kopjimin e detyrave
 • Jakup Krasniqi shërohet nga Koronavirusi, tregon për gjendjen e tij shëndetësore
 • Meda sjell imazhin më të mirë me familje nga pushimet
 • Më në fund Remzie Osmani tregon se kush po e shoqëron në pushime
 • Rihapja e shkollave në Britani është prioritet kombëtar, thotë Kryeministri Johnson
 • Italia cakton datën kur hap kufijtë për Kosovën dhe Shqipërinë
 • Driton Selamni i përgjigjet ministrit të AAK-së: Për ata që kanë dilema, dialogu teknik i takon së kaluarës
 • Presidenti publikon pamje të bukura të qytetit të Prizrenit
 • Lefter Maliqi lëshon paralajmërimin e fortë për në vjeshtë: Rotacioni politik i pashmangshëm!
 • Petrit Vasili: Borxhi publik ka kaluar 90%, SPAK të dërgojë pas hekurave përgjegjësit e krimit ekonomik
 • Situata me Covid 19/ Bardh Spahia: 10 pyetje për kryeministrin dhe ministren e Shëndetësisë
 • Afrona sot e ka ditëlindjen, kështu e uron Blero nga distanca
 • Lëndohet gjatë punës, ndërron jetë në QKUK
 • Australia shënon rekord të shifrës ditore të viktimave të koronavirusit
 • Mbi 97,000 fëmijë amerikanë u infektuan me Covid-19 për dy javë
 • Përçarje brenda koalicionit, ministri i AAK-së akuza Hotit: Po më pamundohësohet informimi i saktë për dialogun
 • Pak janë para fillimit të vitit shkollor, Nagavci: Nesër do të iniciojmë diskutim në Kuvend
 • Kosovarët me koronavirus po lajmërohen “me vonesë” për trajtim në spital
 • Jorida Tabaku: Klimë mbytëse për biznesin në Shqipëri. 1.3 mld € të bizneseve shqiptare investohen në Maqedoninë e Veriut
 • COVID-19 i mori sot jetën mikut të tij, Rama bën dedikimin prekës: Çfarë trishtimi! Fjalët përballë vdekjes s’kanë asnjë fuqi
 • Meksika shënon rreth 700 viktima të koronavirusit për 24 orë
 • Shteti do të paguajë edhe për vizitat e ‘shfalerkave’ të atyre që do të akuzohen nga Specialja
 • Murtaja po merr jetë në Kinë
 • Lëvizja e ushtrisë serbe në Karaçevë, VV: Qeveria nuk po mbron qytetarët
 • Kryediplomatja e Kosovës demanton KFOR-in: Hyrja e ushtrisë serbe në Kosovë s’ishte e sinkronizuar
 • Çka ka ndodhur në 24 orët e fundit në Kosovë?
 • 36 pacientë me koronavirus po trajtohen në Spitalin e Gjakovës
 • “Tmerr i peshkatarëve dhe anijeve turistike”, Deputeti i PD, Xhemal Gjunkshi: Hetoni Artur Mecollarin!
 • Një person privohet nga jeta në Prishtinë, Policia dhe Prokuroria japin detajet e fundit
 • Kryeministri Rama e nis ditën me një lajm të mirë: Në zonën e rilindur historike të Vlorës…
 • Sara gjen një mënyrë interesante për ta ‘ushqyer’ bebën në barkun e saj
 • S’ka më rezerva, Qendra e Transfuzionit apelon qytetarët të dhurojnë gjak
 • Bashkëshortja e Korabit shfaqet nga pushimet, ‘çmend’ me linjat e saj në bikine
 • Qentë endacakë pushtojnë Prishtinën
 • Gucati kërcënon Hotin: Ndërprej bisedimet me Serbinë, ose do të përballesh me protesta të përditëshme
 • Situata e fundit me koronavirus në Kosovë
 • Vdes nga koronavirusi skulptori i njohur shqiptar
 • Gjermani, kërcënime me bombë drejtuar agjencive të shëndetit publik
 • Dilemat rreth pandemisë: Sa është i sigurt udhëtimi?
 • Kina shënon më pak raste të koronavirusit se Mitrovica, përgjysmë më pak se Prishtina
 • Njëmbëdhjetë të vdekur, përfshirë tre fëmijë, nga zjarri në një ndërtesë banimi në Çeki
 • Rreth katër mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë
 • Ja sa do të kushtojë një vaksinë kundër COVID-19
 • Historia e çuditshme e kimikateve që e shkaktuan shpërthimin në Bejrut
 • Gurëzeza, aty ku takohet historia me natyrën
 • ​Liderët botërorë mblidhen sot në ndihmë të Libanit
 • Mali i Zi kërkon dy teste për qytetarët e Kosovës që të hyjnë në këtë vend
 • Videoja që tregon se si funksionon maska në parandalimin e përhapjes së COVID-19
 • Bie numri i të infektuarve në Itali/Ja si u paraqit situata 24 orët e fundit
 • Virologët më të njohur të Gjermanisë: Maska, e detyrueshme në shkolla
 • Zbulohet sindroma e rrallë te fëmijët e prekur nga koronavirusi
 • Kufizimet e COVID-19/ KE iu hap derën qytetarëve nga disa vende, çfarë u vendos për Shqipërinë
 • Koronavirusi/ “Kemi lozur prej dekadash me sigurinë e species tonë”- Gazetarja e njohur: Gabimi i madh që na ka sjellë në këtë situatë…
 • Bota nuk di asgjë për to/ Çfarë sekretesh fshihen në qytetet e mbyllura të Rusisë? (FOTOT)
 • Maqedonia e Veriut shënon rritje të rasteve me koronavirus, 200 infeksione të reja në 24 orët e fundit
 • FOTO+VIDEO/ Plasin revoltat në Bejrut, sulmohen zyrat e dy Ministrive, hidhet gaz lotsjellës. Varet në shesh manekini i liderit libanez të Hezbollahut
 • E TRISHTË/ Zgjohet nga koma, por kupton se ka humbur të gjithë familjen nga koronavirusi
 • Nëna hap tunelin 35 m nën tokë për të shpëtuar djalin nga burgu, por e pëson keq (FOTOT)
 • Javë e rëndë për vendin tonë, ja sa persona humbën jetën që nga e hëna si pasojë e koronavirusit
 • Pasi doli nga operacioni, Bebe Rexha pranoi një dhuratë shumë të bukur
 • Eksperti amerikan: Parashikimi im është se këtë vit Trump ka 91 për qind shans të fitojë në zgjedhje
 • Haxhiu tregon se a është pajtuar ndonjë parti nga opozita për rrëzimin e Qeverisë Hoti
 • Patrullimi i xhandarëve serbë në Karaçevë, vjen reagimi nga Lutfi Haziri
 • Puna në kohë pandemie, gastronomët bëjnë këtë veprim
 • Bill Gates jep 150 milionë dollarë që vaksina kundër Covid-19 të shkojë edhe tek të varfrit
 • U zhduk para tre ditësh, gjendet 14-vjeçarja shqiptare, babai i saj tregon se ku kishte qenë vajza
 • Kunata e Leartës sapo pranoi një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj
 • Genta Ismaili publikon pamje ‘përrallore’ nga pushimet që po kalon me të dashurin biznesmen
 • Itali, fillon eksperimentimi te njerëzit i vaksinës anti-COVID19
 • Akuza ndaj ekzekutivit nga Veteranët: Po rri duarkryq karshi sulmeve të Serbisë ndaj UÇK-së
 • Izolohet i gjithë fshati pas rishfaqjes së sëmundjes vdekjeprurëse
 • Vaksina kundër koronavirusit, ja sa do të kushtojë ajo
 • Egzona si zonjë e rëndë, doli e veshur me kompletet më të bukura që keni parë
 • Doli e veshur me fustan të shkurt e të ngusht, Afërdita do ta ‘ҫmend’ burrin me këtë pamje
 • Policia ia ndaloi shpërndarjen e albumit për fansat e tij, por ja kujt i kërkon falje Mozziku
 • SHBA, brenda 24 orëve mbi 1.300 viktima nga koronavirusi
 • Mësohet se sa do të kushtojë një vaksinë kundër Covid-19
 • Dy vëllezër rrahin tre policë në Himarë
 • Paloka pyet Ballën: Çfarë di për komunikimet e shefit tënd me Dritan Dajtin në burg? 7 vite në pushtet të mjaftueshme për të zbardhur gjithçka
 • Ministri i Shëndetësisë vizitoi Preshevën, shkoi atje me targa RKS
 • Kryeministri paralajmëron zgjedhje të reja, kjo është arsyeja
 • Sara zbulon barkun e fryrë në plazh, por bën një veprim shumë të ҫuditshëm
 • Shkendën e ka zbukuruar edhe më shumë mbulesa, ‘mahniti’ ndjekësit me pamjen e fundit
 • Kërcënime me bomba ndaj agjencive të shëndetit publik në Gjermani
 • Trump: Moska nuk do që unë t’i fitoj zgjedhjet presidenciale
 • Kryeministri i Libanit paralajmëron zgjedhje të reja, shkak shpërthimi në Beirut
 • Rrahje mes dy femrave në Pejë, dalin pamjet teksa ia shkulin flokët njëra-tjetrës
 • Stuhi e madhe në Shtime, shkaktohen dëme të mëdha
 • Kjo është pasuria ‘marramendëse’ e Kryetarit të Prizrenit
 • Rrahje mes të rinjëve në Prishtinë, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes
 • Deputeti i PDK-së kërkon dorëheqjen e kryetarit të Kamenicës pas hyrjes së xhandarmërisë serbe në Karaçevë
 • Frymë e madhe në Malishevë, shkaktohen dëme në rrugë
 • Panë xhandarmërinë serbe para dyerve të shtëpisë, banorët e Karaçevës rrëfejnë frikën që përjetuan
 • Ndërhyn Policia, anulohet tubimi i Mozzikut në Prizren
 • Vajza e Remzies është një arkitekte shumë e zonja, këtë e dëshmoi edhe me postimin e fundit
 • ‘Bahari’ i serialit ‘Më fal’ në gjendje të rëndë shëndetësore, familja e saj shumë të shqetësuar
 • “E drejta jonë të eliminojmë grekët” — Shtohen tensionet, Turqia nis anijet e armatosura në Egje
 • Lajmi i fundit: Gjendet pa shenja jete një person brenda veturës në Prishtinë
 • Bahtiri: Qeveria i dha leje Mozzikut për turne pa e pyetur fare Komunën e Mitrovicës
 • Vdes edhe një person nga koronavirusi në vendin tonë, vjen nga kjo komunë
 • Filloi pushimet pasi u shërua nga koronavirusi, Adelina Thaҫi tregon se si po ndihet tani
 • Pasi përfundoi punën bëhet gati për të dal, Njomza rregullohet për vete e bëhet si ‘rrush’
 • Remzia fillon pushimet në këtë vend ‘përrallor’, por kush po e shoqëron atë?
 • Gruaja e Sabri Fejzullahut ndihet ende si vajzë e re, bën këtë ndryshim të papritur në pamje
 • Ministrja Bajrami njofton se nga e hëna nisin pagesat e Pakos Emergjente
 • Ministri Veliu paralajmëron se në Karaçevë do të nis patrullimet edhe Policia e Kosovës
 • Bahtiri: Qeveria i dha leje Mozzik për turne pa e pyetur fare komunën
 • U dobësua shumë, Fifi tani shfaqet në gjendje aspak të mirë
 • Mozzik do t’i harroi të gjitha problemet e sotme, kur ta shoh këtë pamje që ka publikuar ish-gruaja e tij
 • Mblidhet e gjithë familja e Shkurte Fejzës, publikojnë momente të bukura së bashku
 • “Të na qeverisë Franca” — Libanezët në rrugë kundër qeverisë, përleshen me policinë
 • Lajmet për Covid-19 shkaktojnë stres
 • Katër të vdekur e 124 të infektuar brenda një dite në Shqipëri
 • Isufi e Bulliqi: Xhandarmëria serbe u fut në Kosovë rreth 300 metra vijë ajrore
 • “Ikni, jeni të gjithë vrasës”/ Shpërthimi në Bejrut, mbi 5 mijë njerëz rrugëve të Libanit kundër qeverisë
 • Katër viktima dhe 200 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore
 • Shqipëri, katër viktima dhe 124 raste të reja me koronavirus
 • Hoti ‘godet’ Haradinajn pasi vizitoi Karaçevën: S’ka nevojë për defilime në vendngjarje, siguria nuk rrezikohet
 • Policia ndalon autobusin me të cilin Mozzik po bën tur në Kosovë
 • Policia i ndaloi mbajtjen e koncertit, ja kë fajëson Mozzik dhe çfarë u thotë fansave!
 • Balla riposton mesazhin e Bashës në “Twitter” për 4 “Dëshmorët e Atdheut”: Drejtësia vonon, por s’harron!
 • Itali, fillon eksperimentimi te njerëzit i vaksinës antiCOVID-19
 • Ja sa do të kushtojë vaksina kundër Covid-19
 • “Pasaporta imune” ose nënshtetësi të re: Si po përshtatën pasanikët me realitetin e ri të pandemisë
 • Zemaj: Qytetarët e Luginës mos të frikësohen të marrin shërbime nga Qeveria e Beogradit
 • Sqarohet KFOR: Patrullimi me forcat serbe ishte i përbashkët
 • Paralajmëron infektologu Dreshaj: Javën e ardhshme mund të rriten rastet me koronavirus
 • Këto temperatura na presin të dielën
 • Gold Ag del me bashkëshorten, kombinimi në veshje bie në sy
 • Këta janë pesë shqiptarët fitues në zgjedhjet e SHBA-ve
 • Gjermani, bartja e maskave e detyrueshme në shkolla
 • Moti i lig “frenon” pushuesit nga Kosova drejt Shqipërisë
 • Shyhretja shfaqet duke pirë kafe, kompletet e saj marrin gjithë vëmendjen
 • Mbi 1,200 të vdekur për një ditë, Trump këmbëngul përsëri: Virusi po zhduket
 • Keshilli Nacional i Shqiptarëve i përgjigjet Policisë serbe: Flamuri kombëtar do të valojë në Luginë
 • Ministri kroat-Vuçiqit: Je në prag të politikës së dështuar të Millosheviqit
 • Basha kujton 4 “Dëshmorët e Atdheut”: Po rivriten nga qeveria ortake e krimit të organizuar
 • Balla me pushime në Sarandë, nxjerr fotot nga peshkimi dhe një mesazh për ‘peshqit e mëdhenj’
 • Lemza e vazhdueshme mund të jetë simptomë e re e coronavirusit, paralajmërojnë mjekët
 • Shkak i pandemisë, tkurret buxheti për ushtrinë
 • Limaj thotë se provokimet e Serbisë duhet të marrin përgjigjen e duhur
 • Kush është mashkulli qe me kaq dashuri po e puthë Ariana Fejzullahu
 • Politikani maqedonas, për xhandarmërinë serbe në Kosovë: Po nxehet, kjo është e mirë!
 • Veteranët kroatë valëvitin flamujt e UÇK-së, shprehin falënderim ndaj shqiptarëve për mbështetje
 • 197 të shëruar e 190 të infektuar nga koronavirusi në Kosovë
 • Haradinaj viziton Karaçevën: Institucionet të mos lejojnë provokime nga xhandarmëria serbe
 • Nga këto komuna dhe fshatra janë të infektuarit e fundit me covid-19 në Kosovë
 • 45 persona në gjendje kritike nga koronavirusi në Kosovë
 • Afro 100,000 të vdekur deri më tani nga pandemia në Brazil
 • Vasili: Ja 3 aktet e tragjedisë ekonomike ku është zhytur Shqipëria, duhet të pritet dora e zezë e Rilindjes
 • 12 të vdekur nga koronavirusi brenda një dite në Kosovë
 • Makroni akuzohet për përpjekje për ta ripushtuar Libanin përmes vizitës së tij
 • ​Zemaj: Insistimi im është që të kemi masa rigoroze
 • Lutfi Haziri: Duhet të jetë kufiri në Ristovc, nëse doni mos me e pa xhandarmërinë serbe në rrugët e Karaqevës
 • Afro pesë milionë amerikanë të infektuar me COVID-19
 • Ministri Quni konfirmon: KFOR’i është duke e hetuar futjen e xhandarmërisë serbe në Karaçevë
 • Gjenerali i pensionuar i FSK-së flet pas ndalimit në Turqi: Ndalesat e tilla janë padrejtësi
 • Ardhja e Mozzik në Mitrovicë, qindra të rinj rrezikojnë shëndetin
 • PDK për futjen e xhandarmërisë serbe në Kosovë: lejimi i KFOR-it dhe neglizhenca e qeverisë janë të papranueshme
 • Haxhiu: Qeveria duhet të japë përgjegjësi , për atë që ka ndodhur dje në Karaçevë
 • Policia prangos gjakovarin, organzoi dasëm në shtëpi
 • Del pozitiv me Koronavirus shefi i Kabinetit të Qunit
 • Manjolla Nallbani sidon moshën duket si çikë e re
 • Gjermania lejon me kusht udhëtimin e partnerëve të pamartuar
 • Shteti me 6 milionë banorë e zero raste me Covid-19 lejon OBSh-në të kryejë testime
 • Rusia, Kina dhe Irani po tentojnë të ndërhynë në zgjedhjet presidenciale të SHBA-ve
 • Basha publikon foto të plazheve: Turizmi, dega më e goditur nga pandemia, 100 mijë punonjës rrezikojnë mbijetesën
 • Ish-deputeti nxjerr fotot: Mijëra biznese në Korçë mbyllin qepenët, qytetarët të zhytur në varfëri ekstreme
 • Meta kujton Sabri Godon dhe premton: Do kthehemi në shina, populli i kuptoi pasojat që sjell dhunimi i Kushtetutës
 • Zemaj: Do të këmbëngul që shqiptarëve t’u ofrohen shërbimet mjekësore në Preshevë
 • Gruaja nga Peja zbulon listën me rreth 40 persona të testuar për COVID-19 dhe rezultatet, organet nisin hetimet
 • Mbyllen dy shkolla në Gjermani pas shënimit të rasteve të Coronavirusit
 • Meta publikon pamjet tronditëse: Koha që shqiptarët të marrin në zotërim vendin dhe fatet e tyre!
 • FOTO/ Zhduket prej 3 ditësh 14-vjeçarja në Vlorë, babai shpërthen në lot: Jam i çoroditur nga trutë, ja gjurmët e saj të fundit
 • Ministrja Haradinaj: Serbia nuk do të duhej ta kishte mundësinë të ulej në tavolinë me Kosovën derisa përditëson fletarrestimet ndaj ish luftëtarëve
 • Policia jep detaje për për Karaçevën
 • Martohet për herë të dytë ‘Gymyshi’, pamje nga dasma
 • E pranon Capital T se është në lidhje me Adrolen?
 • Lajmi i fundit: Veterani i UÇK-së lirohet nga policia turke
 • Qehaja: Hoti duhet të kërkojë sqarime nga KFOR-i për patrullimin me xhandarmërinë serbe në territor të Kosovës
 • Për tre muaj nuk u infektua asnjë person në Vietnam, por si erdhi deri tek ringjallja e COVID-19
 • Mijëra vetë nënshkruajnë një peticion që Franca të marrë nën kontroll Libanin
 • Thyen bodrumin dhe vjedh një shishe uji në Zvicër, kosovari gjobitet me 500 franga
 • Meksika shënon rreth 800 viktima të koronavirusit për 24 orë
 • Pjerin Ndreu jep lajmin e mirë për dy nënkryetarët e bashkisë: Kaluan me sukses koronavirusin!
 • “S’jam i duhuri për të vlerësuar kontributin e tij”, Rama kujton Sabri Godon: Atij i dukej ironike që unë të isha…
 • Hoti deklarohet për hyrjen e xhandarmërisë serbe, paralajmëron veprime
 • Deputetja e PDK-së: Në ditën që diskutohej për Ligjin e UÇK-së, xhandarët serbë bënë “shëtitje” në Kosovë
 • Mbesin pa pensione mbi 200 persona
 • Martohet aktori i njohur turk, sjell imazhe nga dasma
 • ShBA-ja i vendos sanksione kryetares së Hong Kongut, Carrie Lam
 • Parashikimi i motit në Shqipëri
 • Zhduket e mitura në Vlorë, babai mes lotësh: Për herën e fundit është parë në një hotel në Lushnje
 • Në BE pesë, në Maqedoni 4.2 shtretër spitalorë në 1.000 banorë
 • Kjo është pasuria marramendëse e Behgjet Pacollit
 • Shërohet nga Koronavirusi deputeti i VV-së
 • Këtë fundjavë më pak vetura e kaluan kufirin me Shqipërinë, moti ua prish planet kosovarëve
 • Rishfaqet sërish murtaja në Kinë, izolohet i gjithë fshati
 • California me 10 mijë të vdekur nga Coronavirusi
 • Dështojnë negociatat rreth pakos ndihmëse për ekonominë amerikane
 • Libani para krizës humanitare
 • Veterani i UÇK-së ndalohet nga Policia turke pasi Serbia ka dërguar emirin e tij në Interpol
 • Gjermania dhe Franca tërhiqen nga bisedimet për reformimin e OBSh-së pas tensioneve me ShBA-në
 • ShBA-ja shënon mbi 1,200 të vdekur nga Covid-19 për një ditë
 • Në Kosovë, afër 4 mijë raste aktive me Koronavirus
 • Për ta rrëzuar Qeverinë Hoti, Vetëvendosje pret votat e PDK-së
 • Shqetësuese: Gjermania shënon mbi 1,100 raste e 12 viktima të Covid-19 për 24 orë
 • Shkon në 18 numri i viktimave të aeroplanit të rrëzuar në Indi
 • Ekonomia e SHBA-së krijoi 1.8 milionë vende të reja punë gjatë korrikut
 • Rreth 100 mijë familje mbesin pa shtëpi pas shpërthimit në Beirut
 • FOTO/ Harrojnë distancimin social, britanikët “të çmendur” tejmbushin plazhet në ditët e nxehta
 • Zbulohet fjalimi që Meghan Markle mbajti në ditën e dasmës së saj, por a është kjo vërtetë ajo që tha?
 • Italia regjistron rritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus
 • VIDEO/ Avioni me 191 pasagjerë del nga pista dhe ndahet në dysh, numërohen disa të vdekur
 • Funeral në vend të dasmës, vdekja e infermieres në Bejrut përlot botën (FOTO)
 • Koronavirusi/ Gati dozat e para të vaksinës “made in Italy”, nga 24 gushti nis eksperimentimi tek 90 vullnetarë
 • Situata me koronavirus në vendin tonë: 3.961 raste aktive dhe 303 të vdekur, mbi 400 pacientë të hospitalizuar
 • Kaltrina dhe kaҫurrelat e saj të bukura, do ta ‘shkri’ bashkëshortin me këtë pamje
 • Qëndresa dhe Labi fillojnë pushimet, kanë shkuar në këtë vend ‘përrallor’
 • “Nga kush po rrezikohet UÇK-ja?”- kjo është pyetja e Vjosa Osmanit
 • Qytetarët të shqetësuar, publikohen pamjet të reja të xhandarmërisë serbe duke patrulluar në Kosovë
 • Do të sanksionohen personat që thonë se nuk ka virusi, vjen reagimi nga Labi
 • Adelina Thaҫi mposht koronavirusin, shikoni ku ka shkuar menjëherë pas shërimit
 • Një tjetër lëvizje e xhandarëve serbë në territorin e Kosovës
 • Përfundon seanca, nuk miratohet projektligji për Mbrojtjen e Vlerave të UÇK-së
 • Bëhni gati, paralajmërohen temperatura deri 42 gradë celcius
 • Mbesa e vogël e Shyhretës niset për dasmë, ka bërë frizurë e grim si të nuseve
 • Adelina e Zanfina bëhen gati për të dal, dy motrat ia ‘qesin’ flakën Instagramit me pamjen e tyre
 • Lola shfaqet nga pushimet me shoqen e saj të ngushtë, të dyja po duken si loҫka të vërteta
 • Flasin nga Policia e Kosovës pasi xhandarmëria serbe hyri në Kosovë
 • Pas raportimeve për hyrjen e xhandarmërisë serbe në Kosovë, vjen reagimi i Kryetarit të Kamenicës
 • Motra e këngëtares kosovare martohet në kohë pandemie, shikoni si po duket me vello e duvak
 • Raporti i OKB, PD: Qeveria ka ulur shpenzimet për shëndetësinë në kulmin e pandemisë, vijon të bëjë ‘show’ e të tallet me qytetarët
 • Bebe Rexha në gjendje aspak të mirë shëndetësore, detyrohet t’i nënshtrohet një operacioni
 • Nusen e Medës e ka marrë malli për të shkuar në dasmë, shikoni veprimin e papritur që bëri sot
 • Engjin e ka bërë motra si ‘Barbi Kukull’, shikoni reagimin e saj kur e pa vetën në pasqyrë
 • LDK kërkon të ndryshohet projektligji për Mbrojtjen e Vlerave të UÇK-së, nuk pajtohen me të
 • Lajmi i fundit: Xhandarmëria serbe hyn në territorin e Kosovës, dalin pamjet
 • Rrahje në Pejë, prangosen pesë persona
 • Rexhep Selimi thotë se Nisma për mbrojtjen e vlerave të UÇK-së e ka një hile
 • Bolton flet për marrëveshjen mes Kosovës dhe Serbisë, thotë se ajo është larg
 • Ministri i Shëndetësisë nesër do të vizitoi Bujanocin dhe Preshevën
 • Blero do të ‘shokohet’ kur ta shoh, në këtë gjendje ka përfunduar gruaja e saj
 • Këta janë zyrtarët për mbrojtje ligjore të të akuzuarve nga Specialja, mësohen edhe pagat e tyre
 • Për kosovarët që kthehen në Gjermani, nga nesër hyn në fuqi ky vendim
 • Akuzohet se sulmoi kolegun, largohet nga puna drejtori i Postës
 • AAK: Projektligji për vlerat e UÇK-së nuk është garë politike
 • Alketa ‘mahnit’ ndjekësit me postimin e fundit, po duket më e bukur se asnjëherë më parë
 • Roberti ‘ngacmon’ Norën me postimin e fundit, cili do të jetë reagimi i saj?
 • Agnesa publikon pamje të rrallë të prindërve të saj, kështu dukeshin ata shumë vite më parë
 • Njoftim i rëndësishëm nga Ambasada e Kosovës në Gjermani
 • Lëvizje temperaturash, kështu do të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme
 • Ministri Veliu merr vendim për lehtësimin e procedurës për pajisje me pasaportë dhe patentë-shofer
 • Bardh Spahia publikon fotot: Ja si shpenzohen për luks qeveritar taksat e shqiptarëve
 • Kjo është gjendja shëndetësore e kryeministrit Hoti pasi u infektua me Koronavirus
 • 95 milionë euro ndanë Qeveria e Kosovës për rimëkëmbje ekonomike
 • Thaçi u bën thirrje të rinjve që të bëhen ushtarë të Kosovës
 • Bes Kalluka në zi, humb personin e afërt
 • Aeroplani me 191 pasagjerë në bord del nga pista dhe përplaset, ka viktima
 • Ish këshilltari i Trumpit: Prishtina dhe Beogradi larg arritjes së marrëveshjes, shkëmbimi i territoreve nuk do të ndikonte në Bosnje
 • BE kundër Projektligjit për vlerat e UÇK-së: Kjo minon lirinë e shprehjes
 • Votohet në shqyrtim të parë projektligjin për parandalimin dhe luftimin e COVID-19
 • AGK deklarohet për hapjen televizionit TVV nga Vetëvendosje: Një mediumi i tillë është i dëmshëm për lirinë e medieve
 • Labinot Tahiri bëhet me VV-në: Do të vijë edhe dita edhe nata, ku do të qeverisë sërish Albin Aga
 • Naser Ramadani e quan rënie të lehtë, 181 rastet e sotit
 • Ligji antiCovid do të mbështetet nga të gjitha partitë
 • Lulja ka kaq shumë shije, vesh fustanin e njejtë me vajzën
 • Pasuria e Mark Zuckerberg arrin vlerën 100 miliardë dollarë
 • SHBA-ja sanksionon shefen ekzekutive të Hong Kongut
 • Mbi 46 mijë të vdekur nga Coronavirusi në Mbretërinë e Bashkuar
 • Serbia tenton të përmirësojë marrëdhëniet me Azerbajxhanin, pasi i shiti armë Armenisë
 • Kush e shfrytëzoi pandeminë për përfitime të jashtëligjshme?
 • OKB: Për shkak të COVID-19, në Shqipëri po lihen pasdore të sëmurët tjerë
 • Aksident tragjik në Peqin, përplasen dy motoçikleta kokë më kokë, një i vdekur
 • Zvicra ka siguruar 4.5 milionë doza të vaksinës së mundshme kundër COVID-19
 • Tërheqja e 10% nga Trusti, ky është njoftimi i fundit nga kryeministri Hoti
 • Projektligji për parandalimin dhe luftimin e COVID-19 përkrahet nga VV dhe PDK
 • Valbon Krasniqi jep alarmin: Kosova është futur në një fazë kritike në përballje me Koronavirusin
 • Tensione në mes të deputetëve të VV-së e LDK-së, ndërpritet secanca për 10 minuta
 • Këto janë ushqimet që treten lehtë nga organizmi dhe janë të shëndetshme
 • Presidenti libanez: Neglizhenca apo ndonjë raketë mund të kenë shkaktuar shpërthimin
 • Në rajonin e Tetovës sot 10 raste të reja me COVID-19
 • Ademi: Jemi të gatshëm për procesin mësimor në muajin shtator
 • Nga 1845 testime, sot 155 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni
 • Apple sjell rregullim të plotë të sistemit operativ
 • Shifrat/ Mbi 10 milionë të shëruar nga COVID-19 në mbarë botën
 • Tragjedia në Bejrut, SHBA premton mbi 17 milionë dollarë ndihmë emergjente për Libanin
 • Mes gjakut e plagëve, në një spital gjysmë të shkatërruar, mjeku tregon turnin 52 orësh pas shpërthimit në Bejrut
 • Nitrat apo raketa? Erdogan bën deklaratën e fortë për shpërthimin në Beirut, dyshimet e presidentit turk
 • Ministri Zemaj: Familjarët e të infektuarve i kemi larguar me polici nga klinikat
 • Vjosa Osmani kërkon të dënohen me ligj personat që e mohojnë koronavirusit
 • Një i vdekur dhe 135 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri
 • Në muajt e parë të shtatzënisë, por shikoni sa shumë është shëndoshur Sara
 • ​135 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri dhe 1 i vdekur
 • Koronavirusi/ Vasili: Duhet një strategji e re. Pacientët të kurohen me masat e duhura në spitalet rajonale, t’i jepet përparësi mjekut të familjes
 • Tre të vdekur, 181 raste të reja me koronavirus në Kosovë
 • Të infektuarit vijnë nga këto komuna dhe fshatra të Kosovës
 • Licencohen 33 laboratorë privatë, ja kur fillon testimi për koronavirus
 • Larja e dhëmbëve ndihmon shëndetin e zemrës
 • Maqedoni: 33.265 denarë për nevojat themelore për një familje katër anëtarëshe
 • Euro nuk ndryshon, dollari forcohet për 0.31 lekë
 • OBSH: Rritje e ndjeshme e rasteve me COVID-19 te fëmijët dhe adoleshentët
 • Shqipëria nis verifikimin e llogarive të dyshimta për pastrim parash me 82 vende të botës
 • Trump ndalon dy aplikacionet kineze në SHBA
 • Komuniteti ndërkombëtar, i brengosur lidhur me projektligjin për UÇK-në
 • Kryeministri Hoti: S’ka më vazhdim automatik të mandatit për asnjë zyrtar të lartë
 • Shkon në 154 numri i viktimave në Bejrut
 • Belind Këlliçi: Besa Shahini kapet sërish në paligjshmëri, ja faktet që tregojnë si e shkel ligjin
 • Kuvendi shkon në pauzë deri në orën 15:00
 • VV-ja në pritje të PDK-së për mocion mosbesimi ndaj Qeverisë Hoti
 • SHBA-ja premton mbi 17 milionë dollarë ndihmë emergjente për Libanin
 • Maqedoni: Përgatiten 16 mini-reparte infektive, do të bëhet diagnostikim i shpejtë i COVID-19
 • Wuhan, vazhdojnë të kenë probleme pacientët e parë me COVID-19
 • Bejruti përfshihet nga protestat
 • Humb jetën i prekur nga Covid-19 inxhinieri i njohur shqiptar i pyjeve
 • Turqia ka rifilluar kërkimet për gaz dhe naftë në Mesdheun lindor, thotë Erdogan
 • Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, lëndohen dy persona
 • Koronavirusi: Çfarë duhet të dini për analizat e kontrollit?
 • “Na ka marrë malli për dasma”, shikoni nga ku shfaqen Shyhretja dhe Engjellusha
 • Meta thirrje urgjente qeverisë: Shmangni katastrofën në ekonomi dhe familjet shqiptare, pasojat e Covid-19 janë serioze
 • Vjosa Osmani: Kontributi i policëve njihet duke ua plotësuar kërkesat
 • Behgjet Pacolli thotë se AKR-ja do ta mbështetë mocionin e Vetëvendosjes!
 • Nora zbulon sekretin për ‘trupin si peshk’
 • Imazhi që ka prekur botën: Infermierja është bërë simbol i tragjedisë në Bejrut
 • A duhet menaxhuar fluksi i turistëve nga Kosova? Mjeku shqiptar Pipero: Jemi të gjithë në një varkë
 • KSHZ vendos që komisionerët dhe anëtarët e këshillave zgjedhore të marrin më shumë para për zgjedhjet
 • Rrjedhin afatet për krijimin e qeverisë së re në Maqedoninë e Veriut
 • Dënohen 297 qytetarë të Maqedonisë pasi nuk mbanin maska
 • Rexhepi: Koalicioni ASH-AAA në rrugë të mbarë drejt marrëveshjes me LSDM-në
 • Papa Françesku përmbush premtimin: Emëron gjashtë gra për të mbikëqyrur financat e Vatikanit
 • Maqedonisë i mungojnë Prokurorët
 • SHBA-ja e quan Iranin si “sponsorizuesin numër një në botë të terrorizmit”
 • Presidenti ende s’ka filluar t’i paguaj 237 mijë euro për shtëpinë
 • Presidenti serb tregon kur do të takohet me Hotin
 • Ministri Zemaj konfirmon: Javën tjetër do të punësohen 350 mjekë
 • Shpend Ahmeti tregon se kur do të hapen çerdhet në kryeqytet
 • NASA thotë se të gjithë jetojmë në një flluskë gjigante, e formuar si një “krosant i shfryer”
 • Tabaku: Shqipërisë i shtohen 230 mijë të varfër, një tjetër raport ndërkombëtar konfirmon mjerimin
 • Tërmeti i 26 nëntorit/ Shpërthen kreu i PD-së në Durrës: Nuk është bërë asgjë! Babëzi edhe në fatkeqësi
 • Pasuria e ish-ministrit Arben Vitia
 • Federata e Gazetarëve Evropianë reagon: Televizioni i Vetëvendosjes është servis i propagandës
 • Ndryshimi i madh i Big Mamas, duket si çikë e re
 • Covid-19: Këto janë masat e reja në disa vende evropiane
 • Ismaili sërish akuzon Zemajn për udhëzimin e çmimit të barnave
 • Lajmi i fundit: Ramiz Lladrovci shtrihet në spital, kjo është gjendja e tij
 • Hoti zotohet nga shtëpia: Qeveria do ta mbështesë Telekomin
 • Gjermania e gatshme ta ndihmojë Kosovën për heqjen e vizave
 • Remzie Osmani reagon pasi u akuzua se e e mohon ekzistencën e Koronavirusit
 • Vlerat e specave, cilët janë më të shëndetshëm
 • “Vjedhja skandaloze me Milot-Fier”, Ervin Minarolli: Qytetarët paguajnë për korrupsionin e qeverisë 3 herë më shumë
 • Në mungesë të kuorumit, Dështon mbledhja e Komisionit për menaxhimin e pandemisë
 • Dështon rezoluta e VV’së dhe e PDK-së
 • Selimi: Qeveria duhet të shkojë- vdekjet si pasojë e COVID-19 janë statistika lufte
 • Bashkëshortja e Gold Ag ka kaq shumë stil
 • 1147 raste të reja me COVID-19 në Gjermani
 • Konfuzion rreth listës së re zvicerane të karantinës
 • Arrestohen tre adoleshentë amerikanë që hynë me armë në resorin e Trump
 • LSDM-ja me njoftim për ecurinë e bisedimeve me partitë për krijimin e qeverisë së re
 • Reagon fuqishëm Ambasada Amerikane: Nuk jemi kundër UÇK-së, sot Kuvendi mund ta dëmtojë trashëgëminë e UÇK-së!
 • Një i burgosur i jep fund jetës në Dubravë, autoritetet thonë se s’kishin parë kurrë një mënyrë të tillë
 • Droga në Doganën e Bllatës, ish-deputeti i PD: Policia deshi ta fshehë, bosët e drogës po punojnë qetësisht
 • 12 pacientë në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës
 • Merret vendimi: Për hyrje-daljet në QKUK, s’ka më nevojë për pagesa
 • Hapet konkurs për ushtarë aktivë në FSK
 • Vdes nga koronavirusi babai i dy dëshmorëve të kombit
 • Luana shfaqet joshëse para pasqyrës, ky detaj mori gjithë vëmendjen
 • Zvicra nënshkruan marrëveshje për vaksinën potenciale ndaj COVID-19
 • SHBA: Mbi 2 mijë të vdekur nga Coronavirusi brenda 24 orëve
 • Dy të vdekur e shumë të lënduar në 24 orët e fundit në Kosovë
 • Mos bëni plane, këto temperatura na presin gjatë vikendit
 • Situata e rënduar me koronaviurs, SHBA udhëzon shtetasit e saj mos të udhëtojnë drejt Kosovës
 • Çfarë do të ndodhë nëse Gjermania sulmohet me armë bërthamore? Greenpeace: Do të vriste gjysmë milion banorë
 • Sqarohet Dani: Ka virus, por po bëhet shumë më e madhe se që është
 • Mjeku shqiptar ka një apel për kosovarët që zgjedhin Shqipërinë për pushime: Mos u nisni këtej nëse…
 • “Pa PDK-në nuk mund të sigurohen numrat për rrëzimin e Qeverisë”
 • Bill Gates optimist, tregon kur do të përfundojë pandemia e koronavirusit
 • Bejrut, tragjedia nxit protesta antiqeveritare
 • Heronjtë e vërtetë të Bejrutit: Ekipi i zjarrfikësve kishin mbërritur në depo pak momente para shpërthimit, të gjithë humbën jetën
 • A po rritet numri i të infektuarve në Shqipëri, prej turistëve nga Kosova?
 • Mali i Zi e fut Kosovën në listën e verdhë, duhen dy teste për të kaluar kufirin
 • Agjensitë Turistike dhe Biletaria në gjendje falimentimi !
 • Shokuese/ Paketon burrin e vdekur në valixhe, ndalohet gruaja në Aerportin e Mynihut
 • Video/ “The Simpsons” parashikuan shpërthimin në Beirut?
 • “Zgjohem në mes të natës”/ Michelle Obama zbulon sëmundjen që po vuan (FOTO)
 • Dikur krahasohej me Zvicrën/ Sot është një vend i shkatërruar. Çfarë ndodhi në Liban
 • Eliminimi i Romës nga Europa League ashpër ylli i klubit
 • Egzona vishet në fustan madhështor, por për ku është nisur kështu
 • Edhe ambasadori gjerman del kundër ligjit për vlerat e UÇK’së
 • Hoxhaj: Kosova duhet të aplikojë për anëtarësimin në OBSH, duhen 75-80 vota
 • A është pishman që pranoi pozitën e Ministrit, flet Armend Zemaj
 • Ku do të transmetohet televizioni i Vetëvendosjes ?
 • Zëdhënësi i MSh-së jep lajmin e mirë: Nesër pritet të ketë ulje të numrit të infektuarve me COVID-19
 • Ambasadori gjerman i bashkohet kolegut amerikan, del kundër ligjit për vlerat e UÇK’së
 • Jep dorëheqje u.d. i Drejtorit të Financave në Telekom
 • Tuna zbulon më shumë se ç’duhet në paraqitjen e fundit, do ta ‘çmend’ Patrisin me pamjen
 • Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh
 • Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve çerekfinale të Europa League
 • Në ndhmë të të prekurve me koronavirus, Rita Ora bën gjestin e veçantë (VIDEO)
 • Mocioni i VV-së, Hoti: Opozita nuk mund ta rrëzojë Qeverinë
 • Hoti thotë se mbetet i hapur opsioni për shpallje të gjendjes së jashtëzakonshme
 • Shkencëtarët zbulojnë pikën e dobët e coronavirusit
 • Selimi: Llogarisim edhe në votat e Vjosa Osmanit për rrëzimin e Qeverisë Hoti
 • Nga nesër, kosovarët duhet të kryejnë dy teste për të hyrë në Mal të Zi
 • Aksidenti i rëndë në Mramor, vdes gruaja 82-vjeçarja
 • Sevilla mposht Romën, kualifikohet në çerekfinale të Europa League
 • Lamtumirë Man City, ylli i madh po transferohet në këtë skuadër
 • 300 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë, reagon Vjosa Osmani
 • Hyseni: Kurtit i kam kërkuar takim për të folur për dialogun, nuk kam marrë ende përgjigje
 • Ariana na prezanton me ‘binjaken’ e saj, shikoni sa shumë ngjajnë
 • 1.536 raste aktive me koronavirus në Prishtinë, Ahmeti: Situata është shqetësuese
 • Hapja e kanalit televiziv nga VV, këshilltari i Hotit: Kështu goditet n’ije demokracia
 • Fifi po duket një super-femër pas dobësimit, shikoni si po duket në pamjen e fundit
 • Drita testohet për koronavirus, publikohen rezultatet
 • Zhegrova i thotë ‘JO’ skuadrës franceze
 • Kur do të bëhet ekzekutimi i pagesave prej 170 eurosh për punëtorët? Flet zv.ministri i Financave
 • Rrahje mes drejtorëve në Postën e Kosovës, mësohen detaje të reja
 • Bëhuni gati, ky do të jetë moti për nesër dhe pasnesër
 • Ministri Mustafa: Koalicioni qeverisës është mjaft stabil
 • Qëndresa shfaqet nga plazhi, e gjithë vëmenjda tek ky detaj
 • Sikur nëpër filma! Manovra të rrezikshme me automjetin e vjedhur, për t’i shpëtuar arrestimit
 • Atalanta – Bonaventura, ndodh ajo që pak kush e priste!
 • Shënohet gol në ndeshjen Sevilla – Roma
 • Bardh Spahia pyet ministren e Shëndetësisë: Ogerta thuaj ku janë marrë tamponët që dalin fals negativë. Ja rasti i zonjës me simptoma që doli e painfektuar nga COVID-19 por…
 • Vetura bie në përrua, lëndohen katër persona
 • Haxhiu i përgjigjet Ismailit: Dëshmojeni se mendoni që Qeveria Hoti është kriminale
 • Mocioni i VV-së për rrëzimin e qeverisë, deputeti i AAk-së: Ata që e rrëzuan veten po tentojnë ta rrëzojnë dikë tjetër
 • Gëzimja merr një dhuratë tejet të veçantë për vajzën, nuk përmbahet në reagimin e saj
 • ​Më shumë infeksione të reja dhe më pak vdekje në Itali
 • ​Fshati kinez në karantinë për shkak të murtajës
 • Trump thotë se vaksina anti-Covid do të zbulohet para zgjedhjeve të nëntorit
 • ​Papunësia në Australi do të arrijë në 10 për qind
 • Sara e ndryshon look-un, bëhet kaçurrele joshëse
 • Kosova pranon 40 pajisje oksigjen-formuese nga qeveria e Luksemburgut dhe UNICEF-i
 • Ismajli godet Vetëvendosjen: Çka ndodhi që i hoqët vijat e kuqe për PDK-në?
 • Vetëvendosje bëhet subjekti i parë politik me televizion të vetin
 • ​Zjarr në Kullën e Qendrës Botërore të Tregtisë në Bruksel
 • Milan po e mposhtë Juventusin dhe Napolin, po e transferon yllin 35 milionësh
 • Infektohet me koronavirus deputeti i LDK-së, Ardian Shala
 • Policia arreston një zyrtar për kacafytjen në Postë
 • Deputetja Nagavci tregon sa vota i kanë mbledhur për mocionin kundër Qeverisë Hoti
 • Qëndroi në burg për 27 vjet pa faj
 • Drejtuesit e Milanit në aksion, po e transferon yllin nga Premierliga
 • Kryeministri Hoti tregon kur do të bëhet pagesa e 170 eurove
 • Vdes edhe një 54 vjeçar nga koronavirusi në Kosovë
 • Italia e dërgon një ekip mjekësor ushtarak për t’i ndihmuar Kosovës në betejën me koronavirus
 • ‘Dashnorët e Venedikut’, kështu e nisin ditën Genta dhe biznesmeni turk
 • I kamufluar me logon e një mobilerie, kapet kamioni me 200 kg drogë në Dibër
 • Nga Dibra drejt Maqedonisë/ Ja ku ishin fshehur 200 kg drogë, arrestohet shoferi i kamionit
 • Shërohet nga koronavirusi Kadri Veseli
 • Kështu dukej Prishtina në vitin 1978
 • Në Shqipëri shënohen 127 raste të reja me COVID-19 dhe gjashtë të vdekur
 • Luksemburg, Ministri i Jashtëm zgjedh metodën për t’i shpëtuar makthit të COVID-19
 • OBSH bën thirrje urgjente: Të rinjtë të kufizojnë festat për të frenuar koronavirusin!
 • Mushkëri të shkatërruara nga Covid-19, studimi: Në Gjermani një në çdo pesë pacientë vdes, ja grupet më të rrezikuara
 • Tragjedia në Bejrut, Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Të trishtuar për këtë ngjarje, jemi pranë popullit libanez
 • Greqia jep lajmin e mirë për punëtorët sezonalë: Leja e qëndrimit shtyhet me 90 ditë. Përfitojnë edhe shqiptarët
 • Ironia e gazetës greke: Udhëtarët nga Shqipëria të zgjedhin Kapshticën për kalim, aty nuk bëjnë teste Covid
 • Libani shpall gjendjen e jashtëzakonshme pas shpërthimeve
 • Bejruti u godit nga një raketë? Ja videoja që po bën xhiron në rrjet
 • Shkencëtarët zbulojnë pse koronavirusi ndikon në humbjen e nuhatjes
 • Kamberi transferohet te gjiganti zviceran
 • Punë e kryer, Vedat Muriqi i bashkohet gjigantit nga Serie A
 • Kaq pasuri ka Albin Kurti
 • Në spitalet e Kosovës po trajtohen 441 pacientë me koronavirus, 11 në respiratorë
 • Bardh Spahia nxjerr rezultatin e testit të qytetarit: Dy herë i dolën false, qeveria hesht para këtyre situatave
 • ​Maqedoni Veriore, 6 viktima dhe 113 raste të reja me COVID-19
 • Shtatë të vdekur në Serbi në 24 orët e fundit nga COVID-19, një në Kroaci
 • Këto komuna kanë numrin me të madh të të infekurave me covid-19 në 24 orët e fundit
 • Rreth rrëzimit të Qeverisë Hoti, flasin nga PDK
 • Reagon Vjosa Osmani: Nuk është e vërtetë që kam blerë në kohë pandemie
 • 300 persona të vdekur nga koronavirisi në Kosovë
 • Arta Bajrami na njofton me ‘bishën’ e saj
 • Fauci kërkon mbrojtje të afërt për vajzat e tij, derisa familja e tij merr kërcënime
 • Macron premton mbështetje për Libanin, por bën thirrje për reforma kundër korrupsionit
 • Mungon vetëm zyrtarizimi, David Silva i bashkohet gjigantit nga Serie A
 • Transferimi i tij dështoi në janar, tani Milan po synon prapë ta transferojë ‘The Hernandezin’ e ri
 • Ankesat e familjarëve te pacientëve me Covid 19 te Infektivi, reagon Meta: Trajtojini denjësisht!
 • Gjatë viktima e 139 të infektuar nga koronavirusi në Shqipëri
 • Përleshje fizike mes drejtorëve të menaxhmentit në Postë
 • Deputetja Pacolli: Nuk mund të qëndrojmë duarkryq kur qytetarët po vdesin
 • 16 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë brenda një dite
 • 196 raste të reja me koronaviurs në Kosovë, shërohen 134
 • Presidenti Thaçi dekreton Ligjin për Buxhet, i hapet rrugë Pakos Emergjente
 • Këto janë kushtet dhe kriteret për regjistrimin e nxënësve në klasën e 10-të
 • Zyrtare: Shitet Roma
 • Ndryshime të mëdha te Milani, largimet dhe ardhjet e reja
 • Mblidhet Këshilli Konsultativ i Punësimit/ Denaj: Mbështetje bizneseve të reja
 • Kriza e Covid-19, Basha: Faktet tregojnë se u lëvrua vetëm 32% e fondit të paketave të qeverisë, ja cili do jetë prioriteti im
 • Ahmeti publikon listën e të infektuarve në Prishtinë sipas moshës
 • Ministrja Haradinaj takon ambasadorin e ri gjerman, kërkon heqjen e vizave
 • Në Prishtinë, 40 fëmijë të infektuar me koronavirus
 • Kimete Berisha bën për ‘pesë pare’ Vjosa Osmanin: Në kohë pandemie e vdekjesh u shku me ble tokë
 • Edhe sa i duhen Vetëvendosjes që mocioni të kalojë në Kuvend?
 • Elita përsëri shtatzëne? Ky imazh ngjall dyshime
 • ​303 raste të reja me COVID-19 dhe 9 të vdekur në Bullgari
 • Filipinet me numrin më të madh të infektuarve në Azinë Lindore
 • ​Rreth 19 milionë raste me COVID-19 në botë, mbi 700 mijë të vdekur
 • ​Austria serish me numër të lartë të rasteve të reja me COVID-19
 • Mbi 100 klinika private në Kosovë duan të kryejnë teste për Covid 19
 • Ministri Reçica jep lajmin e mirë për punëkërkuesit e riatdhesuar në Kosovë
 • Shkoi në kishë i infektuari me koronavirus , infektoi rreth 100 persona
 • Marina bëhet zeshkane, reagimi i Getit do t’u befasojë
 • Ish gjenerali, Rrahim Ademi, dekorohet nga presidenti kroat
 • Milan me super transfer nga Manchester United
 • Rangnick tregon pse nuk kaloi te Milani
 • Akademia e Shkencave e Kosovës: Dialogu me Serbinë s’është prioritet, të fokusohet puna në luftën kundër pandemisë
 • Vetëvendosje inicion mocion mosbesimi për rrëzimin e Qeverisë Hoti
 • Kjo është shtëpia dhe vetura luksoze e Arta Bajramit
 • ​Një aeroplan i OKB-së arrin në Bejrut, u dërguan 20 tonë pajisje mjekësore
 • ​Slloveni, 15 raste të reja, një vdekje nga COVID-19
 • I prekuri me COVID-19 shkoi në kishë, infektoi rreth 100 persona
 • Këto janë vendimet që mori qeveria në mbledhjen e sotme
 • Lajmi i fundit: Anulohet testi i arrtishmërisë
 • Bakayoko e ka në zemër Milanin, e do rikthimin te rosonerët
 • Punë e kryer: Interi e transferon falas Alexis Sanchezin
 • Meta kujton 105-vjetorin e lindjes së Mbretëreshës Geraldinë me fjalët e Kadaresë: Atdheu është i dashur, edhe kur është i varfër!
 • AKK Fillon publikimin i pasurisë së zyrtarëve publikë
 • Thaçi kujton mjekët që humbën jetën nga koronavirusi: Mantelbardhët janë heronjtë e betejës kundër pandemisë
 • Palmer shpalos qëndrimin e SHBA-ve për Gjykatën Speciale: Ajo shpërbëhet pasi ta përmbushë misioni
 • Lajmi i fundit: Vdes një aktivist i Vetëvendosjes
 • Ambasadori gjerman: Kosova është futur në agjendën e Gjermanisë përgjatë presidencës në BE
 • abi i drejtohet Kryeministrit, e quan eksperiment ndërtimin e Spitalit për Koronavirus
 • Labi i drejtohet Kryeministrit, e quan eksperiment ndërtimin e Spitalit për Koronavirus
 • Në Maqedoni ka 3557 raste aktive me Coronavirus
 • Studimi i ri: Ftohja e zakonshme mund të forcojë imunitetin kundër koronavirusit
 • Mjekja shqiptare ‘shpërthen’: Kush jeni ju more palaço ordinerë që thoni virusi s’ekziston?
 • Lajmi i fundit: Vdes nëna e ish-deputetes së PDK-së nga koronavirusi
 • 12 pacientë në gjendje të rëndë nga koronavirusi në Spitalin e Pejës
 • Një shtetas francez në mesin e viktimave në shpërthimin e Bejrutit
 • LSDM: Kemi shumicë parlamentare për formimin e qeverisë së re
 • Scholes i lumtur që Sanches nuk do të kthehet më te United: Ishte për faqe të zezë
 • Milan hap mundësinë për transferimin e mesfushorit të Atalantas
 • Ramush Haradinaj pro mbajtjes së dasmave
 • Ministrja Haradinaj ia bëri sot sot një kërkesë Mbretërisë së Bashkuar
 • Afrona mbron Sara Hoxhën, ka një mesazh
 • Shpërthen mjekja shqiptare: Kush jeni ju more palaço ordinerë që nuk besoni te koronavirusi
 • Ministrat e LDK-së ia mësyejnë sot Istogut
 • Instituti Hidrometeorologjik tregon se sa litra shi për metër katror ranë nëpër të gjitha komunat e Kosovës
 • Tre skenarët e mundshëm e fillimit të vitit të ri shkollor në Kosovë
 • Tri dëmet afatgjata që Koronavirusi do t’ia shkaktojë Kosovën, sipas deputetit Avdyli
 • Si të flemë për vetëm një minutë
 • COVID-19 në Ballkan, Maqedonia e para me vdekje
 • Haradinaj: Kam frikë nga Coronavirusi, i laj duar pas çdo kontakti
 • Kina me 4.8 milionë testime në ditë të COVID-19
 • Ministria e Mbrojtjes njofton për situatën e zjarreve në Shqipëri, 10 vatra mbeten ende aktive
 • Shënohet 75-vjetori i sulmit të parë atomik në botë, Hiroshimë
 • Franca, Spanja dhe Greqia me numër në rritje të infektuarve me COVID-19, frikë nga vala e dytë
 • Liga e Kampionëve rikthehet sot me katër ndeshje interesante
 • Posa të zbulohet vaksina kundër koronavirusit, Kosova tenton ta sigurojë atë
 • Haradinaj zbulon se komandanti i KFOR-it i kishte thënë pas luftës që ushtarët e UÇK-së nuk duhet të lëvizin nëpër Pejë
 • Twitter dhe Facebook ia bllokojnë llogaritë presidentit Trump: Publikoi “fake news” për COVID-19
 • Banorët rezidentë të Bejrutit të zemëruar: Kërkojnë përgjigje për shpërthimin
 • Zonat ku vidhen makinat luksoze në Tiranë, në 6 muaj 230 mjete “të zhdukura”
 • Tragjedia në Bejrut, shkon në 135 numri i të vdekurve
 • Këto janë simptomat e zbuluara pas shërimit nga COVID-19
 • Trump pranon nominimin për zgjedhjet presidenciale në Shtëpinë e Bardhë, Biden në mënyrë virtuale
 • Shtëpitë amerikane “pushtohen” nga mijëra pako me fara kineze, autoritetet paralajmërojnë: Mos i hapni
 • 5 Çajra bimorë për të trajtimin e fytyrës dhe flokëve
 • Momenti kur ekipet e shpëtimit gjejnë të gjallë vogëlushen që i kishte kaluar 24 orë nën rrënoja në Bejrut
 • VMRO i thotë PO Kryeministrit Shqiptar në Maqedoni!
 • Organizata Humanity First i dhuroi një tunel dezinfektues kazermës “Adem Jashari” të FSK-së
 • Për pak ditë formimi i Qeverisë në Maqedoni me Kryeminister Shqiptar !
 • Real Madrid ‘dridh’ Milanin, e do yllin e Rosonerëve
 • Covid 19/ IATA: Shumica e kompanive ajrore po konsiderojnë pakësimin e fuqisë punëtore
 • Mali i Zi regjistron rekord infektimesh, ja sa u infektuan brenda 24 orëve
 • Shkon në 113 numri i viktimave pas shpërthimit në Bejrut, presidenti libanez “zbulon” kush janë përgjegjësit
 • Fotoja që përloti mijëra zemra në mbarë botën, infermierja shpëtoi tre foshnje në Bejrut
 • Spanja regjistron rekord të të infektuarve me COVID-19 prej përfundimit të izolimit
 • Nuk u mbyll gjatë pikut të pandemisë, ekonomia suedeze, e goditur më pak
 • Trondit Bill Gates: COVID-19 nuk është asgjë para kësaj krize që po na afrohet!
 • Zvicra përfshin Spanjën në vendet me rrezik pas shtimit të rasteve me Covid 19
 • Video/ Pamjet e tmerrit, e veshur me fustanin e nusërisë, momenti kur nusja përjeton live shpërthimin në Bejrut
 • VOA: Greqia përballë rritjes dramatike të rasteve me COVID-19, alarm për përhapje të frikshme javët në vijim
 • Vdes anëtari i LDK-së, këto janë fjalët e ministrit Zemaj
 • Ambasadori Cufaj tregon sa është numëri kosovarë të infektuar me koronavirus në Gjermani
 • Rama tregon se si FSK-ja do të sillej me qytetarët po të shpallej Gjendja e Jashtëzakonshme
 • E pabesueshme! Marina Vjollca bën ndryshimin drastik, nuk do ta besoni si duket moderatorja (FOTO)
 • Zyrtare: Milan konfirmon transferin e parë nga Franca
 • Interi eliminon Getafen
 • Manchester Unitedi kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Evropës
 • Një nuse e mrekullueshme si Lule Mustafa
 • Policia në aksion: Në dy javët e fundit në Kosovë u shqiptuan 1.025 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID19
 • E dhimbshme: 34 vjeçari nga Shtimja, dyshohet se ishte i infektuar me Koronavirus
 • Gjykata në Beograd ia kthen Prokurorisë për plotësim rastin e Nezir Mehmetajt
 • Nuk do ta besoni, kaq shumë ësht dobësuar Ermali
 • Kjo është pasuria e Kadri veselit, bleu banesë 85 mijë euro
 • Messi në Inter? Flasin edhe nga Barcelona
 • Mesazhi emocionues i Rrahmanit: Lamtumirë Veronë
 • Presidenti Meta sportiv dhe i qeshur, ja me kë po e kalon mbrëmjen (Foto)
 • A do të bëhet PDK-ja pjesë e Qeverisë Hoti?
 • Vdesin dy përsona në Spitalin e Gjilanit, njëra me Koronavirus, tjetra e dyshimtë
 • Palmer: Jemi të fokusuar për të mbështetur BE’në në dialogun Kosovë – Serbi
 • Ministri Likaj thotë se po shkohet drejt një viti të ri shkollor online
 • E frikshme: Një person vdes çdo 15 sekonda nga koronavirusi në botë
 • Egzona ‘çmend’ me këtë veshje Albatritin për ditëlindje
 • I vihet ‘dryni’ klinikës private ku po trajtohej 7 vjeçarja, familjarët fajësojnë mjekët
 • Uran Ismaili: S’ka term më të rëndë se hajn, se Zemajn e kisha quajtur edhe më rëndë
 • Zemaj tregon pse e anuloi vendimin për barnat
 • Qendra e Transfuzionit apelon për dhurim të gjakut nga njerëzit shëndetmirë
 • Gati 50.000 infeksione të reja në SHBA
 • formacioni befasues i Manchester United kundër Lask
 • Milan përgaditet për sezonin e ri, këto janë objektivat e klubit
 • Nënshkrimi i parë i Milanit zbulon pse zgjodhi t’u bashkohet Rosonerëve
 • Shifrat rekord të Covid-19, Meta: Qeveria të marrë pa vonesa të gjitha masat, qytetarët të tregohen të ndërgjegjshëm
 • I dashuri turk i gentës publikon foto duke u puthur me Gentën, ky detaj merr vëmendjen
 • Kredi “deri në fyt” Vjosa Osmani dhe bashkëshorti i saj
 • ​Britania e Madhe ofron ndihma për Libanin
 • Shpërthimi në Bejrut, një numër i zyrtarëve të portit nën arrest shtëpiak
 • Këto vende ndihmuan më së shumti Kosovën gjatë pandemisë
 • Sivjet, mbi 1 milion euro rroga për deputetët e Kuvendit
 • Zvicra vendos Spanjën në listën e vendeve me rrezik për shkak të coronavirusit
 • Pastruesja e shpëton në momentet e fundit vogëlushen nga pasojat e shpërthimit në Bejrut
 • Arrihet marrëveshja, Arda Turan nënshkruan me gjigantin evropian
 • Messi mund t’i bashkohet Interit, ish –drejtori i Barcelonës vjen me deklaratë bombastike
 • Inter- Getafe, formacionet zyrtare
 • FOTO/ Taulant Balla kap peshkun e madh!
 • Iu infektua i vëllai me COVID-19, Turjan Hysko publikon rezultatin e tamponit: “Nuk ma merrte mendja…”
 • Klea Huta së shpejti pjesë e një seriali, por ka akoma! Gjejeni pak me kë po punon!
 • Kafe turke e me llokum, Nora shfaqet joshëse në pranin e këtij personi
 • Sot me shi, ky pritet të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme
 • Presidenti Thaçi bën thirrje për kujdes rreth koronavirusit
 • Tri banesa e 3 mijë e 831 euro para, kjo është pasuria e kryeministri Hoti
 • Rreth 10 milionë afganë besohet se kanë qenë të infektuar me COVID-19
 • Alarmon infektologu kosovar, javën tjetër do të ketë valë të madhe të të infektuarve
 • Kurti pret në takim ambasadorin e ri gjerman në seli të VV-së, avullohet flamuri kuq e zi
 • Koronavirusi ‘gëlltit’ investimet e huaja
 • Shefi i Shëndetësisë në ShBA: Vaksina mund të jetë gati në fillim të vitit të ardhshëm
 • Werderi identifikon zëvendësuesin e Rashicës
 • Po e kërkon Milan, Juventus e Inter, super sulmuesi po transferohet në Man United!
 • Super Arbër Zeneli, shënon dy super gola brenda dy minutave
 • Nga Kodi Ajror te Procedurat Tatimore, Presidenti Meta dekreton 4 ligje të qeverisë
 • Violeta lajmërohet nga plazhi, shfaqet si adoleshente me këtë veshja
 • Lutfi Haziri: 24 orët e fundit ishin shumë të rënda, humbëm 3 gjilanas nga COVID-19
 • QKUK i kërkon ndihmë urgjente, reagon menjëherë KFOR-i
 • E përplasi me makinë në Lezhë, shoferi çon me urgjencë në spital 25-vjeçarin në gjendje të rëndë
 • Bjellorusia dërgon ushtrinë në kufirin rus
 • ​Mali i Zi shënon numrin më të madh të viktimave nga COVID-19 brenda një dite
 • Shkon në 113 numri i viktimave si pasojë e shpërthimit në Bejrut
 • Qëllohet për vdekje në mes të ditës reperi amerikan
 • Ish-ylli i Valencias që u transferua në Man City: Më detyruan të largohem
 • Ndeshja ndaj Man Cityt, Zidane lë në shtëpi dy yjet e Realit
 • Qëllohet për vdekje në mes të ditës reperi i njohur amerikan
 • Zbulim i ri, këto janë simptomat pas shërimit nga koronavirusi
 • Vendimi i sotëm i Zemajt për barnat, Ismaili: Kjo është fitore e rrjeteve kriminale
 • Mospajtimet brenda koalicionit, njeriu i Haradinajt në Qeveri tregon paknaqësitë ndaj Hotit
 • Turqia me masa të reja antiCOVID-19 pasi tejkaloi pragun kritik
 • Dorëzohet ministri Zemaj, anulon vendimin e djeshëm për rregullimin e çmimit të barnave
 • Pamje të rënda, del një video e re nga shpërthimi shkatërrues në Beirut
 • Hapet bari i parë i bitcoin në Evropë
 • Stuhi e madhe në Himarë, mbytet një grua
 • Albatriti mori urime të shumta për ditëlindje, por a e dini sa vite mbushi?
 • Nuk ndalet Man City, planifikon edhe pesë super-transferime këtë verë
 • Dybala – Juventus, vjen lajmi i shumëpritur
 • Gili vishet në kompletet më të bukura, shfaqet mahnitëse në paraqitjen e fundit
 • Qeveria dërgon në Presidencë ligjin e Buxhetit të rishikuar, kur do të ekzekutohet pagesa 170-euroshe?
 • Brnabiq: Do të hapim një qendër testimi për COVID-19 në veri të Mitrovicës
 • Zvicra teston afër 8 mijë mostra në ditë, rezultojnë më pak raste se sa në Kosovë
 • BE-ja mbledh ndihma për t’i dërguar në Liban
 • COVID-19 gjashtë herë më vdekjeprurës sesa gripi sezonal
 • Zaev është takuar me Ahmetin, Thaçin, Selën dhe Gashin
 • Zyrtarët amerikanë të mbrojtjes kundër Trumpit: Nuk ka dëshmi se kishte sulm të organizuar në Bejrut
 • ​139 raste të reja dhe 6 viktima në Shqipëri
 • Shpallet gjendje krize në një pjesë të Maqedonisë së Veriut
 • ​Rënia më e madhe e GDP-së së Suedisë që nga viti 1980
 • Stuhia “Isaias” drejt Kanadasë
 • Shpërthimi që tronditi Bejrutin, raportohen 100 të vdekur dhe mbi 4000 të lënduar
 • Shpërthimi në Bejrut, ministria e shëndetësisë: Ajri toksik, largohuni nga qyteti
 • Vaksina kundër COVID-19, kompania amerikane jep lajmin e mirë: Faza e fundit e provës në…
 • Bota në ndihmë të Bejrutit të shkatërruar nga shpërthimet
 • Përmbyset gjithçka? Flet konsulli i nderit në Liban: Ka zëra për sulm me raketë, ja gjendja e shqiptarëve
 • Nis shitja masive e ilaçit rus kundër koronavirusit, por sa është efektiv? Ja çfarë thonë studimmet
 • Studimi shpresëdhënës: Së shpejti të gjithë do të pajisemi me antitrupa kundër COVID-19, ja kura efektive!
 • Vajza e vogël e Shkurtes lajmërohet nga bregdeti, e gjithë vëmendja tek veshja e saj
 • 218 rastet e reja me koronavirus, këto janë komunat e prekura
 • Mbi 400 pacientë me koronavirus po trajtohen në spitale, 14 në respiratorë
 • Tragjedia në Liban, Macron nesër vizitë në Beirut
 • Nëntë të vdekur në Serbi në 24 orët e fundit si pasojë e COVID-19, 295 raste të reja
 • Një e treta e popullatës së Afganistanit mund të jetë infektuar me koronavirus
 • BE-ja mbledh ndihma nga vendet anëtare për t’i dërguar në Liban
 • Arsenal merr vendimin e madh për Willian
 • U kry, James te rivali i Real Madridit
 • ​Kinë: Një sistem artificial veçon pneumoninë COVID 60 herë më shpejt se radiologët
 • ​Rrufeja mbyt 20 dele në Kroaci
 • Australia jep dy milionë dollarë donacion për Libanin
 • Zvicra raporton për 181 raste të reja me COVID-19
 • ​Plehu artificial, shkaku i shpërthimit në Liban?
 • Pesë të lënduar në dy aksidente në rrugën Ohër-Kërçovë, rrokulliset një kamion
 • MPJ: Për momentin nuk ka shtetas të Maqedonisë të prekur nga shpërthimi në Bejrut
 • ​Macron nesër për vizitë në Liban
 • Kapet në motel gjatë orarit të punës, suspendohet zyrtari policor
 • KDI kundërshton vendimin e Zemajt që shfuqizon rregullimin e çmimit të barnave
 • Nuk bie shifra tragjike, 15 të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Kosovë
 • 218 raste të reja me koronavirus, shërohen 156 të tjerë
 • Vjollca Haxhiu në zi, humb një person shumë të dashur
 • Konsulli i nderit në Liban: Ka zëra për sulm me raketë, shqiptarët janë mirë
 • Covid-19, 700 mijë viktima në botë, mbi 18.5 mln të infektuar
 • Rrëfimi i gruas që shpëtoi jetën e burrit pas shpërthimit në Bejrut
 • Gjashtë të vdekur e 88 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut
 • Pas 24 orëve zyrtarizohet transferi i ri i Manchester City
 • “Jemi në prag të kolapsit”, Bardh Spahia për koronavirusin: Qeveria nuk bën transparencë, fshihen shifrat reale të personave të prekur me Covid-19
 • Kryemadhi me lahutë, tregon takimin e veçantë në Malësinë e Madhe: Qeveria e Rilindjes do kujtohet si shkatërruesja e Kulturës
 • Ndërron jetë gazetari i njohur kosovar
 • IHMK-ja paralajmëroi vërshime, Hoti: FSK-ja e gatshme për intervenim
 • Arta Nitaj thyen heshtjen, tregon a ka ndërhyrje në buzë
 • Shkencëtarët thonë se magnezi trajton depresionin më mirë sesa ilaçet psikiatrike
 • Papa Françesku thërret për lutje për viktimat në Bejrut
 • Kryeministri Hoti: Jemi në rrugë për t’i siguruar 1.2 miliardë euro për rimëkëmbje ekonomike
 • E dhimbshme, dy vëllezër vdesin për një ditë nga koronavirusi në Pejë
 • Ariana lë nën ‘hije’ të gjitha, shfaqet e veshur plot stil në paraqitjen e fundit
 • Bonaventura përshëndetet me Milanin
 • Ish-lojtari i Barcelonës thotë se nuk meritoi të largohet nga klubi
 • Të dënuar për vjedhje me dhunë, OFL iu con formular për deklarim pasurie 3 personave në Tiranë
 • Reshjet e shiut, paralajmërohen vërshime në Kosovë
 • 2 të burgosur dhe 26 zyrtarë korrektues të prekur me koronavirus
 • Vdes një person në spitalin e Vushtrrisë, po priste testin për koronavirus
 • Kimikatet që shpërthyen në Bejrut ishin konfiskuar nga anija e një biznesmeni rus
 • Rusia dërgon ndihma mjekësore dhe ekip me mjekë në Liban
 • Nga sot, nis falja e namazit në xhamitë e Kosovës
 • Pamje nga droni, ja çka i bëri qytetit të Bejrutit shpërthimi
 • Albatriti feston ditëlindjen, Merita me urimin më të veçantë për djalin
 • Coutinho të gjiganti nga Premieliga
 • Koronavirusi/ Bardh Spahia publikon dokumentet: Skandal, edhe testet serologjike dalin me rezultat të gabuar, qeveria hesh
 • Deputeti socialist shërohet nga COVID-19. Vëllai i publikon rezultatin e tamponit
 • Jorida Tabaku: Detyrimet e prapambetura ndaj biznesit, dështimi kuptimplotë i kësaj qeverie
 • Vasili: Edi Rama do të ndajë Shqipërinë në 4 vilajete, do t’iu rrëmbejë pushtetin qarqeve
 • Ish-mjeku i OBSH-së: Coronavirusi do të zgjasë edhe 4 vjet
 • Ukraina shënon rekord të rasteve ditore të Coronavirusit
 • Pa pikë grimi, Afrona befason me pamjen pas pushimeve
 • Deputetët përplasen për privatizimet dhe shpronësimet: “Dikush e ka mizën pas veshi”
 • Përçarje të koalicionit? Mustafa: Sa ta marrë veten, do të takohem me Haradinajn
 • Shpërthimi në Bejrut: Dëshmitarët shpjegojnë fuqinë e tij
 • Shpërthimi në Bejrut ka shkatërruar shtëpi deri në tre kilometra
 • Pamje spektakolare të borës që mbuloi disa pjesë në Zvicër
 • Ministria e Mbrojtjes: Ushtarët e Maqedonisë së Veriut në Liban janë të sigurt
 • Moti i keq, dy të mbytur dhe një i zhdukur në Shqipëri
 • Pushuesve kosovarë u prishen pushimet, stuhi në Velipojë e Shëngjin
 • 15 vetura përplasen më njëra tjetrën në Prishtinë, 12 persona të lënduar
 • Shpërthimet në Bejrut, të gjitha hipotezat në terren: Aksident apo sulm?
 • James Rodriguez për pak para po transferohet në Atletico Madrid
 • Tension mes dy shteteve, Izraeli mohon të ketë lidhje me shpërthimin në portin e Bejrutit
 • MPB Maqedoni: 340 raste të mosmbajtjes së maskave në të gjithë territorin
 • Deri në formimin e shumicës parlamentare, do të pezullohet puna e Kuvendit të Maqedonisë
 • Së paku 22 të plagosur nga përhapja e zjarreve në Francë
 • Greqia rikthen karantinën për shqiptarët, Kakavija mbyllet gjatë natës
 • Tre pjesëtarë të një familje dolën në det për të mbledhur rrjetat, gruaja nuk gjendet
 • Vdekja e 7-vjeçares, policia jep detajet e fundit
 • Infektohet me koronavirusi Donika Kadaj – Bujupi
 • Pamje të rënda nga spitalet e Libanit: Njerëzit kërkojnë me dëshpërim të afërmit e tyre
 • Albatriti e ka ditëlindjen, me këto pak fjalë e uron Egzona!
 • Mbi 700 mijë të vdekur nga koronavirusi në tërë botën, një viktimë në çdo 15 sekonda
 • Ndodh befasia e vitit, Cavani përfundon atje ku nuk e ka pritur askush!
 • Man City pritet të fitojë një ‘mal me para’ nga shitja e Sancho te Man Utd!
 • “Ata që i shkruajnë ca gjëra s’e dinë çfarë domethënë me të prish dasmën”, Pjerin Ndreu kundër aktit normativ, mbështet pronarët e lokaleve
 • Breshër i madh përfshin këtë pjesë të Kosovë
 • Vaksina e kompanisë Novavax nxit prodhimin e antitrupave kundër COVID-19
 • Ndërron jetë 43 vjeçarja si pasojë e një aksidenti në Elbasan
 • Kina raporton 27 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë vdekje
 • Pamje rrëqethëse: Kjo është gjendja në qytetin e Bejrutit sot
 • Australia shënon ditën më të rëndë të pandemisë
 • Shiu i gushtit në Shqipëri fik zjarrin në Seman e rrit nivelin e Fierzës
 • Virigin Atlantic shpall falimentimin
 • Sabria nuk është gëzimi i jetës së Nerës
 • Anulohet vizita e Arban Abrashit në stacionin hekurudhor, ‘fajtore’ reshjet e shiut
 • Flet shqiptari që jetoi në Beirut: Po ndodh tmerri, spitalet u stërmbushen nga viktimat e shpërthimit
 • Eksperti i Shëndetit Publik: Ministria s’po tregon shifrat reale, kemi 500 deri 1000 të infektuar në ditë me koronavirus
 • Shokon Trump: Bejruti u sulmua, kam informacione se ishte sulm me bombë
 • Nis “gara” për formimin e qeverisë së re në Maqedoni
 • Tre vjet e gjysmë burg për Vlladimir Pançevskin
 • Donald Trump për shpërthimin në Liban: Duket si një sulm i tmerrshëm
 • Dëshmitarët në Bejrut – “Papritmas kam humbur dëgjimin, kam qenë shumë afër”
 • Raporti javor: Vazhdon trendi i uljes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoni
 • Të ardhurat në buxhetin e Maqedonisë së Veriut kanë shënuar rritje
 • 17 pacientë në gjendje të rëndë në Pejë, 4 në Vushtrri, të infektuar edhe mjekët e infermierët
 • Bie ndjeshëm numri i rasteve ditore të koronavirusit në Gjermani
 • Më shumë se gjysmë viti nga shpërthimi i COVID-19, këto janë vendet ku ende s’është infektuar askush
 • Stuhia tropikale Isaias godet në lindje të SHBA-së, së paku gjashtë të vdekur
 • Gjendje e rëndë në ShBA, 1,399 të vdekur nga Covid-19 për një ditë
 • Edhe Dani si Labi, nuk beson në koronavirus
 • Pas Bejrutit, shpërthim i fuqishëm në një fabrikë të kimikaleve në Wuhan, humbin jetën gjashtë persona
 • Rrëfen shqiptari që jeton në Beirut: Po ndodh tmerri, spitalet u stërmbushen nga viktimat e shpërthimit
 • Shkon në 100 numri i viktimave të konfirmuara në Bejrut, thuhet se ka më shumë nën rrënoja
 • I nominuari për ambasador të SHBA-së në Gjermani mendon se sulmi ndaj Serbisë më 1999 ishte gabim
 • Serbia blen armatim 620 milionë dollarë nga Kina, raketa e dronë special
 • 78 vdekur e mbi 4 mijë të lënduar nga shpërthimi në Bejrut, pamje të dhimbshme
 • Ndeshjet në Evropë, UEFA ua cakton laboratorin për testet e Covid-19 klubeve kosovare
 • Manchester United i ofron 55 milionë euro yllin nga Serie A
 • Tragjedia në Beirut, shkon në 73 numri i të vdekurve
 • As Dani nuk beson se ka koronavirus
 • Fitues i çmimit Nobel në Mjekësi qetëson njerëzit: Nuk do të ketë valë të dytë të koronavirusit!
 • Tërmeti i fortë “shkund” Turqinë, njerëzit mbushin rrugët të alarmuar, shihni pamjet e tmerrit (Video)
 • Video/Shpërthim i madh në Bejrut të Libanit, marrin flakë depot e portit
 • “Ka njerëz të plagosur përreth”, mediat e huaja japin detaje për shpërthimin e fuqishëm në Bejrut
 • Shpërthimi i madh në Bejrut, Mediat ndërkombëtare: Së paku 10 të vdekur nga incidenti i rëndë
 • Pamje dramatike/ Shikoni pasojat e shpërthimit të fuqishëm në Bejrut, gjithçka e shkatërruar!
 • Uashington, vazhdojnë bisedimet mbi një paketë të re ndihme ndaj koronavirusit
 • Rikthehet konsumi në Wuhan. Qendrat tregtare ofrojnë kupona deri në 71 mln USD tek banorët lokalë
 • E mërkura ditë zie në Liban, konfirmohen 27 viktima dhe mbi 2000 të plagosur nga shpërthimi i fuqishëm
 • FOTO/ Ndodh në Itali! bie dëborë në mes të verës
 • Thellohet bilanci tragjik, shkon në 50 numri i viktimave nga shpërthimi në Bejrut, mbi 3 mijë të plagosur
 • VIDEO/ Guvernatori i Bejrutit shpërthen në lot: Është si në Hiroshima, zjarrfikësit që erdhën të shuanin zjarrin janë zhdukur
 • Si ndodhi djegia e pacientes me koronavirus nga bombola e oksigjenit? Flet mjeku kujdestar
 • Pamje të rënda, babai përpiqet ta shpëtojë fëmijën gjatë shpërthimit në Bejrut
 • Guvernatori i Bejrutit shpërthen në lot, e krahason situatën me Hiroshimën
 • Yllka Kuqi e vesh plot stil vajzën e saj
 • Merita publikon foto me vajzën e vogël, po duken si të ishin motra
 • Macron: Franca i ka nisur ndihmat për në Liban
 • Manchester City e blen yllin e Valencias
 • Cavani aty ku askush s’e pritse
 • Shpërthimi tronditës në Bejrut, Meta: Solidarizim me popullin e Libanit, lutjet e mia janë për të lënduarit
 • “Shkatërrim që të lë pa fjalë”! Rama solidarizohet me popullin e Libanit: Çfarë lëndimi e trishtimi!
 • Haziri për kritikat që i dha Hotit: Janë raporte të zakonshme kolegiale
 • Thaçi për shpërthimin në Beirut: Lutemi për të lënduarit dhe familjet e viktimave
 • Publikohen pamje të reja nga shpërthimi i tmerrshëm në Bejrut
 • Deri tani 50 të vdekur e mbi 3.000 të plagosur në Bejrut pas shpërthimit të frikshëm
 • Guvernatori i Bejrutit shpërthen në lot, i krahason shpërthimet me ato në Hiroshima dhe Nagasaki
 • Skender Hyseni thotë se po punojmë ngushtë me SHBA’në për njohjen e Kosovës nga Serbia
 • 27 persona të vdekur dhe më shumë se 2500 të lënduar nga shpërthimi në Bejrut
 • Alarmon OKB: Bota do të përjetojë katastrofën e re, pas pandemisë së Covid-19
 • Pas lajmeve se nuk shkon me këndu në dasma pa 10 mijë euro, reagon ashpër Dani
 • Milan identifikon zëvendësuesin e Bonaventuras
 • Ndeshja ndaj Getafes, deklarohet Conte
 • Rëndësia jetike e portit në të cilën ndodhi shpërthimi në Bejrut
 • Vajza e Yllkës do t’ju shkrijë me pamjen, kaq me stil e ka veshur nëna
 • “Nuk do të ketë një valë të dytë të koronavirusit”
 • Departamenti Amerikan i Shtetit reagon pas shpërthimit tmerrues në Bejrut
 • Pas shpërthimit tmerrues në Bejrut, Libani shpall ditë zie
 • Departamenti Amerikan i Shtetit reagon pas shpërthimit në Bejrut
 • Lajmi i fundit: 27 persona të vdekur dhe më shumë se 2500 të lënduar nga shpërthimi në Bejrut
 • OKB paralajmëron: Bota do të përjetojë katastrofën e re, pas pandemisë së Covid-19
 • Marrëveshja Milan – Ibrahimovic, lajmi i fundit nga Italia
 • Publikohet lista e futbollistëve të Dritës që do të luajnë në Evropë
 • Haradinaj: Nuk i besoj LDK-së për dialogun
 • Me në fund Majlinda na prezanton me nënën e saj, ajo është një zonjë e vërtetë
 • Pamje të rënda: Si skenë lufte, shpërthimi i fuqishëm në Bejrut u dëgjua deri në Qipro
 • Djali sekret i Pablo Escobarit zbulon ku i ka fshehur milionat Lordi i Kokainës
 • Imunologu me çmim Nobel për Mjekësinë: Nuk do të ketë një valë të dytë të koronavirusit
 • Ky është vendimi i Zemajt që “do t’i hapë rrugë abuzimit me çmimet e barnave”
 • Skënder Hyseni flet në telefon me Grenell, tregon për çka biseduan
 • Ministri Zemaj: Koronavirusi po godet secilën grupmoshë
 • Të paktën 10 persona ndërruan jetë nga shpërthimi në Bejrut
 • Engji vishet në fustan të kuq dhe të ngushtë, lë ‘pa mend’ me paraqitjen e fundit
 • OBSH mbyll misionin në Kinë: Koronavirusi mund të mos e ketë origjinën në Wuhan
 • Pamje rrëqethëse: Momenti tmerrues i shpërthimit të fuqishëm në Bejrut
 • Tërmeti në Turqi, njerëzit dalin në rrugë të alarmuar – shikoni pamjet e panikut
 • Hotelet shndërrohen në spitale, mbi 500 persona kërkojnë ndihmë në Beirut
 • Milan në luftë të ashpër me Juventusin dhe Interin për yllin 70 milionësh
 • Met Berisha zbërthen traditat e vjetra shqiptare: Burri është për shtatë gra, por e para është më e favorizuar
 • Alarmohet Gjermania, personat që erdhën nga Kosova, më së shumti të prekur me koronavirus
 • Zbulohet shkaktari i shpërthimit të madh në Bejrut, që shkatërroi gjithçka
 • ​Trump, debat të ashpër me gazetarin për shifrat e vdekjeve nga COVID-19 në SHBA
 • Pentagoni teston raketën ndërkontinentale
 • Qindra të plagosur nga shpërthimi i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit
 • Dyshohet për 10 të vdekur nga shpërthimi në Beirut
 • Haziri i ndërron fjalët, tani thotë se Armend Zemaj është meritori i menaxhimit të pandemisë deri tash
 • Ambasada e SHBA-së bën thirrje që të shtyhen apo anulohen udhëtimet verore në Kosovë
 • Ibrahimovic – Milan, vjen lajmi që askush nuk e priste
 • Chelsea me super transferim nga Real Madrid
 • Dridhet Milan, Juventus po ja rrëmben super lojtarin
 • Agron Duka publikon foto nga zjarret: Jetike që autoritetet të veprojnë, po rrezikohet pasuria kombëtare
 • Ish-ministri i Shëndetësisë me akuza të rënda ndaj Armend Zemajt
 • “Maska kancerogjene në treg” – Kosova i kthen mbrapshtë 50 mijë copë të blera në Kinë
 • Shpërthim i fuqishëm në Bejrut (Pamje të rënda)
 • Si rrallëherë Enca shfaqet e veshur me fustan deri në fund të këmbëve, kaq bukur po i rri
 • Elita e mori edhe vjehrrën me vete në pushime, shikoni si po e kalojnë së bashku
 • Elita e mori edhe vjehrrën me vete në pushime, shikoni si po kalojnë së bashku
 • ​Në spitalin ‘Recep Tayyip Erdogan’ linden pesënjak
 • Barack Obama sot feston datëlindjen, kështu e uron bashkëshortja e tij
 • PDSH pranon që të jetë pjesë e qeverisë së Zaevit
 • Nisin punën mjekët që erdhën nga Italia në ndihmë të Shqipërisë
 • ​Berlini lejon hapjen graduale të industrisë së seksit
 • PAMJE/ Shpërthim i fuqishëm në Beirut përpara vendimit gjyqësor për vrasjen e ish-kryeministrit libanez
 • Gjykatës Speciale tashmë i ka skaduar mandati, por a do t’ia vazhdojë Kuvendi atë?
 • Aprovohet ilaçi antidepresiv, lehtëson depresionin brenda 4 orëve
 • Babai i saj fitoi betejën me koronavirusin, nëna e Leartës vjen me një postim shumë prekës
 • Kaq i ëmbël është bërë Zëri, Elita publikon një foto të tij me të cilën do t’iu ‘shkri’
 • Bosnja, Kroacia dhe Serbia raportojnë për qindra raste të reja me COVID-19
 • Ahmeti: Akoma është herët për koalicionin
 • ​Shkencëtarët: Atmosfera po bëhet më e elektrizuar, gjithnjë ka më shumë stuhi dhe rrufe
 • Organizonte dasma në kohë pandemie, gjobitet lokali në Kurbin
 • Willian refuzon Chelsean dhe Manchester Unitedin, e ka zgjedhur këtë skuadër
 • E mposht Ronaldon, Dybala shpallet më i miri i sezonit në Serie A
 • Me maska dhe distancë, konstituohet në kushte të pazakonta parlamenti i ri në Maqedoninë e Veriut
 • Një nënë e kujdesshme si Tuna, ja ҫfarë ka bërë sot për djalin e saj
 • A do të ketë karrige për amerikanët në dialogun Kosovë-Serbi të drejtuar nga BE, flet Stano
 • Rrëfimi rrëqethës i kosovari: Trupat e pacientëve të vdekur në QKUK nga koronavirusi mbesin në dhomë edhe nga 17 orë
 • Blerja e aparaturave për testim të koronavirusit do të kushtojë 2 milionë euro
 • Paralajmëron OBSH: Kujdes nga vaksina e Rusisë kundër koronavirusit
 • ​BQE: Rimëkëmbja e ekonomisë do të merr një kohë të konsiderueshme
 • U gjet trupi i pajetë i 16-vjeçarit në liqenin e Prespës
 • Shkupi përfshihet nga moti i ligë
 • Polonia shënon shifrën më të lartë ditore të koronavirusit, paralajmëron masa të reja
 • E rëndë: 7 vjeҫarja nga Prishtina vdes gjatë rezonancës magnetike
 • Qytetarët në Kosovë ende e kanë të vështirë të besojnë ekzistencën e koronavirusit
 • Dasmat nuk po ndalen, nusja, dhëndri dhe 21 dasmorë infektohen me koronavirus
 • Kaltrina sapo doli nga frizerja, por veshja e saj shumë e shkurtër mori tërë vëmendjen
 • Nusja, dhëndri dhe 21 dasmorë infektohen me Coronavirus
 • Joe Biden kritikon Trumpin: The se virusi do të zhdukej, mbi 25,000 amerikanë vdiqën për një muaj
 • Vlorë, 80% më pak vizitorë se fillimi i gushtit të kaluar
 • ​Shqipëri, 130 raste të reja, 4 humbje jete dhe 23 të shëruar
 • Zaev flet për qeverinë e re: Me 15 deputetë nuk mund ta marrësh postin e kryeministrit
 • Iker Casillas jep lajmin e dhimbshëm
 • Xherdan Shaqiri feston titullin në jahtin luksoz, i rrethuar me femra
 • Saimir Tahiri shpërndan postimin e Berishës: Vetëm ky nuk më zhgënjen kurrë!
 • Liria e medias/ Meta: Askush të mos mendojë se me forma të reja shantazhi e presioni mund të rikthejë nenin e ‘Agjitacionit dhe Propagandës’!
 • Sërish prinë Prishtina me rastet e të infektuarve, 93 raste me Covid-19 brenda ditës
 • Remzia e lumtur që është bërë gjyshe, publikon foton më të bukur pranë mbesës së saj
 • Teksa kryen punët e shtëpisë, nusja e Goldit argëtohet me këngët e bashkëshortit të saj
 • Danimarka nuk duhet të rihapet më tej, thonë zyrtarët shëndetësorë
 • Qeveria e Kosovës shkarkon bordet e përkohshme të katër ndërmarrjeve publike
 • Shënohen pesë viktima dhe 75 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
 • Konfirmohen edhe 225 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, shërohen edhe 201 të tjerë
 • Që nga dje, 13 të vdekur nga koronavirus në vendin tonë
 • 225 rastet e reja me koronavirus janë nga këto vendbanime të Kosovë
 • Komandanti i Njësisë Speciale të Policisë shërohet nga koronavirusi
 • Mësohet se sa pacientë me koronavirus po trajtohen në spitalet e vendit
 • A mund të përdor kremin kundër diellit të vitit të kaluar? Ekspertët shpjegojnë kur skadon
 • Vitaminat që funksionojnë njësoj si antibiotikët
 • 6 këshilla për parandalimin e dhimbjes së shpatullave
 • Pesë të vdekur e 75 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut
 • Detaje nga oferta e Manchester Unitedit për Sanchon: I trefishohet paga
 • “Toleranca mbaron njëherë e mirë”, Braçe bën bilancin e zjarreve në vend: Të arrestohen…
 • Bilanci tragjik në Kosovë, 13 të vdekur në 24 orë nga Covid, ja sa raste të reja janë shënuar
 • Pasi e rregulloi motra, Engji vishet me minifund, po duket më mahnitëse se asnjëherë më parë
 • Ish-ministrja e Qeverisë Kurti reagon pas shkarkimit të bordeve, i kërkon Hotit arsyet e shkarkimeve
 • Ministria e Arsimit vjen me një sqarim në lidhje me çështjen e çerdheve private
 • Ministria: Bordet e Kurtit u shkarkuan sepse rekrutonin zyrtarë të lartë
 • Studim: Ja çfarë dëmesh ka përdorimi i vazhdueshëm i paracetamolit
 • ​9 infeksione të reja dhe një i vdekur nga COVID-19 në Slloveni
 • ​Në Kroaci vetëm 24 raste të reja me Coronavirus
 • ​Iran, çdo shtatë minuta vdes një person nga COVID-19
 • Interpol: Krimet kibernetike kanë arritur nivel alarmant gjatë pandemisë
 • Rashica nuk transferohet në Milan, Altin Lala sqaron gjithçka
 • Ronaldo blen veturën më të shtrenjtë në botë
 • E papritur: Chelsea sapo mori lajmin ‘katastrofal’
 • Alarmon deputeti i PDK-së: Maskat në tregun e Kosovës mund të jenë kancerogjene
 • Policia shpëton 4 pushues kosovar në Velipojë të cilët po mbyteshin
 • Në pikë të verës bie borë 25 cm në këtë shtet të Evropës
 • Nuk do t’ia di për koronavirusin, shikoni ku i ka dërguar nusja e Medës fëmijët
 • Vajza e vogël e Njomzës bëhet gati për të dal, befasoi të gjithë me stilin e flokëve
 • E veshur me fustan me lule, vajza e Lolitës e Besnikut po duket si princeshë
 • 7 arsyet që të ndaloni të flini me flokë të lagura
 • Zjarret masive në Shqipëri, Xhacka: Kemi angazhuar 200 djem e vajza të FA në Seman, Shkodër dhe Lezhë
 • Intriga të frikshme të Ali Pashës: Vrau vjehrrin për pushtet, pastaj i ngriti kurth të gjithëve duke i ekzekutuar
 • KRRE i publikon çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni
 • Katër pushues nga Kosova rrezikonin të mbyteshin në Velipojë, i shpëton policia
 • Pas kritikave, Audi largon reklamën ku një vajzë e vogël ha banane para modelit RS4
 • BE ndihmon Kosovën me pajisje për luftimin e COVID-19
 • Drejtori i Komunës së Mitrovicës marton djalin me dasmë në kohë pandemie
 • Sapo ndodhi tërmet i fuqishëm, banorët dalin në rrugë
 • Arta Bajrami befason të gjithë, me këtë veshje del në publik në këto temperatura të larta!
 • Gjermania tashmë po përjeton valën e dytë të infeksioneve me COVID-19, thotë një shoqatë doktorësh
 • OBSH: Koronavirusi mund të mos e ketë origjinën në Wuhan
 • Franca paralajmëron valën e dytë të COVID-19
 • ​Shkencëtarët: Ka shumë të ngjarë vala e dytë e epidemisë në vjeshtë
 • ​Tërmet i fuqishëm në Turqinë juglindore
 • Ekzekutimi i taksistit në Tiranë, nis verifikimi i aktivitetit të dy djemve të tij në Itali
 • Arrihet marrëveshja, Manchester United transferon njërin ndër lojtarët me të mirë në botë
 • Milan me super transferim nga Bazeli
 • “Po përgatitemi për të përballuar situatën”, Manastirliu mesazh për qytetarët: Ja plani ynë për vjeshtë-dimrin
 • Përfundon mbledhja e Komisionit të Vlerësimit të PD, Mustafaj: Jemi të angazhuar për të zgjedhur më të mirët
 • A u hap PD-ja? Kritiku Ruli flet për rrugën e kthimit në pushtet, Mustafaj ka një merak
 • Infektohet me koronavirus mjeku kosovar, i kërkon falje këtyre personave
 • Kuvendi ende nuk ka proceduar për dekretim Ligjin për buxhetin në Zyrën e Presidentit
 • Djalë apo vajzë: Mësoni gjininë e bebes me anë të lakrës
 • Nodh edhe kjo, në zemër të Evropës bie 25 cm borë në pikë të verës
 • OKB: Koreja Veriore mund të ketë zhvilluar pajisje bërthamore që futen në raketa balistike
 • Instituti i Shëndetësisë: Gjithkush ka të drejtë të infektohet/ Reagon Vesa Luma: Çfarë dreqin…
 • BE-ja i dhuron Kosovës 30 respiratorë, Zemaj këtë e quan ndihmë të madhe
 • Flet i riu nga Gjilani për rrugën e vështirë deri te mposhtja e virusit
 • Këto janë bordet e reja të emëruara nga Qeveria Hoti
 • Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës infektohet me koronavirus
 • Ambasadori Italian: Ne kërkuam ndihmë nga ushtria për t’i varrosur viktimat, të mos vijë puna njësoj në Kosovë
 • Të gjitha vendimet që u morën sot në mbledhjen elektronike të Qeverisë së Kosovës
 • Tërshëra, 3 gabimet që ju pengojnë të humbni peshë
 • SHBA-ja raporton mbi 45 mijë raste të reja me Coronavirus
 • Vrasja e taksistit në Shqipëri, 71-vjeçari u qëllua me kallashnikov nga një veturë tjetër
 • Paralajmërimi dramatik: Coronavirusi do të shkatërrojë brezat
 • ​27 milionë njerëz në karantinë
 • Mjekja shqiptare bën thirrje: Po rritet fluksi i pacientëve me Covid-19 në spital, mos u grumbulloni me njerëz
 • Polonia shënon rekord të rasteve me Covid-19 për të katërtën herë brenda një jave
 • Milan po e transferon lojtarin që po e trajnon Mourinho
 • Milan me ofertë të parezistueshme për Ibrahimovicin
 • Qeveria Hoti emëron drejtoreshë zyrtaren e LDK-së në Ibër Lepenc
 • Vesa Luma reagon për postimin e IKSHPK-së, ndjehet e shokuar
 • Sot konstituohet kuvendi i ri në Maqedoni, seancën do ta drejtojë Talat Xhaferi
 • 16 pacientë me Koronavirus në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës
 • Më shumë se 27 milionë njerëz në karantinë në kryeqytetin e Filipineve
 • Altin Lala zbarkon në Milano- Rashica rosoner?
 • Nuk do ta njihni? Kështu duket tani “Sarita” si 45 vjeçare
 • Rast i rëndë: Pacientja me Covid e shtrirë në QKUK thotë se i shpërtheu bombola e oksigjenit dhe ka pësuar djegie në duar
 • Fillon shqyrtimi i aplikacioneve për licencimin e rreth 100 laboratorëve privatë për testimet e COVID-19
 • Alarmante: Nëntë punëtorë shëndetësor të infektuar me COVID-19 në Spitalin e Vushtrrisë
 • Kryeministri Hoti shkarkon bordet e përkohshme të katër ndërmarrjeve publike të emëruara nga Kurti
 • Kashmiri rihap shkollat në qiell të hapur
 • Thaçi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar nënën në 83 vjetorin e lindjes
 • Policia ndalon 58 përsona për mosrespektim të masave
 • Prizrenasi organizoi dasëm në kohë pandemie, policia jep detaje
 • Mjeku kosovar del pozitiv me Koronavirus, mesazhi do të emocionojë të gjithë
 • I dashuri turk e suprizon Genta Ismajlin
 • Kreditë në Shqipëri bëhen më të lira se asnjëherë
 • Maqedoni: 3656 raste aktive me COVID-19, 500 viktima
 • Aktiviteti ekonomik i Turqisë arrin nivelin më të lartë në nëntë vjetët e fundit
 • Zbulohet: Ronaldo e deshi kalimin te PSG para pandemisë
 • Milan hap bisedimet për transferimin e mesfushorit të Atalantas
 • Largohet drejtori i Tatimeve në Shkodër, kush e zëvendëson. Çfarë pritet ditët në vijim
 • Përgadituni, nga nesër ndryshon moti
 • Apeli i veçantë i IKSHPK-së për të moshuarit në Kosovë: Rrini në shtëpi
 • Lipjan: Digjet një shtëpi, shkak kablloja e rrymës
 • Vrasësi i 6 të rinjve në Pejë, dikur bashkëpunëtor i Arkanit, tash mercenar i Putinit
 • Maqedoni: Prej sot fillojnë bisedimet për qeverinë e re
 • Dyshime për mashtrime bankare, Prokuroria e Manhattanit nis hetimet ndaj Trumpit
 • Së paku 13 të vdekur e 13 të zhdukur nga vërshimet në Korenë Jugore
 • Kjo është gjendja shëndetësore e kryeministrit Hoti, pas infektimit me Koronavirus
 • A pritet të jenë shqiptarët pjesë e Qeverisë serbe
 • Ndërron jetë nga koronavirusi babai i gruas së Milaim Zekës
 • Gjermania shënon rreth 900 raste e 8 viktima të Covid-19 për 24 orë
 • Moti sot në Shqipëri
 • A do të jenë shqiptarët pjesë e Qeverisë serbe
 • Depay ‘selam’ Juventusit, para ndeshjes së Ligës së Kampionëve
 • Skender Hyseni tregon në detaje se çka u fol në Shtëpinë e Bardhë
 • Shqetësuese: 208 të vdekur nga koronavirusi brenda muajit në Kosovë
 • I sekuestrohen pasuritë Yll Ndroqit, pronar i Ora News dhe Channel One
 • Sondazhi i ri i CNN-it: Trumpi po vazhdon të humb terren kundër Bidenit
 • Situata me Covid-19 në Kosovë: Janë 750 shtretër të gatshëm, në plan që të shtohen edhe 100
 • Behgjet Pacolli i uron shërim të shpejtë Avdullah Hotit
 • Dolën së bashku sonte, gruaja e Sinanit mori vëmendjen me pamjen e saj
 • Në orët e vona të natës, Ryva ndanë me njekësit një moment shumë romantik
 • Një bionde si Afrona, do ta ‘ҫmend’ Bleron me pamjen e fundit
 • “Nuk ka arsye të barten maskat”, deklarata e epidemiologut të njohur suedez teksa rastet po bien në Suedi
 • Arrihet marrëveshja: Inter e merr falas Alexis Sanchezin
 • Eli Fara nuk plaket kurrë, mahnit me format trupore në plazh (Foto)
 • Fotoja me bikini e Jonida Vokshit pas lindjes, i çmendi të gjithë
 • Në postimin e fundit IKSHPK-ja bëri një ‘huqje’ të çuditshme
 • Haxhiu reagon pas komunikatës së fundit të lëshuar nga IKSHPK-ja
 • Kosovari bën tatuazh premtimin e fillimit të pandemisë
 • Zjarre të mëdha djegin pyjet në Kaliforni, mbi 1300 zjarrfikës në vendngjarje (Foto)
 • Ndërrojnë jetë 3 pacientë me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, regjistrohen 74 raste të reja infektimi
 • Koronavirusi shkakton mbi 42 mijë të vdekur në Britaninë e Madhe
 • Ndërrojnë jetë 2 pacientë me koronavirus në Greqi, regjistrohen 77 raste të reja
 • “E marra, tha gjëra të tmerrshme”! “Shpërthen” Donald Trump: Po përhapen lajme të rreme për koronavirusin!
 • Deputeti i PDK-së thotë se duhet të shpallet gjendja e jashtëzakonshme
 • Krasniqi tregon 3 faktorët që ndikuan në zgjerimin e koronavirusit
 • Gëzimja sapo pranoi një dhuratë shumë romantike, do ta ëndërronte secila femër
 • Dyshohet se u vetëhelmua pas dhunës nga i shoqi, niset me urgjencë drejt Tiranës nëna e dy fëmijëve
 • Zyrtare: Sezoni i ri i Serie A nis me këtë datë
 • Po largohet nga Liverpooli, Shaqiri cak kryesor i këtyre dy skuadrave
 • Gaxherri kundër shpërndarjes së maskave falas: Me 3 milionë euro punësohen 200 mjekë
 • IKSHPK i reagon Mimoza Kusarit: Hoti njoftoi në kohë rekorde se është infektuar
 • Njihuni me tri gratë që pritet ta rrëzojnë diktatorin e fundit në Europë
 • Situata e rënduar me koronavirus në vendin tonë, por shikoni ku ka shkuar Leonora
 • Baseli ia ka vënë syrin dyshes kosovare
 • Merret vendimi nga UEFA në lidhje me fanellat e skuadrave në Europë
 • Gënjeu se vëllai i tij është infektuar me koronavirus, Komuna e Drenasit padit qytetarin
 • Disa sëmurën rëndë e disa e kalojnë virusin pa simptoma, por pse ndodh kjo gjë?
 • Mikrobiologu Raka thotë se që nga fillimi i pandemisë i kam humbur 10 kilogramë
 • Për të kryer teste për koronavirus, privatët kërkojnë licenca, rreth 100 aplikacione do të shqyrtohen
 • Harrojeni nusen e Dautit, shoqja e saj është një bukuroshe e vërtetë
 • I dashuri ia mbushi dhomën e fjetjes me trëndafila të kuq, shikoni reagimin e Gentës kur e pa
 • Koordinatori për dialog po qëndron në SHBA, shkoi atje pa njoftuar AAK-në dhe Nismën
 • Pronarët e pishinave protestojnë, paralajmërojnë se protestën tjetër do ta mbajnë në këtë vend
 • Për çdo ditë po u merr jetën kosovarëve, koronavirusi po vret fëmijë, të rinj e pleq
 • Reja e Shkurtës me flokë deri në fund të shpinës, do t’iu ‘mahnis’ me pamjen e fundit
 • Italia hap urën e re të Gjenovës, dy vjet pas shembjes ku humbën jetën 43 persona
 • Conte thyen heshtjen, tregon a është kontaktuar nga Juve
 • Milan dhe Leverkusen nisin ‘luftën’ për yllin e madh
 • Antonio Conte bën këtë paralajmërim shumë të rëndësishëm
 • 3 pacientë trajtohen në oborr në Spitalin e Pejës
 • Vetëm edhe 13 shtretër të lirë në spitalin rajonal të Gjilanit
 • Lista me nevoja urgjente për luftimin e pandemisë, Zemaj e Veliu merren vesh për krijimin e saj
 • Një nënë si Kaltrina, publikon foton më të ëmbël me vajzën e saj
 • Zjarr masiv në SHBA, të paktën 8.000 persona braktisin shtëpitë e tyre
 • E dashura e Ledrit iu përgjigjet ashpër ndjekësve që e paragjykuan për shenjat në trup
 • Mosrespektimi i masave, Policia e Kosovës shkruan më shumë se një mijë gjoba
 • Nusja nuk e lë Goldin rehat të vozitë, shikoni çka i bën atij
 • Eksportet e vajit të ullirit në Shqipëri u rritën në 174 tonë në 2019
 • “Mos më qëlloni ju lutem”, publikohen pamje të reja të rastit George Floyd – detajet tregojnë se si nisi gjithçka
 • Ekspertët në ShBA: COVID-19 jashtëzakonisht i përhapur
 • “Mos më qëlloni ju lutem” – Publikohen pamje të reja nga rasti i George Floyd
 • Formacioni i vitit në Serie A, sipas Opta Data
 • Deputeti Ukaj që iu vërsul Osmanit, thotë se do t’ia mbyllë gojën edhe Mimoza Kusarit
 • Si do të jetë moti në dy ditët në vijim?
 • Hyseni flet pas takimeve në State Department dhe Shtëpi të Bardhë: SHBA-të përkrahin marrëveshjen gjithëpërfshirëse
 • Rritet sërish numri i vdekjeve nga koronavirusi në Itali
 • Gëzimja mori një dhuratë tejet të veçantë sot, nuk përmbahet në reagimin e saj
 • Kusari me akuza ndaj Hotit, thotë se në Dragash mund të ketë infektuar persona tjerë
 • Nënkryetari i Gjilanit: Do të gjobiten të gjithë ata që nuk i respektojnë masat anti-Covid
 • Mustafa e quajti xhelate, i kundër përgjigjet Mimoza Kusari-Lila
 • Vala e re e pandemisë në Spanjë po i prek të rinjtë dhe moshën e mesme
 • Italia publikon bilancin ditor të Coronavirusit, rritet sërish numri i viktimave
 • Man Utd – Sancho, vjen lajmi i fundit
 • Lëndimi i Pedros, Chelsea merr lajmin e keq
 • Ermali me gruan në drekë buzë detit, e gjithë vëmendja tek Ariana
 • Për shkak të rasteve me koronavirus, mbyllet Agjencia e Regjistrimit Civil në Podujevë
 • Mbi 400 pacientë me koronavirus të shtrirë në spitale, 46 në gjendje të rëndë shëndetësore
 • Sëmundja “Gjuha e kaltër”, dyshohet se ka ardhur edhe në Kosovë
 • “Nuk shkoj me këndu në dasma pa 10 mijë euro”, Dani flet për lajmin e shpërndarë
 • Kjo është ora e duhur për të konsumuar akullore
 • OBSH: Mund të mos e kemi kurrë një vaksinë të përsosur kundër coronavirusit
 • Osmani u del në krah infermiereve: Angazhimi juaj, jetik për ruajtjen e shëndetit të populates
 • Hapja e çerdheve, Shpend Ahmeti me mesazh për prindërit
 • Lola sapo doli nga frizerja, do ta ‘çmend’ Dautin me look-un e ri
 • Lautaro jep sinjale për të ardhmen e tij
 • Makina bëhet copë në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi humb kontrollin e përplaset me murin (FOTO)
 • ‘Sërfistja’ 22 vjeçare nga Florida sulmohet nga një peshkaqen
 • Në Shqipëri, 7 të vdekur e 101 raste të reja me COVID-19
 • Skender Hyseni nga Washingtoni: S’kam kërkuar takim me Pompeon, mos spekuloni
 • Aktakuzë për për rrezikim të personave nën mbrojtjen ndërkombëtare
 • Kreu i OBSH-së jep lajmin e keq për vaksinën ndaj COVID-19
 • Elita rregullohet e vishet plot stil për të dalë, vjen me poza provokuese para pasqyrës
 • Marrëveshja me Bullgarinë, sfidë për integrimin e Maqedonisë së V. në BE
 • Kreu i OBSH-së me paralajmërime të zymta për vaksinën ndaj COVID-19
 • Milan në garë për të transferuar talentin 33 milionësh, por po sfidohet nga klubi gjerman
 • Këto janë tri objektivat e Arsenal për merkaton e verës
 • Inspektime dhe kontrolle sonte do të ketë nëpër të gjithë Kosovën
 • Infektimi i Hotit me Covid 19, raportohet edhe nga mediat ndërkombëtare
 • Edhe në Fushë Kosovë neser hapen çerdhet private
 • Labi sjell imazhin më të veçantë me Qëndresën nga pushimet
 • PD nxjerr video: Pylli i Semanit po digjet me shpejtësi, shteti nuk po reagon, banorët kërkojnë ndërhyrje urgjente
 • Pronarit të televizionit “Ora” i sekuestrohet pasuria
 • Së paku 40 pasagjerë të infektuar me Covid-19 në një anije norvegjeze
 • Konstituohet Kuvendi i Serbisë
 • Reuters: Blerja e sistemit raketor kinez shpërfaq thellimin e lidhjeve Serbi-Kinë
 • Këto janë komunat ku u konfirmuan rastet e reja me COVID-19
 • Skender Hyseni sot në Departament të Shtetit, pritet nga Mathew Palmer
 • Bëhen më shtëpi të re Geti e Marina
 • Zaev përfundon pushimet, nesër nis bisedimet për formimin e qeverisë së re
 • MSH Maqedoni: COVID-19 në i rrezikshëm për personat e moshuar, respektimi i masave i domosdoshëm
 • Kalifornia përfshihet nga zjarret masive
 • Tetë të vdekur në Serbi nga COVID-19 në 24 orët e fundit, katër në Kroaci
 • ‘Fshesa’ Chelsea do të largojë 9 lojtarë
 • Skema e Piolit për sezonin e ri të Milanit
 • Studimi në Gjermani/ Humbje e të ardhurave dhe stres, të rinjtë dhe gratë më të goditur nga pandemia
 • Përfundon pelegrinazhi i Haxhit në Mekë, masa të forta sigurie për shkak të koronavirusit, edhe gurët të sterilizuar
 • Greqia inauguron muzeun e parë nënujor me mbetjet e një anije të shekullit të V para Krishtit
 • Kryesia dhe Këshilli Kombëtar i PD miraton Komisionin e Vlerësimit, Basha: Në shtator nisim fushatën drejt fitores
 • Nga taksat vendore tek bashkëpunimi financiar ushtarak me Turqinë, Presidenti Meta dekreton 3 ligje
 • A e ka ndalur Kosova lobimin?
 • Fotografi e paparë ndonjëherë e Hashim Thaçit në Vjenë, gjatë viteve ’90-ta
 • 7 të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit
 • S’ka përmisim të gjendjes: 250 raste të reja me COVID-19
 • 10 shenjat kryesore të mungesës së vitaminës D
 • Qeveria gjermane: E papranueshme protesta me 20,000 njerëz në Berlin
 • Deputetët e Serbisë bënë betimin, shqiptarët me tre përfaqësues
 • “Nxehet” qytetari në Tiranë, thyen xhamin e Prokurorisë
 • SHBA-të e urojnë Maqedoninë e Veriut për festën e Ilindenit
 • Inaugurohet ura e re në Gjenovë, 2 vjet pas rrëzimit që shkaktoi dhjetëra viktima
 • Të revoltuar me mbylljen, protestojnë pronarët e pishinave
 • Tre të vdekur e 74 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut
 • MASH: Nga 15 gushti të gjitha librat e dëmtuar zëvendësohen me të reja
 • Werderi cakton çmimin përfundimtar të Rashicës
 • Ministrja Balluku inspekton punimet e Bypassin e Vlorës: Investim shumë i rëndësishëm për zhvillimin e turizmit
 • Kështu e “merr peng trupin” koronavirusi
 • Pezullohet gjykimi për mashtrim në votime, njëri i akuzuar i infektuar me Covid-19
 • Mbi 10 të vdekur nga Koronavirusi sot në Kosovë
 • Momenti romantik i Korab Jetishit me bashkëshorten nga pushimet
 • ​Ukraina kërkon ekstradimin e 28 mercenarëve rusë
 • Gjermania miratoi dërgimin e armëve Turqisë pas sulmit në Siri
 • Mijëra nxënës gjermanë u rikthehen shkollave
 • Maqedoni: Sigurohen 61 njësi të plazmës së gjakut për trajtimin e pacientëve me COVID-19
 • Rusia thotë se në shtator nis prodhimin masiv të vaksinës kundër Covid-19
 • Ministri Veliu: Synojmë polici të besueshme dhe profesionale
 • IKSHPK pranon nga Gjermania një kontingjent me pajisje mbrojtëse kundër Covid-19
 • Rastet me COVID-19 në Afrikë mbi 960.000
 • Një bankë franceze raporton 1.26 miliard euro humbje nga pandemia
 • Aeroplani rrëzohet mbi një ndërtesë afër qytetit grek Seres
 • Maldini po e transferon yllin 35 milonësh nga Serie A
 • Milan po nënshkruan me super mbrojtësinë nga Premier Liga
 • Vdes në moshën 83-vjeçare nobelisti i Paqes, John Hume, artizani i pajtimit në Irlandën e Veriut
 • Tenderi i uniformave të policisë/ Grupi Parlamentar Demokrat kallëzon Sandër Lleshajn në SPAK, ja akuzat
 • Manastirliu në ISHP: Të angazhuar për rritjen e mbulesës vaksinale për të përballuar COVID-19
 • Në Prizren mbërëmë u mbyllën dy lokale dhe u shqiptuan gjoba në vlerë prej 1200 euro
 • Haziri tregon pse e ka kritikuar Qeverinë Hoti
 • Kryeministri Hoti tregon kur do të paguhen pagesat emergjente të mbetura për gjysmë
 • ‘Pajtesa’ po arrin ta formësoj trupin pas lindjes së djalit
 • Britania synon t’i hapë shkollat nga shtatori
 • Një tjetër viktimë nga Covid-19/ Humb jetën 28-vjeçari nga Shkodra
 • Rrëfimi i 128 vjeçarit që po pretendon se është Hitleri
 • Flet Xhaferi pasi u lëshua nga Klinika për sëmundje infektive e Shkupit
 • Bie interesimi i qytetarëve të Maqedonisë për marrje të kredive
 • “Mushkëritë” e planetit Tokë po digjen, Amazona merr flakë
 • Reuters sjell pamje nga Meka, si u krye Haxhi në distancë
 • Policia vazhdon kërkimet për 16 vjeçarin e zhdukur në Liqenin e Prespës
 • Google tregon dy telefona inteligjentë që mbështesin rrjetin 5G
 • Djali i madh e ka ditëlindjen, Lulja e uron me këto fjalë
 • Agjenda e Qeverisë “nuk ndikohet”, kryeministri Hoti do të punojë nga shtëpia
 • Edhe Fatmir Liamaj i uron shërim të shpejt Avdullah Hotit
 • Ramush Haradinaj i uron Hotit shërim të shpejtë
 • Policia ndërpret një aheng familjar në Peqan të Suharekës
 • Presidenti Thaçi i uron shërim të shpejtë Hotit
 • Një 28 vjeçar vdes nga koronavirusi
 • Nëse Conte largohet nga Interi, këta dy trajner mund ta zëvendësojnë atë
 • Milan në aksion, synon transferimin e këtyre tre lojtarëve
 • “Cili hall politik e bëri kaq qesharak?”, Vasili nxjerr dokumentin: 5 pyetje për SPAK-un dhe pse gënjeu për komisionerët e vdekur
 • Nis puna për ndërtimin e depos së ujit në Elbasan, Balla: Viti i tretë radhazi që qeveria vendos qytetin në prioritetet e veta të investimeve
 • Zjarret në vend, Presidenti Meta: Po ndjek me shqetësim situatën, autoritetet të koordinohen në kohë!
 • Vajza e Lutfi Hazirit e papërmbajtshme, fotografitë e fundit u lënë pa fjalë!
 • 17 pacientë me koronavirusi në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës
 • Prekëse: Infermierja shtrydhë djersët nga puna me pacientët me Covid-19
 • Vulin: Shqipëria e Madhe është kërcënim, Serbia po e vëzhgon situatën
 • Nesër, nën protokolle të posaçme kundër Covid-19, konstituohet Kuvendi i Maqedonisë së Veriut
 • Pamje kur ushtria serbe heq flamurin shqiptar në Tutin tek Gazivoda
 • Nxirret pa shenja jete një trup nga Liqeni i Radoniqit
 • Infermierët ia dorëzojnë 18 mantele Qeverisë
 • Veseli i dëshiron shërim të shpejtë Avdullah Hotit
 • Kusari i reagon Hoti e Mustafës, thotë se ky u shërua nga virusi por i mbeti zemërimi dhe agresiviteti
 • A do të prekë COVID-19 popullatën e re, sikur Gripi Spanjoll i vitit 1918?
 • Gjermani, të rinjtë dhe gratë më të goditur nga pandemia
 • Ish-papa Benedikti është në gjendje të rëndë shëndetësore
 • Vdes fituesi i Çmimit Nobel për Paqe, John Hume
 • Vedat Muriqi sqaron gjithçka: Sezonin e ardhshëm do të luaj për këtë ekip
 • Kandidatët për deputetë, Basha mbledh sot Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar, pritet miratimi i Komisionit të Vlerësimit
 • Ja sa mijë kosovarë e kaluan fundjavën në Shqipëri
 • Shpërthen Isa Mustafa: Xhelatja Mimoza Kusari po tregon kanibalizëm politik, strucat po heshtin
 • Erdogan i bën telefonat Thaçit, mësohet çfarë biseduan
 • Pas pushimeve Afrona i kthehet punës, në këtë gjendje shfaqet sot
 • Vdes nga Coronavirusi në spital mjeku Anibal Byberi
 • Së paku 24 të vrarë e ikje masive e të burgosurve nga sulmi i ISIS-it në një burg afgan
 • Festë në kafene në Ohër, askush nuk i respekton masat për COVID-19
 • Gjermania nis testimin e detyrueshëm të atyre që kthehen nga zonat me rrezik të lartë
 • S’kanë triumfuar asnjëherë, por Wenger thotë se këto dy ekipe janë favorite për Ligën e Kampionëve
 • Milan humb miliona euro nga shitja e këtij lojtari, largimi i tij i domosdoshëm
 • Situata me koronavirus: 8 mijë e 799 raste pozitive, 4 mijë e 863 të shëruar
 • Një tjetër mjek humb betejën me koronavirusin
 • Rrahje masive në aeroplan, shkak maska kundër koronavirusit
 • Situatë e rëndë epidemiologjike në Amerikën e Jugut, rreth 5 milionë të infektuar me coronavirus
 • Historia e kosovares që u akuzua për martesë të rrejshme në Zvicër
 • Rreth 30 mijë kosovarë e kaluan fundjavën në Shqipëri, krijohen kolona në kufi
 • E diela ishte hera e tretë që Hoti u testua për koronavirus
 • Presidenti Thaçi nis ditën me një video të bukur të Bjeshkëve të Rugovës
 • Kryeministri Hoti: Testin e bëra të dielen dhe jam izoluar menjëherë, nuk po e thoni të vërtetën
 • Me maskë n fytyrë, kështu duket vajza e madhe e Shyhrete Behlulit
 • Njomza shfaqet me maskë në fytyrë, a do ta njihnit?!
 • COVID-19: Paralajmërim i frikshëm nga OBSH-ja
 • Elbasan Rashani shënon super gol në Norvegji
 • Befason ish-sulmuesi i Bayern, tërhiqet nga futbolli në moshën 32-vjeçare!
 • Nga e mërkura ndryshojnë temperaturata
 • Sot protestojnë infermierët dhe mamitë
 • Mjeku kosovar që mposhti koronavirusin, jep këshilla se si duhet vendosur maska
 • Kusari-Lila: Pas testimit Hoti nuk u vetizolua, një arsye më shumë për ta shkarkuar
 • Mbi 18 milionë persona të prekur me koronavirus në botë
 • Skënder Hyseni në Amerikë, sot nis takimet me zyrtarë të lartë amerikanë
 • Thatësira ekstreme dhe stinët me shi do të ndodhin më shpesh, këto pritet të jenë rajonet më të prekura në botë
 • Vëllai i vdiq nga koronavirusi, Kryetari i Rahovecit vjen me mesazh shumë prekës
 • Aktori i humorit i hyn seriozisht muzikës, fton në duet këngëtaren shqiptare
 • Zbulohet: Kjo është kontrata që Real Madridi ishte gati t’ia ofronte Lewandowskit
 • Antonio Conte dhe Inter pranë ‘divorcit’
 • Një grua e kujdesshme si Teuta, ka përgatitur këtë darkë vegane për familjen
 • Protestë para komunës, kërkohet rihapja e ҫerdheve private
 • Lokalet nuk po e ndalin punën, në Vushtrri po vazhdon “festa”
 • E dhimbshme: Humb jetën tragjikisht një i ri nga Deçani
 • Vaksina kundër koronavirusit, kush do ta marrë i pari atë?
 • Kryeministri kosovar i infektuar me COVID-19, bëhet lajm ndërkombëtar
 • Shtëpia e Bardhë dhe demokratët, pa marrëveshje për paketën e ndihmës për koronavirusin
 • Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur me vajzën, pamja e Lules mori tërë vëmendjen
 • Ledri do të bëhet shumë xheloz, nusja e tij publikoi një foto shumë provokative
 • Raka: Kapacitetet shëndetësore të Kosovës janë rrezikuar seriozisht
 • Hoti doli pozitiv me Covid, sot bëri disa vizita në Dragash
 • Thyhet akulli, deputeti i VV-së i uron shërim të shpejtë kryeministrit Avdullah Hoti
 • Serie A: Shpëton Genoa, bie Lecce
 • Teuta fiton Kupën e Shqipërisë, Meta uron “Djemtë e Detit”: Vazhdoni në gjurmët e legjendave durrsake
 • Shkon në 207 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Greqi, ndërron jetë një 69-vjecar
 • Rikthehet virusi pas hapjes në Çeki, ja sa shkon numri total i të infektuarve
 • Ekspertja jep alarmin: Covid-19 tani është jashtëzakonisht i përhapur në të gjithë SHBA
 • Koronavirusi në Greqi, 75 raste të reja – dy vdekje në 24 orët e fundit
 • Kishin mbushur avionin me 500 kg kokainë, banditët rrëzohen “rrugës” për në Australi
 • Regjistrohen mbi 18 milionë të infektuar me koronavirus në të gjithë botën, mbi 690 mijë të vdekur
 • Koronavirusi/ Regjistrohen tetë viktima dhe 239 raste të reja në 24 orët e fundit në Itali
 • Aksident ajror në Kaliforni, 8 ushtarakë të zhdukur pas incidentit
 • Martohet kryeministrja më e bukur në botë
 • Anëtarët e ekuipazhit në anijen norvegjeze rezultojnë pozitivë
 • Kush mund ta zëvendësojë Conten nëse largohet nga Interi
 • A do t’i transferojë Barcelona Neymarin dhe Lautaron këtë verë?
 • Kosnett kundër ligjit për mbrojtjen e vlerave të UÇK’së: Duhet fokusuar në ekonomi e pandemi
 • Adelina zbukurohet për të dalë, por provokon rëndë me veshjen
 • Kush duhet ta marrë i pari vaksinën e koronavirusit?
 • Humbja e jetës së Aneta Ramës, Zgarbi ngushëllon kryeministrin: Pranë tij në këto caste të humbjes të nënës së tij të jashtëzakonshme
 • Lajm i fundit/ Kryeministri i Kosovës pozitiv me COVID-19
 • Marina bëhet një nuse e zonja, shikoni çka ka përgatitur sot
 • Ndalohet rapsodi që në këngët e tij kërcënoi Kurtin
 • IKP thotë se thotë se Policia e Kosovës nuk po kryen punën e tyre si duhet gjatë pandemisë
 • Kryeministri Hoti del pozitiv me koronavirus
 • Milan dhe Napoli në ‘luftë’ për këtë super-lojtar
 • A po largohet nga Arsenal, Ceballos befason me deklaratën
 • PD denoncon: Pylli i Semanit në flakë, papërgjegjshmëri e strukturave të shtetit për të ndihmuar në kohë
 • Virusi nuk i ndal mitrovicasit, organizohen festa me ‘Dj’ nëpër kafene afër liqenit
 • Mosrespektimi i masave, policia mbylli dje 12 lokale dhe shqiptoi gjoba në vlerë prej 2600 eurove
 • Ditë shumë e veçantë për Yll Limanin sot
 • Vala e dytë e virusit do të ishte rrënim për ekonominë gjermane
 • Nuri i shtatzënisë, nusja e Ledrit shfaqet më e bukur se kurrë
 • Kryetari i OAK: Shkuarja e deputetëve në pushim pa e miratuar planin e rimëkëmbjes do të ishte turp i madh
 • Djukanovic: S’lejoj që Kisha Ortodokse Serbe të marrë atë që s’është e tyre
 • Shënohet rritje rekorde e numrit të rasteve me Covid-19 në Tokio, 1540 gjithsej në Japoni
 • Nisin negociatat, gjiganti italian synon transferimin e Rashicës
 • Milani me kontratë të re për dyshën fantastike
 • Saimir Tahiri nis pushimet para “betejës” me gjyqin, ja ku ndodhet ish-ministri (FOTO)
 • Vdes edhe një paciente me koronavirus, vije nga kjo komunë
 • Çerdhet në Prishtinë nuk do të hapen, Shpend Ahmeti tregon arsyet
 • Brenda një jave 72 persona vdesin nga koronavirusi në Kosovë
 • Mërgimtarët që hynë në Gjermani kanë karantinim dy javor, teste falas
 • Mbi 1 mijë kosovarë thuhet se mashtruan shtetin austriak për përfitime të ndihmave sociale
 • Koronavirusi do të jetë prezent për një kohë të gjatë
 • Mikrobiologu Raka iu përgjigjet teoricienëve konspirativë: Nuk jeni kaq të rëndësishëm që t’iu vendosin çipa
 • Sahide Mustafa sapo doli nga grimerja, po duket si një zonjë e rëndë
 • Rama pas vdekjes së nënës: Në emër familjes sonë ju falënderoj përulësisht për praninë tuaj
 • Ekspertja amerikane thotë se SHBA-ja po përballet me një fazë të re të pandemisë së coronavirusit
 • OBSh: Koronavirusi do të jetë prezent për një kohë të gjatë
 • Roma – Man Utd, dështon transferimi i madh
 • Pjanic tregon kur do të largohet përfundimisht nga Juventus
 • Barcelona dëshiron që ky lojtar të mbetet në klub
 • “Gjaku i dëshmorëve nuk do bëhet kurrë ujë”, Meta kujton Arben Zylyftarin
 • Zbulohen emrat e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën
 • Hyseni: Neser janë takimet në Washington
 • Zemaj bashkë me policinë në Aeroport, paralajmëron ashpërsim të masave
 • Motra e ‘transformon’ Engjin, shikoni look-un e saj të ri
 • Pesë të vdekur e 123 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
 • Infektime me COVID-19 në universitetet e SHBA-së
 • Astronautët po kthehen në tokë
 • Pacientët me koronavirus po trajtohen në katin e dytë, prishet ashensori në Klinikën e Pulmologjisë
 • Alarmon mjekja shqiptare: Moshat e reja pa sëmundje të tjera janë të rrezikuara nga Covid-19
 • Diaspora ndihmon Kosovën edhe gjatë pandemisë, vetëm në maj dërguan 100 milionë euro
 • Gjithçka e mbuluar në ar, brenda shtëpisë super-luksoze të Adelina Tahirit
 • Rrëzohet aeroplani me 500 kilogramë kokainë, arrestohen 8 persona (Foto)
 • Një i vdekur nga COVID-19 në Mal të Zi, 60 raste të reja
 • Feronikeli ia vahdon kontratën Afrim Tovërlanit
 • “15 mln dollarë për COVID-19”, ish-deputeti i PD: Qeveria po shpërdoron fondin e Bankës Botërore
 • Rama publikon foton e rrallë/ Dedikim prekës për të emën: Mund të derdhësh lot pse iku, ose të buzëqeshësh se jetoi
 • Ministri Krasniqi premton se bizneseve do t’u dilet në ndihmë
 • 815 çifte u shkurorëzuan në Kosovë gjatë 2019-tës
 • 2 të lënduar në aksidentin në Lutogllavë të Pejës
 • Selin në serial të ri, shfaqet në krahët e aktorit më të bukur turk
 • Anglia shënon vetëm 5 viktima të koronavirusit në spitale
 • “Nuk është kurrë vonë”/ 96-vjeçari në Itali kthehet në studentin më të vjetër të vendit
 • 629 të prekur me koronavirus po trajtohen në spitalet e SHSKUK-së, 20 në respiratorë
 • Ndalimi i veteranit të UÇK-së nga policia shqiptare, Berisha e quan akt antikombëtar
 • Berisha e quan akt antikombëtar ndalimin e veteranit të UÇK’së
 • Pensionohet nga futbolli ylli i Bayern Munich
 • Përfundon sezoni në Itali, Lukaku me mesazh për bashkëlojtarët e vet
 • Zbardhet lista e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën, ja emrat më të lakuar
 • Shqiptarja triumfon në Kanada, shpallet “Aktorja më e mirë” në festivalin e filmit
 • Blogerja e seksit: Më shqetëson injoranca dhe vulgariteti i shqiptarëve, kjo luftohet vetëm me edukim
 • Sfarqa: Gazetari kosovar ka vdekur nga koronavirus
 • Bëhuni gati për temperatura përvëluese, ky është moti për ditët në vijim
 • Një bionde tejet tërheqëse, Majlinda lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit
 • ​166 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Verore dhe 4 viktima
 • Vazhdojnë shifrat tragjike, 13 të vdekur nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë
 • 245 raste të reja me koronavirus, shërohen 133 të tjerë
 • 245 rastet e reja me koronavirus vijnë nga këto komuna
 • Tetë të vdekur në Serbi nga koronavirusi
 • Conte lë Interin?
 • Man Utd ka këtë ofertë për Sanchez, Interit i mbetet të vendosë
 • Anëtari i Kryesisë së PD akuza Policisë së Shtetit: Ndaloi ish luftëtarin e UÇK, me urdhër të Serbisë
 • Paralajmëron OBSH: Pandemia e koronavirusit mund të jetë e gjatë, niveli i rrezikut vijon të jetë shumë i lartë
 • Rëndohet bilanci i koronavirusit, mbi 18 milionë të infektuar dhe 690 mijë të vdekur në mbarë botën
 • Vaksina australiane e Covid-19 e testuar te njerëzit kalon fazën 1, e gatshme brenda katër muajve
 • Ekonomia gjermane paralajmëron pasoja të paparashikueshme: Vala e dytë e virusit do të ishte rrënim!
 • Gjirën e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia, lë ‘gojëhapur’ me paraqitjen e fundit
 • Aksident në Lutogllavë të Pejës, treni godet veturën
 • Në ditë Bajrami, djemtë e bëjnë për spital nënën e tyre në Istog
 • Violeta si një çikë e re, del në qytet me këtë pamje
 • Lirohet veterani i UÇK-së që u ndalua nga policia shqiptare
 • Pronarët e pishinave paralajmërojnë protestë para Qeverisë
 • Vdes gazetari i njohur kosovar
 • Milan hyn në garë për mbrojtësin 30 milionësh
 • Adnan Januzaj mund të largohet nga Sociedadi
 • Mezi po e presim! Besa Kokëdhima paska përgatitur një super bashkëpunim me artistin ndërkombëtar
 • Rita Ora ngrit temperaturat, shfaqet nudo
 • Ariana nuk ndalet, ja çka bënë edhe të dielave!
 • Zbulohet superhajnia e mbi 1000 kosovarëve në Austri
 • Si transmetohet Virusi i Nilit Perëndimor dhe a ka shërim
 • 5 të arrestuar për organizim ahengjesh familjare në Gjakovë
 • Ministri Zemaj: Mbrëmë u mbyllën shumë kafiteri, inspektimet vazhdojnë
 • Një tjetër virus i rrezikshëm shfaqet në Ballkan, IKSHPK vjen me këtë apel
 • Presidentin Thaçi e kanë pikëlluar vdekjet e fundit nga koronavirusi në Kosovë
 • Leart Paqarada zyrtarizohet të ekipi i ri
 • Shuhet ëndërra e tifozëve të Serie A, Messi nuk do t’i bashkohet këtij ekipi
 • U vra gjatë aksionit për kapjen e një krimineli, përkujtohet 20-vjetori tragjik i kryepolicit Zylyftari. Ja mesazhi i Ardi Veliut
 • Isa Mustafa: Pa ShBA’në s’ka marrëveshje finale me Serbinë, rolin e Hotit nuk mund ta marrë askush
 • OBSh: Koronavirusi do të jetë i pranishëm për një kohë të gjatë
 • Milan me super transferim nga Tottenham
 • Basha mbledh nesër Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar, pritet miratimi i Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve për deputetë
 • Genta po ‘shkrihet’ , ja çfarë po bën biznesmeni turk për të
 • Shërohet nga koronavirusi deputeti i Vetëvendosjes
 • Policia e Shqipërisë ndalon veteranin e UÇK-së Murtez Kastrati për shkak të një fletarresti në Interpol nga Serbia
 • Rrëfehet veterani i infektuar me COVID-19: Kam temperaturë flaka më doli, virusi ma ka humbur fuqinë
 • Tre pacientë vdesin në Spitalin e Gjilanit – një i konfirmuar me COVID-19 dhe dy të dyshuar
 • Zvicër: Testi negativ a ju përjashton nga karantina?
 • Mjekja Migena Qato: Tani COVID-19 nuk ka më preference në moshë, nuk po e kursen asnjë
 • ​Policia e Shqipërisë ndalon veteranin e UÇK-së, i kërkuar në Interpol nga Serbia
 • Mjeku Kalo: Të rinjtë të shmangin lokalet
 • Qytetarët në Kosovë po përballen edhe me gripin sezonal në kohë pandemie
 • Infermierët dhe mamitë protesojnë të hënën, kërkojnë pagesë më të lartë për ndërrimin e natës
 • Tërheqja e trupave nga Gjermania, “dhurata e fundit e Trumpit për Putinin”
 • I nominuari i Trump për ambasador në Berlin ish -koloneli që e kishte fituar Medalen e Kosovës
 • Ngjarje e rëndë në Durrës, 52 vjeçari i dehur var veten brenda komisariatit
 • E ardhmja e Ibrahimoviç, lajm i rëndësishëm nga CASA Milan
 • Kosovarët drejt bregdetit shqiptar, mjekët në kufi e kanë të pamundur t’i kontrollojnë të gjithë për Covid-19
 • Koronavirusi, vjen paralajmërimi i frikshëm nga OBSH-ja
 • Soni ka dal mbëmë, fustani i saj krejt me pika ka marrë gjithë vëmendjen
 • Brazili shënon mbi 1,000 të vdekur nga koronavirusi për 24 orë
 • TikTok i kundërpërgjigjet Trumpit: Nuk do të shkojmë askund
 • Disa njerëz që nuk janë infektuar me COVID-19, tashmë mund të jenë imun ndaj këtij koronavirusi
 • Rritet numri i vdekjeve nga koronaviursi në Shqipëri
 • Të rinjtë mblidhen tek liqeni i Mitrovicës për t’u argëtuar, “harrojnë” virusin
 • Deputetja e PDK-së merr urim të veçantë për Kurban Bajram
 • Nuk i respektuan masat anti-covid, policia mbyll 12 lokale në këtë komunë
 • Bilanci i të infektuarve dhe të vdekurve nga koronavirusi në gjithë botën
 • ‘Suna’ godet në cak, e bën për vetë njëri ndër meshkujt me të bukur në Turqi
 • Kina shënon vetëm 49 raste të reja të koronavirusit
 • Mbi 17,85 milion të infektuar dhe 683,000 të vdekur nga Covid-19 në botë
 • Chelsea merr lajmin e keq para ndeshjes me Bayern Munich
 • Me lot në sy, pas shumë vitesh ylli i Milanit përshëndetet me ‘San Siron’
 • Sheiku që dështoi të blinte Newcastle, tani po synon ta blejë Milanin
 • Rëndohet situata në Kosovë, mbi 3 mijë e 500 raste aktive me koronavirus në Kosovë
 • Ja çka pritet të ndodh sot në Kosovë
 • Disa prishtinas, për dasmë ‘nuk e bëjnë hesap’ as koronavirusin!
 • Këto temperatura na presin sot
 • Kryeministri Hoti sot viziton Komunën e Dragashit
 • OBSh-ja përgëzon autoritetet: Asnjë pelegrin nuk është infektuar me COVID-19 gjatë haxhillëkut
 • Zeshkane dhe me flokë krejt dredha dredha, kështu dukej Leonora Jakupi shumë vite me parë
 • Asnjë pelegrin nuk është infektuar me COVID-19 gjatë haxhillëkut, OBSh-ja përgëzon autoritetet
 • Sporti kosovar në zi, vdes ish-kryetari KB Prishtina
 • Hiqeni këtë fjali nga raporti i rasteve për covid-19, kërkesa e mjekut kosovar në Berlin për IKSHPK-në
 • Tërmeti 6.4 ballë “shkund” Filipinet
 • Inter e mbyll sezonin në pozitën e dytë
 • Rritja e rasteve me koronavirus, Berisha: Zgjidhja është tek dënimi, jo tek izolimi
 • Vajza e Granit Xhakës, fansja më e madhe e babait
 • Mision i ri i NASA-s për të dërguar anije hapësinore në Mars
 • Maldini jep lajmin e madh për Ibrahimovic
 • Milan fiton me lehtësi ndaj Cagliari, e mbyll sezonin në këtë pozitë
 • Hidhet nga lartësia, 30-vjeçari shqiptar përfundon në spital
 • Për një javë, 51 persona të vdekur nga koronavirusi në Kosovë
 • Learta ia lë djalin Shyhretes, shikoni si kujdeset ajo për nipin
 • Vihet në punë centrali i parë bërthamor në botën arabe
 • Policia ndërpret festën në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë
 • Për shkak të pandemisë, meshat në Kosovë do të kremtohen pa besimtarë
 • Mbetjet e kurbanëve hidhen në rrugë
 • Nuk do t’ju besoni syve, ja sa ka paguar Luana vetëm për një fustan
 • Vlora me pak turistë, vetëm një e treta e hoteleve kanë pushues gjatë javës
 • Makina hedh në ajër qytetarin në Vlorë, shoferi e lë shtrirë në mes të rrugës dhe largohet
 • “Koronavirusi nuk ekziston”, qindra protestues gjerman marshojnë kundër masave të qeverisë ndaj Covid-19
 • Rriten shifrat/ Mbi 17.6 milionë të infektuar në të gjithë botën nga COVID-19, 680 mijë të vdekur
 • Përditësohet lista e BE-së, shtetet me të cilët hapen kufijtë
 • Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 7 viktima dhe 138 të infektuar në 24 orët e fundit
 • Koronavirusi “godet rëndë” Brazilin, regjistrohen mbi 92 mijë të vdekur
 • Vazhdon të rritet numri i të vdekurve nga koronavirusi në SHBA, 518 viktima në 24 orët e fundit
 • Përplasen dy avionë në Alaska, 7 të vdekur. Mes viktimave, një zyrtar amerikan
 • “I përfshirë në një sulm ndaj një xhamie”, Irani arreston liderin opozitar
 • Regjistrohen gati 18 milionë të infektuar me koronavirus në të gjithë botën
 • Zgjedhjet në Mal të Zi, shqiptarët bashkohen në dy lista dhe synojnë 3 mandate deputetësh
 • Andrea Bocelli kundër qeverisë Italiane për masat e koronavirusit, thirrje qytetarëve t`i refuzojnë ato
 • Aubameyang – Arsenal, Arteta jep lajmin e shumëpritur
 • Juventus nuk heq dorë nga ylli i Romës
 • Vjollca grimohet rëndë për të dalë, mezi do ta njihni në pamjen e fundit
 • Hoti ngushëllon Smajl Latifin për vdekjen e vëllait
 • Akuzat se komuna e Mitrovicës bleu 30 mijë preservative, sqarohet drejtoresha e Shëndetësisë
 • Koronavirusi në Mal të Zi, këto janë shifrat e fundit
 • Elita merr një dhuratë tejet të veçantë, nuk përmbahet në reagimin
 • ​11 të vdekur nga shembja e vinçit gjigand në Indi (VIDEO)
 • Kanada blen 88 avionë luftarakë
 • “Aktakuzat e Speciales pengojnë ecjen para të Kosovës“
 • Inspektorati dhe policia sonte e aksion në gjithë Kosovën
 • ​Jennifer Lopez tregon si duket pa grim
 • Arsenal – Chelsea, u shënua ky super-gol në këtë ndeshje
 • Mposhti Chelsean, Arsenali fiton FA Cup
 • Lautaro – Barcelona, vjen lajmi i shumëpritur
 • Kunata e Motrave Mustafa shfaqet e veshur me minifund, zbulon më shumë se ҫ’duhet
 • Mitrovicë: Rrahje brutale mes disa të rinjve, dalin pamje nga vendi i ngjarjes
 • Mosprocedimi i ligjeve, kritikohet Qeveria e Kosovës
 • Si mos të ekzistonte koronavirusi, në Podujevë kafeneja e mbushur me njerëz
 • Pacientët me Covid-19 do të trajtohen edhe në repartin e Gjinekologjisë për shkak se nuk po i zë spitali
 • Lola ka dalur me shoqen e vet, të dyja po duket si ‘loҫka’ të vërteta
 • Në Mal të Zi konfirmohen 86 raste të reja me COVID-19
 • Do të testohet i tërë populli për koronavirus?
 • Enis Bytyi vjen me foton më të ëmbël me gruan, e gjithë vëmendja te zonja
 • Dita e dytë e Bajramit, por shikoni ku ka shkuar reja e Shyhretes
 • ​Mina gjermane në ujërat e Kroacisë
 • Kërkonin të shkonin në Angli ilegalisht, ndalohet varka me 5 shqiptarë në Francë
 • Milan – Ibrahimovic, ky është lajmi i fundit
 • Milan – Cagliari: Formacionet zyrtare
 • 80 për qind e të prekurve me koronavirus në Gjilan po trajtohen në shtëpi
 • Kryeministri Hoti nesër viziton Dragashin
 • Kosnett kundërshton projektligjin që mbron vlerat e UÇK’së, reagojnë veteranët
 • Si po i gjurmon Spanja vatrat e nxehta të koronavirusit?
 • Lules i vjen motra për vizitë, por ky detaj mori vëmendjen e të gjithëve
 • Koreanët sterilizojnë paratë në mikrovalë dhe makina larëse nga frika e COVID-19
 • Bayerni po blindon super-mbrojtësin
 • E papritur, Barca jep Coutinhon për kaq pak para
 • Deputeti i VV-së kërkon dorëheqjen e qeverisë Hoti
 • Ndërron jetë zyrtari i LDK-së
 • Albin Kurti thotë se Zvicra duhet të shihet si një model për zhvillimin e Kosovës
 • Vajza e Shyhretes vishet plot stil, vjen me poza tërheqëse para pasqyrës
 • Përplasen dy aeroplanë amerikanë në Alaska – ka të vdekur
 • Arrestohet kreu i sektit fetar për shkak të COVID-19 në Korenë Jugore
 • Zemaj: Nga e hëna fillon lincencimi i spitaleve private për realizimin e testeve serologjike dhe molekulare
 • Haziri thotë se nga e hëna hapen çerdhet në Gjilan
 • Shkurte Gashi uron motrën për ditëlindje, do të befasoheni sa shumë ngjajnë
 • ​86 raste të reja me koronavirus në Kroaci, më së shumti në Zagreb
 • PSG dhe Liverpooli në ‘luftë’ për yllin e Bayern Munich
 • Man City vë në shënjestër yllin e Barcelonës
 • 45-vjetori i nënshkrimit të Aktit Final të Helsinkit, mesazhi i Metës: Liritë tona sot kërcënohen nga tendencat autokratike të pushtetit 01 Gusht, 2020 17:46 |
 • Rritja e shifrave të të infektuarve, Manastirliu tjetër mesazh: Janë shtuar rastet mes…
 • Me kurora lulesh, përcillet për në banesën e fundit Aneta Rama(Video)
 • Zemaj: Do të ndërtohet spital i përkohshëm veç për të prekurit me COVID-19
 • Blerona ‘ndez’ rrjetin, shfaqet super-tërheqëse nga plazhi
 • ​Rritet numri i infeksioneve të reja në Shqipëri
 • Rritje e numrit të pacientëve në Greqi, maska e detyrueshme në ambiente të mbyllura
 • India me shifra rekorde ditore COVID-19
 • Nesër mot i nxehtë, IHK apelon qytetarët t’i shmangin lëvizjet në këtë periudhë
 • Situata me koronavirs në vend, VV: Hoti po e çon Kosovën drejt katastrofës humanitare
 • Koronavirusi në Shqipëri, këto janë shifrat e fundit
 • Gresa ‘thumbon’ kolegët e saj këngëtarë me postimin e fundit
 • Para ndeshjes me Napolin, Barcelona merr lajmin e madh
 • Raporti i Standard and Poor, Gjosha: Borxhi publik në vend arriti nivele rekord prej 80 përqind të PBB
 • Mbyllja e kufijve/ Covid pezullon dhe fluturimet, ambasada greke jep njoftimin e rëndësishëm
 • Rëndohet situata, ky është numri i rasteve aktive me koronavirus në Kosovë
 • Qalaj paralajmëron mbylljen e lokaleve që shkelin masat kundër COVID-19
 • I vdes vëllai nga koronavirusi, flet kryetari i Rahovecit
 • Kaq shumë është rritur djali i Adelinës, shikoni sa me stil e ka veshur nëna
 • 138 të infektuar me Covid-19 dhe shtatë viktima në Maqedoninë Veriore
 • Lajm i mire per gjithe emigrantet dhe pashaportat! Ndryshon ligji per te rinjte
 • Albulena Haxhiu thotë se Hoti e Hyseni janë pjesë e projekteve të rrezikshme të Thaçit
 • Protestojnë gjermanët kundër masave kufizuese të pandemisë
 • Guardiola me një super transfer nga Barcelona
 • Milan nuk heq dorë nga Bakayoko, kjo është dëshira e lojtarit
 • Nuk bie numri i të infektuarëve: 224 raste të reja me koronavirus në Kosovë
 • Nuk bie shifëra tragjike: 10 vdekje të reja në 24 orët e fundit nga COVID-19
 • Të infektuarit me koronavirus vijnë nga këto Komuna
 • Ministri Zemaj paralajmëron ashpërsim të masave
 • Emiratet e Bashkuara Arabe krijojnë uzinën e parë bërthamore në botën arabe
 • Iraku shënon rekord të rasteve ditore të koronavirusit
 • Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e nënës së Edi Ramës
 • Hoti ‘shliron’ ata që nuk po i respektojnë masat: Kosova asnjëherë nuk do të shndërrohet në shtet policor
 • Ramush Haradinaj i shpreh ngushëllime familjes Latifi për vdekjen e vëllait të tyre nga Koronavirusi
 • Holanda vendos që njerëzit mos të mbajnë maska
 • Ibrahimovic befason të gjithë: Mund të luaj në këto nivele deri në moshën 50 vjeçare
 • Immobile fiton Këpucën e Artë të Evropës
 • Konservatorët europianë thirrje qeverisë: Qëndrojini marrëveshjes së 5 qershorit. Ndryshimet kushtetuese bien ndesh me…
 • Lajm i trishtë për përdoruesit e TikTok-ut, ja vendimi që merr presidenti Trump
 • Ky shtet mposht koronavirusin, shërohet pacienti i fundit
 • COVID-19, Fauci: Optimist se vaksina do të jetë e disponueshme gjerësisht
 • Rrëfimi shokues i mjekut amerikan: Kam firmosur çertifikata vdekjeje nga Covid-19 më shumë se në gjithë karrierën time!
 • Mbi 46 mijë viktima nga COVID-19, Meksika shteti i tretë në botë për numrin e vdekjeve
 • Shteti me 95 milionë banorë, Vietnami shënon viktimën e dytë të koronavirusit
 • Kjo është gjendja shëndetësore e Danit pasi iu nënshtrua operimit të vendosjes së stendës
 • Kryeministri Hoti ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës
 • Fluks i madh në plazhet e Shqipërisë
 • Vdes nga Koronavirusi vëllai i Kryetarit të Rahovecit
 • 180 raste të reja me COVID-19 në Zvicër
 • Andrra pushon në prehërin e Sinanit, sjellin imazhin më të bukur nga pushimet
 • Ministri Zemaj nga IKSHP sot jep të dhënat e fundit për COVID-19
 • Analisti i njohur bën për ‘pesë pare’ kryeministrin Hoti: Po sillesh si përfaqësues OJQ-je, ku i ke policët e inspektorët?
 • Nëna dhe e motra, frymëzim për Rita Orën
 • Milan gjen Theo Hernandezin e ri
 • Zbulohet momenti kur Maldini njoftoi lojtarët për rinovimin e Piolit me Milanin
 • Fatmir Limaj ngushëllon Edi Ramën për vdekjen e nënës
 • Gjakovari organizon aheng familjar, por ia sheh sherrin
 • Hulumtuesi i KDI-së: Kryeministri Hoti se ka idenë si menaxhohet pandemia!
 • Prangoset personi i dyshuar për vjedhjen e 95 eurove në xhami
 • Adelina Tahiri befason me frizurën e djalit, duket si çik
 • Hoti flet si opozitar për mos rrespektimin e vendimeve të Qeverisë së tij, kështu i ‘vajton’ tubimet e qytetarëve
 • “S’është vonë, merreni formulën e Arben Vitisë”
 • Rita Ora tregon se nga kush është frymëzuar
 • Wilson: Vuçiq po e përgatit Serbinë për vendime të vështira rreth Kosovës
 • Milan po e rikthen lojtarin që u pëlqye nga rosonerët
 • Zbulohet biznesmeni që dëshiron ta tranferojë Messin te Interi
 • Formacionet e mundshme Arsenal- Chelsea
 • PD reagon për raportin e Standard&Poor’s, Tabaku: Kërcënon të ulë renditjen prej borxhit të lartë dhe PPP!
 • Isa Mustafa fiton betejën me koronavirusin: Tjetërkush vendos për jetën tonë, respektoni rregullat!
 • Hoti jep alarmin: Dy javët në vijim qindra qytetarë do të kërkojnë trajtim në spitale, ja ç’ndodhi mbrëmë
 • Printohet polica e parë e parë e sigurimit për diasporën me zero kosto
 • Shpifja e Vuçiqit për projektligjin e UÇK-së: Serbët në Kosovë do të arrestohen nëse s’mendojnë si shqiptarë
 • Nga sot teste falas të COVID-19 për udhëtarët që hyjnë në Gjermani
 • Djali i Ramës mesazh për humbjen e gjyshes: Këshillat e tua do jenë të paharruara
 • “Rasti Panda”, Markovic thotë se këtë krim e bëri “Legija”, deshi ta prezanton UÇK-në si terroriste
 • Myslimanët në Indi sot falën Bajramin përkundër rasteve në rritje të koronavirusit
 • Mposht koronavirusin Isa Mustafa, rezulton negativ
 • Pse Albin Kurti nuk i shkroi Isa Mustafës për t’i uruar shërim pasi u prek nga Koronavirusi?
 • Dy pacientë me koronavirus në gjendje të rëndë në spitalin e Vushtrrisë
 • Rusia planifikon vaksinim masiv kundër koronavirusit nga tetori
 • Rritja e infektimeve me Covid-19, shumë qytete evropiane shtrëngojnë përsëri masat
 • Vuçiq ankohet për Ligjin e vlerave të UÇK-së: Është kundër serbëve, duan t’i arrestojnë të gjithë
 • Milan hap ‘kuletën’, 100 milionë euro për transferet e verës
 • Covid-19/Manastirliu: Dyfishohet numri i epidemiologëve në terren, shtohen 300 punonjës, vjeshta e dimri do jenë të vështira
 • Kryeministri Hotit i kërkohet aktivizimi i Këshillit Kombëtar për Zhvillim Ekonomik
 • Thaçi me këto fjalë ngushëllon Ramën për vdekjen e nënës
 • Vdes regjisori i njohur
 • Ramës i vdes nëna, Thaçi e ngushëllon
 • Juventus – Roma, formacionet mundshme
 • Shuhet nëna e Edi Ramës, kryeministri jep mesazhin rrëqethës
 • Mos dilni pa çadra, ky është parashikimi i motit për sot
 • Meksika shënon rekord të rasteve ditore me COVID-19, mbi 600 viktima
 • Rëndohet gjendja në ShBA, mbi 1,400 të vdekur nga Covid-19 për një ditë
 • Qeveria nga sot mbulon shpenzimet e Kartonit të Gjelbër për diasporën
 • Krasniqi paralajmëron: Kosova mund të bëhet edhe me një tjetër spital COVID
 • Florida shpall gjendjen e jashtëzakonshme për shkak të uraganit Isaias
 • Gjermania shënon rreth 1,000 raste të Covid-19 për 24 orë
 • Punë e kryer: Napoli po e transferon yllin e Romës
 • Komunat e Kosovës kërkojnë rishikim të masave çdo dy javë
 • Brenda një dite janë mbledhur 25 milionë euro për ndërtimin e Xhamisë së Madhe në Kosovë
 • 42-vjeçari ndjek hajdutët e portofolit nga Bazeli në Francë
 • Aksident hekurudhor në Portugali, dy të vdekur e rreth 40 të lënduar
 • Trumpi thotë se do ta ndalojë aplikacionin TikTok në Shtetet e Bashkuara
 • Vajza e bën ‘hor’ Shkurte Fejzën, e publikon në gjendjen në të cilën nuk e keni parë asnjëherë
 • Nuk është burri i saj, kush është mashkulli simpatik që Adelina po e puth me kaq dashuri?!
 • Edhe në Gjakovë kafenetë e stërmbushura
 • Alarmojnë ekspertët: Të mbijetuarit e koronavirusit mund ta humbin dëgjimin, nuhatjen dhe shijen
 • Jo në Kosovë, Nora tregon vendin në të cilin e festoi Bajramin
 • Më në fund Loredana na prezanton me personin e zemrës, ja si e quan atë
 • Presidenti i Napoli hap derën për largimin e këtij lojtari
 • Real Madridi merr vendimin e papritur për këtë lojtar
 • Flet infektologu kosovar, tregon se sa për qind e popullatës së Kosovës janë të infektuar nga koronavirusi
 • Kosovarët të shqetësuar edhe nga lakuriqi i natës, shihet edhe në këtë komunë të Kosovës
 • Provokon ‘rëndë’ Rina Balaj, publikon pamje nga vaska
 • Habit presidenti i Filipineve: Pastroni maskat me benzinë, s’po bëj shaka
 • Interi paguan pagën 50 milionëshe Messit
 • Vendim i papritur: Ylli i madh do të largohet nga Bayerni
 • Restorantet e stërmbushura gjatë mbrëmjes, në Prizren nuk respektohen masat kundër koronavirusit
 • Merret vendimi: Kosovarët që kthehen në Gjermani nga java e ardhshme e kanë obligues testin për koronavirus
 • Infermierja 43-vjeçare humb jetën nga koronavirusi, 24 orë pasi e deklaruan të shëruar
 • Diva e Estradës zgjedh një fotografi familjare për të uruar Bajramin e Vogël
 • Gruaja e Goldit nuse e re, flet për raportet me vjehrrën e saj
 • E pabesueshme/ Makina e fluturon në ajër, 11-vjeçarja ngrihet dhe ikën me këmbët e veta (Video)
 • Anthony Fauci tregon arsyen se pse Evropa e ka më në kontroll situatën me COVID-19 se sa SHBA-ja
 • Tre muaj pasi u infektua, vdes qeni i parë nga Covid-19
 • Osmani: 31 vdekje për dy ditë, duhet të jenë alarm për institucionet
 • Statistikat/ Si e ka “vrarë” Covid-19 ekonominë europiane gjatë 2020
 • Nga java e ardhshme, kosovarët që kthehen në Gjermani duhet të kenë test për COVID-19
 • Një ndër vendet më të prekura nga koronavirusi në Europë/ Franca gati të detyrojë përdorimin e maskës edhe në ambientet e hapura
 • Si kurrë më parë/ Si u fal namazi i Kurban Bajramit në të gjithë botën në “praninë” e Covid-19 (FOTO)
 • Rënie e flokëve dhe humbje e dëgjimit/ Shkencëtarët flasin mbi simptomat e pazakonta të koronavirusit
 • Publikohet studimi/ Metoda 100-vjeçare përdorur nga shkencëtarët ul me 57% vdekshmërinë e të prekurve nga Covid-19
 • “Koronavirusi, krizë shëndetësore që ndodh një herë në shekull”- OBSH: Efektet do vërehen edhe në dekadat që do të vijnë
 • Testi doli negativ/ Infermierja vdes nga Covid-19, 24 orë pasi e deklaruan të shëruar
 • Erëra të forta në Ferizaj, shkaktohen dëme të mëdha
 • Do të përgatisin shujta për mjekët e QKUK-së, flasin nga shoqata e Gastronomëve
 • Adelina feston Bajramin me burrin dhe motrat, publikon pamjen më të bukur me të gjithë së bashku
 • Dy skuadrat e njohura vihen pas yllit të Barcelonës
 • Ndeshja mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës do të luhet pa tifozë?
 • Ish-deputeti Eduard Ndocaj tregon vuajtjet e shumta dhe sekretin e rënies nga pesha (Roli i gruas)
 • Adelina feston Bajramit me burrin dhe motrat, publikon pamjen më të bukur me të gjithë së bashku
 • Qielli i Prishtinës merr pamje mahnitëse sonte nga rrufetë
 • Dialogu Kosovë – Serbi, Hyseni thotë se SHBA-ja është fuqimisht e angazhuar në këtë proces
 • Këshilltari politik i Thaҫit flet për Grenellin: Mbetet i përkushtuar për dialogun Kosovë-Serbi
 • Zyrtari i Gjykatës Kushtetuese humb jetën nga koronavirusi
 • Harrojeni nusen e Medës, motra e saj është një super-femër
 • Festa e Kurban Bajramit, ky është urimi i burrit të Teutës
 • OBSH: Koronavirusi, krizë shëndetësore që ndodh një herë në shekull
 • Të hënën do të protestojnë infermierët, kjo është arsyeja
 • Aksident i rëndë në Gjakovë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes
 • Bajrami në Prishtinë, kjo është atmosfera atje
 • 10 shqiptarë kryejnë haxhin, pavarësisht kufizimeve për koronavirus
 • Transmetuesit kryesor të koronavirusit mund të jenë fëmijët e vegjël
 • Qëndresa, Labi dhe vajza urojnë Bajramin përmes një fotografie shumë të bukur familjare
 • Vietnami shënon vdekjen e parë nga koronavirusi, disa ditë pas evakuimit të 80,000 turistëve
 • Punë e kryer, këtë fanellë do ta djersitë Sanchez sezonin e ri
 • Ronaldo jep një lajm shumë të rëndësishëm për tifozët e Juventusit
 • Dy ditë me parë u shërua nga koronavirusi, vdes 77 vjeçari nga Kamenica
 • Pas 36 vjetëve, shokët bashkohen për festën e Bajramit
 • Festa e Bajramit në botë: Festa të mbyllura, haxhillëk me distancë në Arabi
 • Transmetuesit kryesorë të koronavirusit mund të jenë fëmijët e vegjël
 • Nusja dhe vajzat e Shpëtimit rregullohen për Bajram, kaq bukur po duken të trija
 • Vdes edhe një person nga koronavirusi, vjen nga kjo komunë e Kosovës
 • Hapja e kufijëve ajrorë, Austria jep lajmin e mirë për kosovarët
 • 227 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë, në Infektive rëndohet gjendja e pacientëve
 • Kështu do të organizohet mësimi shkollor nga shtatori
 • Zbulohet plani i çmendur i Interit, synon transferimin falas të Messit
 • Përparim Kabo “shuplakë” politikës shqiptare: Rrini mes vilave, jahteve e luksit, por ky popull s’ka për të duruar më!
 • BE-ja rezervon 300 milionë doza të vaksinës potenciale për koronavirus
 • Rritet bilanci i viktimave në Itali, vatër e rëndësishme në një qendër për emigrantët
 • Urimet e të famshmëve kosovarë për festën e Kurban Bajramit
 • Era zhvishet për Bajram, ekspozon të pasmet e saj gjigante
 • Ish-lojtari i Juventus i jep fund karrierës
 • Napoli deklason Barcelonën, ja rrëmben nga duart talentin e madh
 • Operohet ylli i Milanit
 • Kosovarët ia mësyjnë bregdetit për Bajram, mbi 11 mijë qytetarë kanë hyrë në Shqipëri për dy ditë
 • Në festën e Kurban Bajramit, Thaçi përkujton imamët që ranë dëshmorë
 • Imami Latifi thotë se përveç xhamive të mbyllen edhe kafiteritë dhe ahengjet tjera
 • Hyseni nesër udhëton për në Washington, do të ketë takime në Shtëpi të Bardhë dhe State Department
 • Erëra të forta në Drenas: Breshëri sa një ‘top tenisi’
 • Nga Peja, Elita dhe Gjiko ua urojnë Bajramin me këtë imazh
 • Vetëm gjatë korrikut, koronaivursi ua mori jetën 173 personave në Kosovë
 • Nga java e ardhshme, Gjermania e bën obligativ testin për koronavirus për qytetarët që kthehen nga Kosova
 • Kosovarët ia mësyjnë bregdetit për Bajram, mbi 11 mijë kosovarë kanë hyrë në Shqipëri për dy ditë
 • Yllka ua uron festën e Bajramit me foton më të ëmbël familjare
 • Barcelona – Lautaro, ndodh e papritura
 • Skuadra italiane e do me çdo kusht Muriqin
 • Festa në distancë në mbarë botën, sakrificë e Bajramit të sivjetshëm
 • Afër 400 pacientë të prekur me koronavirus po trajtohen në spitalet e SHSKUK-së, 15 janë në respiratorë
 • Publikohet kënga “kërkun” nga Kida dhe Mozzik
 • Khamenei i refuzon bisedimet me SHBA-në për programin bërthamor
 • U fut për t’u larë, mbytet 30 vjeçari në lumin Vjosë
 • Vjosa Osmani reagon pas rritjes së numrit të vdekjeve në dy ditëve të fundit
 • Parashikimi i motit për fundjavë, ju presin temperatura befasuese
 • Zemaj: Të mos përdoret politikisht situata me COVID-19 dhe të mos manipulohet me numrin e vdekjeve
 • Belkiz bëhet ‘nuse’ për Bajram, barku i saj merr vëmendjen
 • Përfundon gjithçka, Coutinho në Premierligë
 • Meta dekreton marrëveshjen e 5 qershorit: I vetmi produkt që mundëson vijimin e sigurt të integrimit
 • Meta dekreton marrëveshjen e 5 qershorit me Kodin e Ri Zgjedhor
 • Eurozona, ekonomia tkurret me 12.1%, Eurostat publikon të dhënat për tremujorin II-të
 • Zvicër: Lista për karantinë pritet të zgjerohet me shtete të tjera
 • Ulen infektimet në Shqipëri, 3 humbje jete dhe 69 të shëruar në 24 orët e fundit
 • Rëndohet situata, mbi 3 mijë e 500 raste aktive me koronavirus në Kosovë
 • Lajmërohet Arben Vitia, u drejtohet besimtarëve për Kurban Bajram
 • Një nuse si Gresa, shikoni bakllavën që ka përgatitur për Bajram
 • Një pije alkoolike në ditë më se e mjaftueshme
 • 115 të shëruar dhe 226 raste të reja me koronavirus në Kosovë
 • Dje u raportuan 5 vdekje për dy orë, Zemaj sot viziton spitalin e Gjakovës
 • 15 të vdekur brenda një dite në Kosovë
 • Sërish prin kryeqyteti, nga këto komuna vijnë 226 rastet e reja me koronavirus
 • Interi arrin marrëveshje me talentin e madh
 • Këto janë dy skuadrat e vetme të interesuara për Pogban
 • Deklarata e PPE, Paloka reagon ndaj Spiropalit: Turp që e trajtoni mikun gjerman si armik vetëm se tha të vërtetën
 • Pas 86 vjetësh, falet namazi i Bajramit në Xhaminë e Ayasofyas
 • Pamje tronditëse nga Greqia: Fëmijë e të rritur që flenë rrugëve
 • Cakaj uron Kurban Bajramin: Kjo festë na gjen ndryshe për shkak të pandemisë
 • Studim: Çiftet më të lumtur në Europë janë në këtë shtet
 • Deputeti i LDK-së: Skënder Hyseni po bën dialog për interesa të Serbisë
 • Pas 86 vjetësh, falet namazi i Bajramit në Xhaminë e Ajasofias
 • Learta shfaqet krah burrit dhe djalit, vjen me këtë urim për Bajram
 • Çokollata ndikon pozitivisht në shëndetin e zemrës
 • Ndodh edhe kjo! Brukseli paralajmëron Poloninë për “Zonat e pastra prej LGBT-ve”
 • Pamje tronditëse, fëmijë e të rritur që flenë rrugëve të Greqisë, mediet: Qeveria të gjejë urgjent zgjidhje për emigrantët
 • Koronavirusi i merr jetën biznesmenin të njohur amerikan, ish-kandidatit për president të SHBA
 • Goditja nga COVID-19/ Spanja në recesion të thellë, ja si është “tkurrur” ekonomia europiane gjatë 2020
 • Hong Kongu i shtyn zgjedhjet për një vit “për shkak të pandemisë”
 • Tragjedia në Shkodër: Burri hyn në lum të shpëtojë 14 vjeçarin, mbyten të dy
 • Anglia ndalon vizitat në shtëpi
 • Greqia dëshiron të përcaktojë territoret e juridiksionit detar me Turqinë
 • Agjenti i lojtarit të njohur arrin në Casa Milan
 • Kurban Bajrami/ Spiropali: Lutjet shkojnë për të prekurit e COVID-19 dhe mjekët!
 • Spiropali i përgjigjet zëdhënësit të PPE: Po nxisni përçarje, Kuvendi i Shqipërisë nuk është në varësinë tuaj!
 • Ndryshimet kushtetuese/ Klevis Balliu: Që nesër fitojmë zgjedhjet!
 • Krasniqi kërkon të festohet në shtëpi: Shumë pacientë në spitale po kalojnë momente të vështira
 • Abott uron Kurban Bajramin: Të ruhemi në këtë kohë të pandemisë
 • Gjermania mirëpret marrëveshjen Kosovë-EUROPOL
 • Me rigon kundër infeksioneve dhe problemeve me fytin
 • Vuçiq falënderues ndaj Palestinës për mosnjohjen e Kosovës
 • Xhamitë e zbrazura për festën: Në xhaminë e madhe të Mekës, falja është bërë pa besimtarë
 • Për 20 ditë i sëmurë me Covid-19, Bolsonaro: Ndihem pak i pafuqishëm, kam myk në mushkëri
 • Gjermania regjistron 870 raste të reja me COVID-19
 • Çfarë ndodhi në Britani? Shteti izolon me urgjencë 4.5 milionë banorë brenda 3 orëve
 • Obama akuzon Trump: Po sulmon demokracinë dhe të drejtën e votës
 • Presidenti serb falënderon Palestinësnpër mosnjohjen e Kosovës
 • Dodë Gjergji uron Naim Tërnavën për Bajram
 • Nuk u paguan për orët shtesë Policët
 • Gruaja e Goldit uron në këtë mënyrë festën e Kurban Bajramit
 • Majlinda e Majku kanë vendosur të ribashkohen, në këtë ditë festive?
 • Franca mund të bëjë të detyrueshme mbajtjen e maskave në ambientet publike
 • Pse disa njerëz që nuk janë infektuar me Covid-19, mund të kenë imunitet
 • Tre javë protesta në Bullgari kundër qeverisë, akuza për korrupsion e lidhje me mafien
 • Ekonomia e Spanjës zhytet në recesion të thellë
 • Rezultat në 30 minuta, mjeku zhvillon testin e shpejtë anti-covid
 • Njëri nga aksionarët e Milanit jep sinjale se klubi do të shitet
 • Zbulohen shifrat e kontratës së re të Ibrahimoviçit në Milan
 • Kurban Bajrami/ Basha me familjarët e patriotëve që sakrifikuan jetën për atdheun: Lanë pas gjurmë të pashlyera!
 • Kurban Bajrami/ Meta mesazh politikës: Uroj të mësoni frymën e bashkëpunimit, duhet hequr urgjent çdo pengesë për integrimin!
 • Nënshkruhet marrëveshja për Parkun Fotovoltaik të Karavastasë, Rama zbulon kur nis investimi
 • Vetura u digjet në rrugë, brenda ishin Hetem Ramadani, Inva Mula, Ermal Mamaqi, shpëtojnë mrekullisht
 • Flet i infermierja e Pomologjisë që kujdeset për 30 pacientë me Koronavirus: Nuk kemi as dorëza.
 • Edhe dy persona vdesin në këtë pjesë të Kosovës
 • Deputeti i LDK-së thotë se Skënder Hyseni po bën dialog për interesa të Serbisë
 • Urimi i veçantë i Goldit në krahët e nënës dhe bashkëshortes
 • Aktori Bryan Cranston dhuron plazma për studimin e COVID-19
 • 5 mënyra për të treguar profesionalizëm në vendin e punës
 • Prangoset gjakovari, organizoi dasmë në oborrin e shtëpisë
 • Zbulohet arsyea pse Arbenita nervozohet në Feron
 • Ndaloi zbarkimin e emigrantëve, i hiqet imuniteti liderit të ekstremit të djathtë në Itali, Mateo Salvini
 • Real Madrid publikon dy fanellat e reja për sezonin 2020/21
 • Plani i PD për pandeminë/ Dorjan Teliti: 270 euro më pak për shqiptar në 2020, do ndërhyjmë me emergjencë në ekonomi
 • “Po normale, ne jemi më të zgjuar”, deputetja e ‘koporatave’ bën gafën e radhës, fut në BE dy shtete që nuk janë
 • PPE thirrje të fortë Ramës: Nëse do integrimin, mos moho këshillat e BE! Veprimi i djeshëm nuk mund të pranohet
 • Shala: Aktualisht Grenell është jashtë procesit të dialogut Kosovë-Serbi
 • Liderët bëjnë thirrje të festohet nga shtëpia
 • Djali i heroit Shkëlzen Haradinaj kështu e uron Kurban Bajramin
 • Apeli i IKSHPK-së për qytetarët në ditën e Bajramit: Respektoni rekomandimet
 • Përfshihet nga flakët vetura e Ermal Mamaqit, publikohen pamjet
 • 5 mënyra për të marrë më shumë përgjegjësi në punë
 • Pendarovski: Mandatin e merr partia që më bindë se ka 61 deputetë
 • Shqipëri, politikanët urojnë festën e Kurban Bajramit
 • Deputeti shqiptar i infektuar me COVID-19 dërgohet për mjekim në Turqi
 • Vendet që kanë regjistruar më shume raste të reja dhe viktima nga COVID-19
 • Sot publikohet projekti i ri nga Sabri Fejzullahu
 • Hoti viziton IKSHPK-në: Gjendja është e rëndë
 • Lajmëroni policinë nëse e shihni këtë person
 • Kadri Veseli: Gëzuar Festën e Bajramit me lutjen që ditë më të mira të vijnë
 • Thoni lamtumirë kollit, këlbazës dhe pastroni mushkëritë me këtë recetë popullore
 • Pse disa qime në trupin tonë janë çuditërisht shumë të gjata?
 • Sinjal paralajmërues nga Brukseli drejt Polonisë
 • Babai mbyt 17-vjeçaren shtatzënë për “të ruajtur nderin e familjes”
 • Lufta për vaksinën, detaje të reja nga sulmi i hakerëve kinezë
 • Milan merr mesazh nga lojtari që e dëshirojë shumë: Dua të transferohem në San Siro
 • Deputeti shqiptar me Covid në gjendje të rëndë, dërgohet me urgjencë në Turqi
 • Lufta kundër COVID-19/ Ambasadorja Kim i dhuron Manastirliut pako me pajisje mjekësore, ja momenti kur ia dorëzon
 • Emërimi i Aida Hajnajt në krye të BKH, shefja e ONM: Tjetër hap i rëndësishëm për zbatimin e Reformës në Drejtësi
 • Situata aktuale e pandemisë që po infekton shumë e po merr jetë në Kosovë
 • Tragjedi, mbyten 2 të rinj në lumin e Bunës
 • “Kosova e Serbia le ta harrojnë anëtarësimin në BE nëse nuk e njohin sovranitetin e njëra-tjetrës”
 • Kryeparlamentarja Osmani uron festën: Edhe ky Bajram na gjeti larg njëri-tjetrit
 • Në kohë pandemie, Agim Bahtiri merr dhuratë një Range Rover
 • E veshur me minifund, Arta Nitaj shfaqet përvëluese në imazhin e fundit
 • Kjo është e-biçikleta më e lehtë që është parë, por kushton jashtëzakonisht shumë
 • Artan Hoxha zgjidhet rektor i Universitetit të Tiranës
 • Ish-kandidati republikan për president të SHBA-së, Herman Cain, vdes nga COVID-19
 • Mbyten dy të rinj në Lumin Buna
 • Ajasofja mbushet me besimtarë, pas 86 vitesh falet namazi i parë i Bajramit
 • Ky shtet raporton viktimën e parë nga Coronairusi
 • Rrëfeshet sërish Granit Xhaka: Isha afër largimit pas zënkës me tifozë
 • Lamtumirë Bayern Munich, Alcantara befason me ekipin e ri
 • Balla mesazh besimtarëve myslimanë: Ta festojmë këtë Bajram duke sakrifikuar egot tona!
 • Yuri Kim uron besimtarët myslimanë në shqip: Gëzuar festën e Kurban Bajramit!
 • Ministri Zemaj: Gjendja është kritike, festoni në shtëpi
 • Për herë të parë në jetë nuk u lejua ta falë namazin e Kurban Bajramit në xhami, ky është rrëfimi i plakut nga Prishtina
 • Deputeti shqiptar me koronavirus në gjendje të rëndë, dërgohet me urgjencë në Turqi
 • Tuna e pranon “sfidën”: Për të gjitha femrat e forta
 • Ekspertët shpallin dietën mesdhetare si dietën më të mirë në botë
 • Tërmet në SHBA
 • SHBA kërkon zgjedhje të lira në Bjellorusi
 • Rrugët mbushen me besimtarë, kështu u fal Bajrami sot në Bosnjë
 • Trumpi ndryshon qëndrim: Nuk dua të shtyhen zgjedhjet, por as të jenë të parregullta
 • Besimtarët nuk lejohen të falin namazin e Bajramit në Xhaminë e Dardanisë
 • Isa Mustafa: Të festojmë më zemër e të ruajmë shëndetin publik
 • Hoti uron Bajramin: Duke qëndruar në shtëpi ndihmojmë heronjtë e vijës së parë të frontit
 • Urimi i Kurtit për Bajram: Respektojini masat, bëjeni këtë sakrificë për familjen
 • Urimi i ambasadorit amerikan pwr Kurban Bajramin: Shëndet për ata që festojnë në Kosovë dhe në botë
 • Alarmon Valbon Krasniqi: Mund të infektoheni me të madhe nëse bëni vizita për bajram
 • Qytetarët ia mësyjnë xhamive për falje të Kurban Bajramit, policia i kthen prapa
 • Festë e zbehtë në Kosovë, qytetarët ikin drejt Shqipërisë
 • Si rrallë herë, Eneda Tarifa pozon në bikini
 • Mbi 67 mijë raste të reja me COVID-19 në SHBA
 • Ngordh qeni i parë që rezultoi pozitiv me Coronavirus në SHBA, rasti i tij ngre shumë pikëpyetje
 • Ali Ahmeti: Lutemi që kjo festë të sjellë mbarësi për kombin
 • Ministria e Jashtme e Rusisë: Shtetet e Bashkuara po armatosin Prishtinën në dëm të paqes në Ballkan
 • Ulje e detyruar e helikopterit ushtarak shqiptar në Itali
 • Kumbulla – Inter, lajmi me i fundit nga Italia
 • Besimtarët myslimanë kremtojnë festën e Kurban Bajramit
 • Xhamitë thatë, rrugët bosh, kështu po festohet Kurban Bajrami këtë vit
 • BIK apelon sërish: Mos shkoni nëpër vizita familjare
 • Thaçi uron besimtarët islam për Kurban Bajram, ka një apel për të gjithë
 • Disa gabime që duhet të shmangni gjatë larjes së flokëve
 • “Coronavirusi është një gënjeshtër”: Organizuan një festë në familje, të gjithë sëmuren, vdes vjehrra
 • Domethënia e festës së Kurban Bajramit
 • Sulm vdekjeprurës në Afganistan, natën e Bajramit
 • Coronavirusi mund t’i kushtojë Trumpit me humbje
 • Alarmon Lul Raka: Jemi në dritën e kuqe të pandemisë – më keq s’kemi qenë
 • Vdes edhe një pacient i prekur me koronavirus në QKUK
 • Mefail Bajqinovci ua siguron 1 milion euro zjarrfikësve
 • Adea Pula shfaqet përvëluese nga pushimet në Shqipëri
 • Kongresisti amerikan që refuzonte maskën gjatë seancave infektohet nga coronavirusi
 • Vajzat e Shkurte Fejzes shfaqen nga plazhi, kaq joshëse po duken
 • Napoli po e transferon yllin e Romës që e kërkoi edhe Milani
 • Arbër Zeneli tregohet mikpritës, e fton në shtëpi për darkë Valon Berishën
 • Vdekja e mistershme e biznesmenit shqiptar
 • Zbulohet plani 9 pikësh i Miroslav Lajçakut për dialogun Kosovë – Serbi
 • Deputeti Haxhi Shala tregon arsyen kryesore pse doli nga Nisma
 • Tre të burgosur i shpëtojnë jetën rojës që pësoi sulm në zemër – publikohen pamjet e ngjarjes në një burg në Georgia
 • Republikanët kundër Trumpit: Nuk mund të shtyhen zgjedhjet presidenciale amerikane
 • Lajm i mirë: Edhe personat që nuk janë prekur nga Covidi mund të kenë imunitet.
 • Hoti pritet të vizitojë Washingtonin! A po bartet dialogu përsëri ne SHBA?
 • Mbesin pa paga rreth 250 mjekë, punojnë vullnetarisht
 • Fermerët ankohen për ndalimin e shitjes së kurbanëve
 • Mustafa flet pas miratimit të buxhetit, vlerësoin votën e deputetëve të PDK-së
 • Gjyste Vulaj thotë se edhe pa dasma po bojka
 • Zyrtari i OBSH’së: E mbivlerësuam aftësinë e vendeve të pasura për të luftuar virusin
 • Barcelona kthen sytë kah mbrojtësi i Manchester City
 • Ibrahimovic gëzon Milanin, ky është vendimi i tij
 • Hoti pas miratimit të buxhetit: Sa më parë do të nisim zbatimin e masave për rimëkëmbje ekonomike
 • Shala: Versioni ideal i Serbisë është që Kosova të bashkohet me Shqipërinë
 • Një çift shembull si Miloti dhe Erxhina, bëjnë gjestin që është për t’u duartrokitur
 • Aktori i njohur turk i jep fund beqarisë
 • Vetëm 1 % shans për të jetuar/ Si e mposhti koronavirusin 54-vjecari, edhe pse mjekët i prenë gishtat
 • Apeli i ekspertit amerikan: 5 veprimet e thjeshta që ndihmojnë në parandalimin e koronavirusit
 • Bllokoi emigrantët/ Senati italian ia heq imunitetin Matteo Salvinit, i hapet rruga e gjykimit
 • SHBA, një tërmet godet Los Angeles-in, ja çfarë mësohet nga raportimet e para
 • “Të rinjtë po përhapin koronavirusin në Europë”, OBSH: Ndryshoni strategji
 • Hakerët kinezë vënë në shenjestër vaksinën amerikane
 • Haradinaj mirëpret ndryshimin e ligjit mbi ndarjet buxhetore
 • Avokati i njohur vdes nga koronavirusi
 • Ministrja Bajrami falënderon deputetët që votuan rishikimin e buxhetit
 • Shyhretja takohet në Vlorë me Ponin, shfaqen njëra më zonjë se tjetra
 • Dybala: Ky është qëllimi i Juventusit
 • PD nxjerr nenet e ‘5 Qershorit’ për koalicionet: Nesër qëndrimi për Këshillin Politik dhe hapjen 100% të listave
 • Ndryshimet Kushtetuese/ Vasili i tregon “muskujt” Ramës: Je armik i popullit! Fundi i Byrose Politike do të të duket lule
 • Kërkesat e tyre nuk u morrën parasysh, infermierët paralajmërojnë protestë
 • Kuvendi miraton rishikimin e buxhetit edhe në leximin e dytë
 • Kuvendi voton pro pagesës së rrezikshmërisë për zjarrfikësit
 • OBSH: Të rinjtë nuk janë të pathyeshëm përballë COVID-19
 • “Truri po më shpërthen” – Britanikja tregon për periudhën e vështirë që po kalon shkaku i humbjes së punës gjatë coronavirusit
 • Një i vdekur dhe 57 raste të reja me COVID-19 në Mal të Zi
 • Majlinda bëhet bionde, do t’ju lë ‘pa mend’ me look-un e ri
 • Presidenti Thaçi dekoron BIK’un me Urdhrin e Pavarësisë
 • Koronavirusi nuk i ndal kosovarët, organizohen dasma me qindra njerëz
 • Inter merr këtë vendim për Sanchez
 • Liverpool me ofertë për yllin e Real Betis
 • Paraqiten raste të rikthimit të infektimit me coronavirus në Shqipëri
 • NASA në Mars në kërkim të jetës antike
 • Emërgjenca në QKUK po punon me staf të reduktuar, drejtori ka këtë lutje për pacientët
 • Italia shënon numrin më të vogël të vdekjeve që nga fillimi i pandemisë
 • ​Instagram censuron postimin e Madonna për COVID-19
 • Është shtatzënë në fëmijën e dytë, Gjira sjell foto duke e përkëdhelur barkun
 • Arrestohen më shumë se 900 persona për shkeljen e masave të Haxhit
 • Numri më i ulët i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë në Itali
 • Mbi 17 milionë raste me COVID-19 në botë
 • ​Salvini do të gjykohet për shkak të migrantëve
 • Kuvendi voton kundër rritjes së rrogave për mjekët dhe policët
 • Si pritet të jetë moti nesër dhe pasnesër në Kosovë
 • Mposhti kancerin por jo edhe koronavirusin, vdes ish-kandidati për president të Amerikës
 • Adelina Berisha lajmërohet nga pushimet, ‘ndez’ rrjetin me këtë veshje
 • Çdo i treti fëmijë ka një përqendrim të rrezikshëm të plumbit në gjak
 • Gianni De Biasi zyrtarisht trajner i kësaj kombëtareje
 • Manchester United po e transferon yllin e madh
 • Reagimi/ Paloka i përgjigjet Ramës: Ule pak dozën, duke nxitur konfliktin nuk i shpëton burgut ku të presin Avdulajt
 • “Po punohet me ritme të shpejta”- Kryebashkiaku Veliaj: Deri në vjeshtë përfundon projekti i shkarkimit të ujërave nga qendra e Tiranës
 • ​Suedezët do të punojnë nga shtëpia deri në fund të vitit për shkak të COVID-19
 • Vala e të nxehtit godet Spanjën – temperaturat deri në 42 gradë
 • Infektologu Sadiku: Dyshimi i qytetarëve për virusin defekt serioz, kështu mund të kemi 500-600 raste në ditë
 • Imami Simnica thotë se namazi i Bajramit nuk falet nesër, tregon kur do të lejohen lutjet në xhami
 • Deputetja e VV-së: Kësaj situate dinë ti bëjnë ballë Kurti e Vitia, kjo qeveri duhet të dorëhiqet
 • Biznesmeni gjendet i vdekur brenda vilës së tij në Durrës, dyshohet për vetëvrasje
 • Setien ja ndryshon rolin Lionel Messit në Ligën e Kampionëve
 • Po ndodh shkëmbimi i madh mes Napolit dhe Juventusit
 • “Ndryshimi i Kushtetutës akt që tradhtoi interesat e Shqipërisë”- Salianji: Rama një autokrat i plakur! Në 2005, Fatos Nanoi dështoi, pasi…
 • Nusja e Dautit rregullohet për të dalë, por e gjithë vëmendja shkon tek veshja e saj
 • Këto temperatura na presin ditën e Kurban Bajramit
 • Skender Hyseni tregon çka negocioi për shtatë orë me Marko Gjuriq
 • Lajçak pas takimit me Hysenin dhe Gjuriq: Puna jonë për dialogun do të vazhdojë në fund të gushtit
 • Kuvendi i Shqipërisë miraton ndryshimet kushtetuese
 • Gjuha e parë në shkollat fillore të Indisë më nuk do të jetë anglishtja
 • Ahmeti publikon emrat e 28 viktimave nga COVID-19, në mesin e tyre është edhe një 13-vjeçar
 • Pikëlluese: Edhe 13 vjeçari që vdiq para pak ditësh në Prishtinë ishte i prekur nga koronavirusi
 • Kaltrina shfaqet me plis në kokë, po duket një bukuroshe e vërtetë
 • Agjenti në takim me Maldinin në CASA Milan, pritet largimi i këtij lojtari nga San Siro
 • Andrea Pirto zyrtarizohet në postin e trajnerit
 • Në ShBA të mërkurën çdo 1 minut ndërroi jetë një person nga koronavirusi
 • U prek nga koronavirusi/ Flet deputeti i PS pas kurimit: Virusi i rrezikshëm dhe me pasoja serioze
 • Ligji për Qeverinë parasheh 15 ministri dhe 40 zëvendësministra
 • Mbi 300 paceintë po trajtohen në QKUK dhe spitalet e përgjithshme nga koronavirusi
 • Policia largon qytetarët nga pishina e Gërmisë
 • Shpend Ahmeti publikon emrat e 28 të vdekurve nga Covid – 19 të Prishtinës!
 • ‘Nana’ vjen nga Aida Doçi
 • Kroaci, tre të vdekur dhe 78 raste të reja me COVID-19
 • ​92 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri, 4 të vdekur
 • Ministri Zemaj reagon pas vdekjes së 16 personave brenda një ditë nga koronavirusi
 • Sigurimi i maskave, Vjosa Osmani debat me Hykmete Bajramin
 • Basel – Zhegrova, ndodh befasia e vitit
 • Iachini zyrtarizohet trajner i ekipit nga Serie A
 • “Lodhje, humbje e nuhatjes”, deputeti i Kuvendit tregon çfarë i ka shkakutar koronavirusi
 • “Ilir, s’të shkarkuam se…”, Rama i përgjigjet Presidentit Meta: S’ke asnjë shans të ndezësh zjarrin e ëndërruar të konfliktit
 • Zëdhënësi i Metës i përvishet Ramës: Ndërkombëtarët s’janë frekuentues të dyshimtë të “China Club” në Berlin, as…
 • “Po ta them prerë dhe shkurt: Vendi yt pas zgjedhjeve të reja është në burg”, Basha i përgjigjet Ramës
 • Trump kërkon shtyrjen e zgjedhjeve
 • 16 të vdekur, 258 të infektuar, 196 të shëruar, krejt çka ndodhi për 24 orë në Kosovë
 • Britania e Madhe zgjat kohën e vetizolimit
 • Më në fund zbulohet arsyeja e humbjes së shijes nga COVID-19
 • Kryeministri Hoti mitizon BIK-un: Nesër do të falemi me zemër në shtëpitë tona
 • Deputetja Pacolli e quan hipokrit kryeministrin Hoti
 • Rëndohet situata, 258 raste të reja me koronavirus në Kosovë
 • 16 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë për 24 orë
 • Chelsea ‘shokon’ Barcelonën, po ja rrëmben yllin e madh
 • Arrihet marrëveshja. Ake transferohet të gjiganti evropian
 • Me avion të “Guardia Di Finanza” vijnë në Shqipëri 7 ekspertë italianë dhe 500 mijë…(Foto)
 • Miratimi i ndryshimeve, reagon prapë Rama, ftesë opozitës: S’kemi kohë, nesër hajdeni në Këshillin Politik!
 • Votimi për ndryshimet kushtetuese, ambasadori gjerman kujton kushtet e BE-së dhe Bundestag-ut: Respektoni ‘5 qershorin’ dhe bashkëpunoni për…
 • Ndryshimet kushtetuese/ Kryemadhi: Rama vendosi sot izolimin e Shqipërisë
 • Ndryshimet Kushtetuese, reagon Meta: Akt antikushtetues dhe i papranueshëm!
 • Raporteri për Çështjet Europiane në Bundestag flet për ndryshimet kushtetuese: Palët duhet të vazhdojnë të punojnë së bashku
 • BE: Marrëveshja Kosovë-Serbi, pas pajtimit për të gjitha çështjet
 • 119 raste të reja më Covid-19 në Maqedoninë Veriore, 4 viktima dhe 89 të shëruar
 • Pas maskës, eksperti i njohur amerikan po kërkon që t’i barti edhe këto mjete për tu ruajtur nga koronavirusi
 • Të infektuar me Covid-19 në katër skuadra, situatë alarmante në futbollin spanjoll
 • Vdes një fëmijë dhe helmohen mbi 800 persona nga mishi i prishur në Jordani
 • Maqedonia e Veriut hap kufijtë vetëm për Shqipërinë, fqinjëve tjerë u kërkohet testi në kufi
 • Apeli i IKSHPK-së: Për këtë Kurban Bajram, veproni kështu
 • Ministrja Bajrami thotë se pas rishikimit të buxhetit do të ekzekutohen këto pagesa
 • Varroset 27 vjeçari nga Kamenica qe vdiq nga koronavirusi
 • Spitali i Gjakovës demanton deputetin e VV-së: Nuk kanë vdekur pesë pacientë
 • Adelina e ‘turpëron’ burrin e saj 50 vjeçar, shfaqet në publik gjysmë nudo!
 • A mund të shpresojmë tek ilaçet për trajtimin e COVID-19
 • Milan do të nënshkruajë me lojtarin më në form
 • Miratohet ndryshimet kushtetuese, hapen listat, mazhoranca arrin 106 vota
 • Rama: Pragu elektoral jo në ndryshimet kushtetuese. Nuk pengohen as Listat e Hapura 100%, por duhet dakordësi
 • Koalicionet/ Rama: Ne nuk po u heqim të drejtën për t’u bashkuar Lulit e Monës, bashkë me baba Xhiken e ‘dixhitalin e Lalzit’
 • Nga Maliqi tek Dhimitri, Gjetani e Shtjefni, kush janë deputetët “rebelë” që votuan kundër ndryshimeve kushtetuese
 • Përfundon Kuvendi, Ruçi: Sesioni i Vll fillon më 7 shtator, pushime të mbara dhe kujdes protokollin e COVID-19
 • Ndryshimet kushtetuese/ Basha: Kuvendi gjysmak tregoi se është një cirak i interesave politike të Edi Ramës
 • Basha: Nuk i pranojmë ndryshimet kushtetuese! S’ka kthim pas, koalicioni jonë nuk tjetërsohet
 • Protestat në SHBA – Forcat federale do të tërhiqen nga Portlandi
 • Afrona kthehet nga pushimet, në këtë gjendje ka përfunduar bashkëshortja e Bleros
 • Bashkatdhetarët nuk do të paguajnë më sigurimin kufitar, Qeveria merr përsipër mbulimin e shpenzimeve
 • Deputeti i VV-së alarmon: Pesë persona kanë vdekur nga koronavirusi në Gjakovë për dy orë
 • Presidenti Thaçi pret ambasadorin e ri gjerman, kjo ishte kërkesa e parë për të
 • Me këtë veshje, Sara Hoxha e tregon barkun e rrumbullakosur
 • Ibrahimovic merr vendimin e madh
 • Ndryshimet kushtetuese/ Murrizi: Pas 8 muajsh na shihni në betejë, tani të ulemi për depolitizimin e administratës zgjedhore
 • Deputeti që rrezikoi jetën nga COVID-19 rikthehet në Kuvend, përplaset me Ruçin për maskën
 • Deputeti Enver Roshi në gjendje të rëndë për jetën, Balla apel nga Kuvendi
 • Mosarritja e konsensusit/ Balla: Nuk ekziston prishja e marrëveshjes së 5 qershorit, PD luan bllofin me listat e hapura
 • “Jam krenar që jam pjesë e Rilindjes”, Teliti – Beqjas: “Krenaria” e mashtrimit Rilindas, për paga, pensione, ndihmë ekonomike
 • Gjuzi bëhet “pishman”, rikthehet në Kuvend: A kam radhë unë të flas këtu apo…
 • “PD tentoi të krijonte grupin e vet në Kuvend”, Balla: Ku ta gjej që Luli e Mona të jenë bashkë!
 • Rama i habit të gjithë me kollaren e çuditshme, ja çfarë shkruhet në të (FOTO)
 • Rama “zbulon” Mithat Frashërin e ri, ironi me Alimadhin: Ballist, forma juaj tregon punën e mirë që bënë mjekët
 • Rama i përgjigjet ambasadores së SHBA: Nuk më erdhi mirë! ( Një mesazh ndërkombëtarëve)
 • Koalicionet parazgjedhore/ Kryeministri Rama nuk tërhiqet: Sot do i fshijmë! Shpikje shqiptare, tipike hile
 • Hoti sqaron: S’ka Mini-Shengen Ballkanik.
 • Tërnava apelon: Mos shkoni në vizita për Bajram
 • Vdesin edhe dy përsona nga koronavirusi në Kosovë
 • MKRS-ja investime milionëshe në Suharekë
 • Qeveria franceze: Rimbyllja e vendit duhet të shmanget, katastrofike për ekonominë
 • Kryeministri Hoti e Haziri ndreqin raportet, kanë fjalë të mira për njëri- tjetrin
 • Thaçi pret ambasadorin e ri gjerman: Presim vizat
 • Fillon seanca e jashtëzakonshme për rishikimin e buxhetit
 • Presidenti serb: E ka gabim kushdo që mendon se e njohim Kosovën pa marrë asgjë në këmbim
 • Pas shtatë vitesh Linda Halimi rikthehet në Kosovë
 • Milan po e transferon yllin e madh itallian
 • Milan po nënshkruan me yllin e Romës
 • Kujtim Gjuzi kundër ndryshimeve kushtetues: Jemi anashkaluar, për mua rriteni pragun sa të doni, nëse s’vidhen zgjedhjet jam prap këtu
 • “Një babaxhan”, Rama mesazh në kujtim të Hajdaragës, kujton bisedat e tensionuara me Fatosin e Ilirin
 • Ndryshimet kushtetuese/ Hyseni: Ditë historike për parlamentarizmin, i japim votës së shqiptarëve fuqinë e merituar
 • Hajdari flet me krenari për kauzën e listave të hapura: Fitorja i dedikohet qytetarëve, u mbështet nga e gjithë politika
 • Kuvendi voton sot ndryshimet Kushtetuese, Meta “përshëndet” me këngë e pamje nga tubimi i 2 marsit: Nuk mund ta mbaja për vete
 • Gjuzi braktis sallën e Kuvendit: Deklaroj votën kundër, janë 4 firma të falsifikuara. Ruçi: Rrugë të mbarë!
 • Dhurata Çupi publikon videon: Listat e hapura të Ramës dhe listat e hapura të borxheve të shqiptarëve
 • Selami Jenishehri pro ndryshimeve kushtetuese: Ne duhet ta votojmë!
 • Taulant Balla publikon videon dhe “thumbon” Braçen: Pranoi dhuratën e tifozave të Tironës në grupin tonë parlamentar
 • Valteri denoncon në Kuvend: Një deputete ka votuar 5 fletë votimi, verifikon votat nga jashtë. Ruçi: Votim nominal në emër të transparencës
 • Parlamenti voton ndryshimet kushtetuese, Basha mbledh me urgjencë aleatët
 • Hapet konkursi për specializimin e 1 mijë e 34 mjekëve
 • Prishtinasi i vjedh 30 euro në xhami, në prag të Bajramit
 • Arrin në Kosovë ambasadori i ri gjerman
 • Myftiu Tërnava: Nuk falet namazi i Kurban Bajramit
 • Kuvendi i ri në Maqedoninë e Veriut do të konstituohet më 4 gusht
 • Merret vendimi: Ja si do të bëhet falja e Bajramit në Shqipëri
 • Vuçiq: Kjo është arsyea se pse po marrin pjesë në dialogun me Kosovën.
 • Anita publikon fotografi romantike me Ramushin, ka disa fjalë të ëmbëla
 • Tri zëvendësministre të shkarkuara në Qeverinë e Shqipërisë
 • A do të mbahet nesër falja e namazit për Bajram në Shqipëri?
 • Në Kongresin amerikan, maskat bëhen të detyrueshme
 • Ibrahimovic thyen rekord me Milanin
 • Dialogu Kosovë-Serbi, Hyseni dhe Gjuriç takohen sot në Bruksel
 • Nis Parlamenti/ Deputeti akuzon për manipulim firmash për ndryshimin e Kushtetutës
 • Rëndohet situata në Kosovë, veç edhe rreth 150 shtretër të lirë për pacientët me Koronavirus
 • Lajmi i fundit: Vdes edhe një mjek kosovar nga Koronavirusi
 • Brenda 24 orëve, Policia e Kosovës shqiptoi 1 mijë e 304 gjoba në trafik
 • Në vlerë prej 700 mijë eurosh, Ministria e Mbrojtjes do të ndërtojë depo armatimi për FSK-në
 • Në moshëm 47 vjeçare, vdes reperi i njohur
 • Mbeti pa gishtërinj për shkak të coronavirusit, rrëfimi i të mbijetuarit të COVID-19
 • Paralajmërohet dënim me vdekje për 33 paramilitarë rusë në Bjellorusi
 • Këto janë shifrat e frikshme të vdekjeve vetëm për një muaj nga koronavirusi në Kosovë
 • Në Spitalin e Pejës 10 pacientë në gjendje shumë të rëndë
 • Vendi që paguan turistët me nga 3000 dollarë nëse infektohen me koronavirus
 • Gjeneral major Bajram Begaj dekretohet shef i Shtabit të Përgjithshëm të FA të Shqipërisë
 • Gjendet i pajetë një 37 vjeçar në Tiranë
 • Maqedonia deri tani ka marrë 1.5 milionë dollarë ndihmë nga SHBA-të për menaxhim me pandeminë
 • Kina regjistron 105 raste të reja me COVID-19
 • Ja kur mund të nis sezoni i ri në Serie A
 • Ndryshimet kushtetuese sot në Kuvend, Opozita e Bashkuar: Hiqni dorë dhe vijoni dialogun!
 • Kryeministri Hoti jep sinjale pro mini-Shengenit ballkanik.
 • Valbon Krasniqi e pranon se përhapja e koronavirusit ka dalë jashtë kontrollit: Kemi qenë të përgaditur vetëm për tre muaj
 • Kujdes, nëse merrni këto medikamente nuk duhet të ekspozoheni në diell
 • Zvicra jep një njoftim për të gjithë kosovarët që kthehen atje pas vizitës në Kosovë
 • Tri vrasje me thikë brenda ditës, vritet një 65 vjeçar në Shijak
 • Pandemia po shpërfaq epidemitë e shumta
 • Kalon 150,000 numri i viktimave nga Coronavirusi në SHBA
 • Vdes reperi i njohur
 • Si ta transformoni rutinën tuaj pas punës?
 • Dita Botërore e Miqësisë
 • Ndërron jetë 40-vjeçari pas konfliktit mes tre të dehurve në Elbasan
 • Shefi i NATO-s: Amerika u këshillua me aleatët për tërheqjen e trupave të saj nga Gjermania
 • Blerim Latifi: Mbylleni krejt shtetin në izolim per 3 muaj se na hangër dreqi
 • Deputeti i LDK-së: Nëse nuk reagojmë shpejt pacientët do të na vdesin në korridore të spitaleve e vetura
 • Seda Guven po bëhet nënë, shfaqet në publik me barkun e fryrë
 • Ekipi i Bersant Celinës humb mundësinë për rikthim në Premierligë
 • Cagliari – Juventus, ndeshja përfundon me rezultat të papritur
 • E parkoi veturën në këtë hapësirën e gjelbëruar, Shpend Ahmeti thotë se do ta dërgojë rastin në Polici
 • Pasi tre anesteziologë e lanë punën, kjo është situata në QKUK
 • Lajm i rëndë, një 27 vjeçar nga Kamenica vdes nga koronavirusi
 • Fjolla publikon foto pasi del nga frizerka, varsja në qafë merr gjithë vëmendjen
 • Shkencëtarët zgjidhin misterin e origjinës së Stonehenge
 • Serwer: Shtetet e Ballkanit Perëndimor t’i kapërcejnë së pari barrierat politike
 • Vdes edhe një pacient nga COVID-19 në Spitalin e Gjilanit
 • Deputetja e AAK-së ‘godet’ LDK-në
 • ​Krijesa e tmerrshme shfaqet në plazh (FOTO)
 • Në vitin 2020, gjithçka është e mundur – Inteligjenca amerikane mund të dëshmojë se prezenca e UFO-ve është reale
 • Shkëlqen Ibrahimovic, Milan ‘gjunjëzon’ Sampdorian
 • Immobile mposht Lewandowskin, rrëmben “Këpucën e Artë”
 • Ministri Zemaj publikon pamje të rënda nga Klinika Infektive: Mos u shliro!
 • Sekretari i BIK: Për një xhuma besimtarët turk tubuan 25 milionë euro për ndërtimin e xhamisë në Prishtinë
 • Ishte prekur nga COVID-19, vdes ministri i Bosnjë-Hercegovinës Sallko Bukvareviq
 • Vaksina OK, por cilat janë vendet që do ta marrin në fillim?
 • “Humbje kohe”/ Bill Gates tregon shqetësimin e madh për testet e koronavirusit
 • Koronavirusi/ Rritet lehtë numri i infeksioneve të reja në Itali. Vendi regjistron gjashtë viktima në 24 orët e fundit
 • “SHBA mbështet fuqishëm integrimin e Ballkanit Perëndimor në BE”- Matthew Palmer flet për marrëveshjen e 5 qershorit
 • Shkencëtarët: Covid-19 ka ekzistuar te lakuriqët e natës prej 70 vjetësh
 • Këto janë shenjat që tregojnë se e keni kaluar Koronavirusin
 • Zëvendëskryeministri Tahiri thotë se në takimin e Brukselit ka rënë në mina
 • Pulmologu i QKUK-së thotë se pacientët me koronavirus po i trajtojnë edhe koridoreve
 • Remzia po ‘shkrihet’ pas mbesës, publiko n foton më të ëmbël me të
 • ​Pas një muaji shënohet rritja më e lartë ditore me COVID-19 në Francë
 • Prishtina fiton Kupën e Kosovës, flet trajneri i skuadrës
 • Ronaldo në ndjekje të Këpucës së Artë – titullar kundër Cagliarit
 • Debat brenda Këshillit Politik, Opozita do konsensus por Gjiknuri kërkon disa herë mbylljen e mbledhjes
 • Një nuse shtatzënë në Lipjan thotë se e rrahën vjehrra dhe kunata
 • Ambasadori i Kosovës në Maqedoninë e Veriut pohon se është kontaktuar nga Specialja
 • Vuçiq thotë se nuk është optimist për zgjidhjen e problemeve me Kosovën
 • Lipjan, nusja shtatzënë thotë se e rrahën vjehrra dhe kunata
 • Sara e emocionuar për shtatzëninë, publikon foto duke përkëdhelur barkun
 • Samiti i liderëve të Ballkanit: Bashkë mund të bëjmë më shumë
 • Rama bën thirrje për bashkëpunim
 • Si pritet të nisë viti i ri shkollor?
 • Manchester City zbulon transferin e parë për në verë
 • Prishtina fiton Kupën e Kosovës
 • Qëndrimi i plotë me 6 pika/ Opozita e bashkuar: Hapje 100% të listave, çdo ndryshim tjetër cenon garën
 • Korab Jetishi sjell foton më të ëmbël me gruan nga pushimet
 • Alarmon OBSH: Koronavirusi po shpërndahet në masë të madhe tek të rinjtë
 • Trump po mendon ta ndalojë TikTok-un në SHBA
 • 17 milionë raste me COVID-19 në botë
 • FSSHK kërkesë krerëve institucionalë: Në kuadër të rishikimit të buxhetit të aprovohet edhe shtesa në paga
 • Thaçi e dekoron Halil Kastratin me medaljen presidenciale “Shën Tereza”
 • Dha fajde me vlerë 100 mijë euro, prangoset një person në Gjilan
 • BIK’u merr këtë vendim për faljen e Bajramit
 • ​Shkencëtarët: Covid-19 ka ekzistuar te lakuriqët e natës që 70 vjet
 • Merret vendimi, Qeveria mbulon shpenzimet e Kartonit të Gjelbër nga 1 gushti deri më 31 dhjetor
 • Hoti: Ballkani Perëndimor është i ndarë, por liderët kanë vullnet për të hequr pengesat
 • Rashica po e ndjek nga stadiumi finalen e Kupës së Kosovës
 • Man Utd – Sancho, vjen lajmi i shumëpritur
 • “As PS e 1998 nuk e ndryshoi Kushtetutën në mënyrë të njëanshme”- Kryemadhi: Kjo tregon frikën dhe panikun e Edi Ramës. Sot kemi një Parlament sakat
 • Rudina Hajdari largohet nga mbledhja e Këshillit Politik
 • Një vjehërr si Remzija, kështu e uron Gëzimen për ditëlindje
 • Maqedoni e Veriut: Gati Qeveria LSDM-BESA-BDI
 • Bëhuni gati, ky pritet të jetë moti në ditët në vijim
 • Çka nënkupton aktivizimi i Planit për Reagim Kombëtar në betejën me Covid 19?
 • Deputetja e PDK-së: LVV po bën atë që di më së miri, shkatërrimin e institucioneve
 • I zë gjumi në dyshekun e ujit, zgjodhen në det të hapur: I shpëton policia
 • Ndryshimet kushtetuese, Kryemadhi: Rama s’ka shanse të dalë forcë e parë, po diskuton vendin e 3-të ose të 4-t
 • FOTO/ Mbërrijnë në Këshillin Politik përfaqësuesit e të gjitha palëve, nis mbledhja e fundit para 30 korrikut
 • Zbulohet qëndrimi i opozitës së bashkuar në Këshillin Politik: Hapje 100% të listave, çdo ndryshim tjetër cenon garën
 • Nga sot ju presin këto gjoba nëse nuk i respektoni masat e Qeverisë
 • Rishikimi i buxhetit, Kuvendi mban seancë të jashtëzakonshme
 • Pas publikimit të videos, LDK teton të sqarohet: Pati përpjekje për bisedë, VV histerizoi për sulm fizik
 • Kosovarët më të infektuarit me Covid 19 nga të kthyerit në Gjermani
 • Fifi shfaqet nga pishina, lë të gjithë ‘pa mend’ me këtë pamje
 • Gëzimja mbledh familjen në ditëlindjen e saj, ky detaj mori gjithë vëmendjen
 • 2 viktima e 108 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri
 • ​188 raste të reja dhe 5 viktima në Maqedoninë Veriore
 • Bie besimi i rusëve për Putin, niveli më i ulët që nga viti 2017
 • Nga shqetësimet për shëndetin mendor të së bijës te postimi patriotik, babai i Dua Lipës i tha të gjitha!
 • Pas publikimit të videos, deputeti Gjyshinca tani thotë se u godit nga Arben Gashi prapa shpinës
 • Miliarderi francez Bernard Arnauld synon blerjen e Milani, premton transferimin e Guardiolas dhe Mbappes
 • I bie pishman Dafina, publikon foton duke fshirë nga trupi këtë tatuazh
 • Sllovenia regjistron vetëm 14 raste të reja me Coronavirus
 • Ambasadori amerikan reagon ndaj ligjit të PDK-së për vlerat e UÇK-së, të përkrahur nga Qeveria Hoti
 • Ministri Veliu shkon në veri, viziton stacionin e policisë në Zubin Potok
 • Në moshën 38 vjeçar vdes vëllai i deputetit të AAK-së
 • Disa vite pas ndarjes nga bashkëshorti, ‘Sasa’ flet për simpatinë e saj
 • Vritet në gjykatë pakistanezi që pretendonte se është profet i Islamit
 • E rrallë, të burgosurit i shpëtojnë jetën policit
 • Alarmante: Mungesë e oksigjenit në QKUK dhe spitale nga mbingarkesa me pacientët me Covid-19
 • Lëvizje e papritur, Vedat Muriqi në Leicester City
 • Luis Suarez zbret në Milano
 • Masat ndaj COVID-19, ISHSH kryen mbi 1 mijë e 400 inspektime në 24 orët e fundit. Gjoba 4 subjekteve
 • Pak orë para festës së titullit, Meta ngre dy gishtat me bluzën e Tiranës: E meritonte!
 • Ish-deputeti i LSI publikon vendimin e Ministrisë së Shëndetësisë: Pushohen nga puna 73 punonjës të QSUT
 • ‘Nga 9 vdekje deri në fund të gushtit në Kosovë’
 • Prishtina sërish prin me numrin e të infektuarve, këto janë me më së shumit të infektuar
 • BE e ndihmon Kosovës me rreth 10 milionë euro
 • Dalin pamjet, ky është momenti kur Arben Gashi dhe Kujtim Shala përplasen me deputetin e VV-së
 • “Vaksina e COVID-19 është gjetur por mbahet e fshehtë”, Instagrami censuron Madonën pas deklaratës së fortë
 • Deputeti shqiptar që krehërin dhe çantën nuk i heq nga dora (Foto)
 • Punonjësi shëndetësor në Wuhan vdes pasi bie nga objekti i spitalit
 • Në Izrael gjenden mbetjet e një kishe 1.300-vjeçare
 • Gjermania thotë se ka kapacitete për t’i testuar të gjithë udhëtarët që kthehen
 • YouTube bllokon kanalet ekstremiste ruse
 • ​A shkakton 5G koronavirusin? Shkencëtarët dalin me përgjigje
 • Shtatë të vdekur në Serbi e një në Kroaci nga COVID-19 në 24 orët e fundit
 • Foshnja që shpëtoi nga aksidenti, dyshohet se po dërgohej tek një̈ familje për adoptim
 • Dalin rezultatet, bie numri i të infektuarve me koronaviurs në Kosovë
 • Eksperti Beqiri paralajmëron nga 9 vdekje deri në fund të gushtit në Kosovë
 • Infektohet me koronavirus këngëtari i njohur kosovar
 • Maldini në aksion, po e sjell në ‘San Siro’ yllin nga Serie A
 • Erion Veliaj publikon listën e 1560 familjeve që morën dëmshpërblimin për banesat e dëmtuara nga tërmetit
 • Balluku inspekton punimet te sheshi “Shqiponja”: Kemi nisur planifikimin e dy segmenteve të tjera të Unazës së Madhe
 • “Vonon rrugën drejt BE-së”, ambasadorja Kim: KLGJ të mbajë zotimin, nëse Gjykata e Lartë s’është funksionale
 • E tepron Ariana, kështu e ka veshur vajzën e saj t vegël
 • Jeni shëruar nga korona? Me patjetër lexojini këto këshilla e rregulla
 • Agim Veliu thotë se Vetëvendosje qëllimisht pati qasje tendencioze për të mos lejuar raportimin e tij
 • Deputeti i VV-së rezulton pozitiv me Koronavirus
 • BIK-u se përfill vendimin e Qeverisë: Kurban Bajrami do të falet në xhami
 • Rusia jep lajmin e madh: Kemi gati vaksinën kundër Covid-19, deri më 10 gusht
 • Drita nuk ndalet, angazhon trajner nga Afrika e Jugut
 • Zbulohen dy lojtarët që po i kërkon Milani me çdo kusht
 • Bisedat e Yuri Kim me Metën, Ramën e Bashën, ambasada jep detaje: Ja tre pikat që nënvizoi. Porosia për 5 qershorin dhe…
 • Kina regjistron 101 raste të reja me COVID-19, rritja më e lartë ditore që nga muaji prill
 • Covid 19, Greqia zgjeron përdorimin e detyrueshëm të maskave mbrojtëse
 • SHBA regjistron 1592 të vdekur nga COVID-19 në 24 orë, nuk ndodhte prej 2 muaj e gjysmë
 • Këngëtari i njohur kosovar rezulton pozitiv me koronavirus
 • BE-ja arrin marrëveshje me kompaninë amerikane për furnizim me Remdesivir
 • Haradinaj uron 30-vjetorin e themelimit të Partisë së Aksionit Demokratik në Sanxhak
 • Madridi frikësohet për fundosjen e turizmit të vet
 • Shtatëzënia kaq shume e ka trashur Sarën, mos e humbisni këtë imazh
 • Humanisti Halil Kastrati nderohet nga Presidenti me medaljen “Shën Tereza”
 • A do të lejohet falja e Kurban Bajramit në Xhami? Ky është vendimi i fundit i Qeverisë
 • 193 raste të reja me COVID-19 në Zvicër
 • Milan kërkon pesë përforcime të reja
 • Për Ronaldon s’ka pushim
 • “E kam ruajtur distancën”, Rama për infektimin e Veliajt me COVID-19: Ishallah s’ma ka lënë mua stafetën
 • Punonjësja dezinfekton foltoren, Murrizi merr fjalën pas Ballës: Nuk ka gjë Taulanti se është nga fshati
 • Një ditë para votimit në parlament të ndryshimeve kushtetuese, opozita bën lëvizjen urgjente, zbardhet e-mail
 • Hoti kërkon të aktivizohet tërësisht Plani i Reagimit Kombëtar
 • Hoti publikon masat e reja të Qeverisë për mbrojtje nga pandemia
 • Hyseni takon Hoxhajn, flasin për dialogun
 • Koronavirusi ia merr jetën një ministri
 • Mozzik me dedikim emocionues: Ti je jeta ime
 • Të rinjtë e infektuar me koronavirus “mund të kenë nxitur shpërthimet e reja në Evropë”
 • Vdes ministri i Qeverisë së Bosnjës, Salko Bukvareviq – rezultoi pozitiv në testin e COVID-19
 • Rama për infektimin e Veliajt: Edhe Lali Erin në distancë e kam mbajtur, ishallah s’ma ka lënë mua stafetën
 • Pamje nga dita e parë e Haxhit, pelegrinët respektojnë distancën sociale
 • Turqia rrit kontrollin në rrjetet sociale
 • Zemaj përfundimisht tregon se a u duhen testet e koronavirusit qytetarëve të Shqipërisë dhe Luginës për të hyrë Kosovë
 • Qeveria merr vendim: Nga 300 euro për punëtorët shëndetësor që po ballafaqohen me pandeminë
 • Alarmon infektologu kosovar: Në Kosovë janë 300 mijë të infektuar me Koronavirus
 • MPB e Maqedonisë: 537 raste të mosmbajtjes së maskës për mbrojtje nga coronavirusi
 • “Bomba” e ditës: Nëse ndodh kjo, Guardiola dhe Mbappe do të transferohen te Milani
 • Këto janë tri kërkesat e Ibrahimovic për të mbetur në Milan
 • Ahmetaj: Në shtator gati reforma e re, fusim anglishten në klasë të parë. Përgatitemi për mandatin e tretë
 • Pipero: Gripi i stinës mund të shtojë të sëmurët, nga fundi tetorit do të kemi…
 • Tre deputetë të infektuar, Balla thirrje kolegëve: Lufta do jetë e gjatë, duhet të jemi simbol i respektimit të masave
 • Rama i vendosur për ndryshimet kushtetuese, Soreca mesazh një ditë para 30 korrikut
 • “Po përgatitemi për vjeshtën dhe dimrin”, Manastirliu flet për masat dhe hapjen e dy spitaleve të tjera
 • Qeveria mbyll të gjithë klubet dhe diskot, 1 vit pezullim leje kush vijon punën
 • “Jam krenar që jam pjesë e Rilindjes”, habit Ilir Beqaj: Shqiptarët konsumojnë më shumë dhe kursejnë më shumë
 • Murrizi: SPAK të mos flejë gjumë, të merret me hajdutët që u janë errur sytë në këtë kohë kolere
 • Koronavirusi/ Kosova nuk do të kërkojë teste për COVID-19 për qytetarët shqiptarë
 • Policia deklarohet për incidentin e djeshëm në Kuvend
 • Raportimi i Agim Veliut dështon në Komisionin për Çështje te Sigurisë dhe Mbrojtjes
 • Sot mblidhet Qeveria, këto pika janë në rend të ditës
 • Nuk përmbahet Genta, puth të dashurin turk në publik
 • Komunikacion mesatar nëpër rrugë të thata
 • ShBA-ja shënon mbi 1,200 viktima të Coronavirusit për një ditë
 • Deputeti i Vetëvendosjes e quan Isa Mustafën “sharlatan” e “mumie politike”
 • Sqarohet: Qytetarëve të Luginës nuk u kërkohet testi për të hyrë në Kosovë
 • Regjisorja Blerta Zeqiri tregon se si ishte rrahur nga Diellza Kolgeci
 • Shkelzen Jetishi në zi, i vdes anëtari më i afërt i familjes
 • Një në katër gjermanë kanë origjinë emigrantësh
 • “Nuk është vetëm Shqipëria! Gjithë Ballkani ka ngecur në rrjetën e COVID-it”
 • Nuk ka karantinim për qytetarët e Kosovës që e vizitojnë Shqipërinë
 • Trump sërish insiston në përdorimin e hidroksiklorokinës për të trajtuar COVID-19
 • U emërua një vit më parë, jep dorëheqjen zv/ministrja e Drejtësisë. Ja mesazhi që ka
 • Tërmeti e pandemia/ Denaj: Rritja e deficitit buxhetor dhe e borxhit publik në nivelin e 80%, periudhë e përkohshme
 • “Jo çdo lloj maske të mbron”, Manastirliu i përgjigjet mjekut me këtë video, ja këshilla për qytetarët
 • Halit Valteri me tone të ashpra: Shteti shqiptar në prag të kolapsit. Zoti Ruçi na bëni atë tamponin se…
 • Daçiq thotë se nuk është në dijeni për ultimatumin e BE-së që Serbia ta njoh Kosovën
 • Mbretëria e Bashkuar porosit vaksinën e katërt të mundshme me 60 milionë doza
 • Infektohet edhe presidenti që tha se saunat dhe vodka janë ilaçe kundër Covid-19
 • Malta ka njoftuar se 65 imigrantë të shpëtuar janë të infektuar me COVID-19
 • Vdes këngëtarja e njohur
 • Conte përgjigjet nëse Messi do të transferohet në Inter
 • Trajneri i Unitedit planifikon të shpenzojë të gjithë buxhetin e ofruar për transferime të verës
 • Covid-19, Rama e nis ditën me një thirrje të fortë për qytetarët
 • Rama i prerë me kompaninë e ndërtimit në Lezhë: Në 26 nëntor shkolla të jetë gati, ndryshe futeni në ‘listën e zezë’
 • Statistikat e frikshme të koronavirusit në Kosovë
 • Pa testin e koronavirusit, shqiptarët e Luginës nuk mundë të hyn në Kosovë
 • Tetë pacientë në gjendje të rëndë nga koronavirusi në Spitalin e Pejës
 • Shqiptarët e Luginës nuk lejohen të hyjnë në Kosovë, pezullohen linjat e transportit
 • Rama apel qytetarëve: Ju lutem mbani maskat
 • Shqiptarët e Luginës nuk mundë të hyn në Kosovë, pa testin e Coronavirusit
 • Një lajm i keq për kosovarët që kishin planifikuar punë sezonale në Gjermani
 • E marta e kobshme për SHBA-në, 1.592 vdekje nga COVID-19
 • 62 vjet nga krijimi i NASA-s
 • Sot takohen Hoti e Vuçiq në Samitin virtual të Ballkanit Perëndimor
 • Vdesin tre persona në Spitalin e Gjilanit, dy prej tyre me Koronavirus
 • Vdes babai i Shkelzen Jetishit
 • Fillon haxhillëku, shumë më ndryshe se viteve të kaluara
 • Rama thirrje qytetarëve: Mbani maskat
 • Mediat serbe: Brukseli nesër do t’i vëjë Serbisë ultimatum rreth Kosovës
 • Interi mposht Napolin, rikthehet në pozitën e dytë
 • Konjufca: Qeveria ta marrë më seriozisht luftën kundër koronavirusit
 • Gani Geci tregon se ҫka do të bëj nëse Hashim Thaçi del i pafajshëm
 • Shkencëtarët tregojnë se a mund të infektohesh më shumë se një herë nga koronavirusi
 • Flet protagonistja e videos virale “o shac”
 • Bukuri natyrale, vajza e Remzies i lë të gjithë ‘nën hije’ me këtë pamje
 • Bukuri natyrale, vajza e Remzies i lë të gjitha ‘nën hije’ me këtë pamje
 • Flet anesteziologu kosovar: Gjendja është alarmante
 • Gentës i ka humbur marrja, i ‘gjuhet’ me puthje në publik biznesmenit turk
 • Bjellorusi, Loukachenko pozitiv me COVID-19
 • E dhimbshme: Ish-futbollisti kosovar vdes nga koronavirusi
 • Nuk kanë fund kritikat për portierin e Manchester United: Largojeni sa nuk është bërë vonë
 • Messi tek Inter? Vjen lajmi që askush nuk e priste
 • I dehur tapë, Vidal në këtë gjendje futet live në Instagram
 • “Facebook” dërgon KE-në para gjykatës
 • Ministrja e Jashtme: VV ishte më e ashpër ndaj SHBA-ve sesa ndaj Serbisë
 • Ish-ministri rrëfen përvojat e prindërve të tij në luftë me koronavirusin
 • Shpend Ahmeti tregon se kur do të bëhet rihapja e çerdheve
 • Presidenti e kalon koronavirusin pa e ditur se e kishte
 • E veshur me fustan me lule e me flokë të rregulluara bukur, Engji po shkëlqen me pamjen e fundit
 • Eugena Tomini: COVID-19 po prek masivisht 40-vjeçarët në Shqipëri
 • Turqia tërhiqet nga kërkimi i gazit, Greqia e fton për dialog
 • Majlinda Bregu pranon ‘sfidën’ dhe jep mesazhin domethënës: Për gratë që po i bëjnë ballë krizës pa zë…
 • Merret vendimi edhe për fitneset dhe pishinat e mbyllura vazhdojnë aktivitetin
 • Pas shfaqjes së simptomave të koronavirusit, vetizolohet Shpejtim Bulliqi
 • Ja kur do të merret vendimi për organizimin e vitit të ri shkollor
 • A do të ketë vetizolim për kosovarët që vijnë nga Shqipëria, merret vendimi
 • Me fustana të ndryshëm, dimi e dallama, Kaltrina ‘mahniti’ të gjithë më këto paraqitje
 • Mësohet data e meçit dhe kundërshtari për Khabib Nurmagomedovin
 • U largua nga Chelsea, ylli i madh pritet t’i bashkohet skuadrës së Arsenalit
 • Ndeshja Inter – Napoli, shënohet një super-gol
 • Kur do hapen kufijtë? OBSH bën deklaratën e rëndësishme
 • A merret vërtet Covid-19 dy herë? Shkencëtarët nuk janë shumë të sigurt
 • Nënshkruhet marrëveshja në Mal të Zi, partitë kryesore shqiptare garojnë me listë të përbashkët: Synojmë maksimalizimin e votës
 • Virologia që provoi e para vaksinën: Unë kavie, lajme të mira presim në vjeshtë
 • Isa Mustafa reagon për sherrin në Kuvend: Deputetët e LVV-së improvizojnë se u sulmuan, Kujtim Shala mund ti rrahë…
 • CNN:Covid 19, mund të jetë një sëmundje e zgjatur edhe për të rinjtë!
 • Italia do ta zgjasë gjendjen e jashtëzakonshme deri në tetor, Conte: I hapur për çdo opsion
 • Gjermania e shqetësuar nga rritja e numrit të rasteve me koronavirus/ Kreu i agjencisë së shëndetit publik: Jemi në mes të një pandemie me zhvillim të shpejtë
 • Kosovari kapet nga Policia e Shqipërisë me Lamborghini të vjedhur në Itali 9 vite më parë
 • Ndryshon sërish orari: Gastronomët lejohen të punojnë deri në këtë orë
 • Haziri ‘injoron’ Hotin, iu gëzohet vizitave të zyrtarëve të AAK-së
 • Qeveria vendos masa të reja, ndalohet edhe falja e Kurban Bajramit
 • Merret vendim edhe për disa qytete të Kosovës, nuk lejohet lëvizja e lirë nga kjo orë
 • 28 masat e reja kundër përhapjes së koronavirusit, merret vendimi i ri edhe për çerdhet
 • Merret vendimi: Nëse duan të futën në Kosovë, shtetatasit e Shqipërisë duhet të kenë testin negativ
 • Masat kundër pandemisë, Qeveria merr vendimin e ri edhe për dasmat
 • Nusja e Labit del me shoqet e saj, secila po duket më zonjë se tjetra
 • Morena pozon para pasqyrën, bën këtë provokim të ‘rëndë’
 • Kryeministri Hoti: Nuk do të ketë masë të izolimit për ata që kthehen nga Shqipëria
 • Limaj: Nuk duhet përsëritur gabimet e së kaluarës në dialogun me Serbinë
 • Dalin detaje ‘shokuese’ nga rasti i rëndë në Kamenicë, ku burri privoi nga jeta gruan e tij
 • Pranon se dëshmoi në Speciale për privimin nga jeta të babait, mësohet se ҫka tha për UÇK-në
 • Miratohen masat e reja për ndalimin e përhapjes së Covid-19 nga Qeveria e Kosovës
 • Afrona lajmërohet sërish nga pushimet, publikon këtë pamje ‘përrallore’ nga atje
 • Me frizurë e grim të rëndë dhe me fustan të gjatë me shkëlqim, Luana ‘ҫmend’ me pamjen e fundit
 • “Nuk do ketë më luftë në Tokë” falë armëve bërthamore të Koresë së Veriut, thotë Kim Jong Un
 • Pioli dëshiron të arrijë këtë gjë me Milanin
 • Arsenali merr lajmin ‘katastrofal’, Mustafi do të mungoi gjatë
 • Lojtari i njohur e mposht koronavirusin
 • “Emergjencë!”, denoncimi nga Dhurata Çupi: Mjekja në Klos pozitive me COVID-19, stafi mjekësor dhe qytetarët kërkojnë të bëjnë tamponin
 • Moderatori Bledi Strakosha pozitiv me COVID-19, apeli që i drejton njerëzve: Kujdesuni sa të mundeni!
 • Valbon Krasniqi nuk e përjashton mundësinë e mbylljes totale
 • Hoti ka ndarë pak kohë në pasditen e së martës për një lojë basketbolli
 • Vendet evropiane marrin masa të reja për shkak të shtimit të rasteve me koronavirus
 • Tregjet evropiane të aksioneve në pritje të sinjaleve pozitive
 • Meta thirrje Ramës: Anulo “30 korrikun”
 • Dezinformoi për Covid-19, Twitter i bllokon llogarinë djalit të Trump-it
 • Elita sapo doli nga frizerja, po duket shumë e bukur me këtë grim dhe frizurë
 • Tare tregohet i madh, tenton transferimin e bujshëm nga Manchester City
 • Barcelona pritet të bëjë një transferim nga Juventusi
 • Milan synon të nënshkruajë me tre super lojtarë
 • Politikanët e marrin brenda ditës rezultatin e testit për Covid-19, qytetarët presin me ditë
 • Arbërie Nagavci thotë se Isa Mustafa e zbuloi kush e prishi koalicionin
 • Haki Abazi bën akuzë të fortë, thotë se Kujtim Shala dhe Arben Gashi kanë çrregullime serioze mendore
 • Alarmon infektologu kosovar: Nëse vazhdon rritja e rasteve me COVID-19, sistemi shëndetësor mund të kolapsojë
 • Gjermani, RKI: Rritja e rasteve me Covid-19 shqetësuese
 • Conte: Zgjatja e gjendjes së jashtëzakonshme, e pashmangshme
 • Moderatori i njohur shqiptar del pozitiv me Koronavirus
 • Kujtim Shala: S’ka asgjë të vërtetë nga ajo që thotë Vetëvendosje
 • Time Kadriaj e mohon se kishte përplasje fizike mes deputetëve të VV-së dhe LDK-së
 • Aarlmon Raka, tregon faktorët që ndikuan në shtimin e rasteve me koronavirus
 • i nxehti afrikan vjen në Kosovë
 • Fauci jep lajmin e madh, tregon se kur mund ta kemi vaksinën kundër Koronavirusit
 • Pse kimia s’mjafton për një lidhje jetëgjatë?
 • Anija ushtarake mbytet qëllimisht në Dhërmi, zbulohet shkaku (VIDEO)
 • Edona për herë të parë organizoi festën e ditëlindjes në shtëpi, ky detaj mori vëmendjen
 • Inter dhe Bayerni po e bëjnë shkëmbimin e madh
 • Rama në lagjen e re të Rindërtimit në Fushë-Krujë: 45% e punës së infrastrukturës rrugore dhe nëntokësore e kryer. Ahmetaj: Për 4-5 javë…
 • Fitore Pacolli e quan të orekstruar takimin në KPJ: Ministrja Haradinaj pas ndërprerjes së mbledhjes doli për kafe
 • Ja gjendja shëndetësore e Kadri Veselit pas infektimit me Koronavirus
 • Kadri Veseli tregon gjendjen shëndetësore të tij pas infektimit me Koronavirus, ka një porosi
 • Arben Gashi nuk kishte përplasje fizike: Gjyshinca regjistroi momentin, le ta nxjerr videon
 • 56 raste me COVID-19 sot në Mal të Zi
 • 29-vjeçari mori 3.9 milionë dollarë nga fondet e ndihmave të Covid në Florida, për të blerë Lamborghini
 • Presidenti bjellorus që pretendoi se vodka do të kuronte coronavirusin, infektohet me COVID-19
 • Virologia që provoi vaksinën kundër COVID-19 thotë se po ndihet shumë mirë
 • Katër shprehi që mund të shkaktojnë kancerin
 • Isa Mustafa: Akademiku Kujtim Shala i rrah me dije të gjithë në VV
 • Enver Hoxhaj e quan ‘seminar’ takimin Hoti-Vuçiq në Bruksel
 • Sot ishte dita më e lumtur për Lulen e Medës
 • Vërini gishtin kokës – vala e dytë Corona do të vijë!
 • Dimri stina e viruseve, Covid-19 mund të bëhet më i rrezikshëm
 • Lajm i mirë për Barcelonën, ylli i madh më në fund rikthehet në stërvitje
 • Milan po e transferon lojtarin që e dëshiroi Real Madridi
 • Arrestimet për dosjen 339/ Vasili thumbon Gjiknurin: Çudi që SPAK nuk ka filluar me 184, ne kemi durim t’i shohim të dyja
 • I infektuar me koronavirus, reagon deputeti Enver Roshi: Jam me parametra shëndetësore normale. Porosia ime është…
 • Kujtim Shala mohon se e ka sulmuar deputetin e VV’së
 • Hajdredin Kuçi e pranon se ka qenë i prekur me koronavirus, thotë se tani është shëruar
 • Anesteziologët po lënë punën në QKUK
 • Kryeministri Hoti e Hyseni flasin me shtetet e Quint’it për dialogun e Bukselit
 • Rishikimi i buxhetit miratohet nga Komisioni për Legjislacion
 • Fauci: Vaksina e Covid, mund të vijë brenda vjeshtës
 • Itali, shtyhet deri në tetor gjendja e jashtëzakonshme
 • Frika nga Coronavirusi, masa të reja parandaluese në Evropë
 • Spanja kritika Britanisë: Vendimi për karantinën 14-ditore, i padrejtë
 • Humb jetën nga overdoza djali i biznesmetin të njohur
 • Qëndresa zbukurohet për të dalë, e gjithë vëmendja tek ky detaj
 • Ronaldo i mungon Juves në ndeshjen e radhës
 • Milan afër transferimit të talentit të madh
 • Gjyshinca i VV-së: Kujtim Shala e Arben Gashi më sulmuan fizikisht
 • Gashi mohon të ketë pasur përleshje në mes të deputetëve të LDK-së dhe VV-së në Kuvend
 • Hotelet në Spanjë ofrojnë teste falas për Covid-19 turistëve të huaj
 • Nga nesër maska është e detyrueshme në Greqi
 • Tetë të vdekur në Serbi e një në Kroaci si pasojë e COVID-19
 • Zjarret pyjore në Australi prekën gati 3 miliardë kafshë
 • Johnson: Ka shenja të “valës së dytë” të pandemisë në Evropë
 • Rama mesazh PD-së: Po zvarrisni procesin me alibira. Në 30 korrik votojmë listat e hapura
 • “S’ndaheni dot nga LSI”- PD i përgjigjet kryeministrit: Heqja e koalicioneve hall i Ramës dhe i krimit. Opozita e bashkuar dakord për hapjen 100% të listave, për këtë…
 • Ronela si kurrë më parë, ekspozon linjat përfekte me këtë fustan
 • Si nisi përplasja në mes të deputeti të VV-së dhe atij të LDK-së në komision
 • Edhe Ramiz Lladrovci rezulton pozitiv me koronavirus
 • Përplasja Shala – Gjyshinca, flet Time Kadrijaj
 • Pacolli: Deputeti i VV-së është sulmuar nga Kujtim Shala e Arben Gashi
 • VV thotë se Gjyshinca është sulmuar nga deputetët e LDK-së, e thërret edhe ambulancën
 • Tre deputetë në Shqipëri me COVID-19
 • Turqia ndërpret kërkimet për hidrokarbure, të kritikuara nga Greqia
 • Twitteri ia pezullon llogarinë djalit të Trumpit për shkak të përmbajtes mashtruese
 • Vajza e vogël e Shyhretës vishet me fustan të ngushtë, këpucet e saj marrin gjithë vëmendjen
 • Ylli i Real Madrid rezulton pozitiv me koronavirus
 • Hoti: Procesi i dialogut është plotësisht i koordinuar me SHBA-të
 • Përfundon mbledhja e këshillit politik, Hajdari: Më 30 korrik shkojmë drejt një hapi garantues nga maxhoranca për të hapur listat zgjedhore 100%
 • Gjiknuri tregon formula e kompromisit: Amendamentet kushtetuese s’pengojnë hapjen e listave 100% e koalicionet, opozita qëndrim bllokues
 • Bylykbashi: PS s’ka ndryshuar asnjë cm nga poziconi i saj për listat e hapura e koalicionet, ja kërkesa e opozitës
 • Vasili: Hajdari ka firmosur vetëm për Lista të Hapura! Ndalimi i koalicioneve është puç kushtetues nga PS
 • 7 të vdekur e 239 raste të reja me koronavirus në Kosovë
 • Arsim Bajrami shërohet nga koronavirusi
 • Nga këto komuna vijnë 239 rastet e reja me koronavirus, prin Prishtina
 • A pati përleshje në mes të deputetëve të LDK-së dhe të LVV-së në Kuvend?
 • Kryeinfektologu amerikan: Do të kemi më shumë vdekje, nëse nuk e kontrollojmë virusin
 • Partitë shqiptare në Mal të Zi nënshkruajnë marrëveshjen e koalicionit gjithpërfshirës
 • Afrona shfaqet pa pikë grimi nga pushimet, por çka po ndodh kështu me të
 • Kujtim Shala polemizon me Meliza Haradinajn rreth pezullimit të kërkesës për anëtarësim në organizata
 • Tri shkolla të reja pritet t’i shtohen kryeqytetit
 • Hajredin Kuçi rezulton pozitiv me koronavirus
 • Lamtumirë PSG, Cavani në këtë skuadër
 • Arrestimi i komisionerëve të dosjes 339, reagon Rama: Të shërbejnë si shembull
 • Apeli i Posaçëm zbardh vendimin për ish-ministrin e Brendshëm: Ku gaboi prokuroria e gjykata me Saimir Tahirin
 • Urdhër-arrestet e SPAK, reagon Presidenti Meta: Koha për t’i dhënë fund njëherë e përgjithmonë manipulimit të zgjedhjeve dhe blerjes së votave
 • Arrestimet e SPAK për dosjen 339, reagon ambasadorja e SHBA: Reforma në drejtësi nuk mund të ndalet. Edhe një gur!
 • “Ndëshkimet të fillojnë nga koka dhe jo nga bishti”, PD reagon pas vendimit të SPAK
 • Situata me koronavirus, Hoti kërkon të vërehet dora e fortë e institucioneve shtetërore
 • Pesë të vdekur e 102 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut
 • Policia e Shqipërisë kap kosovarin me “Lamborghini” të vjedhur në Itali në vitin 2011
 • Italia dërgon ushtrinë në Sicili pasi qindra migrantë ikin nga karantina
 • Fifi lajmërohet nga plazhi, lë ‘gojëhapur’ me paraqitjen pas dobësimit
 • Keqtrajtonte stafin, nisin hetimet për emisionin e famshëm në SHBA ‘Ellen DeGeneres Show’
 • Thellohen tensionet SHBA-Kinë; mbyllet zyrtarisht konsullata amerikane në Chengdu
 • KMDLNJ u bëjnë thirrje deputetëve ta votojnë buxhetin e rishikuar
 • Pandemia Covid-19 do të jetë një valë e madhe, jo virus sezonal
 • Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh
 • Përfundon sezoni për yllin e Bayern Munchen
 • Arrestimi i komisionerëve të dosjes së Dibrës, reagon Rama: Të shërbejnë si shembull!
 • Zbardhet takimi i ambasadorëve me Bashën, PD zbulon kushtet për listat e koalicionet
 • Koalicioni qeverisës drejt fundit: Meliza Haradinaj i quan absurde masat e reja të Hotit
 • Shpend Ahmeti pyet: Çfarë kuptimi ka mbyllja e kufijve kur në Ballkan fshihen shifrat e të infektuarve
 • Detaje nga aksidenti i tmerrshëm që shkaktoi dje 24 vjeçari kosovar në Berlin
 • OBSh: Pandemia Covid-19 do të jetë një valë e madhe, jo virus sezonal
 • Kryeministri Hoti viziton Spitalin e FKS-së: Situata po përkeqësohet, do ngrisim kapacitetet në këtë spital
 • Objekti i Aeroportit të vjetër mund të bëhet spital për pacientë me Covid 19
 • Kryeministri Hoti i përgjigjet Haradinajt nga FSK-ja lidhur me kufizimet e vendosura
 • Katër pacientë vdesin në Spitalin e Gjakovës, dy me COVID-19 dhe dy të dyshuar
 • Ministri Zemaj konfirmon: I kemi katër opsione për bërjen e spitaleve të reja për Koronavirus
 • Ermira i bën urimin më të bukur Goldit
 • Milan – Calhanoglu, lajmi i fundit nga Italia
 • Koalicionet parazgjedhore dhe hapja e listave/ Ekspertët e Këshillit Politik i kthejnë përgjigje Gjiknurit, ja çfarë theksojnë
 • Infektohen me koronavirus edhe dy deputetë të tjerë shqiptarë, ja cilët janë
 • Tre deputetë me Covid 19, thirrja e Vangjel Tavos: Emergjente tamponi dhe karantinimi për gjithë Parlamentin!
 • Komisioni Europian kundër ‘Amnistisë Fiskale’: E pakuptueshme emergjenca e qeverisë për ta miratuar, ka rrezik për pastrim parash e evazion
 • Përfundon takimi, ambasadorët Yuri Kim e Luigi Soreca rreth dy orë në zyrën e Bashës
 • Infektimi i deputetëve, Kuvendi merr masa urgjente, çfarë do të ndodhë me seancat plenare
 • Dy nënkryetarët dolën pozitivë, kryebashkiaku Pjerin Ndreu: Kam bërë dy tamponë, ja përgjigjet
 • Modernizohen Emergjencat Civile, Xhaçka: Shumë shpejt një prej më të mirëpajisurave në Ballkanin Perëndimor
 • Shpend Ahmeti thotë se çerdhet do të hapen, këto janë kushtet
 • Presidenti Thaçi në QKUK, premton përkrahje institucionale për stafin shëndetësor
 • Kosovarët kthehen nga deti, i frikësohen izolimit në shtëpi një javë pas pushimit
 • Gjuriq thotë se bisedimet Kosovë-Serbi vazhdojnë të enjten në Bruksel, temë ekonomia
 • ‘Tri shtete të gatshme të tërheqin njohjen e Kosovës’
 • Kafshimi i 9 vjeçares nga qentë endacak, ky është reagimi i Shpend Ahmetit
 • Ja çka pritet të ndodh në valën e dytë të koronavirust gjatë dimrit!
 • Afrona fotografohet pa pikë grimi, ndryshim i madh në pamjen e saj
 • Edhe deputeti shqiptar Ralf Gjoni i infektuar me COVID-19
 • Novosti: Tri vende janë të gatshme të rishqyrtojnë vendimin për njohjen e Kosovës
 • Milan prezanton fanellat e reja, konfirmohet qëndrimi i yllit të madh
 • Dy gjigantët e Premerligës në garë për Vedat Muriqin
 • Veliaj me Covid-19, Meta: I uroj shërim të shpejtë, rritja shqetësuese e infektimeve kërkon strategji më efikase
 • Dje në seancë për shkarkimin e Metës, rezulton pozitiv me COVID-19 deputeti Ralf Gjoni
 • “Dosja 339″/ Salianji: Arrestimet sot, fillimi për të arritur tek ata që drejtojnë shtetin
 • Flet doktoresha kosovare: Edhe pas 4 muajsh po i vuaj pasojat e koronavirusit
 • Ish-kryeministri i Malajzisë shpallet fajtor për korrupsion
 • Qeveria ndalon therjen e Kurban Bajramit në shtëpi
 • Labi i siguron strehim të moshuarës nga Istogu, ky është postimi i këngëtarit
 • Kryeinfektologu kinez: Unë kam marrë një vaksinë, shpresoj se do të funksionojë
 • Gjorgjeviq: Vuçiq po distancohet nga Serbia, po i afrohet Prishtinës
 • Conte tregohet i padurushëm me Lukakun, ka këtë kërkesë për lojtarin
 • Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj infektohet me COVID-19
 • “Mos ndërhyni në asgjë në Kushtetutë”, Presidenti Meta me mesazh të fortë
 • Rritja e numrit të të prekurve dhe viktimave nga Covid-19, Manastirliu tjetër apel të fortë
 • Koronavirusi: Misteri i rënies së flokëve
 • Këto janë ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë
 • Bëhuni gati, nga sot na presin këto temperatura të larta
 • Vdesin dy paciente në Spitalin e Pejës, dyshohet se ishin me COVID 19
 • Infektohet me koronavirus Erion Veliaj, ky është postimi i tij
 • Erion Veliaj i infektuar me COVID-19, detajet e para
 • Si asnjëherë me parë, ky grim e ka transformuar këngëtaren Mihrije Braha
 • Çka ndodhi dje në Kosovë?
 • Spitali i Ushtrisë së Kosovës i gatshëm për ndihmë në trajtimin e të infektuarve me koronavirus
 • Sot diskutohet rishikimi i buxhetit në Komisionin për Legjislacion
 • Këo janë ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë
 • Prej sonte kafiteritë do të punojnë me orar më të zgjatur
 • Ky është orari i ri i autobusëve të Trafikut Urban
 • Të moshuarve u ndalohet dalja nga ora 10:00-18:00
 • Rritet numri i të infektuarve me koronavirus në Gjermani
 • Çekia krijon sistem të centralizuar të “karantinës së mençur”
 • Europa bëhet gati për valën e dytë të koronavirusit
 • Milan nuk heq dorë, synon transferimin e talentit të madh nga Barcelona
 • Ky është orari i ri i kufizimit të lëvizjes
 • I konfirmuar me koronavirus 15 herë brenda tre muajve, 49-vjeçari: Jam demoralizuar
 • Nga java tjetër kushdo që shkon në Gjermani duhet ta bëjë testin e koronavirusit
 • Këto janë 21 ilaçet që bllokojnë shumëfishimin e Coronavirus
 • Alarmon eksperti austriak: Në Kosovë çdo i dyti është i infektuar nga Covid-19
 • Ramadani konfirmon izolimin 7 ditor për ata që vijnë nga jashtë, këto janë masat tjera
 • Armend Zemja paralajmëron se namazi i Kurban Bajarmit nuk do të falet nëpër xhami
 • Situata me koronavirus e lodh Shpendin, kotet pak në zyrë
 • Milani në luftë me Interin për sulmuesin argjentinas
 • Arthur refuzon të luajë për Barcelonën në Ligën e Kampionëve
 • Shtie me armë nga një veturë në lëvizje, humbin jetën dy adoleshentë duke luajtur basketboll – policia e New Yorkut publikon pamjet e sulmit
 • Rrëfimi drithërues i Eliza Hoxha gjatë qëndrimti në infektivë: Motër …motër…nuk ka më oksigjen!
 • Hapja e çerdheve, ky është vendimi i ri i Qeverisë
 • Falja e Kurban Bajramit do lejohet, por çfarë do ndodhë me shërbesat fetare?
 • Ramadani: Zgjatja e dorës shkakton vdekje
 • Qeveria vendos për kafiteritë dhe restorantet, ky është orari i ri
 • Llallana zyrtarizohet të klubi i njohur anglez
 • Barcelona zyrtarizon talentin brazilian
 • Në Malishevë janë 27 raste aktive me koronavirus, tre pacientë u shëruan sot
 • S’ka më pushime në Shqipëri, ky vendim i Qeverisë bëhet pengesë
 • Nga nesër Qeveria Hoti e kufizon qarkullimin në këto 13 komuna
 • Për shkak të koronavirusit, detyrohet të izolohet ky qytet
 • Befason Robert Berisha, shfaqet në përqafimin e këtij personazhi të njohur
 • Reja e Danit na prezanton me nënën e saj, ajo duket si vajzë e re
 • Gruaja e Ramushit vazhdon pushimet, publikon pamje ‘përrallore’ nga atje
 • Besniku e Lolita pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e tyre
 • Messi e Ronaldo shumë larg kreut, Mbappe lojtari më i shtrenjtë në botë
 • Para derbit me Napolin, këto janë fjalët e Contes
 • Denoncimi i PD/ “‘Shefqet Ndroqi’ s’ka tamponë”, Bardh Spahia: Kolaps i plotë në sistemin shëndetësor, qytetarët në mëshirë të fatit!
 • Kur do të jetë fillimi i rundit të ri të dialogut me Serbinë
 • Haziri me kritika të ashpëra ndaj Kryeministrit: Unë s’jam kryetar me numëru kufoma
 • Zemaj paralajmëron masa të reja, tregon se kur do të ndodh kjo
 • Aktorët e serialit “Schengen Visa” i bashkangjiten kampanjës “Me Çlirimtarët”
 • Gjermania vendi më i pëlqyer në botë, lë pas SHBA, Kinën dhe Rusinë
 • Përparim të madh në ilaçin për pacientët me COVID, tre profesorë bëhen milionerë brenda natës (Foto)
 • Simptomë e re? Covid-19 dhe lidhja e saj misterioze me rënien e flokëve
 • Konfirmohet pozitiv me COVID-19 zyrtari i lartë i administratës së Trump
 • Vaksina anti-Covid, gati të testohet në 30.000 persona të shëndetshëm
 • “COVID-19, emergjenca më e rëndë shëndetësore që kemi shpallur”- OBSH: Një rrugë e gjatë dhe e vështirë është përpara nesh
 • Pamje rrënqethëse në Irak, Covid-19 kthen shkretëtirën në varrezë (FOTO)
 • Covid-19, Google çon 200.000 punonjës në shtëpi
 • Nënkryetari i LDK: Pandemia po menaxhohet në panik, unë s’jam kryetar me numëru kufoma
 • LISTA/ Asnjë viktimë, këto janë vendet që i kanë shpëtuar Covid-19
 • Bursat evropiane sërish në vlera të ulëta në Francë
 • Mjekët që infektohen në vendin e punës nuk po ndihmohen nga shteti
 • Kur do të jetë filli i rundit të ri të dialogut me Serbinë
 • Presidenti Thaҫi doli pa maskë, Qeveria mund ta gjobisë atë
 • Nga 30 korriku, pritet që të hyjnë në fuqi kufizimet e reja kundër koronavirusit
 • Një doktoreshë si gruaja e Goldit, shikoni ҫfarë pune ka bërë sot
 • Belgjika shtrëngon masat kundër koronavirusit
 • Skuadra e njohur italiane vihet pas Vojvodës
 • James Rodriguez e fut në garë edhe Manchester Unitedin
 • Flasin sërish gastronomët: Nëse vazhdon kështu, të gjithëve na keni në neuropsikiatri
 • Numër i madh i të infekuarve, por edhe mbi 4 mijë të shëruar nga koronavirusi në Kosovë
 • Flet mjeku i kërcënuar: Do t’i ndjek rrugët ligjore
 • Për shkak të vetizolimit, Ramiz Lladrovci mungon në martesën e të birit
 • Teuta feston ditëlindjen jashtë Kosovës, Adonisi e vajzat ia bën këtë super-befasi
 • Ahmeti bën të ditur se testimet serologjike në Prishtinë kanë filluar, tregon bilancin
 • Ndodh në këtë vend të Kosovës: Pacientët e dyshuar me koronavirus trajtohen në oborr të QMF-së
 • Propozohet ndërtimi i trenit të shpejtë, edhe Kosova e përfshirë
 • Qytetarët pa maska në publik nga dita e hënë do të gjobiten nga inspektorët sanitarë
 • Kështu e përshkruan Albright Hashim Thaçin në librin e saj
 • E veshur me fustanin e mbuluar me ‘gurë’, Lola do ta ‘shkri’ Dautin me këtë pamje
 • E papritur: Barcelona bën ofertë për lojtarin e Villarrealit
 • Zyrtare: Ky është trajneri i ri i Valencia
 • Motra e tij do festonte ditëlindjen e 37-të, i mbijetuari i masakrës në Suharekë me fjalë prekëse për të
 • Edhe një i vdekur nga koronavirusi në Kamenicë, kjo është viktima e katërt nga kjo komunë
 • Ahmeti bën të dikur se testimet serologjike në Prishtinë kanë filluar, tregon bilancin
 • Për shkak të koronavurusit, detyrohet të izolohet ky qytet
 • Adelina i bën ‘testin’ vetës, tregon se a e ka kaluar ende virusin
 • E veshur me kompletet më të veҫanta, Egzona do t’iu lë pa mend me pamjen e fundit
 • Shkretëtira shndërrohet në varrezë, skena rrëqethëse nga Iraku
 • Milan nënshkruan kontratë me yllin e madh
 • Chelsea fillon negociatat për sulmuesin e njohur
 • Manchester United e do Sanchon, përgatit 80 milionë funte për të
 • Pulmologu kosovar kërkon nga qytetarët që për festën e Bajramit të qëndrojnë në shtëpi
 • Kreu i AAK-së e përsërit që Hoti nuk e ka mbështetjen e tij për këtë formë bisedimesh: Kot shëtitet në Bruksel
 • Po kërkohen hapësira jashtë QKUK-së për t’i vendosur të sëmurët pas rasteve të mëdha me Covid-19
 • Kryeministri i Kosovës pret në takim lamtumirës shefen e zyrës së BE-së në Prishtinë
 • Gastronomët thonë se më mirë është të mbyllen lokalet gjatë 24 orëve se sa të punohet vetëm ditën
 • Testimet për koronavirus në Kosovë, kush sa pret për t’u testuar?!
 • Qëndroi 1 muaj në vetizolim, shërohet mjeku nga Vitia
 • Lulja ‘shokon’ ndjekësit, publikon pamje nga koha kur ishte aq e dobët sa mezi qëndron në këmbë
 • Numër rekord i të infektuarve me koronavirus, ky është reagimi i Leonora Jakupit
 • Ronela më në fund vesh fustanin e bardhë, po duket si princeshë
 • Sqarim nga “Ego Elsa”: Kemi sugjeruar QKUK-në të mos mbingarkojë sistemin i cili daton nga viti 2009
 • Ministri Zemaj paralajmëron kufizim të lëvizjes dhe tubimeve nga dita e nesërme
 • Vdes edhe një person nga koronavirusi në Gjilanit, flet Lutfi Haziri
 • Gjykatësi i prekur me koronavirus: Më shkoi mendja se s’do të jetojë më
 • Manchester United – Sanchon, lajmi i fundit nga Gjermania
 • Maldini po e transferon në Milan mesfushorin e madh italian
 • Dëmet nga tërmeti, Rama komunikim online me kryetarët e bashkive: 4810 familje përfitojnë nga grantet në Lezhë, Laç e Krujë
 • Nga bashkëpunimi me Romeon tek marrëdhënia me prindërit e tij, Jonida Maliqi rrëfen më shumë mbi lidhjen e saj
 • Mustafa: Unë e përjetova koronavirusin, institucionet s’mund të na mbrojnë, të bëhemi mjekë e policë të vetëvetes
 • Vendos parlamenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk shkarkohet
 • Zbulohet se me kë e pati Rina thumbin e fundit?
 • Propaganda për “Shtëpinë e Verdhë”, serbët kanë ndarë 40 milionë për filmin, Harvey Keitel në rol episodik
 • Situata në QKUK po del jashtë kontrollit: Më pak se 100 vende të lira për pacientët me COVID-19
 • 6 persona vdesin nga koronavirusi në Shqipëri, 117 raste të reja
 • Përdorimi i maskave, ministri i Shëndetësisë ka një lajm të mirë për qytetarët
 • Me këtë veshje e provokon Afrona burrin e saj gjatë pushimeve
 • Gjemania tregon fuqinë, teste falas për Covid-19 për të gjithë që kthehen atje
 • Gjashtë të vdekur nga Coronavirusi në Shqipëri, konfirmohen edhe 117 raste të reja
 • Zbulohen tre raste me Covid 19, Vietnami evakuon një qytet të tërë
 • Punë e kryer, Milan po e blen super lojtarin që e shiti tri vite me parë
 • “Sot mori fund maskarada antikushtetuese e Ramës”, PD reagon pas votimit të raportit të Komisionit Hetimor për Presidentin Meta
 • 276 persona e infektuar vijnë nga këto komuna të Kosovës
 • Infektohet me koronavirus këshilltari i Trumpit për Siguri Kombëtare, Robert O’Brien
 • OBSH: Dyfishim i rasteve me Covid-19 në rrafshin global në 6 javë
 • Nëntë të vdekur në Serbi e tre në Kroaci nga COVID-19 në 24 orët e fundit
 • ​Parlamenti i Shqipërisë voton, Meta nuk shkarkohet
 • Lorik Cana feston 37- vjetorin e lindjes, Rama urim special: Jo e largët dita kur do të udhëheqë Shqipërinë a Kosovën
 • PDK arrin konsensus politik për ligjin për mbrojtjen e vlerave të UÇK-së
 • Kryeministri Hoti takoi përfaqësuesit e gastronomëve, u premton mbështetje nga Qeveria
 • Rekord i zi: 276 persona të infektuar me koronaviurs në Kosovë, 153 të shëruar
 • Bëhuni gati, vapa afrikane do ta përfshijë Kosovën
 • Tetë të vdekur nga koronavirusi në Kosovë
 • Ky është mashkulli që ja ka rrëmbyer zemrën Engjellushës, publikohet duke e puthur atë
 • Një mace bëhet kafsha e parë në Britani që del pozitive me COVID-19
 • Gjashtë të vdekur e 128 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut
 • Liverpooli e shet yllin e madh për 12 milionë euro
 • Situata nga Covid-19, Manastirliu: Dyfishojmë ekipet e lëvizshme të urgjencës për shërbimin në banesë
 • Gjiknuri–Bylykbashit: Shqyrtojmë formulën tuaj, nëse gjen pasqyrim në modelin e cilitdo shtet evropian
 • “Hile dhe sistem pervers”, Salianji zbërthen “listat e hapura” në zgjedhje: Ja çfarë synon Rama
 • Zyrtarja e LDK-së kritikon Hotin dhe Zemajn për menaxhimin e pandemisë
 • Aksident i rëndë trafiku, disa përsona shihen të shtrirë në rrugë
 • Paralajmërimi i kryediplomatit gjerman: Rolin si polici i botës, ShBA-së nuk do ta luajë më si dikur – pavarësisht kush zgjidhet president
 • Në ShBA fillon faza e tretë e testimit të një vaksine kundër Covid-19
 • Kryeministri Hoti flet për zbatimin e ligjit në Veri: E kemi zor me këtë pjesë, por nuk heqim dorë
 • Bashkësia Islame e Kosovës merr disa vendime për festën e Kurban Bajramit
 • 24 vjeçari nga Kosova godet me veturë gjashtë persona në Berlin
 • Ancelotti ka një porosi për Milanin në lidhje me Ibrahimovicin
 • Milan kryeson garën për yllin spanjoll
 • Kuvendi “fal” Metën, miratohet raporti final i Komisionit Hetimor: Shkeljet nuk mjaftojnë për shkarkim
 • Lefter Maliqi kërkesë nga FB për Ruçin: Fjalën time 1 minutëshe jepja fytyrës që e ka shpirtin më të zi se maska!
 • I vdiq shoferi nga Covid-19, Spiropali mesazh prekës: Na trondite, s’kam më as lot! Nalta të adhuronte
 • LDK e PDK pajtohen për ligjin e vlerave të UÇK-së
 • Ushtrisë së Kosovës dje iu shtuan 42 automjetesh ushtarake
 • Haziri kërkon që Qeveria të largojë masën e ndalim-qarkullimit: Afër 1 mijë vende pune u humbën në Gjilan shkaku pandemisë
 • Ndërron jetë babai i ish-ministrit të Arsimit nga Koronavirusi
 • Ramiz Lladrovci është vetizoluar
 • Armend Zemaj emëron sekretarin e ri të MSH-së
 • Nëna e Rita Orës si çik e re, merr gjithë vëmendjen
 • Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut
 • Gjermania regjistron 340 raste të reja me COVID-19
 • Ç’do ndodhë me Covid-19? OBSH në alarm: Po regjistrohen 1 milion raste të reja në ditë, situata s’po shkon drejt fundit
 • Paralajmëron eksperti: Italia mund të përballet me valën e re të koronavirusit në…
 • “Kujdes”! Deputeti i CDU/CSU paralajmëron Ramën: “JO” ndryshimeve në Kushtetutë pa opozitën jashtëparlamentare
 • Kryeministri Hoti sot në takim me kryetarët e komunave, diskutojnë për lehtësimin e masave
 • A janë licencuar ende laboratorët privat për të kryer teste për COVID-19? Përgjigjen nga Ministria e Shëndetësisë
 • Një avioni përplaset në rrugë
 • Rama: Do të bëjmë një ligj për Presidentin
 • Gati 55 mijë raste të reja me COVID-19 në SHBA
 • Avioni përplaset në autostradë
 • Kthesë e madhe te Milani, Ibrahimovic merr vendim për të ardhmen e tij
 • Pogba merr vendim për të ardhmen, Manchester United feston
 • Rama e zbulon në Kuvend: “Venecia” nuk na rekomandoi shkarkimin e Metës, por vetëm marrjen e masave!
 • Rama “shpërthen” ndaj Metës: I vetmi që i bëri keq Shqipërisë me akte vandale! Bujar Nishani duket si George Uashington para tij!
 • “30 korriku është kry”, Rama i prerë. Ja apeli që i bën PD dhe opozitës jashtëparlamentare
 • Tërheqja e maxhorancës nga shkarkimi i Metës, Rama: Venecia është palë mbi ne, asnjëherë s’kemi thënë se jemi të pagabueshëm
 • “Na këndojnë pushkët në kulla”, Meta ndan këngën e njohur dibrane për atletët e “Ultramaratona1”
 • Jep dorëheqjen gjyqtari i Apelit të Tiranës, Alaudin Malaj. Ja arsyeja
 • Opozita e Bashkuar: Mirëpresim vazhdimin e punës në Këshillin Politik, ja çështja e parë që duhet të diskutojmë nesër
 • Dhimitri: Komisioni hetimor për Metën një fluskë sapuni!
 • Paralajmëron Murrizi: Ulsiu u nis të shkarkonte Ilir Metën, por pas kësaj seance o shkarkohet vetë, ose…
 • “Shpërthen” Valteri i drejtohet deputetëve PS: Jeni bërë synet nga gjuha, Zoti dashtë…
 • Teuta merr urimin më të mirë nga babai i saj: Urime ditëlindjen, oj çika jeme
 • “Shteti merr para për të vdekurit nga COVID-19”, vjen reagimi i ashpër nga IKShP-ja
 • Gastronomët i dorëzojnë çelësat para qeverisë për shkak të kufizimeve
 • BIK-u cakton çmimin e Kurbanit, ja sa do të kushtojë
 • Në pragë të Bajramit, ministri Zemaj takohet me Myftiun Tërnava
 • Rregullorja e re për udhëtarët që hynë në Austri, shkakton kaos të madh
 • Mbrojtja më e dobët e Juventusit që e fiton titullin pas gjashtë dekadash
 • Fenerbahce me ofertë të ‘çmendur’ për Shaqirin, kjo është paga që i ka ofruar
 • Milani merr vendim përfundimtar për Rashicën
 • Hapja e listave dhe koalicionet parazgjedhore/ Gjiknuri ftesë për mbledhjen e Këshillit Politik, ja çfarë njofton
 • “Zbatoni me shpejtësi ‘5 qershorin’”! Detaje nga takimi i Yuri Kim dhe Luigi Soreca-s me Ramën, ja çfarë kërkuan ambasadorët
 • Zgjedhjet e 30 qershorit, gjykata e Lezhës vendos kthimin për hetim nga Prokuroria pas ankimimit të PD
 • Qeveria Kosoës i kërkon kompanisë Apple të njohë kufijtë e Kosovës
 • A ju kujtohet Bertan Asllani? Paralajmëron projektin tjetër shqip
 • Kina shënon numrin më të madh të rasteve me Covid-19 që nga prilli
 • Polonia do të braktisë Traktatin mbi Dhunën ndaj Grave
 • Agjencia Antikorrupsion hapë rast ndaj Rakiqit dhe disa zyrtarëve tjerë në Veri, nuk e kanë deklaruar pasurinë
 • Ditë e rëndë për Pejën: Dy përsona vdesin brenda 24 orëve, një i konfirmuar me Koronavirus, tjetri ende rast i dyshuar
 • Paralajmërimi i Daçiqit për vazhdimin e fushatës për ç’njohje
 • Veliu flet pas nënshkrimit të marrëveshjes me EUROPOL: Policisë po i ofrohet një mjet i nevojshëm
 • Do të përkrahet në Kuvend projektligji për mbrojtjen e vlerave të luftës
 • Familja Fejzullahu merr pasaportën shqiptare
 • Daçiq paralajmëron vazhdimin e fushatës për ç’njohje
 • Ministri i Jashtëm gjerman: Rusia asnjë mundësi rikthimi në G7
 • Milan do të rinovojë me 3 lojtarë të mëdhenj
 • Milan nuk dorëzohet për ‘Pogban e ri’, kjo është oferta e tyre
 • Hoti pret në takim koordinatorin për dialogun me Serbinë, njoftohet rreth takimeve në Bruksel
 • Infektohen me COVID dy nënkryetarët e Bashkisë së Lezhës
 • Ndryshimet kushtetuese dhe listat e hapura, ambasadorët Yuri Kim dhe Luigi Soreca i shkojnë në zyrë Ramës
 • Paralajmërimi i deputetit të CDU/CSU për ndryshimet kushtetuese, reagon Meta: Koha për të dëgjuar avokatët e besuar!
 • Hetimi për shkeljet e Metës, Manja prezanton raportin në Kuvend. Ja dy deputetët që janë pro shkarkimit të Presidentit
 • Lajmi i fundit: Në përson nga Suhareka vdes një person nga Koronavirusi
 • Hyseni i shkon në takim edhe presidentit Thaçi, e njofton për dialogun në Bruksel
 • Gruaja suprizon Lorik Canën, i bën urimin e veçantë për ditëlindje
 • Shpërthime të reja të koronavirusit në nivel global
 • Çmimi i arit arrin nivel rekord pas tensioneve mes ShBA-së e Kinës
 • Ja cili lloj i maskës është më i miri kundër koronavirusit
 • Disa shenjat që tregojnë se mund ta keni kaluar Covid-19 pa e ditur
 • Ky është niveli i ujit në liqenin Batllavës dhe Badovcit
 • Kosovarët nuk prishin qejfet për Koronavirusin: Rreth një milion pushues kosovarë kanë hyrë në Shqipëri
 • Moderatorja flet për puthjen që ia dhuroi reperi
 • Vuçiq: Amerikanët, turqit dhe gjermanët po kujdesen për fëmijën e tyre të dashur – Kosovën
 • Manchester United me transfer të madh nga Real Madrid
 • Kuvendi tri ditë në seanca maratonë, deputetët diskutojnë sot për shkeljet e Presidentit Meta
 • “Siguro vaksinën falas”, Braçe ironizon Bashën: Mos balluken! Je kujtuar vonë, vaksinohu vetë njëherë
 • “Ke le bash n’ditë t’qejfit”, Presidenti Meta urim të veçantë për 70-vjetorin e lindjes komedianit Zef Deda
 • Djali i 86 vjeçares nga Obiliqi jep detaje se si nëna e tij e mposhti Koronavirusin në shtëpi
 • Hyseni njofton Hotin për takimet në Bruksel
 • Akuzat e Vuçiqit: Amerikanët, turqit dhe gjermanët po kujdesen për fëmijën e tyre të dashur – Kosovën
 • Mbi 10 milionë të shëruar nga COVID-19 në mbarë botën
 • Gjermania merr vendim për kosovarët dhe shtetasit e tjerë që kalojnë pushimet në vendet e rrezikuara me koronavirus
 • Cili lloj i maskës është më i miri kundër koronavirusit
 • Vietnami në alarm pas rasteve të para me COVID-19 që nga prilli
 • Policia e Kossovës prangos 21 persona
 • Deputeti i PDK-së alarmon: Jemi buzë kolapsit me pandeminë
 • Kjo do të jetë java më e nxehtë e vitit deri më tash
 • Pas lindjes, Belkizi shton kilogramë
 • Zbulohen gjashtë lloje të COVID-19
 • Ronaldo flet pas shpalljes Kampion të Juventusit, ja kujt ia dedikon titullin
 • Në rrethana dramatike për Kosovën po rifillon trialogu, por me ambicie më të mëdha nga BE-ja
 • Mesazhi i IKShPK-së drejtuar qytetarëve
 • Sot në ora 12:00 mbyllen të gjitha lokalet, çelësat i dhurohen Qeverisë së Kosovës
 • Departamenti i Shtetit i themeluar para 231 vjetësh
 • Spitalet në Florida të mbingarkuara, që nga 4 korriku e deri më sot 79% është rritur numri i të infektuarve
 • Situatë emergjence në Korenë e Veriut, pasi merr vesh rastin e parë me Covid-19, Kim Jong-un merr vendim për…
 • Sa i dëmshëm është ajri i kondicionuar? Ja çfarë thonë faktet!
 • Rashica: Po i presim me padurim ndeshjet e Kosovës
 • Juventus e fiton titullin e 9-të radhazi
 • Alarmon deputeti i PDK-së: Jemi buzë kolapsit me pandeminë Covid-19
 • The Guardian: Pak para rizgjedhjes si president, Klinton shtyu boshnjakët të pranojnë që serbët të merrnin më shumë se gjysmën e territorit të BeH
 • Ronaldo arrin rekordin e madh historik
 • Festë në Liverpool, skuadra thyen rekordin e Man Cityt në Premierligë
 • 3086 raste aktive me koronavirus, si qëndron Kosova në raport me vendet e rajonit
 • Përleshje me thika në qendër të Pejës, ka të lënduar
 • Koronavirusi në itali, mësohen shifrat e fundit
 • Nusja e Goldit merr dhuratën më të veçantë pas martesës, shikoni reagimin e saj
 • Gëzim Kelmendi, Hotit: A guxon ta kritikosh Thaçin që nuk po bartë maskë
 • Learta ia zgjodhi fustanin më të bukur, Njomza shkëlqen me këtë pamje në dasmë
 • 87-vjeçarja jeton e vetme në Istog, Labi bën gjestin e madh
 • Clement Beaune emërohet sekretar i Shtetit të Francës
 • Dodik: Rusia dhe Kina nuk do të pranojnë rishikimin e Rezolutës 1244
 • Roma – Fiorentina, ky është rezultati përfundimtar
 • Sergio Ramos bëhet baba për herë të katërt
 • VIDEO/ Ledri Vula dhe partnerja e tij zbulojnë publikisht gjininë e fëmijës që presin: Po vdes sytë të t’i shoh
 • Mposht koronavirusin 86-vjeçarja nga Obliqi
 • Renovohen konviktet, nga tetori pritet pranimi i studentëve
 • Flet vëllai i gruas nga Kamenica që dyshohet se u mbyt nga bashkëshorti i saj
 • Sara ndan momentin më të veçantë me Ledrin
 • ​SHBA akuzon Rusinë se po teston armë për shkatërrimin e satelitëve në orbitën e Tokës
 • Ylli i Man City arrin rekordin historik të Henry në Premierligë
 • Juventus synon fitoren ndaj Sampdorias me këtë formacion
 • Spanjë, Madridi: Situata nën kontroll pavarësisht shtimit të rasteve me COVID-19
 • FIllojnë bisedimet për qeverinë e re në Maqedoninë e Veriut, LSDM e bindur, zbehet objektivi i BDI për kryeministër shqiptar
 • Spitali krijon “panelin e vdekjes”, mjekët zgjedhin se kë mund të shpëtojnë e kë jo në Teksas
 • Përplasja me grekët, Erdogan jep urdhrin e papritur për anijet turke
 • Tensionet në rritje/ Kina forcon praninë policore jashtë konsullatës amerikane në Chengdu, çfarë ndodhi sot
 • Historia e veçantë e këtij burri, gjithçka e bën për personin e tij të dashur, që është prekur me COVID-19
 • Italia merr frymë, vetëm 5 të vdekur, Lombardia asnjë rast me viktima nga Covid
 • Ekspertët turq ngrenë alarmin për rrezikun e virusit, si pasojë e traditave gjatë Kurban Bajramit
 • Nga Spanja në Gjermani, Europa në alarm, i trembet “valës së dytë” të Covid, edhe më të përhapur
 • Si studenti shembullor u kthye në agjent të fshehtë të Kinës? SHBA do ta dënojë me 10 vite burg
 • Flasin të mbijetuarit nga Covid-19: Po vuajmë simptoma të tmerrshme pas shërimit
 • 9-vjetori i vdekjes së Enver Zymberit, Kurti: Drejtësinë ia kemi borxh Kosovës dhe policëve të saj
 • Mbante familjen me to, fermerit nga Dragashi i vidhen 70 dele
 • Kurban Bajrami do të falet në xhami
 • Fifi ia pa hajrin doëbsimit, do t’ju lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit
 • Presidenti Thaçi e kujton Adem Demaçin: Njeri i përmasave europiane dhe botërore
 • Mblidhjen dëshmi rrënqethëse për gjenocidin serb në Kosovë
 • ‘E varrosën katër muaj më parë’, familja në Egjipt mbeten pa fjalë – pasi ai ‘u shfaq përsëri’
 • Kush është golashënuesi më i mirë i sezonit 2019/2020 në Premierligë
 • E thotë Lampard, ky lojtar luajti ndeshjen e fundit me Chelsean
 • Rastet me koronavirus, Kosova mund ta nisë trajtimin e pacientëve me plazmë gjaku
 • Pamje nga aksidenti i rëndë që ia mori jetën motoçiklistit
 • Lajmërohet Violetë Kukaj, shfaqet si kurrë më parë në paraqitjen e fundit
 • Basha apel qeverisë: Merrni urgjentisht masat, siguroni vaksinën e gripit falas për gjithë popullsinë në vjeshtë
 • I jepet lamtumira e fundit gruas që dyshohet se u mbyt nga burri i saj
 • Edona feston ditëlindjen, e vëllai i vetëm ia bën këtë surprizë
 • Mourinho vihet pas Muriqit, Fenerbahce ia cakton këtë çmim
 • Shifrat e koronavirusit për këtë javë: 42 vdekje, mbi një mijë të infektuar dhe 906 të shëruar
 • Aksident i rëndë në Komoran, vdes një motoçiklist
 • Bilanci i COVID-19: 645.715 të vdekur në botë
 • “Mesazh i tmerrshëm nga Fakulteti i Drejtësisë”, ish-deputeti: Si po rrezikohet përhapja e virusit me provimet
 • Mnuchin: Qytetarët amerikanë do të marrin nga 1 mijë e 200 dollarë në gusht
 • ​Shpëton tre persona nga makina që po digjej (VIDEO)
 • Perisic tek Manchester Unitedi, Sanchez tek Inter
 • Juventusi kërkon 50 milionë euro për këtë lojtar
 • Manchester United nuk e ka ndërmend të ndalet, hyn në garë për sulmuesin italian
 • Befason gruaja e Bleros, publikon pamje nga dhoma super-luksoze e gjumit
 • Përleshje fizike në koncertin e Majkut te ‘Rana e Hedhun’, nxirret edhe revolja
 • 6 raste të reja me koronavirus në Deҫan, vjen reagimi nga kryetari i kësaj komune
 • Shqipëria ‘goditet’ nga një tërmet i fuqishëm, mësohet se ku ishte epiqendra
 • ​Ledri Vula flet për shtatzëninë e Sarës dhe gjininë e bebes (VIDEO)
 • Universiteti i Harvardit: Për 5 vjet ekonomia shqiptare bëri kthesë të jashtëzakonshme
 • Nga përjashtimi nga dënimi për krime zgjedhore tek njësia e sinjalizimeve në KQZ, zbardhen 7 amendamentet e miratuara në Këshillin Politik si pjesa ll e ‘Zgjedhores’
 • “Listat po i hapin për t’i futur thikën njëri-tjetrit në zgjedhje”, Patozi: Fundi i botës do ishte nëse…
 • Bëni kujdes kur dilni, nga kjo ditë temperaturat në vendin tonë do të jenë përvëluese
 • Presidenti Thaҫi viziton Prizrenin, qytetarët e presin me ҫaj rusi
 • Veseli e kujton Adem Demaçin: Gjithmonë e kishim shembull
 • Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra
 • Manchester United transferon James Rodriguezin?
 • Milani nuk ndalet, po e transferon mbrojtësin 22-vjeçar të skuadrës së njohur
 • Dalin pamjet: Ja si duket trofeu që do t’i dhurohet Dritës sot
 • Neymar – Barcelona, shuhen shpresat
 • Selimi reagon ndaj rastit në Kamenicë: Burrit që dyshohet se privoi nga jeta gruan t’i jepet dënim i merituar
 • Kreu i LDK-së kërkon përkrahje për Hotin dhe Thaçin në dialog, thotë se SHBA-ja ka rol aktiv
 • Gjykata merr vendim për burrin nga Kamenica që dyshohet se privoi nga jeta gruan e tij
 • Rastet e reja me koronavirus në Kamenicë, kryetari ka një apel për qytetarët
 • Përfshihen disa makina në një aksident në rrugën B, dalin pamje nga vendi i ngjarjes
 • Hoti përmirëson gabimin për pozitën e Adem Demaçit në luftë
 • ​Mbi 1 mijë raste të reja me COVID-19 në Rumani
 • ​Ekranet e telefonit janë më rezistues: Mbrojtja e coronavirusit gjithashtu po testohet
 • Modeli i fletës së votimit nga PD, anëtari i KQZ-së: I thjeshtë! Por arrihet vetëm me propozimin e PS, listë unike të koalicionit si një i tërë
 • Festoi ditëlindjen me shumë urime e dhurata, por a e besoni se Edona mbushi kaq vite sot?
 • Hoti kujton Demaçin në përvjetorin e dytë të vdekjes së tij, por ia huq pozitën e Zëdhënësit të UÇK-së
 • Numri i viktimave të koronavirusit mund të jetë 60 për qind më i lartë se shifra zyrtare?
 • Remzia ka dalur për shëtitje me miken saj të ngushtë, të dyja po duken si vajza të reja
 • Vazhdojnë pushimet për Teutën dhe familjen e saj, publikon pamjen më të bukur me vajzat e burrin
 • Njomza publikon foto me vajzën e saj bukuroshe nga dasma, po duket si të ishin motra
 • Adelina provokon ‘rëndë’ me postimin e fundit, si do të reagoj burri i saj?
 • 65 raste të reja me COVID-19 në Kroaci, tre të vdekur
 • ​Italia mund të presë valën e re të koronavirusit në gusht
 • E papritur: Gonzalo Higuain rikthehet në skuadrën Juventusi
 • Ledri e Sara zbulojnë gjininë e foshnjës që po presin, babi i emocionuar: Jom ka vdes sytë me ti pa
 • 220 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen edhe 121 të tjerë
 • Edhe 8 të vdekur nga koronavirus në Kosovë, numri i viktimave shkon në 177
 • Prishtina prinë sërish, këto janë komunat dhe vendbanimet e 220 rasteve të reja me Covid-19
 • Alarmante: Ky vend shënon mbi 1200 të vdekur nga koronavirusi për një ditë
 • Pas kthimit nga pushimet, Engji bën ndryshimin e madh në pamje, nuk do ta njihni
 • U dëmtuan nga tërmeti, Veliaj inspekton hapjen e themeleve për tre shtëpi të reja në Farkë e Vogël
 • Vasili nxjerr videon: Kur hajdutët e votave flasin në “emër” të popullit
 • Befason Conte, vjen me një deklaratë të papritur për Messin
 • Përfundon gjithҫka, Barcelona më në fund vendosi për trajnerin
 • A po largohet apo po qëndrojnë te Milani, mësohet e ardhmja e Ibrahimovic dhe Donnarumma?
 • Kaltrina një vushtrriase e vërtetë, bëhet gati të dal për të pirë ҫaj
 • Lutfi Haziri ka kujtuar veprimtarin Adem Demaçi në dyvjetorin e vdekjes së tij
 • Lajmërohet Isa Mustafa, shpreh ngushëllime për vdekjen e veprimtarit të LDK-së
 • Rehabilitimi i të kthyerve nga Siria vështirësohet për shkak të koronavirusit
 • Nga nesër, kompania e shërbimeve funerale nuk i transporton të vdekurit nga Covid-19
 • Kaluan disa ditë të ndara, kunata e Leartës më në fund bashkohet me vajzat e saj
 • Me veshje sportive dhe pa grim, vjehrra e Elitës po duket si të ishte 20 vjeҫare
 • Maqedonia e Veriut shënon 152 raste të reja me COVID 19
 • Shifrat në rritje nga COVID-19, Manastirliu thirrje të rinjve: Tregoni ju kujdes të parët duke vendosur maskën!
 • Vuçiç ashpërson tonet: Nëse Kosova kërkon anëtarësim në organizata ndërkombëtare, vazhdojmë fushatën e çnjohjeve
 • PD i përgjigjet Gjiknurit për listat e hapura, Bardhi: Ndryshimi i njëanshëm i Kushtetutës, provë që Rama ka koalicion me krimin e organizuar
 • Parlamenti 3 seanca brenda një jave/ Votohet raporti për shkarkimin e Metës, amnistia fiskale dhe ndryshimet kushtetuese
 • Vdekja e qytetarit në Spitalin e Gjakovës po hetohet nga policia, gruaja ankohet se burri i vdiq nga pakujdesia e mjekëve
 • Shqipe Abazi harron se nuk është më vajzë e re, i bën flokët me ngjyra si të ishte adoleshente
 • Milan rikthen interesimin për yllin e Celtic
 • Garë e madhe mes Manchester United dhe Chelseas për yllin e Atletico Madridit
 • Elita ia bën zemrën ‘mal’ vjehrrës e veshur me dallamë, shikoni si shërben kafe për familjen e burrit
 • Pamjet e mushkërive të pacientëve me Koronavirus, mjeku kosovar jep detaje
 • Dy pacientë me koronavirus vdesin në Spitalin e Gjakovës
 • Ishte miku i ngushtë i Agim Veliut, ndërron jetë zyrtari i LDK-së
 • U godit nga kombibusi në Stacionin e Autobusëve në Prizren, vdes këmbësorja
 • Edona feston ditëlindjen, na prezanton me tri tortët dhe dhuratat e bukura që mori sot
 • Listat e hapura, Gjiknuri: Ekzistenca në fletën e votimit të partive ‘fantazmë’, rrezikon të minojë procesin e zgjedhjeve
 • E dhimbshme: Koronavirusi i merr jetën një të riu nga Ferizaj
 • Një person lëndohet në vendin e punës
 • Vjosa Osmani thotë se gjatë pandemisë për disa gra shtëpitë u bënë hapësira makthi
 • Mirsa kaq shumë i ka ngjarë nënës, ky detaj merr vëmendjen
 • Milani në garën me pesë skuadra për të zbarkuar yllin e talentuar nga Franca
 • Perez i jep më shumë fuqi Zidanes
 • Lajmi i fundit: Vdes një gjilanas nga koronavirusi
 • Kërcënon Vuçiq: Nëse Kosova tenton anëtarësimin në organizata, e vazhdojmë fushatën e çnjohjeve
 • Edi Rama: Adem Demaçi e la jetën e tij si një “Bibël” a “Kuran” shqiptarie
 • Doktori shqiptar në Suedi tregon se sa keni imuniteti pasi ta kaloni Koronavirusin
 • Blero thotë “Sa t’kom dasht”
 • Rama: Adem Demaçi e la jetën e tij si një “Bibël” a “Kuran” shqiptarie
 • Zemërohen protestuesit në Bullgari, e gjuajnë me domate e letra tualeti ndërtesën e qeverisë
 • Vuçiq kërcënon me vazhdim të fushatës së çnjohjeve nëse Kosova tenton anëtarësimin në organizata
 • Basha flet për planin ekonomik të PD: Do të heqim të gjitha taksat dhe tarifat lokale
 • “Mësoni gjuhën shqipe, është ndër më të vjetrat në botë”- Komentuesit serbë ofendojnë Vesa Lumën
 • Milan ia plotëson dëshirën Piolit, po e transferon yllin nga Serie A
 • A do të transferohet Messi te Inter? Flet presidenti i Barcelonës
 • E gjithë familja Fejzullahu pajisen që të gjithë me pasaporta shqiptare
 • A do të lejohet falja e namazit të Bajramit në hapësira të hapura?
 • Fatmir Limaj përkujton Adem Demaçin, vlerëson lart figurën e tij
 • Ndërron jetë muzikanti i njohur
 • Meta për Adem Demaçin: Do të mbetesh “Mandela i Europës” dhe “Saharovi” ynë
 • Dënohet banda në Gjermani, ua merrnin kosovarëve nga 5,000 euro për t’ua kaluar testet e gjermanishtes
 • Ish-ministri i Shëndetësisë: Rama të ‘zgjohet’, kriza nga COVID-19 imponon mbështetje ndërkombëtare!
 • Manastirliu këshillon sërish qytetarët: Maska duhet të bëhet pjesë e veshjes sonë(Video)
 • Ish-deputeti i PD: Fleta e votimit s’preket nga koalicionet, Rama ka frikë nga bashkimi i shqiptarëve
 • Shërohet edhe foshnja e dytë e sëmurë me Koronavirus në Kosovë
 • Presidenti Thaçi: Enver Zymberi dha jetën për mbrojtje të integritetit territorial të Kosovës
 • Kryeministri Hoti: Enver Zymberi ra në krye të detyrës për të ruajtur rendin kushtetues në çdo cep të Kosovës
 • Juventus dhe Roma po e bëjnë shkëmbimin që askush nuk e ka pritur
 • Arsim Gërxhaliu thotë se është i gatshëm ta ndihmojë ekipin për të pagjeturit
 • Mbi 550 persona janë infektuar me koronavirus në shtëpitë e të moshuarve në Viktoria
 • Korea Veriore alarmohet për rastin e parë të dyshimtë me koronavirus
 • Nëntë të infektuar me koronavirus në Spitalin e Pejës janë në gjendje të rëndë shëndetësore
 • Duket i pamundur anëtarësimi i Kosovës në organizata ndërkombëtare
 • Mjeku kosovar shërohet nga Koronavirusi
 • “Fuqia infektuese e koronavirusit është 10-fishuar”
 • Ndërron jetë një 32-vjeçar në Pejë, pa test i diagnostikuar me COVID-19
 • Kosova, 300 milionë euro humbje në arbitrazh
 • E frikshme! Fëmijët rrezikojnë jetën duke ngarë makinën lodër në mes të trafikut dhe kundërvajtje (VIDEO)
 • Aksident tragjik/ Avioni përplaset me ndërtesën, humbin jetën 3 persona e zhduket piloti (FOTO)
 • Maska falas për këdo që blen kokainë në plazh
 • Këto janë të rejat e fundit në lidhje me Barcelonën dhe Lautaron
 • A do ta lejohet falja e namazit të Kurban Bajramit, merret vendimi nga Qeveria e Kosovës?
 • Befason Edona Llalloshi, publikon pamje nga shtrati me personin më të dashur të saj
 • Po vijnë nga vendet e lindjes, azilkërkuesi po shkaktojnë probleme në Kosovë
 • Pritje deri në tri orë në Merdare, për të hyrë në Kosovë
 • Italia po shkon drejt fundit të pandemisë, në Rumani ‘shpërthim’ i frikshëm i virusit
 • Nusja e Goldit lajmërohet nga Shqipëria, grimi i saj i ‘tepruar’ mori tërë vëmendjen
 • U fotografua me maskën në mjekër, reagon eksperti i Shtëpisë së Bardhë për sëmundjet infektive
 • Tiranë/ Konflikt në familje, burri godet me mjet të fortë në shpatull bashkëshorten
 • Vrau 53-vjeçarin italian, gjykata liron shqiptaren: Tentoi ta përdhunonte, u vetëmbrojt
 • Përfundon ndeshja Genoa – Inter, këto janë notat e lojtarëve
 • Ylli i Bundesligës del pozitiv me koronavirus, mësohet gjendja e tij
 • Vdes nga koronavirusi prodekani i Universitetit ‘Haxhi Zeka’ në Pejë
 • Kastrati reagon pas ngjarjes së rëndë ku burri privoi nga jeta gruan me shufër metali në Kamenicë
 • Sveçla kritikon Hotin për keqmenaxhim të situatës me koronavirus
 • Sara e Ledrit e konfirmon shtatzaninë e saj të parë me këtë pamje e këto fjalë të ëmbla
 • Hoti ua ndërpreu shtesat, pensionistët kërkojnë rikthimin e tyre
 • 30 pacientë vdiqën nga koronavirusi në Kosovë vetëm gjatë kësaj jave
 • Gresa ka shkuar për vizitë në Mushtishtë, publikon pamje nga shtëpia atje
 • Mihrije Braha si ҫikë e re, po duket super-hot në bikini
 • Pritjes i erdhi fundi, Ronela sapo dha lajmin e madh
 • Flitet për të ardhmen e Ibrahimoviҫ e Donnarumma te Milani
 • Interi e vë në presion Juventusin, merr pikët e plota ndaj Genoas
 • “Zëri i Amerikës”: Rekord viktimash nga Covid-19 në Shqipëri, situatë kritike në spitale
 • Pas 40 ditësh, Drejtori i Filharmonisë së Kosovës shërohet nga koronavirusi
 • Mësohet se sa profesionistë shëndetësorë në Kosovë janë të infektuar me koronavirus
 • Mot i ligë në Kosovë, sasi e madhe e breshërit në këtë Prishtinë
 • Pas sulmit nga grerëzat vdes 5 vjeçari, gjyshja e tij në gjendje të rëndë
 • Qëndresës nuk po i shkojnë aspak buzët e fryra, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar
 • Me frizurë, grim e fustan të ngushtë, vajza e Njomzës niset për dasmë, po duket ‘përrallore’
 • Doli pozitiv, ish-deputeti i PS flet për gjendjen shëndetësore, mesazh mjekëve të ‘Shefqet Ndroqit’: Ja kush ma bëri më të lehtë përballimin e situatës
 • Trumpi i quan Demokratët “Venezuela në steroide”
 • E dhimbshme: Ish-sportisti kosovar humb betejën me koronavirusin
 • Messi – Inter, sapo erdhi lajmi që askush nuk e priste
 • Flitet për të ardhmene Ibrahimoviҫ e Donnarumma te Milani
 • Cristiano Ronaldo vazhdon të thyejë rekorde te Juventusi
 • Lajmi i fundit: Ylli i Barcelonës del pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja e tij
 • COVID-19, Katalonja mbyll pub-et e diskot, kufizon oraret e bareve dhe restoranteve
 • Rëndohet bilanci në Maqedoninë e Veriut, 9 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit dhe 137 raste të reja
 • Çfarë fshihet pas tensionit SHBA-Kinë? Ekspertët: Ky nivel i ri armiqësie përkon me fushatën e rizgjedhjes së Trump
 • Pas Covid-19, tre stuhi kërcënojnë SHBA-në këtë fundjavë
 • Befason Japonia, nxjerr maskën inteligjente anti-COVID në 8 gjuhë (FOTO)
 • Shën Sofia shton tensionet/ Grekët djegin flamurin turk në Selanik, reagon ashpër Turqia: Djemtë e pistë…
 • Pandemia Covid-19, Në Britani rritet kostoja e shërbimeve funerale
 • Ngjarje horror/ I riu vret me sëpatë të fejuarën disa ditë para dasmës
 • A mundet që një aparaturë të zbulojë koronavirusin në pak sekonda?
 • Kardiologu: Menaxhimi i pandemisë në Kosovë është jashtë kontrollit, më e keqja që mund të ndodhë është…
 • Vdekja e 66 vjeçarit nga Gjakova, familjarët akuzojnë mjekët
 • Privimet nga jeta, dhuna e agresiviteti i kohëve të fundit në Kosovë, shkak edhe koronavirusi
 • Dalin pamje të aksidentit në autostradën “Arbën Xhaferi”, ku humbi jetën një person
 • Djali i tij humbi jetën në Siri, babai nuk ka ҫertifikatë për të birin e vdekur
 • Gëzimja del me shoqet, por pasi është bërë nënë nuk po ka kohë të rregullohet
 • Testet për vaksinat kundër COVID-19 japin shpresë
 • As me Norën e as me vajzën, por shikoni me kë po e kalon vikendin Roberti
 • Engji publikoi foton e fundit nga pushimet para se të kthehet në Kosovë, ka një detaj që mori vëmendjen
 • Njomza e rregulloi vetën për dasmën e sotme, të gjithë dasmorët sytë kah ajo
 • Arta Nitaj ngrit temperaturat me foton e fundit nga plazhi, po duket ‘përvëluese’
 • Mirsa fillon pushimet me burrin dhe fëmijët, publikon pamjen më të bukur nga atje
 • Tash e 10 vite punon në Ministri, por zyrtari ka të kryer vetëm shkollën e mesme
 • Të hënën protestë nga gastronomët, kërkohet zgjatja e orarit të punës
 • Si po duket Yllka pas lindjes së vajzës?
 • Pa pikë grimi e me stil sportiv, Remzia duket shumë më ndryshe
 • Afrona e Blero shfaqen të dashuruar nga pushimet
 • Nuk do ta besoni, shikoni me ҫka po e ‘mbanë shpirtin’ nusja e Albanit
 • Ҫfarë i ndodhi Tunës dhe djalit të saj, shfaqen të ‘tmerruar’ nga ky vend
 • Vajza e Shkurtës befason me postimin e fundit, kaq romantike është ajo
 • Kanuni në fuqi: Besa përfundoi/ Nikolin Zefit i ka mbërritur mesazhi, një vëlla e ka në burg dhe tjetrin ia vranë
 • Autoritetet gjermane të shqetësuara për valën e dytë të Covid-19
 • Barcelona në telashe të mëdha para ndeshjes kundër Napolit
 • Ylli i Arsenalit në dilemë të madhe, nuk di cilën kombëtare ta zgjedhë
 • Sallat e Gjykatës Speciale me pajisje të veçanta, gjykimet do të transmetohen në këto gjuhë
 • Në Mal të Zi shënohen edhe 82 raste të reja me koronavirus
 • Ashpërsohen masat, gjoba prej 1 mijë euro për mos mbajtjen e maskës
 • “Mësohuni të jetoni me virusin sepse nuk do të zhduket”
 • Afrona e Blero shfaqen si dy pëllumba të dashuruar nga pushime, pamja e zonjës mori tërë vëmendjen
 • Tony Blair: Mësoni të jetoni me koronavirusin, nuk do të zhduket
 • Spanja e frikësuar nga një valë e dytë e koronavirusit, shton masa të reja
 • Turqia nis tërheqjen e anijeve luftarake nga Egjeu
 • Enver Hoxhaj: Specialja po ndërron rolet, dikush tjetër ishte viktima e dikush tjetër agresori
 • Temperatura deri në 35 gradë, javën tjetër do të jetë vapë e madhe në Kosovë
 • Pas rritjes së rasteve të reja me koronavirus në Kosovë, Hoti bën këtë paralajmërim
 • Musliu reagon pas deklaratës së Hotit në lidhje me policinë dhe inspektoratin
 • Gëzimja sjell foton më të ëmbël me vajzën, por ky detaj befasoi të gjithë
 • Pa pikë grimi e me stil sportiv, Remzien nuk do t’a njihni me pamjen e fundit
 • 82 raste të reja me Covid-19 në Mal të Zi
 • Vdes nga koronavirusi ish-hendbollisti i njohur kosovar
 • Man Utd po transferon yllin e Bayern Munich
 • Genoa – Inter: formacionet zyrtare
 • Ish-trajneri i Barcelonës me deklaratë të papritur për Vidal
 • Aksident i rëndë në autostradën “Arbër Xhaferi”, një i vdekur
 • Maqedonia nuk i heq testet për hyrje në territorin e saj
 • Arrijnë në Kosovë mjetet ushtarake, dhuratë nga Amerika për FSK-në
 • Rëndohet situata, spitalet me kapacitete të kufizuara e staf shëndetësor të infektuar
 • Pjesa dërmuese e qytetarëve në Maqedoni nuk shkojnë me pushime
 • Itali, gjoba prej 1.000 euro për mosmbajtjen e maskës
 • Bilanci i pandemisë së COVID-19 në botë, mbi 15.8 milionë raste
 • “Nuk mendoj që sot PS është parti e parë”- Mark Marku: Basha po luan si kryeministër i ardhshëm. Po bën lëshime taktike dhe po tregon…
 • Infektohet me koronavirus edhe një mjek i QKUK-së
 • Më në fund, Mimoza tregon kush po e shoqëron në pushime
 • Boris Johnson: Nuk e kuptuam në fillim koronavirusin
 • Marrin fund shqetësimet, del bateria që mban telefonin të karikuar për 5 ditë
 • Milan me super – transferim nga Franca
 • Tri skuadra nga Bundesliga vihen pas Calhanoglu
 • Kur do të kalojë buxheti në lexim të dytë, flet kryeministri Hoti
 • Nuk do t’ju besoni, shikoni si po duket Yllka pas lindjes së vajzës
 • Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket Yllka pas lindjes së vajzës
 • Koronavirusi në Shqipëri, gjashtë të vdekur dhe 67 raste të reja
 • Salianji shpërndan modelin e fletës së votimit: Kaq e thjeshtë! Ramës nuk është se nuk ia mban fleta koalicionet…
 • Masat kundër COVID-19/ Hoti kritika Policisë dhe Inspektoratit: S’jeni angazhuar në disa raste, mbani përgjegjësi
 • Zaho feston ditëlindjen e gjashtë, vajza e Lindës publikon foton e veçantë: Dashuri…
 • Hoti thotë se Inspektorari dhe Policia po dështojnë të zbatojnë masat anti-COVID19
 • Shëndetësia pranë kolapsit, vetëm edhe 130 shtretër të lirë
 • Protesta e gastronomëve, Hoti: Do t’i takoj ata në ditët e ardhshme
 • Mësohet e ardhmja e Mandzukic
 • Gresa një nuse tradicionale, shikoni çka ka përgatitur sot
 • Veteranët me peticion kundër vazhdimit të mandatit të Speciales
 • Ngjarje e rëndë në Kamenicë, 42 -vjeçari dyshohet se e mbyti gruan e tij me shufër metalike
 • Cakaj telefonatë me Adel Al-Jubeir: Thellim i bashkëpunimit ekonomik për nxitjen e projekteve konkrete
 • Studimet pohojnë se humbja e dëgjimit mund të jetë një simptomë e rrallë e coronavirusit
 • “Dorëheqje, hajdut!”: Protesta masive kundër Vladimir Putinit në Rusi
 • Rama: Rreth 540 thirrje ditore për COVID-19, Urgjenca Kombëtare në shërbim 24/7, t’i ndihmojmë për të përballuar situatën
 • Maliqi ripublikon shembullin e fletës së votimit të Opozitës së Bashkuar: E thjeshtë dhe e kuptueshme, prano Listat e Hapura 100% Rama
 • 5 vdekje nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Kosovë
 • Nga këto qytete vijnë rastet e fundit me koronavirus
 • Vdes një 34-vjeçare nga Kamenica, dyshohet se u vra nga burri i saj 42-vjeçar
 • Momenti prekës kur nëna ribashkohet me djalin që i ishte rrëmbyer dhe shitur
 • Belgjikë, hyn në fuqi mbajtja e detyrueshme e maskave
 • Opozita jashtëparlamentare: Rama akoma nuk ka pranuar hapjen e listave 100 përqind
 • Anglia rihap fitneset dhe pishinat e brendshme
 • PSG jep detaje rreth lëndimit të Mbappes
 • Ja kur do të merret vendimi për të ardhmen e Marash Kumbullës
 • 138 të shëruar dhe 237 raste të reja me koronavirus
 • Engji në pushime me motrën, shfaqen njëra më tërheqëse se tjera
 • Shqipëri: 40-vjeçarit i përkeqësohet gjendja në plazh, vdes rrugës për në spital
 • Pas testit të katërt, presidenti brazilian del se është shëruar nga Covid-19
 • Maqedoni/ 9 të vdekur dhe 137 të raste të reja me COVID-19
 • Franca do të testojë çdokënd që hyn në këtë vend, kthen edhe karantinën
 • Greqia dhe Turqia përplasen për Aja Sofjen
 • Katalonja mbyll klubet e natës shkaku i koronavirusit
 • Gazment Bardhi: Rama të mbajë një qëndrim, është për Shqipërinë në Europë apo me standarde antidemokratike
 • Presidenti Meta jep mesazhin e fortë: Koha është tani! Shqiptarët duan që…
 • Zyrtarizohet rezultati i zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut, 33 deputetë shqiptarë në parlament
 • Rritja e rasteve të reja, kryeministri Hoti takohet me komitetin për koordinimin e situatës me COVID-19
 • Protesta në Hungari për lirinë e shtypit
 • Jeta super-luksoze e Luanës, ja sa paguan vetëm për një veshje
 • Shkencëtari britanik, Shattock: Do të duhet të jetojmë për shumë dekada me coronavirusin
 • Mijëra hungarezë protestojnë për lirinë e shtypit
 • I akuzuari nga Singapori pranon fajin: Jam spiun kinez në SHBA
 • Trump nënshkruan urdhërin ekzekutiv për uljen e çmimit të barnave në SHBA
 • Shqipëri: 10-vjeçarit i përkeqësohet gjendja në plazh, vdes rrugës për në spital
 • Protestë në Novi Pazar, kërkohet të dihet numri i saktë i të vdekurve nga koronavirusi
 • Juventus ia cakton çmimin e Costas
 • Largimi i Ibrahimovic nga Milan? Flet trajneri i skuadrës
 • Mbi 20 pjesëtarë të stafit të Spitalit të Pejës të prekur me koronavirus
 • Ukraina shënon numrin më të lartë të rasteve të coronavirusit për një muaj
 • Mustafa Nano i reagon Dua Lipës: Gaboi që postoi foton me flamur, nuk është punë për të
 • Bota shton kufizimet përballë COVID-19
 • Rama inspekton ndërtimin e shkollës në Durrës të shembur nga tërmeti i 26 nëntorit
 • “Kërkon ndalimin e koalicioneve parazgjedhore”, Bardhi argumenton: Ja çfarë fshihet pas lojës së Ramës. Pse nuk i do listat e hapura 100%
 • Bylykbashi: Koalicionet dhe listat e hapura funksionojnë pa asnjë problem me njëra-tjetrën
 • Listat e hapura/ Vasili: Koalicioni opozitar është fitues de fakto. Pazar politik brenda parlamentit
 • Koalicionet parazgjedhore/ Bardhi: Rregullat s’mund të ndryshojnë 8 muaj para zgjedhjeve në mënyrë të njëanshme
 • Bylykbashi nxjerr një shembull të fletës së votimit: Pse është e mundur hapja e listave dhe formula aktuale e koalicioneve
 • Thaçi takohet me studentë, ka një porosi
 • Mjekët në përkrahje të masave të fundit anti-Covid
 • Ariana vishet në dallam, shikoni reagimin e vjehrrës së saj
 • Studimi i fundit: Njerëzit duhet të bëjnë pushime një herë në 43 ditë punë
 • Donnaruma ndjehet krenar me Milanin
 • Statistikat e çmendura tregojnë se sa është përmirësuar sulmi i Milanit
 • OBSH: Në 24 orë rekord rastesh të reja me COVID-19, mbi 280 mijë të infektuar
 • Çfarë ndodh nëse bëhesh pjesë e eksperimentit për gjetjen e vaksinës së COVID-19
 • Media më e madhe kritike e Orban në shënjestër, mijëra hungarezë protestojnë për lirinë e shtypit
 • Brenda shtëpisë së Matteo Salvinit, zbulohet qeleshja me shqiponjën shqiptare (Foto)
 • E pyesin për humorin që bëhet në ditët e sotme, Besnik Çinari kategorik: Sot…
 • “Në drekë na vjen zëri”, Renis Gjoka për aktin normativ që mbyll lokalet e natës: ‘Sardelet’ kryeminstri t’i shohë në urbanë
 • Certifikohen rezultatet zgjedhore, shqiptarët me 32 mandate në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut
 • Zaho bën sot 6 vjeç, Linda Rama publikon foton e veçantë me kryeministrin dhe të birin
 • Meta përuron startin e Ultramaratona 1: Udhëtimi juaj drejt maleve të Dibrës, nderon qëndresën e shqiptarëve për identitet kombëtar!
 • “T’u tregojmë vendin elitave të korruptuara të Ballkanit Perëndimor”, analiza e DW: BE duhet ta rishikojë urgjentisht politikën e saj
 • Ndryshimet kushtetuese/ Ambasadorja franceze flet nga Pogradeci: Çështje që u përket shqiptarëve, duhet bashkëpunim
 • Policia ndalon dy persona të dyshuar për koronavirus, dalin nga vetizolimi në Drenas
 • A ka krizë në koalicionin qeverisës? Flet Kryeministri
 • Një punëtor rrëzohet nga skelet, dërgohet për trajtim në QKUK
 • Kura me fara pjepri për rigjenerimin e veshkave
 • SHBA nuk do t’u jep viza studentëve të rinj shkaku i COVID-19
 • Stafi i mediumit Index të Hungarisë jep dorëheqje pas akuzave për ndërhyrje nga qeveria
 • Dy risitë teknologjike në Zvicër që tregojnë nëse dikush është infektuar me Covid-19
 • Ariana e Ermalit mbulohet me ari
 • Ibrahimovic me një mesazh interesant
 • Deklarata e Hotit rreth lobimit për njohje irritojnë Serbinë
 • Serbia irritohet nga deklarata e Hotit rreth lobimit për njohje, Vuçiq flet nesër
 • Situata me Covid-19, Manastirliu: Të gjithë bashkë të mbrojmë mjekët. Tre këshillat për qytetarët
 • Muhamet Mustafa e përfaqëson Kosovën për çështjet ekonomike
 • Ish-kryediplomati i Gjermanisë: UÇK-ja, instrument i politikës amerikane
 • Haradinaj Stublla në Mal të Zi, takon përfaqësuesit e shqiptarëve
 • Thaçi kujton aksionin në Veri kur u morën pikat kufitare nën kontroll
 • Lule Mustafes i bënë hajr fejesa
 • Zbulohet gjeni që largon dhimbjet e forta të lindjes: Vetëm një në 100 gra e ka
 • Pioli pret që ky lojtar i Milanit shpërthen në edicionin e ri
 • Milan takohet sot me agjentin e yllit të madh- a do të arrihet marrëveshja?
 • Rishikimi i buxhetit ‘tkurr’ buxhetin e Ministrisë së Infrastrukturës
 • As koronavirusi nuk i ndal dasmat në Kosovë, ky këngëtar publikon pamje
 • Djersitja është dukuri shumë më e ndërlikuar seç mendoni
 • 128 ditë në betejë me virusin
 • Brazili regjistron mbi 1.100 vdekje brenda një dite shkaku i coronavirusit
 • Flamuri kuqezi shihet në ballë të protestës në Greqi ku u dogj flamuri turk
 • Boris Johnson: Nuk e kuptuam në fillim Coronavirusin
 • Kina mbyll konsullatën në Hjuston derisa tensionet me SHBA-në janë në rritje
 • Drejtori i kundërzbulimit amerikan: Kina, Rusia dhe Irani, përpjekje për të ndërhyrë në zgjedhje
 • Kryeministri Hoti në samitin e Këshillit Atlantik, merr pjesë edhe Vuçiqi
 • Në Prishtinë rreth 13 për qind e testeve serologjike kanë dalë pozitive
 • Këngëtarja e njohur lindi fëmijën e tretë, zbulon emrin unik të djalit
 • Chicago heq dy shtatore të Columbusit
 • Personi nga Singapori spiunonte SHBA-në për Kinën
 • Për të katërtën ditë me radhë në Amerikë vdesin mbi 1 mijë persona nga Coronavirusi
 • Mblidhet sot Komiteti për koordinimin e situatës me koronavirus
 • Vitin e kaluar, mbi 800 çifte i dhanë fund martesës
 • Në Kosovë u testuan mbi 33 mijë persona, afër shtatë mijë pozitivë
 • Kosovarët edhe këtë të shtunë ia mësyejnë bregdetit, nuk brengosen për koronavirusin
 • Çastet medituese: Forca e çuditshme e mendjes
 • Pakistani 103-vjeçar fiton betejën me Covid 19
 • Gjermania ofron teste falas të COVID-19, për personat që kthehen nga pushimet
 • Mjekët boshnjak tregojnë se cilat barna u rekomandojnë të infektuarve me coronavirus
 • Francë, testimi për COVID-19 i detyrueshëm për udhëtarët nga 16 vende
 • Ambasada e Kosovës në gjermani ka një njoftim të rëndësish për mërgimtarët
 • Rreth 6000 kosovarë kalojnë pikën kufitare në Morinë
 • Rreth 16 milionë të infektuar nga koronavirusi në botë
 • A do të nisë ndonjë luftë mes Turqisë dhe Greqisë?
 • Polisat kufitare po paguhen edhe më tutje nga mërgimtarët
 • SHBA përpjekje reale për vaksinën anti-covid, Fauci: Mund të jetë e disponueshme në vitin 2021
 • Gjermania shënon rreth 800 raste të reja e 7 viktima të Coviv-19 për 24 orë
 • Meksika regjistron mbi 730 viktima të koronavirusit për 24 orë
 • Dje u regjistrua numri më i madh i rasteve ditore me Coronavirus në botë që nga fillimi i pandemisë
 • 129 persona testohen pozitivë me COVID-19, gjashtë pacientë ndërrojnë jetë. Të dhënat e fundit nga Maqedonia e Veriut
 • Studimi i ri në SHBA/ Pse COVID-19 po vret me ritme të larta pacientët me diabet?
 • Po prisnin ditën e ekzekutimit, por 8 të burgosurit i vret “armiku i padukshëm” (FOTO)
 • PanairiOnline për shpëtimin e bizneseve në krizen e pandemisë
 • “Ule gishtin se ta fus në b…”, reagon përsëri Xhavit Ukaj, ja çka thotë për Vjosa Osmanin
 • Kryepeshkopi malazez: “Allahu është Një, Muhammedi është i dërguari i Tij”
 • Ajeni more normal ju, njerëzit skan buk me hangër e ju doni me ndreq Xhamia…
 • Thaçi pritet të dorëhiqet, Haradinaj dhe Mustafa në garë për postin e Presidentit
 • Isa Mustafa ka gënjyer për ínfektimin me Covid-19: “Ma thanë njerëzit e ngushtë të tij”
 • Arbana Xharra: Ma përpara vdès nga Koronavirusi sesa të kërkoj ndihmë nga Erdogani
 • Edhe pse është Katolik, Nuk do e besoni çka thotë Noizy për ndërtimin e Xhamisë Madhe
 • Fahri Xharra “ofendon“ muslimanët, Ishte dashur Milloshi mi zh’duk racën arabe në Kosovë
 • Shefqet Krasniqi: Arbana Xharra me tha “m’ka mbet marak me ta prekë dorën”, i thashë s’ki me prek kurr
 • PSG fiton titullin e kampionit të Francës
 • Doli një herë pa maskë dhe u infektua me koronavirus, aktorja e njohur ka një mesazh për të gjithë
 • Cilat janë simptomat që tregojnë nëse e keni kaluar koronavirusin
 • A do të kandidojë sërish për kryetar të Mitrovicës, flet Agim Bahtiri
 • Përfundon sezoni për yllin e Juventus
 • Milan – Atalanta, ky është rezultati i ndeshjes
 • Mimoza shfaqet plot stil nga pushimet, por kush e po e shoqëron atë
 • Fauci thotë se ai, gruaja dhe vajzat e tyre po marrin mesazhe kërcënimi
 • Limaj fton PDK-në t’i bashkohet koalicionit qeverisës
 • Ramadani: Situata me pandeminë e rënduar, dikush po punon e dikush po bën sehir
 • Shumë elegante me bikini, nëna 56-vjeçare e Rita Orës “çmend” fansat me fizikun (FOTO)
 • Zbulim i ri, ja pse koronavirusi po vret me ritme të larta pacientët me diabet
 • Ishin në pritje të ekzekutimit me vdekje, tetë të burgosur vdesin nga Covid-19
 • OBSh: Thyhet rekordi i ri botëror i rasteve me coronavirus brenda një dite
 • Afrona zbulon më shumë se ç’duhet në veshjen e fundit, shikoni reagimin e Bleros
 • Kuvendi përfundon seancën për dialogun Kosovë-Serbi
 • Qeverisa Hoti emëron Bordin e Përkohshëm të Telekomit, flet kryetari i Sindikatës
 • Milan – Atalanta, publikohen formacionet zyrtare
 • Lëndohet Mbappe, detyrohet ta lë fushën
 • Rama i përgjigjet Bashës: Pozitiv gjysmë hapi
 • Qeveria Hoti emëron Bordin e përkohshëm të drejtorëve të NP “Telekomi i Kosovës”
 • ATK-ja zhbllokon xhirollogaritë e Postës së Kosovës
 • Lola vishet e tëra në të zeza për të dalë, do ta ‘çmend’ Dautin me këtë pamje
 • Osmani, Hotit: Mos më quaj mua “e shkretë”
 • Vdes një pacient nga Klina i prekur me koronavirus
 • Një burrë kaq romantik si Ledri, shikoni unazën që i aka bërë dhuratë Sarës
 • Një burrë kaq romantik si Ledri, shikoni unazën që ia ka bërë dhuratë Sarës
 • PSG synon fitoren ndaj Saint-Etienne me këtë formacion
 • “S’mund të ndalim kohën sa herë do PD”, Gjiknuri thirrje opozitës: Sillni një model, hapja e listave ka sfida
 • Bylykbashi: Gjiknuri refuzoi të fliste për propozimin tonë. Rama, dashurinë për listat e hapura e ka vetëm një alibi për të hequr koalicionet zgjedhore
 • Prapaskenat/ Vasili tregon se çfarë iu tha Gjiknuri: Na u kërkua që siguronin 28 firma nga opozitarët në Kuvend për ndryshimet kushtetuese
 • Industria e modës pjesëmarrëse në abuzimin e Uighurëve në Kinë
 • Në kohë pandemie, infermierët refuzojnë të punojnë
 • Kusari-Lila akuzon Hotin: S’është dashur të takohesh me Vuçiqin derisa Thaçi ishte në Hagë
 • I blerë nga Kina?! Kreu i OBSH-së i përgjigjet kritikave të Mike Pompeo: E papranueshme kjo deklaratë!
 • Sekretet e suksesit të Zelandës së Re, si u eleminua koronavirusi në vendin me 5 milionë banorë
 • Hotelet e Romës rënie 99% krahasuar me qershorin e kaluar
 • Dënohet 93-vjeçari, ndihmoi në vrasjen e 5.232 personave në një kamp nazist
 • Paralajmërimi i frikshëm: COVID-19 mund të mos “çrrënjoset” kurrë nga kjo botë, duhet të…
 • E rëndë në Belgjikë, 3-vjeçarja ndërron jetë nga COVID-19, viktima më e re në vend
 • A jeni infektuar me koronavirus? Shenjat që ju tregojnë nëse e keni kaluar Covid-19
 • COVID-10/ Franca vendos, testime të detyrueshme për udhëtarët nga 16 vende. Ja “lista e kuqe”, mungon Shqipëria
 • S’kanë të ndalur pushimet për Arianën, shfaqet plot stil nga plazhi
 • Dorëheqje masive nga gazetarët në Hungari, shkak ndërhyrja e politikës në linja editoriale të gazetës
 • Nga 600 testime serologjike në Prishtinë, 13 për qind rezultuan pozitive për koronavirus
 • Krasniqi thotë se PDK nuk beson në dialog pa prezencën e SHBA’së
 • Hoti i përgjigjet Krasniqit: Dialogu po zhvillohet në koordinim të plotë me SHBA’në
 • Revolucion te Barcelona, po largohen 12 futbollistë
 • Caktohet data, Premierliga nis me këtë datë
 • Zbardhet propozimi i Opozitës së Bashkuar: Mbështesim hapjen 100% të listave. Kjo s’është arsye për të ndryshuar formulën e koalicioneve
 • Zbardhet debati në Këshillin Politik, PS del kundër propozimit të PD për lista të hapura 100%
 • PS refuzoi propozimin për hapjen 100% të listave/ Reagon Bardhi: Edi Ramës i ra maska. Frika e tij nga zgjedhjet s’do mund të mbajë peng Shqipërinë
 • Kryemadhi: “Po” listave të hapura 100%! Askush të mos i fshihet gjykimit të popullit
 • Hajdari mbështet propozimin e opozitës së bashkuar për hapjen e listave 100%: Jam e lumtur, do ecim para
 • Agnesa na prezanton me mbesën, nuk do t’ju besoni syve sa shumë ngjajnë
 • Osmani, Hotit: Me emërimin e Hysenit koordinator për dialogun shkele Kushtetutën
 • Osmani kritikon kryeministrin: Diskutime për kufij ka pasur, vetë Hoti dikur kritikonte një gjë të tillë
 • Deputeti i VV’së thotë se një grua në QKUK është në gjendje të rëndë, por s’ka vend që ta pranojnë
 • Bosnja konfirmon 303 raste të reja me coronavirus
 • Infermierja e QKUK-së alarmon qyetatarët: Mos u shlironi, ruani familjet
 • Manchester Unitedi në bisedime me Bayernin për këtë super-lojtar
 • Mësohet kush do të jetë rivali i Dritës në LK
 • Meta paralajmëron: Roli i Presidentit në zgjedhjet e ardhshme do jetë si asnjëherë më parë. Do kemi shumë akte dhe disa task forca
 • OKB-ja kërkon përmbajtjen e policisë në protestat e SHBA-së
 • Pendarovski flet me Lajçak për bisedimet Kosovë- Serbi, aludon që kufijtë s’duhen prekur
 • Rikthehen temperaturat afrikane, ky është moti për ditët në vijim
 • Kush është vajza të cilën Roberti e prezantoi para të gjithëve?!
 • Një trevjeçare humb luftën me COVID-19, Belgjika po ballafaqohet me valën e dytë
 • 5 milionë euro për borxhet dhe pagat, Posta kërkon shpëtim te Qeveria e Kosovës
 • Nuk ndalen dasmat në Kosovë edhe përkundër numrit rekord të të prekurve nga virusi
 • Hoti flet edhe njëherë për diaolgun: Po e them të vërtetën dhe vetëm të vërtetën
 • Rexhep Selimi i drejtohet Kryeministrit Hoti në Kuvend: Na turpërove në Bruksel
 • Përplasje në Kuvend mes kryeparlamentares Osmani dhe Lushtakut
 • Presidenti i FFK-së i pikëlluar me vdekjen e ish-futbollistit gjilanas
 • Shkodra Mustafi humbet finalen e madhe të FA Cup për shkak të lëndimit
 • Përfundon takimi me aleatët, Basha bën të ditur vendimin e opozitës së bashkuar: Mbështesim hapjen 100% të listave, por…
 • “Turp i Zotit të qahen këngëtarët për lekë”, Ermal Fejzullahu detyrohet të sqarojë deklaratën e tij
 • Babai i tij u shtrua në spital, shikoni reagimin e djalit të Danit pasi mori lajmin
 • Njoftim i rëndësishëm për kosovarët që planifikojnë të udhëtojnë në Gjermani
 • Mbyllet QMF-ja në Kijevë, pasi disa punëtorë shëndetësorë janë infektuar me koronavirus
 • Deputeti i VV-së: Hoti do të duhej të ishte vetëm deputet
 • Nën kryesimin e ministrit Reçica konstituohet Këshilli i ri Ekonomik-Social
 • Në këtë ditë, gastronomët ia dorëzojnë çelësin Qeverisë
 • Ambasada me njoftim për qytetarët e Kosovës që udhëtojnë për në shtetin gjerman
 • Si ka ndikuar pandemia te gazetarët?
 • Nusen e Milotit e rregullojnë kunatat e bëjnë si ‘kukull’, por ky reagim i Edonës i habiti të gjithë
 • Pas një kohe të gjatë lajmërohet Dhurata Ahmetaj, ‘mahniti’ me fustanin e saj të bukur
 • Reja e Shkurtës befason me veprimin e fundit, publikon pamje të rralla nga dhoma e gjumit
 • Si ka ndikuar Covid-19 te gazetarët
 • Kroaci, 81 raste të reja me COVID-19
 • ​104 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri dhe 5 të vdekur
 • Leo Messi në Serie A, babai i tij jep lajmin e madh për këtë transferim
 • Pas interesimit nga klubet gjermane, ylli i Milanit në dyshim për të ardhmen
 • Konfirmohen 26 raste me koronavirus te skuadra e njohur evropiane
 • Marrëveshja e 5 Qershorit dhe ndryshimet Kushtetuese, Basha mbledh aleatët
 • U gjet e alivanosur në një pishinë, ndërron jetë në QKUK 9 vjeçarja nga Ferizaji
 • ATK-ja kërkon nga PK-ja që të kërkojë falje publike për dezinformata në lidhje me bllokimin e llogarive
 • Me saktësi 94 %, qentë po i identifikojnë të infektuarit me koronavirus
 • Ia zbulon Instagrami, ja më kë po i kalon pushimet Arta Nitaj
 • Ronela si gjithmonë e veҫantë, asnjëra nga kolegët e saj s’do të kishte guxim të dilte me këtë grim
 • COVID-19 në Serbi, humbin jetën edhe 10 persona – konfirmohen 409 raste të reja
 • ​6 të vdekur dhe 129 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore
 • Si fëmijë ‘reklamash’, kaq e bukur është bërë vajza e Lolitës e Besnikut
 • Nusja e Albanit shumë e zonja në kushinë, shikoni ҫka ka gatuar sot për familjen e saj
 • Me flokë të zeza e me veshje kombëtare, Gresën nuk do ta njihni në foton e fundit
 • Marko Gjuriq thotë se Skënder Hyseni nuk ka shkuar për të diskutuar për ekonomi
 • Labi reagon edhe për maskat, e quan vendim tepër fëmijëror
 • Gresa e Shyhretes lajmërohet nga pushimet, shfaqet më e lumtur se asnjëherë më parë
 • Sot gjashtë viktima dhe 129 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni
 • Gjuriq: Skënder Hyseni nuk erdhi në takim ku do të flisnim për ekonomi
 • Nga sot qyteti Ura Vajgurore do të quhet Dimal
 • Trajneri i Tottenhamit është gati për afatin kalimtar të verës
 • Lajmi i fundit: Ndërron jetë ish-futbollisti dhe trajneri kosovar
 • Bylykbashi: Ja çfarë tha Gjiknuri për listat e hapura para se të firmosnim “5 qershorin”
 • Jennifer Lopez feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush diva e muzikës
 • Këngëtari shqiptar i nënshtrohet operacionit në zemër, ja si është gjendja e tij shëndetësore
 • 213 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, shërohen 109 të tjerë
 • Shkon në 164 numri i viktima nga koronavirusi në Kosovë, 6 të vdekur në 24 orët e fundit
 • Prishtina prinë me 80 raste të reja me koronavirus, të tjerat janë nga këto komuna të Kosovës
 • Spitalet e Kosovës mbushen me të infektuar nga koronavirus, ja sa pacientë po marrin trajtim
 • Mësohet se kur do të nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit mes MPB-së dhe EUROPOL-it
 • Zemaj e Krasniqi hyjnë në dhomën e pacientit në gjendje të rëndë, nuk e mbajnë distancën
 • E veshur e tëra në të zeza, Egzona befasoi ndjekësit me pamjen e fundit
 • Deputetja e Vetëvendosjes – Hotit: Je bërë pulë para Vuҫiqit
 • Ishte në pritje të rezultateve për koronavirus, ndërron jetë 70-vjeçari nga Klina
 • Pa kurrfarë paralajmërimi, zyrtari i Kosovës e lëshon konferencën në Bruksel
 • “Duhet të përgatitemi për një valë migrimi për shkak të krizës së koronavirusit”
 • Nusja e Goldit niset për punë, merr vëmendjen me veshjen, grimin dhe flokët e saj
 • Gazetari kosovar në Berlin jep lajm të mirë: Gjermania po kërkon punëtorë nga Ballkani
 • Meta thërret Bashën në Presidencë, i kërkon të vazhdojë punën në Këshillin Politik
 • Vdes një 3 vjeçare nga Coronavirusi në Belgjikë
 • Pioli ka një kërkesë për Ibrahimovicin
 • Manchester United- Inter, po e bëjnë shkëmbimin e madh
 • Manchester Unitedi ia ka ‘vënë syrin’ yllit të Cityt i cili ka shënuar 600 gola
 • Ndërtimi i 22 shkollave të dëmtuara nga tërmeti, Balla: Mirënjohje BE-së për mbështetjen
 • Rikthimi i kërpudhës tek kryeministria, Grida Duma: Qeveria merret me hobet personale!
 • Provokimi i Gjuriqit për kosovarët nga Brukseli
 • Vëmendje: Këto janë kushtet që duhet t’i plotësoni për të hyrë në Gjermani
 • Kaltrina sapo doli nga frizerja, po duket tamam si ‘kukull’ sot
 • Norën e ‘shqetësuan’ që në mëngjes, shikoni reagimin e saj të ‘ashpër
 • Brnabiq falenderon ambasadoren e Izraelit për mosnjohjen e Kosovës
 • Tërbohet moti, stuhia përmbyt Milanon
 • Në këtë shtet regjistrohet vdekja e parë nga COVID-19
 • Lajçak flet pas takimeve me Hysenin dhe Gjuriqin: Bisedat për të pagjeturit dhe të zhvendosurit ishin produktive
 • Haradinaj: E duam SHBA-në në tryezën e dialogut
 • Enver Hoxhaj kritkon qasjen e Qeverisë në dialog: Me ndjek karavan të dialogut ‘deri në kismet’, është mëse serioze
 • Kryeministri Hoti i përgjigjet Hoxhajt për hartimin e Rezolutës që i lejon Qeverisë të negociojë për marrëveshje finale
 • Vdekja e tre mjekëve, reagon ish ministri Vitia
 • Lajmërohet Dani, tregon për gjendjen shëndetësore dhe për çfarë është trajtuar në spital
 • Si ia “përlau” 20 milionë euro Berlusconit, e dashura 50 vjet më e re
 • Instalacion artistik para Teatrit: “Kosova on apple, fight fake news”
 • Milan po e transferon talentin e madh nga klubi tialian
 • Lojtari më në form i Milanit e dëshiron largimin nga San Siro
 • “Mos bini pre e provokimeve”, Meta thërret në takim Bashën: Ja çfarë i kërkova
 • Drogë e vjedhje me dhunë, kush janë të skeduarit e radhës nga OFL që duhet të japin llogari për pasurinë
 • Rama inspektime në Bubq: Qytetarët do jenë të gjithë me kontrata, pritet të ndërtohen 45 apartamente dhe…
 • Ish-deputeti i PD: Organizata e drogës është vetëm 1, ajo në krye të vendit!
 • Infektohet nga COVID-19 biznesmenia Vilma Nushi, letër të hapur nga shtrati i spitalit: Ja përse unë nuk do të vdes nga mallkimi yt!
 • Kreu i grupit parlamentar të VV-së sulmon Hotin: Na turpërove! Për çfarë t’u desh serbishtja në Bruksel
 • Sërish dështon kalimi i rezolutës së VV-së për Telekomin, votojnë vetëm 29 deputetë
 • Reçica bind deputetët për të përkrahur iniciativën për të drejtat e pensionistëve
 • Kryeministri Hoti: S’do të ketë dialog teknik, takimet do jenë për njohjet reciproke
 • Rexhe Selimi- Hotit: Duhej t’i flisje shqip Vuçiqit, s’je i serbishtes sikurse shefi yt
 • Ramadan Krasniqi shtrihet në spital
 • Lajmi i fundit: Ramadan Krasniqi shtrihet në spital
 • Kina i përgjigjet SHBA-së me të njëjtën monedhë, urdhëron mbylljen e konsullatës amerikane në një qytet jugperëndimor
 • Trump shtyn konventën republikane pas rritjes së numrit të të prekurve me Covid-19
 • Jepet alarmi! Vatra të reja koronavirusi në Itali, Lombardia vijon të jetë rajoni më i goditur
 • Komunat kërkojnë që të hiqet kufizimi i lëvizjes dhe të zgjatet orari i gastronomisë
 • Thaçi i ndan pas vdekjes biznesmenit Latif Kryeziu Urdhrin e Pavarësisë
 • Speciale u përgjigjet PDK-së e Presidencës: Punën po e kryejmë pa ndërhyrje politike
 • ​Instalacion artistik para Teatrit – “KOSOVA ON APPLE, FIGHT FAKE NEWS”
 • Hagia Sophia hap dyert për besimtarët myslimanë pas 86 vjetësh
 • Aja Sofia hap dyert për besimtarët myslimanë (VIDEO)
 • “Thesar, jo vetëm për Shqipërinë, por gjithë botën”, mesazhi i ambasadores Yuri Kim nga Laguna e Kune-Vain në Lezhë
 • “I Love Allah”/ Maska e Halit Valterit bën jehonë deri në Turqi, ja ç’shkruajnë mediat për të
 • Meta dekreton ligjin për asetet e konfiskuara të krimit: Administrimi, në fokus të të gjithë institucioneve
 • Në garë për të drejtuar BKH, Paloka: Aida Hajna e mbytur në skandale, nën hetim për korrupsion me 10 mijë euro
 • Mungesa e kuorumit, Kuvendi dështon të miratojë rezolutën për Telekomin
 • Ermal Fejzullahu i bën për ‘pesë pare’ disa këngëtarë: Është turp që të ankohen për lek
 • Adelina Berishës i vdes një anëtari familjes
 • Maqedonia pritet ta përfill kërkesën e Ministrit Zemaj
 • Vuçiq: Dialogu i Brukselit po ndodh nga dëshira e Brukselit për ta përjashtuar Amerikën
 • Johnson: Kriza e koronavirusit përfundon nga mesi i 2021-ës
 • Vdes një 27 vjeçar si pasojë e Covid-19 në Shqipëri
 • Goditet banda kriminale/ Kapet “Xhaxhai”, përfaqësuesi i Ndragheta në Shqipëri, kush janë 5 të arrestuarit e tjerë (Emrat)
 • Zbardhet skema e mashtrimit/ I ndërhyri në e-mail, ‘hacker-i’ i merr rreth 90 mijë euro biznesmenit shqiptar
 • E heq nga “Instagrami”, Arjola Shehu përballet live me Drini Zeqon dhe i kërkon llogari
 • Vaksina e Covid/ Bill Gates flet për herë të parë për “mikroçipat” te njerëzit
 • Kryeministri Hoti i përgjigjet Haradinajt: Do ta mbaj të informuar për dialogun, nuk ka arsye të dalë nga koalicioni
 • Zemaj reagon pas vdekjes së mjekëve nga koronavirusi
 • Njoftim i rëndësishëm për ata që nuk i kanë regjistruar automjetet shkaku i pandemisë
 • E dhimbshme: Vdes 27 vjeçari nga koronavirusi
 • Vuçiq flet për dialogun: Nga dëshira e Brukselit po ndodh dialogu për ta përjashtuar Amerikën
 • Learta në zi, humb një person të familjes
 • Pijet që përkeqësojnë kolesterolin dhe shëndetin e zemrës
 • ‘Fshesë’ e madhe te Barcelona, pritet të largohen 12 lojtarë
 • PSG- Silva, ndodh e papritura
 • Ndryshimi i ligjit për statusin e gjyqtarëve dhe prokurorëve, Çlirim Gjata: Rama tenton të spostojë Presidentin
 • Në Spitalin e Pejës po trajtohen 70 pacientë me koronavirus
 • Presidenti Thaçi i bindur: Pa prezencën e ShBA’së në dialog nuk mund të ndodhë njohja reciproke
 • Sot për herë të parë pas 86 vjetësh, xhumaja falet në Aja Sofia
 • Dy viktima të reja nga Covid-19 në Shqipëri
 • Vdes kirurgu i njohur kosovar nga Koronavirusi
 • Përfundon takimi Thaçi- Hoti: Marrëveshja finale me Serbinë do të jetë njohja reciproke
 • Vdes shqiptarja 43 vjeçare nga Koronavirusi
 • Qysh në vegjëli vajza e Yllkës fotogjene
 • Zidane largohet nga Real Madrid
 • Rama nxjerr pamjet nga Llogaraja dhe thumbon kritikët: Para një fundjave mbrëmjesh me muzikën e natyrës
 • Gjiknuri i nis e-mail Bylykbashit dhe Vasilit: Konfirmoj pjesëmarrjen sot, propozimet konkrete dërgojani paraprakisht …
 • Presidenti Meta takim me ambasadorët e vendeve të BE-së në Presidencë
 • Takimi i Këshillit Politik, Rudina Hajdari e indinjuar, ja çfarë kërkon
 • Heldt shkon, por e lë një valixhe në Kosovë
 • Vdes edhe një mjek kosovar nga Koronavirusi
 • Ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër
 • Cramon iu përgjigjet kritikave për vizitën në Hagë: Ju e votuat Gjykatën Speciale
 • Kina urdhëron mbylljen e një konsullate amerikane
 • Sarri befason pas humbjes së Juventusit: Jemi të lodhur
 • Kryeministri Hoti raporton sot para deputetëve lidhur me takimin me Vuçiqin në Bruksel
 • Akuzohen disa infermierë në Kosovë se po refuzojnë të merren me pacientët e infektuar me Koronavirus
 • Buxheti i shtetit do të mbulojë shpenzimet pa limit për të akuzuarit e Speciales
 • Fshati me 29 banorë, lind foshnja e parë në 8 vjet
 • Dy aeroplanë luftarakë ‘kryejnë një manovër të rrezikshme’ pranë një aeroplani pasagjerësh iranian – piloti thotë se ishin amerikanë
 • Prishtina epiqendra e koronavirusit, ja sa raste aktive janë në kryeqytet
 • Pioli tregon se kur do të vendoset e ardhmja e Ibrahimovicit
 • Lajmi i fundit: Babai i Messit blen shtëpi në Milano, sipas gazetës së madhe italiane
 • Genta me të dashurin i kthehen palestrës pas pushimeve
 • Philip Reeker: SHBA-ja vazhdon bisedimet me BE-në për dialogun Kosovë-Serbi
 • A do të përfshihet Driton Selmanaj në bisedimet për të pagjeturit në Bruksel? Flet zëvendëskryeministri
 • Avdyli u thotë deputetëve të mos e fshehin Koronavirusin
 • Një grua dyshohet se infektoi 98 persona në një klub nate
 • Roberti i dha një premtim nënës së tij- pse nuk mundi ta mbajë?
 • Evropa regjistron mbi tre milionë raste me COVID-19
 • Milani po e transferon ‘Pogban e ri’
 • Milan nuk heq dorë nga dështaku i Real Madridit
 • Çfarë i ndodhi moderatores së njohur shqiptare?! Einxhel Shkira 5 ditë me simptomat e COVID-19
 • Mali i Zi miraton pakon e rimëkëmbjes në vlerë 1,2 miliard euro
 • ​Mbi 13 mijë personel shëndetësor të infektuar nga COVID-19 në Afrikën e Jugut
 • Shyhretja del me familjen, shkrihet së qeshuri në këtë tavolinë
 • Ukaj i LDK-së paralajmëron padi për shpifje ndaj këshilltarit të Vjosa Osmanit
 • 14 mjekë në Pejë infektohen me koronavirus
 • Fatmir Sejdiu s’ka prognozë të mirë për Qeverinë Hoti
 • Apostolova sqaron: BE-ja nuk qëndron prapa aktakuzës së Speciales ndaj Thaçit
 • Nëse Thaçi largohet nga detyra, ky mund të jetë kandidati për President
 • Shkullaku: Qeveria Hoti është e PDK-së
 • Londra dhe Uashingtoni akuzojnë Rusinë se ka shkrepur një lloj rakete në hapësirë
 • Fenerbahçe e vë në shitje Muriqin, këto dy ekipe hidhen në aksion
 • City nuk heq dorë, synon transferimin e yllit të Milanit
 • Gjiknuri i përgjigjet opozitës: Refuzuat të diskutonit për hapjen e listave, shoh që keni ndryshuar qëndrim. Hiqni dorë nga paralajmërimet kërcënuese
 • Kaq shumë e ka shëndoshur shtatzënia Shkurten e motrave Mustafa
 • Deputeti Ukaj: Asnjëherë nuk e kam kërcënuar dhe fyer Vjosa Osmanin
 • Mbi tre mijë raste aktive me koronavirus në Kosovë
 • A është diskutuar në Kryesi që PDK të bëhet pjesë e Qeverisë, kjo është përgjigja e Hoxhajt
 • U bë me vajzë por dëshironte djalë – Burri vret veten, e shoqja pëson atak kardiak
 • Vdes një 9-vjeçare nga coronavirusi në SHBA
 • Çdo orë gjatë kësaj jave, SHBA-ja ka regjistruar rreth 2600 raste të reja me coronavirus
 • Misteret e coronavirusit dhe dilemat e shkencës
 • Dëmët e shkaktuara nga reshjet e fundit, vjen reagimi nga Shpend Ahmeti
 • Përplasen 3 makina në autostradën Lezhë-Shkodër, 4 të plagosur, 2 në gjendje të rëndë
 • Punë e kryer, Manchester United e blen yllin e madh nga Bundesliga
 • EMRAT/ Miratimi i ‘5 Qershorit’, ja deputetët që dolën kundër marrëveshjes dhe ata që nuk votuan
 • “Të gatshëm të diskutojmë çdo çështje në Këshill, mblidhem nesër në orën 17:00”, publikohet e-mail i ri i opozitës
 • Anxhela Peristeri i bën thirrje qeverisë: Me muzikë mbaj familjen, duhet gjetur një zgjidhje
 • Pamje shokuese/ Deti skuqet nga gjaku, si po masakrohen balenat në ishujt Faroe (FOTOT)
 • “Nuk do pranojmë asnjë shkelje të…”/ Rriten tensionet Turqi-Greqi, ç’po ndodh në kulmin e pandemisë
 • Itali, qeveria mbështet ekonominë pas krizës nga Covid-19, miraton paketën e tretë 25 mld euro. Në Francë shpërndahen maska falas
 • COVID-19/Ja sa viktima regjistroi Italia 24 oret e fundit,shtohen rastet e reja
 • Kadri Veseli del pozitiv me koronavirus
 • Nesër takohen Thaçi e Hoti
 • Bill Gates: Përmes vaksinës kundër COVID-19, nuk do t’u vendosen njerëzve çipa në trup
 • Simptomat e rralla të koronavirusit: Çfarë janë anesmia, dysgeusia dhe urtikarjet?
 • Hoti iu drejtohet evropianëve: Kosova i ka plotësuar të gjitha standardet për liberalizimin e vizave
 • Peci: Ukaj i tha kryetares Osmani “Ule gishtin se ta fus në b***”
 • Rrëzohet lisi e dëmtohet vetura nga shiu dhe stihia e madhe në Prishtinë
 • Do të fillojë me 22 gusht, UEFA ka caktuar datat për Ligën e Evropës
 • Milani ndryshon planin, hyn në garë me Juventusin dhe Interin për yllin 60 milionësh
 • “Njerëzit më ndalin në rrugë e më thonë; vazhdo me Listat e Hapura”, Hajdari: Këtë furtunë ndryshimi s’e ndal dot njeri
 • “Duan pazare me dyer të mbyllura”, Bylykbashi: Ajo që u miratua këtu, duhet votuar pa ndryshime. Vasili: Diskutojmë çdo çështje, pa trysninë e faktit të kryer
 • “Reflektoni miq, listat do hapen!”, Rama mesazh opozitës së bashkuar: Keqardhje! Me apo pa ata, Parlamenti do të vendos në 30 korrik
 • Lideri italian Salvini poston foto nga shtëpia, vërehet plisi shqiptar
 • Mali i Zi konfirmon një vdekje dhe 97 raste të reja me COVID-19
 • Pas përplasjeve në Kuvend, deputeti i LDK-së i reagon Vjosa Osmanit
 • Sot pasditja me shi, ky është parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme
 • Jeton vetëm me vajzën, Nora ndanë me ndjekësit pamje nga shtëpia e saj luksoze
 • Kaq e kujdesshme është nusja e Goldit, shikoni sa pastër e mbanë ordinancën
 • ​OKB sugjeron një mënyrë për frenimin e përhapjes së coronavirusit
 • Ankaraja nxorri 18 anije ushtarake – Si e ndaloi Merkel konfliktin mes Greqisë dhe Turqisë
 • ShBA-ja përkrah bisedimet në Bruksel
 • Skuadra e madhe evropiane futet seriozisht në garë për Rashicën
 • Miratimi i marrëveshjes së 5 Qershorit/ Balla: Presim firmën e Metës, një nga detyrat e shtëpisë u skontua. Tregon datën më të mirë për mbajtjen e zgjedhjeve
 • Mbyllet mbledhja, opozita e bashkuar: Çdo ndryshim që lidhet me zgjedhjet duhet të kalojë në Këshillin Politik
 • Gjiknuri pas takimit në Këshillin Politik: Ishim të gatshëm të diskutonim për amendimet kushtetuese, opozita nuk pranoi. Nuk e ndalim dot procedurën e Kuvendit
 • Ermal Fejzullahu reagon ashpër ndaj kolegëve: Turp të ankohen këngëtarët se nuk kanë lekë
 • Gaxherri – Osmanit: Ke marrë anën e Vetëvendosjes
 • Pas akuzave ndaj von Cramon për ‘ndërhyrje’ në Speciale, përgjigjet Parlamenti Evropian
 • Ditë më parë doli pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja shëndetësore e Mustafës
 • Ja ҫfarë ndodhi me kosovari i cili bëri thirrje për djegien e zyrës së Thaçit dhe Kushtetueses
 • Presidenti Thaҫi takon studentët e Juridikut, tregon se ҫka biseduan
 • Administrata Tatimore e Kosovës ia mbyll xhirollogaritë Postës së Kosovës për borxhet e vitit 2018/19
 • Serbia regjistroi nëntë vdekje dhe 412 raste të reja me COVID-19
 • Tri viktima dhe 123 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore
 • U dënua për vrasje me 23 vjet, edhe pse nuk e kishte kryer krimin – një vit pas lirimit nga burgu, jeta e tij ka ndryshuar plotësisht
 • Është nënë e një djali, por Adelina ‘ҫmendi’ të gjithë me pamjet e fundit nga plazhi
 • Vjehrra e Elitës lajmërohet nga Peja, mori vëmendjen me flokët dhe grimin e saj
 • Pas humbjes së bashkëshortit, këngëtarja e njohur pëson ndryshim të frikshëm
 • E dhimbshme: Ndërron jetë nxënësi i klasës së shtatë në Prishtinë
 • Hyseni flet pas takimit më Gjuriqin: Nuk bëjmë marrëveshje për pika të veçanta
 • Ҫfarë leje i ka dhënë Komuna e Prishtinës BIK-ut për fillimin e ndërtimit të Xhamisë?
 • Ia shohin sherrin detit, kosovarët shkojnë e infektohen me Covid-19
 • Pas një kohe kaq të gjatë, Engji më në fund jep lajmin e madh
 • Presidenti i Meksikës thotë se të afërm të tij kanë vdekur nga coronavirusi
 • Ky është një Milan i ri, Pioli vjen me një paralajmërim të ‘fuqishëm’ për kundërshtarët
 • Interi merr një lajm shumë të keq para ndeshjes kundër Genoa
 • Atletico Madrid cakton çmimin për shitjen e yllit të skuadrës
 • Policia prangos tifozët e Liverpoolit, kjo është arsyeja
 • E papritur: Chelsea po e transferon yllin e Bayer Leverkusenit
 • Ylli brazilian i Juventusit po kalon te Manchester City?
 • Miratimi i ‘5 Qershorit’, reagon Opozita e Bashkuar: Vijimi i dialogut politik, rruga e vetme për të ruajtur konsensusin e arritur
 • Emira e Goldi dalin për shëtitje, kanë zgjedhur këtë vend të Kosovës për ta kaluar ditën
 • Kosovës ia sjellin rreth 50 milionë euro, pesë marrëveshjet që u votuan sot në Kuvend
 • Merret vendimi për të akuzuarin për privim nga jeta të gruas dhe “baxhanakut” në Skenderaj
 • Deputeti gjerman flet për procesin e dialogut të Brukselit: Veriu temë sfiduese në bisedime
 • Ministri i Ekonomisë thotë se do ta takoj Kryetarin e Gjykatës së Apelit për t’i kërkuar zhbllokimin e llogarive të Telekomit
 • Ankohet Italia: Na dërrmoi mungesa e turistëve amerikanë
 • Afrona po vazhdon t’i shijoi pushimet, publikon pamje ‘përrallore’ nga atje
 • Pak ditë pas diplomimit, vajza e vogël e Shkurtës vendosi t’ia bëj këtë ‘dhuratë’ vetës
 • Egzona e fotografon burrin e saj, por ka diҫka që mori tërë vëmendjen në pamjen e tij
 • Si rrallëherë Adelina shfaqet me bikini, me këto forma trupore la ‘nën hije’ të gjithë koleget e saj
 • Xhensila Myrtezaj na prezanton me veturën e saj super-luksoze
 • Situata në Telekom, Qeverisë së Kosovës i kërkohet të ndërhyjë për ta privatizuar për 24 muaj
 • Vajza e Shkurtës ‘thyhet në bel’ për të bërë këtë foto me shoqen e saj
 • Kunata e Leartës vishet me fustan për të shkuar në punë, por shikoni sa shumë është shëndoshur ajo
 • Tara e Teutës e Bleros është bërë vajzë e madhe, po duket si ‘kukull’ e veshur në fustan me lule
 • Hulumtim: 42 për qind e qytetarëve të Serbisë e konsiderojnë Kosovën ‘të humbur’
 • Përgjegjës për mbi 5000 vrasje, por ish-roja e kampit nazist i shpëton burgut
 • Maqedonia në fundjavë do të diskutojë për heqjen e kushtëzimit për kosovarët
 • Vuçiq në Banjallukë, Dodik flet për pavarësinë e Republika Srpska sipas modelit të Kosovës
 • ​108 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri, 3 të vdekur dhe 60 të shëruar
 • Reuters: Covid-19 po dëmton shëndetin mendor të gazetarëve
 • Vedat Muriqi i fut në garë dy skuadrat e mëdha angleze
 • Skuadra e Juventusit sonte mund të fitojë titullin e nëntë të Serisë A
 • Liverpooli merr lajmin e keq, ylli i madh po largohet nga skuadra
 • Ndryshimet kushtetuese/ Balla: Më 30 korrik miratojmë hapin historik që duhet të hedhë demokracia parlamentare në Shqipëri
 • Ilir Beqja tregon pse u mor vendimin për ndalimin e muzikës pas orës 20:00
 • “Votat s’i vjedhin mësuesit, por ti”, ish-deputeti i PD-së i kthehet Ramës: Të ka mbërritur fundi kloun!
 • Miratimi i “5 qershorit”, vjen reagimi i Ambasadës Amerikane, ja thirrja që bën
 • Ambasada amerikane në Kosovë: Zgjedhjet në UP të mbahen pa ndërhyrje të politikës
 • A do ta heq Maqedonia e Veriut testin e obligueshëm për kosovarët?
 • Situata me Covid-19 në vend: Rritet numri i rasteve të hospitalizuara dhe atyre në gjendje kritike
 • Ali Ahmeti u ftua si dëshmitar në Hagë, Lladrovci thotë se kjo nuk është rastësi
 • Prishtina prinë sërish, rastet e tjera të reja me koronavirus janë nga këto komuna
 • 46 të testuar për koronavirus në administratën e Kuvendit, ja sa rezultuan pozitiv
 • Këngëtarja shumë e njohur e ka kurorëzuar dashurinë me fejesë, shfaqet e lumtur pranë të fejuarit
 • Korabi pranon dhuratën më të bukur për ditëlindje nga nusja dhe djali
 • 181 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen 136 të tjerë
 • Shkon në 158 numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë, 8 të vdekur në 24 orët e fundit
 • Kryeministri Hoti i drejtohet Bashkimit Evropian: Është koha të përfundojë izolimi për kosovarët
 • Genta po bën jetë ëndrrash, na prezanton me dhomën super-luksoze të gjumit
 • 6 mënyra për të ndërmarrë më shumë iniciativa në punë
 • Kryemjeku i SHBA: Katër lloje koronavirusesh qarkulluan në dimër, këto janë pasojat te të infektuarit
 • Pioli – Milan, ky është lajmi i fundit
 • Kryeministi Hoti kujton Fadil Vokrrin
 • Gjuzi i nxjerr foton me Vuçiç e Zaev, Rama ja kthen me ironi: Mos më moho kënaqësinë të të shoh mustaqet!
 • Rama me tone të ashpra: Fyese dhe absurde të quash ‘hajdutë’ mësuesit, PD ka lënduar interesin kombëtar
 • “Dukesh si milingona me Himalaje”, Rama – Ralf Gjonit: Do mbetesh i vogël, se nuk e kupton që ti s’mund t’i kërkosh të gjitha
 • Rama revolton Gjuzin: Je i falur se 30 vota merr, as karrigen në Kuvend s’e merr dot! Ruçi: Ore tërhiqu!
 • Raporti europian për Monitorimin e Drogave/ Alibeaj: Edi Rama ndërtoi narkoshtetin, krimi i organizuar i paprekshëm
 • Miratohet në Kuvend marrëveshja e 5 qershorit! 97 vota pro, vetëm 6 deputetë votuan kundër
 • Ardian Dvorani drejt Gjykatës së Apelit, KLGJ i kërkon të zgjedhë mes 6 pozicioneve të lira
 • Ralf Gjoni: Ata që janë kundër listave të hapura e braktisën parlamentin janë kthyer në patericë të Ramës
 • Qendresa rregullohet për të dalë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen
 • Gani Geci thotë se jeta e tij është në rrezik
 • Ministrja Haradinaj: Do të kthehen 52 diplomatë
 • Rona vjen me dedikimin më të veçantë për bashkëshortin
 • Gjumi gjatë ditës, shumë i nevojshëm
 • Maqedonia do të shqyrtojë heqjen e testeve për Kosovën
 • Gjermani, së shpejti testim i detyrueshëm për udhëtarët e kthyer nga vendet me rrezik të lartë
 • OKB: Ndihma ekonomike e të pasurve ndaj të varfërve mund të ulë përhapjen e Covid
 • “Ky Kuvend do të hapë listat në 30 korrik!” Rama në Kuvend: Sot do të shtyp butonin për Bashën!
 • Pasi i mbijetoi mocionit të mosbesimit, Borisov bën ndryshime në qeveri
 • Sindikalistët kërkojnë nga Qeveria dhe deputetët ta shpëtojnë Telekomin
 • Debatet në seancë me Vjosa Osmanin, qarohet ministri Zemaj
 • Deputeti i VV-së infektohet me koronavirus
 • Korabi feston ditëlindjen sot, publikon foton më të bukur me djalin dhe gruan
 • Sekreti për të mbajtur larg mushkonjat qëndron te lulet që keni në ballkon
 • Nëse e provoni këtë pije tani, do të keni një ditë shumë më relaksuese
 • Pas kthimit në xhami, Erdogan publikon këngë për Shën Sofinë, mesazh edhe në gjuhën shqipe
 • Marrëveshja e tregtisë mes Britanisë dhe BE-së ende larg
 • Inspektorati mbyllë një restorant në Tetovë, mbrëmë organizoi dasmë
 • Pamje të rralla HD nga planeti Mars
 • Emery trajner te skuadra e madhe spanjolle
 • Barcelona merr këtë vendim për Umtitin
 • Zbardhet email-i i Vasilit për Gjiknurin: Mbledhja e djeshme provokim, çdo bllokim i njëanshëm i Këshillit Politik është…
 • “Zjarre të qëllimshme nga persona të papërgjegjshëm”, Balla: Mirënjohje FA e zjarrfikësve, Prokuroria Elbasan të hetojë
 • I infektuar me COVID-19? Kadri Veseli sqaron: Kam bërë testin pasi kisha simptoma të lehta, por…
 • Luan Daci mbërrin në SPAK, njihet zyrtarisht me akuzën
 • Ndarja e re administrative, Murrizi i kthehet Spiropalit: Këto gallata mund t’ia shisni vetëm atyre që kanë trashur dozën e alkoolit
 • Marrëveshja e 5 Qershorit/ “E shpallën tradhtare, ajo rezistoi”- Rama falenderon Hajdarin: Unë s’po e votoj me zemër, por me…
 • “Lërini përrallat me diktator”, Rama mesazh Bashës: PS-ja lëshoi deri në vetëlëndim për paktin e 5 qershorit
 • Rama sfidon SHBA-BE: Për hapjen e listave vendosim vetë, nuk jemi shërbëtorë të askujt
 • Vetizolohet Kadri Veseli, dyshon se është infektuar me koronavirus
 • Përplasje në Kuvend mes Osmanit dhe Shalës, “S’ke të drejtë”, “Unë jam sherifi këtu”
 • Debati me Kujtim Shalën, Arben Gashi i reagon Vjosa Osmanit
 • Trump dërgon agjentë federalë në qytetet ku ka rritje të dhunës
 • Historia e personit që ka rezultuar pozitiv me koronavirus 15 herë
 • “Jeni bo si klasa e parë”, përplasje mes ministres Haradinaj dhe deputetëve të VV-së
 • Kunata e bën ‘kukull’ nusen e Milotit, shikoni si është bërë
 • Rusia me afro 800 mijë raste të Coronavirusit
 • Guardiola vihet pas lojtarit të Milan
 • “Virusi po merr edhe jetë të rinjsh pa sëmundje”- Lleshaj inspektim për masat anti-COVID: Mos dëgjoni disa të papërgjegjshëm
 • Manastirliu: Ktheni traditat. Përshëndesni me dorën në zemër!
 • Selfie në parlament, Valteri tërheq vëmendjen me maskën. Ja mbishkrimi që mbante
 • Kuvendi i Kosovës miraton pesë marrëveshjet ndërkombëtare financiare
 • Lajm i fundit/ Infektohet me koronavirus Kadri Veseli
 • Denaj: Ekonomia pësoi dy goditje të forta, tërmetin dhe pandeminë!
 • Akti normativ për maskën, Manastirliu kritikon deputetët: Disa nga ju nuk e kanë vendosur, s’jeni shembull
 • “Më të mirë se ne nuk ka”, Beqja: Borxhi u rrit me 18%, por të ardhurat me 25. Shqiptarët jetojnë më mirë
 • Ankohen dy femra kosovare, thonë se familjari i tyre vdiq si pasojë e neglizhencës mjekësore
 • Dështon edhe rezoluta e PDK-së për pandeminë, e votojnë veç 21 deputetë
 • Kadri Veseli rezulton pozitiv me koronavirus
 • Pas marrëveshjeve ndërkombëtare, Hoti u kërkon deputetëve të votojnë edhe dy ligje
 • Një muze në Kopenhagen shpjegon sekretin se pse danezët janë populli më i lumtur në botë
 • Gjeopolitika e shëndetit publik/ Pse SHBA-ja nuk duhet ta braktisë OBSH-në
 • Presidentja e Bankës Qendrore Europiane: Lideret gra po e përballojnë më mirë krizën e COVID-19
 • I propozojnë vajzës se tij për martesë, Skerdi Faria: A ke X6 t’i bësh xhiro nga Blloku?
 • Do të befasoheni, kaq ndryshe dukej Learta para dy viteve
 • Kuvendi voton marrëveshjet ndërkombëtare
 • E votojnë vetëm 25 deputetë, dështon rezoluta e VV-së për pandeminë
 • Adidas ndihmon transferimin e yllit të Man Cityt në Real Madrid
 • Pasi shkaktoi penalltinë, Pogba ka diçka për të thënë
 • Plas debati gjatë seancës/ Alimadhi: Na vendos gjoba Policia. Ruçi: Ulu aty! S’është procedurë ku do parkosh ti
 • Zgjedhjet më 30 korrik/ Shahini: 11 rektorë ishin pro, vetëm Koni kundër. Dhimitri: UT është në kaos, keni prishur garën
 • Dhuna seksuale ndaj fëmijëve, Meta në nismën “Ne jemi 1”: Duhen ndëshkuar autorët!
 • Takimi i dytë në Bruksel, Hoti zbardh detaje: Dialogu ka përfunduar, sot fillon draftimi për njohje reciproke
 • Debati/ Deputeti: Serbia defaktorizon shqiptarët me ndihmë të qeverisë së Tiranës! Spiropali: Përfaqësuesit diplomatikë s’janë gra që joshen me uiski
 • Reforma në administratën publike/ Spiropali: Në 2019 u punësuan 602 ekselentë, parimi është më shumë punë e më pak njerëz
 • Heldt: Nesër po shkoj, por një pjesë të valixhes po e lë në Kosovë, do të kthehem si mik
 • Limaj i uron shërim të shpejtë nga COVID-19, Jakup Krasniqit
 • Lëkundje të lehta tërmeti në Tiranë, epiqendra në Fushë-Krujë
 • Luksemburgu e Austria i dhuruan 41 mijë komplete testimi IKSHPK-së
 • Kryeministri Hoti priti në takim lamtumirës ambasadorin e Gjermanisë, Christian Heldt
 • Infektohet me koronavirus Jakup Krasniqi
 • Kryeministri Hoti i përgjigjet kritikave të Haradinajt: Nuk lejoj asnjë ndërhyrje në autorizimet e mia
 • Ish-ushtari i UÇK-së i reagon ashpër Cecës: Vogëlushët e detyruan burrin tënd të ndihet i turpëruar
 • Fotot gjysmë-ilegale nga e mistershmja Korea e Veriut
 • Ky pritet të jetë transferimi i parë i Piolit pas vazhdimit të kontratës
 • Nis me debate seanca plenare, Gjuzi: Nëse doni sherr, mos kujtoni se s’jemi gati! Ruçi: Ulu aty e mos më ndërprit mua!
 • Mbyllja e klubeve të natës, Valteri kërkesë Ruçit: Ndërhyni, të bëhet një plan financiar.Ja si i përgjigjet kryeparlamentari
 • Është bërë kockë e lëkurë, shikoni ndryshimin e frikshëm të Celine Dion, cilat janë arsyet e humbjes së peshës
 • Shërohet nga koronavirusi deputeti i LDK-së
 • Bill Gates thotë se nuk do të mjaftojë një dozë e vaksinës për shërimin e coronavirusit
 • Adelina del në mbrëmje me fustan të shkurt, kjo pamje do ta ‘shashtris’ burrin e saj 50 vjeçar
 • Sulmet e orkestruara ruse: Prej UÇK-së deri të Dua Lipa
 • Konsumoni më shumë agrume, për një bel më të hollë
 • Raportimi mbi Covid-19 ka shkaktuar stres, ankth dhe depresion te gazetarët
 • Në Tokio të enjten u raportuan 366 të infektuar me COVID-19, për herë të parë kalohet shifra e 300 rasteve
 • Kina raporton për vetëm 22 raste të reja me COVID-19
 • Të ardhurat për të varfërit “mund ta frenojnë pandeminë“
 • Lejet për punëtorët migrantë nga Ballkani në Gjermani pritet të zgjaten
 • ​Basha kujton vendimin e GJND-së: Koha për njohje reciproke mes Kosovës dhe Serbisë
 • Shtatë pacientë me koronavirus në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës
 • Reçica i vendosur që punëtorëve të dëbuar nga puna në vitet e 90-ta t’u njihet stazhi
 • Puna praktike në distancë, si të lini përshtypje të mirë?
 • Kuvendi i Shqipërisë sot do të mbajë seancë
 • Vrasësi i Floyd në SHBA futet në telashe të tjera, akuzohet edhe për mashtrim
 • Kina nis mision pa pilot në Mars
 • Conte befason: Vendi i dytë është i pari për humbësit
 • Manastirliu publikon thirrjen e fortë të mjekes së Sanatoriumit: Shoh një spital të mbushet frikshëm me të sëmurë
 • Në shtator mund të pritet përkeqësim i situatës, nevojiten më shume testime për Koronavirus
 • Në pishinën e Gërmisë sot mund të hyni pa pagesë
 • Vdes një person nga koronavirusi në Kosovë, kjo ishte mosha e tij
 • Vuçiq i bindur: SHBA-ja nuk i braktisi negociatat për Kosovën
 • Ky është raporti i Gëzimes me kunatën
 • Presidenti brazilian rezulton pozitiv me Covid-19 për herë të tretë në dy javë
 • Vuçiq: SHBA-ja nuk i braktisi negociatat për Kosovën
 • Mbi 1.2 milion raste me Covid-19 në Indi
 • SHBA-ja shqyrtoi rinisjen e testeve bërthamore, pretendon John Bolton
 • Japonia fillon fushatën për turizmin pavarësisht rritjes së infeksioneve
 • Drejtori i Shëndetësisë në Prishtinë: Kjo është alarmante, mbi 1200 raste aktive në kryeqytet
 • Pritja e ndërkombëtatëve: Të sqarohet sa më shpejt fati i aktakuzës ndaj Thaçit
 • Si ta refuzoni një ofertë pune?
 • Ekspertët: Jemi akoma në valën e parë të pandemisë, nuk e kemi në kontroll
 • Mesazhi i fort i Klopp pas ngritjes së trofeut
 • A e shkeli Kushtetuten kryeministri Hoti me delegimin e kompetenave Hysenit në dialog?
 • 7 punë për njerëzit që e duan leximin
 • OBSH: Vaksina s’mund të pritet para fillimit të vitit 2021
 • 111 vjet nga Kongresi i Dibrës
 • Ministri shqiptar i Ekonomisë në Maqedoninë e Veriut infektohet me COVID-19: Nuk kam simptoma, familjarët janë negativë
 • Horror! Xhaxhai djeg me benzinë 14-vjeçaren pasi refuzoi martesën me kushëririn
 • Vuçiç kërkon SHBA-në në dialogun me Kosovën: Pres angazhim më të fuqishëm nga ta, nuk i kanë braktisur bisedimet
 • Ganimetja e PDK-së: Vjosa është si ata pulat e kqija që e kan hangër drithin!
 • Ndodh edhe kjo, Kosovari e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!
 • Njihuni me mollën e quajtur “Diamant të zi”, një copë kushton 6 euro e 60 cent/ Ja arsyeja
 • Rambo “selamë“ Gjuriqit “Serbia pa njohjen e Kosovës, nuk mundë të hyjë në BE“
 • Arbana Xharra: Jepmani pushtetin mua në dorë dhe kur ti shihni brenda 24 orëve xhamijat më “NUK JAN”?
 • Kjo është kafeneja e shqiptarëve në Gjermani që po i çmend serbët
 • Këngëtari shqiptar na la pa fjalë, tregon çfarë nxori nusja nga dhoma natën e parë të martesës
 • Lajm i mirë: Gjermania zgjat rregulloren për punëtorë nga vende si Kosova dhe Shqipëria deri më 2023
 • Albana Xharra kapet keq me Hoxhë Osmanin, e quajti të poshtër për ndërtimin e xhamisë! (Video)
 • Vjosa Osmani: Hoti punoi prapa shpinës sime, Kurrë nuk do tia fali këtë tradhti
 • URIME! Lajm i mirë për veteranët e UÇK-së
 • Kryeministri Hoti: Vjosa Osmani nuk ka përvojë ta udhëheq Kuvendin
 • T’i lëmë kishat e xhamiat se feja e shqiptarit është shqiptaria
 • Gold Agës i doket e vogël xhamia: “Veç tish kon ma e madhe”
 • Vajza e Tërnavës i lutet Zotit t’ia mundësojë të falet në xhaminë e re në Prishtinë
 • E besoni apo jo? Ja çka thotë Hashim Thaçi për ndërtimin e Xhamisë së Madhe!
 • Ali Ahmeti: Më ka ftuar Gjykata Speciale, do të shkojë
 • Haradinaj- Hotit: o Avdullah pse nuk e pyete edhe ti Vuçiqin a din shqip?
 • Veç Shqiptarit i ban vaki edhe musliman edhe islamofob!
 • Ishte mbajtur sekret, del videoja që shkencëtarët s’do donin të shihnit
 • Pas 30 vitesh, Liverpooli ngre lartë trofeun e Premier Ligës
 • Flet mjekja kujdestare, thotë se janë vetëm edhe 4 vende të lira për pacientët me koronavirus
 • Gresës së Shyhretes deti ia zbuloi flokët natyrale, nuk do ta njihni me këtë pamje
 • Genta na njofton me dy kunatat e saj bukuroshe, kaq mirë kalojnë ato së bashku
 • Jo vetëm Haradinaj, as partneri tjetër i Hotit nuk ishte i informuar për emërimin e Hysenit koordinator
 • Avokati Koci komenton intervistimin që i është bërë Thaçit nga Prokuroria Speciale në Hagë
 • Lajmërohet Elez Blakaj, ish-prokurori i rastit të veteranëve, flet për drejtësinë në Kosovë
 • Limaj flet për Haxhi Shalën, tregon se pse u largua nga Nisma
 • Qenkan familjarisht simpatike, vajza e Remzies na prezanton me kushërirën e saj
 • Liverpooli po e ‘shkatërron’ Chelsean me supergola
 • Milan – Gotze, vjen lajmi i papritur nga Italia
 • Liverpooli e mposht Chelsean, e nis festën e titullit me fitore
 • Salianji: Thirrja e ambasadores, një paralajmërim shprese!
 • Abrashi thotë se zyrtarë të partive tjera po e fshehin se janë infektuar me koronavirusi
 • Limaj thotë se Nisma mbështet dialogun që sjell njohjen reciproke, jo dialogun teknik
 • Sulmoi dy zyrtarë policor në parkun e qytetit në Podujevë, ja ҫfarë ndodhi pastaj me këtë person
 • Rita Ora shfaqet me bluzën seksi, e ëma i le mesazhin epik në shqip: Hajde ta qepi.. (FOTO)
 • Nuses e Goldit e fotografojnë në rrugë, shihet e veshur si zonjë e vërtetë
 • Nusen e Goldit e fotografojnë në rrugë, shihet e veshur si zonjë e vërtetë
 • Von der Leyen: Europa dha një sinjal të fortë shprese dhe solidariteti
 • OBSH: Vaksina antiCOVID-19 nuk do të jetë gati para 2021
 • Arilena del hapur me të dashurin, publikon foton më të bukur me të
 • “Rama-Vuçiq-Thaçi patën plan për ndarjen e Kosovës”, Haradinaj e përsëritë deklaratën
 • Befason Lola, publikon një pamje të rrallë të tri viteve më parë
 • E veshur me fustan të kuq e pa reçipeta, kështu doli Genta në darkë romantike me të dashurin biznesmen
 • Greqia i kërkon BE-së t’i vendosë sanksione Turqisë
 • Milani merr vendimin e papritur, po i transferon këta dy super-lojtar
 • Sporti vendor në zi: Ka ndërruar jetë futbollisti shumë i njohur kosovar
 • Pas Hashim Thaçit, Ali Ahmeti ftohet nga Gjykata Speciale e Hagës për intervistim: Do të shkoj!
 • “Listat e hapura duhet të jenë 100% të hapura”, Hajdari:Hapja e tyre është një hap i rëndësishëm për vendin
 • Heldt afër përfundimit të mandatit, pritet në takim lamtumirës nga kryeparlamentarja
 • U prek nga koronavirusi, humb jetën edhe një person nga Kamenica
 • I pakënaqur me Kryeministrin Hoti, Ramush Haradinaj paralajmëron prishjen e koalicionit
 • Ali Ahmeti ftohet për intervistim nga Gjykata Speciale
 • Vuҫiq: Askush në Serbi nuk do që të luftojë për Kosovën
 • Modelja shumë e njohur shqiptare testohet për Covid-19, publikohet rezultati
 • Sërish numër rekord rastesh me COVID-19 në Rumani
 • Rusia po përpiqet ta pengojë Serbinë për arritjen e marrëveshjes me Kosovën thotë Wilson
 • Mësohet se sa raste me koronavirus janë aktive aktualisht në Kosovë
 • Gjakovë: Policët përfshihen në aksident trafiku, rrëfejnë këtë version për ngjarjen
 • OBSH jep lajmin e keq: Vaksina nuk mund të pritet para fillimit të vitit 2021
 • Arifi zgjidhet kryetar i Bujanocit për herë të katërt
 • Manchester United – West Ham, shënohet një super-gol
 • Ndeshja Inter – Fiorentina, këto janë formacionet zyrtare
 • Rama publikon fotot nga lart: S’janë 3D apo mbi ndonjë vend të BE-së, por tokat e bukës në Shqipëri sot, para 7 vitesh …
 • Kryenegociatori i Shqipërisë për negociatat në BE do të mbrohet nga Garda, i caktohen dy nënoficerë si truprojë- shofer
 • Largimi i 1.2 mln shqiptarëve në 30 vite, Meta: Reflektim urgjent! Të ndalet ritmi dramatik i shpopullimit
 • Paralajmërimi i Ambasadores për listat/ Reagon Genc Pollo: Procedura e nisur nga PD për kandidatët filtron mirë të papërshtatshmit
 • Raka thotë se në kohë pandemie çdo veprim që duhet të merret duhet të ketë bazë shkencore
 • Protesta kundër ndërtimit të xhamisë në Prishtinë, dalin pamje të disa momenteve të tensionuara
 • Roberti ‘kopjon’ Norën, bën veprimin që askush nuk e priste
 • Elita ia lë vjehrrës djalin për t’u kujdesur për të, shikoni ҫfarë bën Zëri kur është me gjyshen
 • Vajza e Shkurtës e veshur me shumë stil, por ka zbuluar këtë pjesë të trupit
 • Teuta në pushime me burrin dhe dy vajzat, Adonisi i publikon Tarën e Kajën në këtë gjendje
 • Mbi 15 milionë raste me COVID-19 në botë
 • Izraeli i afrohet vijës së kuqe për numrin rekord me COVID-19
 • Shqipëri, gruaja divorcohet nga burri dëshmitar i Jehovait
 • Përmbytje masive në Indi nga shirat e “bekuara”
 • Itali/ Shkatërrohet rrjeti i pedofilëve, shisnin imazhe dhe video pornografike online
 • Tmerr në Bolivi, qindra viktima nga koronavirusi gjenden në rrugë
 • Rritet dukshëm ‘ndjenja e vetmisë’ në Europë. Ja informacionet që duhet të dimë
 • Shkon në 199 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Greqi, humbin jetën 2 të moshuar
 • Krizë ushqimi në Korenë e Veriut, Kim Jong Un urdhëron qytetarët të hanë breshka
 • Hakerat kineze në kërkim të vaksinës, spiunojnë kompani në të gjithë botën
 • “Filloi lufta”, SHBA urdhëron mbylljen e konsullatës kineze në Hjuston
 • Gjermania dhe SHBA-ja paguan 1,95 miliardë dollarë për një vaksinë potenciale antiCOVID-19
 • Greqia arrin 200 viktima nga COVID-19, 3 u shënuan vetëm sot
 • Rritja e shpejtë e rasteve në Prishtinë, ky është reagimi i Shpend Ahmetit
 • Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, lëndohen tre persona
 • Rrokulliset me traktor, humb jetën një person në Podujevë
 • Flet Kryetari i Sindikatës së Telekomit: Punëtorët mund të mbesin 7 muaj pa paga
 • Takimi Varhelyi -Vuçiq dhe vizita e Von Cramon në Gjykatën Speciale, këto ishin reagimet e BE-së
 • Parashikim befasues: Ky vend do të bëhet superfuqia ekonomike pas pandemisë
 • Studimi i fundit alarmoi të gjithë: Më shumë keni gjasa të infektoheni në shtëpi se sa jashtë
 • ​Ministri i Ekonomisë i Maqedonisë rezulton pozitiv me Covid-19
 • Scaroni zbulon pse vendosën t’ia vazhdojnë kontratën Piolit
 • Drita shpallet kampion i Kosovës
 • Rashica tek Dortmundi si zëvendësues i Sanchos?
 • Pas shpalljes kampione e Kosovës, ky është reagimi i parë i Dritës
 • “Akt i rrezikshëm me pasoja të paparashikueshme”, opozita e bashkuar: Rama po shkatërron dialogun me një lojë të pisët!
 • Raka premton se do të ketë përmirësime edhe në testime edhe në informim të qytetarëve
 • Lajmi i fundit: Konfiskohen 17,000 teste false të koronavirusit
 • Për shkak të koronavirusit, Zvicra merr një vendim të ri për ata që do të kthehen nga këto vende
 • Edhe Qëndresa e Labit i ka fryer buzët, nuk njihet me pamjen e re
 • Erdogan publikon një videokëngë për Aja Sofian, mesazh edhe në gjuhën shqipe
 • Më shumë se 500 të burgosura rezultojnë pozitiv me COVID-19 në Teksas
 • 10 viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni
 • SHBA akuzon Kinën për vjedhje informacioni në lidhje me vaksinën e Covid-19
 • Bullgarët në protesta, pavarësisht se qeveria i mbijetoi një mocioni mosbesimi
 • Majlinda e bën Majkun të pendohet për ndarjen, shfaqet në super-formë nga pushimet
 • Learta mbetet ‘gojë hapur’, shikoni kush i shkoi për vizitë në vendin e punës
 • Rritja e numrit të infektuarve me koronavirus në Gjilan është ndikuar nga të kthyerit nga pushimet
 • Çerkezi: Prishtina është stërngarkuar, s’ka të planifikuar asgjë për objekte fetare
 • Nagip Arifi zgjidhet kryetari i Komunës së Bujanocit
 • SHBA, sërish rekord viktimash nga COVID-19
 • Gjermani, tregut të punës i duhen tre vite për të rimarrë veten
 • INTERPOL-i konfiskon 17.000 teste false të koronavirusit
 • A do të qëndrojë te Milani? Ibrahimovic flet për të ardhmen e tij
 • Formacionet zyrtare United-West Ham
 • Përfundon mbledhja 30 minuta e Këshillit Politik, Hajdari: Listat e Hapura duhet të hapen 100%!
 • “Debatuam për gardhin…”, Myslim Murrizi: Votojmë “5 qershorin”, nëse na mbushni mendjen
 • “Liderët do të mbajnë përgjegjësi për kandidatët e tyre”, Meta shpërndan mesazhin e Yuri Kim
 • Rama: Këshilli Politik e kreu misionin me marrëveshjen e 5 qershorit, më duket absurd bojkoti i PD
 • Rama: Marrëveshja e 5 qershorit votohet nesër dhe hyn në fyqi! Asgjë nuk e prek përmbajtjen e saj
 • PD mungoi në mbledhjen e Këshillit Politik, Rama mesazh Bashës: Kam frikë se po përsërit të njëjtin gabim
 • Mesazhi i Yuri Kim për kandidatët, Tabaku: PD po i veton si asnjë parti në rajon, dekriminalizimi largoi mbi 17 zyrtarë të PS
 • Edhe Haradinaj deklarohet rreth ndërtimitë të Xhamisë në Prishtinë
 • Ish ministrat Vitia e Ismaili injorojnë nismën e Zemajt për Bord Këshillues anti-COVID
 • Për shkak të pandemisë 788 gjilanas mbeten pa punë
 • Po vjen i nxehti afrikan, ja çfarë moti do të kemi gjatë 5 ditëve të ardhshme
 • E dashura e Ledrit mendonit që është nga Shqipëria, por jeni gabuar
 • Nagip Arifi, Kryetari i ri i Komunës së Bujanocit
 • Një avion “Boeing 777” në Kinë përfshihet nga zjarri
 • Si binjake, kështu duket Lulja me kunaten
 • Alarmon Shpend Ahmeti: Shqetësuese rritja e shpejtë e rasteve në Prishtinë
 • Lajmi i fundit: Mblidhet për herë të parë Bordi Këshilldhënës kundër Covid-19
 • 10 të vdekur dhe 137 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
 • Çfarë po ndodh në Detin Mesdhe dhe sa legjitime janë pretendimet turke atje?
 • Interpoli kap 17 mijë teste të rreme të COVID-19
 • Milan merr lajmin e keq, përfundon për yllin e skuadrës
 • Zgjedhjet parlamentare, Yuri Kim paralajmëron: KUJDES! Do të mbani përgjegjësi për…
 • Rritet numri i të shtruarve në spitalet COVID/ Ministria jep detaje, thirrje qytetarëve: Situata serioze!
 • Mblidhet sërish Këshilli Politik, pjesë e tryezës dhe i dërguari i ambasadës së SHBA
 • PD-LSI bojkotojnë, Rama takohet me Hajdarin dhe Murrizin
 • Falsifikimi i dokumenteve dhe shkarkimi në ’97, SPAK merr si të pandehur anëtarin e KPA, Luan Dacin
 • Specialja merr vendim për aktakuzat e para
 • S’ka qetësi as në Shqipëri: 3 të vdekur dhe 68 raste të reja me koronavirus
 • Tërmkolli reagon rreth debatin për Xhaminë e re: Politikanët që ia kanë shitur shpirtin djallit duan Xhami të re
 • Pas 10 vitesh martesë, çifti i njohur shkurorëzohen
 • Sa gjatë reziston coronavirusi në rroba?
 • Inteligjenca sociale, çfarë është dhe si ta rrisni atë
 • Fëmijët kërcejnë nga dritarja për t’i shpëtuar zjarrit në një ndërtesë në Grenoble
 • Tre të vdekur e 68 raste pozitive me COVID-19 në Shqipëri
 • Vajza e Naim Tërnaves pas protestës kundër Xhamisë së Madhe: O Zot na jep jetë të falemi në të
 • S’ka kuorum për të votuar Projektligji për Mbrojtjen e Vlerave të Luftës së UÇK-së
 • Propozimi i shkencëtarëve të Nobel: Për të kuptuar nëse një vaksinë funksionon, të spërkasim Covid në hundën e vullnetarëve
 • Johnson: Mbretëria e Bashkuar nuk e votoi largimin nga BE-ja për shkak të ndonjë presioni nga Rusia
 • Tre të vdekur nga coronavirusi në Shqipëri, ja mosha e viktimave
 • Maqedoni: 10 viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19 për 24 orë
 • SHBA-të i sigurojnë 100 milionë vaksina kundër Covid-19
 • Përforcimi i madh i Mourinhos nga Serie A
 • Lirim Kastrati ka nënshkruar me klubin e madh hungarez
 • Gazetari i njohur beson se kolapsi i marrëveshjes me Rangnick tregon për shitjen e Milanit
 • Situata e rënduar në vend nga Covid-19, Manastirliu: Po përgatitemi për hapjen e spitalit Covid3
 • Ministri Zemaj: Virusi po na pengon neve dhe mërgatën
 • Haxhiu thotë se qëllimshëm u rrënua procesi i vetingut
 • Belkiz ka shumë shije, shikojeni sa bukur e ka veshur djalin
 • Mozzik: Komandant Luli, të pafsha sa më shpejt kryeministër
 • Shpërthen zjarri në pyjet afër bregdetit grek
 • Zvicra u vë “vijë të kuqe” edhe 15 shteteve
 • Presidenti i Brazilit del pozitiv edhe në testin e tretë për koronavirus
 • SHBA raportoi rreth 1,000 të vdekur nga coronavirusi brenda një dite
 • Reagon KDMLNJ: Tensione të panevojshme rreth ndërtimit të Xhamisë së Madhe
 • Rekordi i zi: 241 raste të reja me koronavirus
 • 6 pacientë vdesin me koronavirus në Kosovë
 • Shoqata e Invalidëve të Luftës së UÇK-së i jep përkrahje prioriteteve të ministrit Reçica
 • Ky është qyteti që prin me numrin e të infektuarve
 • Xhemajli: Të mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare – Qeveria ta parandaloj shitjen e IPKO te Telekom Serbia
 • Nëse keni përdor një maskë të tillë për t’u mbrojtur nga COVID-19, këtë duhet ta lexoni patjetër
 • Shqiptarët, të tretët në botë për refuzimin e hyrjeve në BE
 • OBSH: Rritje shqetësuese të rasteve nga coronavirusi në Ballkan, duhet të tregohemi vigjilentë
 • I frikshëm, ky pritet të jetë super formacioni i Chelseas sezonin e ri
 • Gazidis tregon se si vendosen për Piolin
 • Dha dorëheqjen nga gjyqësori, Gjin Gjoni propozohet për deputet nga baza e PD
 • Më shpejt seç e prisnim, rikthehet me sezon të ri “La Casa de Papel”
 • Për herë të parë pas gjysmë shekulli, koronavirusi anullon darkën gala të çmimeve “Nobel”
 • Mediat Serbe: Angela Merkel jep dritën jeshile, gjermanët po armatosin Kosovën
 • Presidenti Thaçi pro ndërtimit të Xhamisë së Madhe: Askush të mos ndihet i fyer
 • 56 persona të hospitalizuar në Spitalin e Gjakovës, 20 me oksigjen
 • Selimi thotë se Vettingu do të mbështetet nga ndërkombëtarët
 • Sulmoi seksualisht një grua, arrestohet burri nga Podujeva
 • Debati për xhaminë e Madhë në Prishtinë, Leonora Jakup vjen me një postim të papritur
 • Barcelona vazhdon të befasoj, ky trajner pritet ta zëvendësojë Setien
 • Rudina Hajdari zbardh detaje nga Konferenca e Kryetarëve: Marrëveshja e 5 qershorit do të votohet në…
 • 100 ditë pas heqjes së izolimit, Wuhani pret grupin e parë të turistëve
 • Isa Mustafa: Rreth 95% jemi myslimanë, pse duhet të na pengojë një Xhami e madhe
 • Infektohen me koronavirus tetë mjekë anesteziologë të QKUK-së
 • Albin Kurti thotë dështimi i Serbisë në GJND nuk u shfrytëzua nga Kosova
 • Capita T godet në cak, bën për vete femrën me të bukur shqiptare
 • “Vaksina Covid-19”, shkencëtarët tregojnë procedurën që duhet të ndjekin me vullnetarët
 • Xhakarta i blen Austrisë gjithë flotën e ”Eurofighter Typhoon”
 • Pacolli: Falemnderit Turqi, për Xhaminë e Re nuk duhet të shqetësohet askush
 • Vdes edhe një person nga koronaviursi, nga kjo Komunë është viktima e fundit
 • Vdes edhe një mjek kosovar nga koronaviruis
 • OBSh: Trend shqetësues i infeksioneve në Ballkan dhe Evropë Jugore
 • India shënon mbi 37 mijë raste të reja të koronavirusit
 • U sulmua nga serbët se postoi flamurin Autochthonous, Dua Lipa jep përgjigje
 • Prishet festa në Milan, lëndohet rëndë ylli i madh i skuadrës
 • Si u prish në minutat e fundit të së martës marrëveshja për transferimin Rangnick?
 • Ftesa e Ramës për t’u mbledhur në Këshillin Politik, vjen përgjigjja nga Opozita e Bashkuar, ja çfarë kërkon
 • Hoti i përgjigjet Osmanit: Nuk ka përvojë me udhëheqjen e Kuvendit
 • Kryeministri Hoti për emërimin e Skënder Hysenit: Ai flet në emër timin në Bruksel
 • Ka humbur shumë peshë në muajt e fundit, zbulohet ushqimi me të cilin po e mban ‘shpirtin’ Adelina
 • Suedia “vatër e koronavirusit”, qeveria holandeze apel qytetarëve: Kush e viziton, duhet të vetëizolohet 14 ditë
 • Dasma më e pazakontë! Nusja norvegjeze dhe dhëndri suedez martohen në kufi: Dashuria i mundi të gjitha
 • Tmerr në SHBA, një person hap zjarr pranë një agjencie funerale.14 persona mbeten të plagosur
 • Koronavirusi përhapet në gjithë territorin malezez, qeveria njofton masat
 • Situatë shqetësuese në SHBA! Rritet numri i viktimave, ja sa kanë humbur betejën me virusin në 24 orët e fundit
 • Ngjarje horror/ 21 vjeçarja braktis fëmijën e porsalindur në koshin e plehrave, arrestohet nga policia
 • Gjermania shton kërkesën për punëtorë nga Ballkani, zgjat afatin deri në vitin 2023
 • Tha se Princi i Jugosllavisë është me prejardhje shqiptare, malazezi fyhet e kërcënohet nga deputeti serb
 • Covid-19 në botë: 619 mijë viktima dhe 15 milion të infektuar
 • Marrëdhënie të pahijshme me dikë nga stafi, shkarkohet ministri i Zelandës së Re
 • Të parët që u prekën nga pandemia në Europë, flet ministri i Shëndetësisë: Italia ia doli, e kemi kaluar stuhinë!
 • Ishte i infektuar me koronaviurs, vdes arkitekti kosovar
 • Qeveria formon grup punues për vetingun, raportin e dorëzon në tetor
 • Qeveria largon nga rendi i ditës pikën për shtesat për personelin shëndetësor
 • Tensione në protestën kundër ndërtimit të xhamisë në Prishtinë
 • Australia shënon rekord të rasteve ditore të koronavirusit
 • Anulohet ceremonia qendrore e ndarjes së çmimeve Nobel
 • Zbulohen prapaskenat, kjo është arsyeja pse dështoi ardhja e Rangnick në Milan
 • Nga dhurimi i flamurit të Isa Boletinit, dialogu me Serbinë dhe premtimi i heqjes së taksës së Rrugës së Kombit, Basha poston fotot e vizitës zyrtare: Faleminderit Kosovë!
 • Një person tenton ta pengojë protestën kundër xhamisë: Jam përgatit me dekë
 • Qeveria miraton projektligjin ku përfshihet tërheqja e kursimeve pensionale
 • Adelina bëhet bashkë me deputetën e PDK-së, shfaqet emocionuese me këto fjalë
 • Debati për flamurin “Autochthonous”, Ceca e fyen Dua Lipën
 • Emina Cunmulaj realizoi testin e Covid-19 dhe filmoi gjithçka: Ndihesh sikur do të dalin sytë vendit
 • Debati për flamurin “Authochthonous”, Ceca e fyen Dua Lipën
 • Senati miraton kandidaten e debatueshme të presidentit Trump për Rezervën Federale
 • SHBA-ja i ka kërkuar Kinës që të mbyllë konsullatën në Hjuston
 • Mungon vetëm zyrtarizimi, Vedat Muriqi të ekipi nga Premierliga
 • Vasili: Këshilli Politik nuk është pazari i gjësë së gjallë. Opozita s’ka marrë gjë, u pasqyruan rekomandimet e OSBE/ODIHR. Duan të izolojnë vendin
 • Infermerja me mesazh të dhimbshëm: Çizmet më kullojnë djersë, më janë zbardhur flokët e më është rrudhosur fytyra
 • Mblidhet Qeveria, diskutohen këto 9 pika
 • Skënder Hyseni flet për 10 vjetorin e opinionit të GJND-së: Jam krenar që e kam koordinuar gjithë procesin
 • Me më pak se 2 mijë raste, Mali i Zi rishpall epideminë e Coronavirusit në gjithë territorin
 • Kur Covid-19 vjen nga turistët! Spanja në alarm, një britanike mund të shkaktojë vatër të re
 • Aksidente e arrestime, çka ndodhi në 24 orët e fundit në Kosovë
 • Besnik Bislimi: Paratë e Pakos Emergjente nuk mund të përdoren për kontestet ligjore të Telekomit të Kosovës
 • Sot protestë kundër ndërtimit të Xhamisë së Madhe
 • Thaçi: I besojmë drejtësisë ndërkombëtare
 • UNICEF në Serbi reagon pas postimit të flamurit “Autochthonous” nga Dua Lipa
 • Tuna del me shetit me djalin, kombinimi i tyre në veshje merr gjithë vëmendjen
 • 14 të lënduar në sulmin me armë në një funeral në Chicago
 • Tërmet në Greqi
 • Në 30 vjet 1.2 milion shqiptarë braktisën vendin, 615 mijë të tjerë pritet të largohen
 • Gjuriq: Në Bruksel nuk do të flasim për njohje, por për bashkëpunim ekonomik
 • Itali: Shkatërrohet rrjeti i pedofilëve, shisnin imazhe dhe video pornografike online
 • Zhvillime të papritura: Ragnick nuk do të bashkohet me Milanin
 • ZYRTARE: Milan ia vazhdon kontratën trajnerit Stefano Pioli
 • Ibrahimoviç i habitur nga lajmi se Pioli s’do të largohet: Këtu mëson diçka të re çdo ditë
 • Familjarët insistojnë t’u bëhet autopsia të vdekurve nga COVID-19, Institutit i duhet urdhëresë nga Prokuroria
 • Në Kosovë ndodh skenari me i keq i përhapjes së koronavirusit.
 • Në çfarë gjendje u gjenden tre fëmijët nga Bardhoshi që u zhdukën dje
 • Koronavirusi, gjashtë persona në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës
 • OBSH e shqetësuar, paralajmëron shpërthim të madh të koronavirusit në Afrikë
 • Rrëmbyesi i autobusit dorëzohet pasi presidenti ukrainas ia plotësoi një kërkesë të çuditshme
 • Post, aviatori që bëri fluturimin e parë i vetëm rreth botës
 • Operacion i gjerë antimafia në Itali, 75 të arrestuar
 • Nga e premtja, kosovarët që udhëtojnë për në Austri vendosen për 14 ditë në karantinë
 • Dua Lipa: “Duhet të jemi krenarë për prejardhjen”
 • Arsyeja se pse nuk duhet ta ulni kurrë maskën në mjekër
 • Eksperti: Njerëzimi do jetojë me COVID-19 për shumë vite
 • Teknika e re mjekësore zbulon kancerin 4 vjet para se të shfaqet
 • COVID-19/ Vaksina eksperimentale jep rezultate premtuese, mund të jetë në përdorim…
 • Studimi: Koronavirusi transmetohet më shumë brenda familjes
 • Vaksina efikase e Oksfordit do të testohet në këtë shtet
 • Dua Lipa u përgjigjet reagimeve të serbëve pasi publikoi flamurin “Autochthonous”
 • Pompeo: SHBA-ja synon krijimin e një koalicioni global kundër Kinës
 • Vaksina “premtuese” e coronavirusit në Oxford: Çfarë është ajo dhe katër gjërat tjera që duhet ditur
 • Jep dorëheqje Bordi i Telekomit
 • Rritet numri i rasteve të reja me koronavirus në Mal të Zi
 • Përfundon sezoni për yllin e Interit
 • Tottenham bën gati 50 milionë euro për “perlën’ e Italisë
 • Ia vranë prindërit, adoleshentja afgane merr hakun – merr kallashnikovin, vret dy talebanë dhe plagos disa të tjerë
 • Si pritet të jetë moti në ditët në vijim?
 • A do të formojë parti të re politike pas shkarkimit në LDK? Flet Vjosa Osmani
 • Befason Adelina, shfaqet krejt ndryshe në paraqitjen e fundit
 • Para ndeshjes kundër Leipzig, Atletico Madrid merr lajmin e keq
 • Ibrahimovic super-gol kundër Sassuolos, Milani në epërsi
 • I pandalshmi Ibrahimovic, shënon sërish në portën e Sassuolos
 • Marrëveshja, reagon opozita e bashkuar: Akt diabolik i Ramës, zhbën marrëveshjet politike. Pasoja për stabilitetin e vendit
 • Kryetari i Sindikatës së Telekomit, Mulhaxhës dhe Devollit: Qyqarë, tërhoqët mjetet nga xhirollogaria
 • Haziri: Rezultati i zgjedhjeve të reja do të ishte i njëjti si i atyre të 6 tetorit
 • California bëhet shteti i dytë amerikan pas New Yorkut me më shumë se 400 mijë raste të COVID-19
 • Osmani: Hoti punoi prapa shpinës sime për qeveri me AAK-në dhe Nismën
 • Reçica jep lajmin e madh: Do të njohim stazhin e punës për të punësuarit e viteve 90-ta
 • Reçica: Veteranët e luftës së UÇK do të kenë të drejtë pune ne sektorin privat
 • Tërmet i fuqishëm në Greqi
 • Sara shfaëet plot stil nga pushimet, e gjithë vëmendja tek barku i saj
 • Barcelona e ul çmimin e yllit të madh
 • Sassulo – Milan, publikohen formacionet zyrtare
 • Rama flet pas marrëveshjes me opozitën parlamentare: Një orë e më parë do ishte mirë të mblidhet këshilli politik
 • Marrëveshja me opozitën parlamentare, Rama apel Bashës: Të vazhdojmë punën, mos bëj gabimet e të shkuarës e të refuzoni tryezat
 • “Marrëveshja, facoletë për të fshirë…”, vjen reagimi i parë nga një zë i opozitës jashtëparlamentare
 • Maxhoranca nuk humbet kohë, Gjiknuri informon Këshillin Politik për marrëveshjen me opozitën parlamentare: Mbledhja nesër në 17:00
 • Osmani: Hoti papërvojë në dialog, sikur unë të udhëhiqja me shëndetësinë
 • Austri, rikthehet vendosja e detyrueshme e maskave në vendet e mbyllura publike
 • PS-ja dhe opozita parlamentare arrijnë marrëveshje: Më 23 korrik votohet pakti i 5 qershorit
 • Ekspertët britanikë: Vaksina nuk do ta elemminojë totalisht koronavirusin, do jetojmë me të për dekada
 • Afrona po ia ndërron profesionin Bleros
 • 291 të prekur me koronavirus po trajtohen në spitalet e Kosovës, 16 prej tyre në respiratore
 • Kishin shkuar për të peshkuar, zhduken tre fëmijë në Bardhosh
 • Policia gjen tre fëmijët nga Bardhoshi që u raportuan të zhdukur
 • LAJMI I FUNDIT: Valmir Sulejmani transferohet te Hannover
 • Firmoset marrëveshja e arritur mes PS dhe opozitës parlamentare
 • Marrëveshja për ndryshimet kushtetuese/ Rudina Hajdari: Hap përpara për demokracinë. Opozita jashtëparlamentare…
 • Murrizi mohon të ketë firmosur për ‘5 qershorin’: E keni lexuar marrëveshjen? Jam kundër pikës 1. Vetëm për Lista të Hapura
 • E quajtën fashiste se postoi ‘Autochthonous’, ja çfarë shkruajnë mediat e huaja për Dua Lipën
 • Spitalit në Prizren i shtohen 100 shtretër për trajtimin e pacientëve me COVID-19
 • Sa është kostoja e dëmeve të luftës të shkaktuara nga Serbia?
 • Shqiptarët e Luginës kanë frikë të marrin trajtim në në spitalet e Serbisë
 • Fiton jackpotin 95 milionë dollarë, e tërheq çmimin i maskuar si te filmi “Lufta e Yjeve”
 • Konfirmohen 163 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
 • Fotografja e njohur bie për vdekje në galerinë e ashensorit, policia nis hetimet për vrasje
 • Vajza katër vjeçe e “burgosur” nga koronavirusi, prej katër muajsh tamponi pozitiv!
 • Ekonomia e argjendtë/ Si po i josh Greqia pensionistët e vendeve të ftohta të BE-së
 • Shtëpia e Bardhë rikthen konferencat për shtyp lidhur me COVID-19, a do pranojë Trump të ndajë podiumin me Faucin?
 • Ilaçi që përdoret për sklerozën e shumfishtë, trajton Covid-19
 • Koronavirusi ne Itali/Ja si u paraqit situata 24 oret e fundit
 • Tërmet me magnitudë 4 ballë të shkallës rihter në Greqi
 • Dalin shifrat: Ja sa shqiptarë me koronavirus kanë hyrë në Greqi që prej 1 korrikut
 • “Situata nuk do ketë përfunduar deri për Krishtlindje”- Eksperti: Njerëzimi do jetojë me COVID-19 për shumë vite
 • Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë është rritur djali i Adelinës
 • Kundërshtohet vendimi për shndërrimin e Spitalit të Vushtrrisë për trajtim të rasteve me Covid-19
 • Lajm i keq nga eksperti i njohur: Njerëzimi do jetojë me Covid-19 për dekada me radhë
 • Tërmet me magnitudë 4 ballë të shkallës rihter në Greqi
 • Autoritetet shëndetësore në Suedi thonë se njerëzit mund të jenë imun vetëm gjashtë muaj pas shërimit nga coronavirusi
 • Ibrahimoviç apo Cavani, Leeds United merr këtë vendim
 • Drita mposht Drenicën, mbetet në krye të tabelës së Superligës
 • Transferimi në Monza, Ibrahimoviç merr këtë vendim
 • Veprim i papritur nga Engji, shfaqet në plazh me grim të rëndë!
 • Infektohet me koronavirus drejtoresha e Klinikës së Pulmologjisë në QKUK, kjo është deklarata e saj
 • Mikrobiologu Raka: A duhet të na vdesin fëmijët për ta besuar që ekziston virusi?
 • Pacolli: Thaçi t’i bartë pasojat e Gjykatës Speciale
 • I privoi dy vëllezërit nga jeta, çka ka ndodhur me të dyshuarin kryesor
 • Mungesë ushqimesh nga kriza e coronavirusit, Koreja e Veriut këshillon qytetarët të hanë këtë kafshë
 • Zhvillime dramatike, Marotta largohet nga Inter?
 • Milan synon transferimin e përherhshëm të Rebiçit, por i del një problem
 • Vdes biznesmeni i njohur kosovar Latif Kryeziu
 • Rreziku i një vale të dytë, Spanja regjistron 200 vatra të reja koronavirusi
 • Presidenti Thaçi mirëpret emërimin e Skënder Hysenit si koordinator për dialogun
 • Rritje e frikshme e rasteve me koronavirus në Shqipëri, 4 person të vdekur
 • Para rinisjes së sezonit, mësohet se a ka ndonjë rast të ri me koronavirus në NBA
 • E papritur: Ylli i Barcelonës në Premierligë?
 • Ukrainë, një person i armatosur mban 20 pengje në autobus
 • Shtëpia e Bardhë rikthen konferencat për shtyp mbi coronavirusin
 • 119 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri dhe 4 viktima
 • Dasma kthehet në tragjedi, vriten 18 persona e plagosen 30 të tjerë
 • Sondazhet: Gjysma e amerikanëve refuzojnë që të vaksinohen kundër Covid-19
 • Konfirmohen 3 raste të reja me koronavirus në Malishevë
 • Nxënësit do t’i nënshtrohen Testit të Maturës, Ambasada Amerikane dhuron pajisje mbrojtëse për ta
 • Gruaja vdiq nga koronavirus, djali i saj e paraqet rastin në Polici, pasi kishte këto dyshime
 • Pas akuzave për ndërhyrje në Gjykatën Speciale, Von Cramon i reagon Enver Hoxhajt
 • Francezët thonë se nuk e kanë bllokuar komunikimin me Presidentin Thaçi
 • Shkëndija kujton nënën e ndjerë, ua këput shpirtin me këto fjalë për të
 • E lodhur, e dërrmuar, Adelina Tahiri nuk po mund t’i hap sytë nga kjo gjendje
 • Të ftuarit e festës së seksit testohen për koronavirus para hyrjes në vilën milionere
 • Mihrija e Naimi bashkë në veture, e shijojnë udhëtimin duke kënduar këtë këngë të bukur
 • As Besin, as Ajkën, Xhensila shfaqet duke e puthur krejt dikë tjetër
 • Erdogan shtyn përpara planet për të vënë nën kontroll mediat sociale
 • Befasi për të gjithë, ky është emri i klubit të ri të Gareth Bale
 • Superliga e Kosovës ‘kaplohet’ nga koronavirusi
 • Rindërtimi/ Ahmetaj: Nesër akordojmë 160 milionë dollarë për të filluar ndërtimin e pallateve!
 • FOTO/ Spahia: Heronjtë që lihen pa shpërblim dhe ekspozohen ndaj COVID-19!
 • “Kthesa e Merkel, arritja më e madhe në politikën e Evropës”! Si u arrit hapi epokal i BE për krizën “korona”
 • Bardhi publikon raportin e ‘Ligjeve’: E zeza mbi të bardhë, qëllimi i ndryshimeve kushtetuese, ndalimi i koalicioneve parazgjedhore
 • PDK nuk mori pjesë në takimin e ftuar nga Hoti, këto janë arsyet
 • Për shkak të pandemisë së koronavirusit, Haxhi këtë vit do të mbahet kështu
 • Aksidenti tragjik në Francë u merr jetën 5 fëmijëve të një familjeje
 • Studimi shqiptar për Covid-19/ Alban Ylli: Qarkullimi i virusit është në 6% të popullsisë
 • Qeveria e Bullgarisë i mbijeton mocionit të mosbesimit
 • 163 raste të reja në Maqedoninë e Veriut
 • Serbi vritet në prani të gruas, kamerat e sigurisë filmojnë ngjarjen
 • 900,000 punonjës britanik përfitojnë rritje të pagave, infermierët përjashtohen nga marrëveshja
 • “Drejtësia vonon, por nuk harron”: Ish-presidenti i Sudanit gjykohet për puçin e para 31 vjetëve
 • Vizita e Viola von Cramon në Hagë, po konsiderohet si ushtrim i ndikimit politik ndaj kësaj gjykate
 • Merret vendimi: Në këtë ditë nuk do të punojë asnjë lokal
 • 168 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, shërohet 157 pacientë
 • Shkon në 144 numri i viktimave, edhe pesë të vdekur nga koronavirusi në Kosovë
 • 91 raste të reja në Prishtinë, rastet e tjera pozitive janë nga këto komuna të Kosovës
 • Skënder Hyseni emërohet koordinator për dialogun me Serbinë
 • T’i zhbllokojnë llogaritë e Telekomit deri në tetor, kjo është kërkesa e Qeverisë për Devollët
 • Marina mbretërore britanike me njësi të re komando
 • Itali: 4-vjeçarja ”peng” i Covid-19, prej 5 muajsh rezulton pozitive
 • Pompeo në Britani për të folur për rrjetin 5G, Kinën dhe tregtinë
 • Gazeta gjermane FAZ: Ikje dramatike e mjekëve nga Shqipëria
 • Konfirmohet: Ky do të jetë trajner i skuadrës së Juventusit për sezonin e ri
 • Guardiola vjen me një paralajmërim të fuqishëm për këtë verë
 • Shtyhet ndeshja e shumëpritur, 6 futbollistët e njohur rezultojnë pozitivë me koronavirus
 • Basha në Mitrovicë, Bahtiri: Mik i shquar, e pres si kryeministër. Kreu i PD: Krenar për qëndrimin tonë kundër copëtimit
 • Rama shpjegon me video: Hapja e listave përfshin qytetarët edhe në zgjedhjen e deputetëve
 • Deputeti i LDK-së nis pushimet në Shqipëri, menjëherë pas shërimit nga koronavirusi
 • Katër persona të lënduar nga një aksident në Vranidoll, detaje nga policia
 • Ministri Zemaj viziton Klinikën e Pulmologjisë, ka një kërkesë për qytetetarët
 • Në takim Hoti foli për përballjet e tij me Vuçiqin si dhe për njohjen reciproke
 • Bajqinovci propozon kompensim prej 100 euro për zjarrëfikësit
 • Nusja e Goldit publikon pamje nga vendi i punës, ka diҫka që mori tërë vëmendjen
 • Në Preshevë reduktohet puna e administratës pas shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme
 • Haxhi këtë vit do të mbahet me 1,000 pelegrinë për shkak të pandemisë së coronavirusit
 • Kabineti i qeverisë britanike takohet për herë të parë fizikisht që nga marsi
 • Mungesa e reshjeve dhe temperaturat e larta thajnë liqenin e Fierzës
 • Lekaj: Shteti të dalë me strategji për mbrojtjen e Telekomit
 • Policia ndaloi shtatë persona pasi nuk e respektuan kufizimin e lëvizjes
 • Aksident trafiku në Fushë Kosovë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes
 • Haliti i çon mesazh Hotit: Mos u merr me lojëra, por raporto në Kuvend se çfarë biseduat me Vuçiqin
 • Pas asaj për lejimin e mbajtjes së dasmave, Labi thërret një tjetër protestë
 • Melihate Tërmkolli tregon aftësitë e saj në futboll
 • Vetëm pak ditë pasi konfirmoi lidhjen me të, Young Zerka e ‘tradhton’ Fifin
 • Nuk kanë shkuar akoma në pushime, por shikoni si po i argëton fëmijët kunata e Motrave Mustafa
 • Samiti i BE-së: Një dramë evropiane, 1.8 bilionë euro dhe 22 miliardë për Kroacinë
 • Vietnami për 3 muaj nuk raporton asnjë rast vendas me COVID-19
 • Ligji për Gjykatën Kushtetuese, Komisioni i Ligjeve miraton dekretin e Presidentit Meta
 • Chelsea jep lajmin e madh, po e transferon këtë super-lojtar
 • Tifozët tallen keq me Lewandowskin, shikoni reagimin e tij
 • Operacionet plastike ia vështirësojnë Engjit qëndrimin në plazh, kështu ‘fshihet’ nga dielli
 • Afrona ‘ndez’ rrjetin nga pushimet, zbulon më shumë se ҫ’duhet me foton e fundit
 • Basha flet pas takimit me kryetarin e Mitrovicës: PD u rreshtua kundër copëtimit të Kosovës
 • Ministri Reçica takon ambasadorin Minxhozi, mësohet se ҫka diskutuan
 • I jepet lamtumira e fundit mjekut që humbi betejën me koronavirusin
 • Zhvillime të reja në rastin që ndodhi dje në Fushë Kosovë, ku djali privoi nga jeta me sëpatë babain e tij
 • Takimi i thirrur nga Hoti, vetëm AAK dhe AKR i janë përgjigjur pozitivisht ftesës
 • Rekord i numrit ditor të viktimave të koronavirusit
 • Më në fund zbulohet gjithҫka, ja kush po e shoqëron Robertin në pushime
 • ‘Xhbanja’ po bëhet ҫdo ditë e më e bukur, sot ‘mahniti’ të gjithë me grimin dhe frizurën
 • Pse nuk duhet ta ulni kurrë maskën në mjekër, kjo është arsyeja shumë e rëndësishme
 • 40 pacientë të shëruar dhe gjashtë raste të reja me koronavirus në veri të Kosovës
 • Pas takimeve me partitë, Kryeministri Hoti zyrtarizon emërimin e koordinatorit të dialogut?
 • Fillon takimi i thirrur nga kryeministri Hoti, kjo parti është a para që iu përgjigj ftesës
 • Vizita e eurodeputetes von Cramon në Gjykatën Speciale, Musliu e quan skandaloz këtë veprim
 • Infektohen me koronavirus 30 të moshuar dhe 9 punëtorë në shtëpinë e pleqve
 • Nëna me Covid-19 e shtruar në spital, djali ngjitet çdo natë në dritaren e spitalit për të parë atë
 • E dhimbshme: Në moshën 54 vjeçare, ndërron jetë aktori shumë i njohur shqiptar
 • Prostitucion dhe vrasje/ OFL “godet” në Berat, kush janë 4 personat që duhet të deklarojnë burimin e pasurisë
 • Argjentina shënon rekord të viktimave të koronavirusit për 24 orë
 • Vdes një person tjetër në Slloveni nga COVID-19
 • Opozita parlamentare kap armët, deputeti tregon “muskujt” dhe gjuan në shenjë (VIDEO)
 • Yuri Kim në kryeministri, por nuk takoi Ramën, cila është zyra ku hyri ambasadorja e SHBA
 • PS ruan paktin, miraton nen për nen ndryshimet në Kodin Zgjedhor sipas paktit të 5 Qershorit (Opozita parlamentare kundër)
 • “Dy miq të veçantë”, Meta pret në Presidencë Alvin Berishën me të atin. Shihni ndryshimin e 12-vjeçarit
 • Takimi i rëndësishëm nesër në Casa Milan për transferimin e dy super yjeve
 • Milot Rashica sapo mori një lajm shumë të keq
 • “Po shkojmë drejt një grope të madhe”, Elton Deda mesazh Ramës: Reflekto or mik sa nuk është vonë!
 • Zvicra e dëbon kosovarin, mori fonde sociale duke mashtruar se ishte i sëmurë
 • “Pako 50-euroshe për secilën grua që lind në spitale publike të Kosovës”
 • Flamuri “Autochtonus”, babai i Dua Lipës kapet keq me propagandistin serb
 • Vjehrra e Elitës lajmërohet nga vendi i punës, po duket si vajzë e re me këtë pamje
 • Vjedhja e Range Rover-it në plazhin e Velipojës, policia ndalon 23-vjeçarin
 • Një person i armatosur merr peng autobusin me 20 pasagjerë në Ukrainë
 • Mori fonde sociale duke mashtruar se ishte i sëmurë, Zvicra e dëbon kosovarin
 • Interesimin e Telekomit të Serbisë për blerjen e IPKO-s, ARKEP e kuptoi nga mediat
 • SHBA, mbi 56.000 të sëmurë nga Kovid-19 për një ditë
 • Qeveria britanike “dështoi ta hetonte ndërhyrjen e Kremlinit”
 • OBSH paralajmëron për shpërthim të madh të koronavirusit në këtë kontinent
 • Në Uashingtonin e përçarë, fillon debati për planin e ri të ndihmës ndaj koronavirusit
 • E pazakontë! Njihuni me fshatin ku të gjithë banorëve u mungon një veshkë
 • Vdes aktori i njohur shqiptar
 • Tabaku publikon të dhënat mbi borxhin: Rritje mbi 30%, çdo shqiptar paguan rreth 4500 euro nga xhepi për fasadat e qeverisë
 • Taulant Balla në Kosovë, takim me kryeministrin Hoti, zbardhet biseda
 • Yuri Kim i shkon në zyrë Ramës, pas dështimit të mbledhjes së Këshillit Politik
 • Ujësjellë ‘Prishtina’ ka një njoftim të rëndësishëm për konsumatorët rreth ujëmatësve
 • Devolli lëshon takimin me Hotin dhe përfaqësuesit e Telekomit
 • Një gjyshe si Remzia, kështu kujdeset për Emmën e vogël
 • Sekuestrohen rreth 55 mijë euro dhe 1 automjet/ Policia kontrolle në Lushnje, ndalon 28-vjeçarin nga Laçi
 • Trump: Po thonë se vendosja e maskës është patriotizëm, askush s’është më patriot se unë
 • 12 të shoqëruar në polici nga protesta kundër ndalimit të jetës së natës në Tiranë
 • Fituan kampionatin/ Veliaj: Shpërblim për lojtarët dhe stafin e ekipit të Tiranës
 • A janë disa grupe gjaku më rezistente ndaj coronavirusit?
 • ​Basha: Askush e asgjë nuk mund ta njollosë luftën e pastër të UÇK-së
 • Fluks testimesh për Covid-19 në SHBA, përgjigjia zgjat deri në dy javë
 • Ronaldo flet pas rekordit të ri: Rëndësi ka skuadra
 • Presidenti serb në takimin me Quintin siguroi mbështetje për dialogun me Kosovën
 • Basha: Luftën çlirimtare nuk mund ta njollosë aksush
 • Opozita refuzon ftesën e Hotit
 • Lulzim Basha bën homazhe te varri i ish-presidentit Rugova
 • Përlotëse! Nëna po vdiste nga Covid-19, djali ngjitet në dritare për t’i dhënë lamtumirën
 • Britania do t’i ndalojë terapitë “shëruese” për homoseksualët
 • BE arrin marrëveshjen: 750 mld euro për rimëkëmbjen nga pandemia Covid-19
 • 130 ditë betejë me koronavirusin, shpëton për mrekulli britanikja
 • Studimi: Arinjtë polarë mund të zhduken deri në 2100 për shkak të ngrohjes globale
 • Atentati në Elbasan, 39-vjeçari u vra pasi doli nga palestra
 • “Larg protagonizmit të pavend që sjell dëme”, Lulzim Basha takim me kreun e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti
 • Bushati kundër Ramës dhe Cakajt për ambasadoren në Athinë: Kjo nuk ndodhi as në komunizëm!
 • Ky është mjeku i parë kosovar që humbi betejën me koronavirus, ky është ngushëllimi nga kolegët e tij
 • Ledri e thërret të dashurën: “O sheqer”
 • Protesta kundër mbylljes së klubeve të natës, policia procedon 12 persona
 • Deputeti nigerian humb vetëdijen gjatë seancës parlamentare që transmetohej drejtpërdrejtë
 • Protesta kundër mbylljes së klubeve të natës, policia ndjek penalisht 12 persona në Shqipëri
 • Kroacia do të marrë 22 miliardë euro nga pakoja e BE-së
 • Studim: Shenjat e kuqe në qiellzë mund të jenë simptomë e re e Coronavirusit
 • Milan ia plotëson dëshirën Rangnickut, rikthen mesfushorin e talentuar
 • Juventus konfirmon trajnerin për sezonin e ri
 • Ndërron jetë në moshën 89-vjeçare aktori i mirënjohur fierak Fuat Boçi
 • Zbulohet lidhja serioze e Rita Orës
 • Në Spitalin e Pejës 6 pacientë me Koronavirus janë në gjendje të rëndë
 • Kush mund t’i bëjë testet serologjike në Prishtinë? Flet drejtori i Shëndetësisë
 • Dhoma e Përfaqësuesve në SHBA kalon ndryshimin e ligjit për armët bërthamore
 • Së paku 16 të vrarë nga sulmet në Afganistan
 • Rama publikon fotot prekëse të mjekëve dhe iu drejtohet qytetarëve: Zbatoni këtë masë të thjeshtë
 • DW zbardh detaje nga marrëveshja!Samiti i BE: Arrihet ujdia historike për paketën e Coronës
 • Guardiola e ka përjetuar rëndë humbjen nga Arsenali: S’kam respekt për ta
 • Milan afër të bëjë transferin e madh nga Barcelona
 • Ndërron jetë njëri prej komandantëve të UÇK-së
 • Opozita pritet ta bojkotojë ftesën e kryeministrit Hoti për takim
 • PDK me sinjale të ‘përziera’ për të ardhmen e qeverisë
 • 522 raste të reja me COVID-19 në Gjermani
 • Kreu i OBSH-së: Ne mund ta ndalojmë COVID-19 tani, nuk duhet ta presim vaksinën
 • Vdes doktori i njohur kosovar nga koronavirusi
 • Rikthehet i nxehti, kështu do të jetë moti sot
 • Kafiteritë buzë falimentimit, shoqata e tyre mesazh Qeverisë
 • Alarmon neurokirurgu shqiptar: Pasojat e koronavirusit në tru, katastrofale
 • Liderët e BE-së arrijnë marrëveshje historike për fondin prej 750 miliardë eurosh
 • Presidenti izolohet
 • Prekëse/ I thanë se nëna po i vdiste nga COVID, i riu ngjitet në dritare të spitalit për lamtumirën e fundit
 • Ilaçi kundër yndyrës mund të shpëtojë botën nga Covid-19?
 • Prognoza: Pjesa më e madhe e botës do të përballet me Covid19, pa një vaksinë
 • “THE ECONOMIST”: Ju mund ta keni humbur interesin për pandeminë. Nuk ka humbur ajo interesin për ju
 • Ish-presidenti i Argjentinës rimartohet me gruan që ishte divorcuar para 30 viteve
 • Cristiano Ronaldo theu tri rekorde historike në një ndeshje
 • Ali Ahmeti: Ndërhyrjet e Vetëvendosjes në zgjedhjet e Maqedonisë nuk kanë qenë të shëndetshme
 • Rrahje mes dy grupeve tek “Kafet e Vogla” në Prishtinë
 • Ledri vjen me foto nga plazhi, shikoni si e ngacmon Sara
 • Motrat ‘albine’ me 12 vjet diferencë emocionojnë internetin me fotot e tyre
 • Më shumë se një e katërta e britanikëve mund të refuzojnë vaksinën kundër COVID-19
 • A mund të shtyhen zgjedhjet në SHBA dhe si shkon procesi i zgjedhjeve atje?
 • 300 pacintë me koronavirus po trajtohen në spitalet e ShSKUK-së, 14 në gjendje të rëndë
 • Engji shkon në pushime, shfaqet me fustan provokues gjatë darkës në restorant!
 • Ky është objektivi i radhës i Chelseas
 • E papritur, gjiganti anglez hyn në garë për Sanchez
 • Koronavirusi ia merr jetën doktorit nga Vitia
 • Përmbledhje e plotë e ngjarjes që tronditi sot Fushë Kosovën
 • Automjete të blinduara nga Amerika mbërrijnë në Kosovë!
 • Francë, rezultate inkurajuese për dy projekte vaksinash antiCOVID-19
 • Ahmeti thotë se ka kontaktuar me Ziadin Selën për çështjen e kryeministrit shqiptar
 • Cakaj bisedë me ministrat e jashtëm të vendeve baltike: Serbia duhet ta njohë Kosovën
 • Skënder Hyseni emërohet koordinator i Qeverisë për dialog me Serbinë
 • E dashura e Ledrit vjen me foto nga plazhi, por shikoni si mundohet ta fshehë barkun e fryrë
 • Man City afër marrëveshjes me talentin e madh
 • E pranon Bale, kjo është arsyeja pse po qëndron në Real Madrid
 • Juve – Sarri, vjen lajmi i madh
 • Von Cramon: S’kam ndërhyrë tek Specialja
 • Molliqaj thotë se VV i është gëzuar faktit se Gjykata Speciale po vepron
 • ​Britania porosit 90 milionë vaksina anti-covid
 • Dua Lipa publikon flamurin “Autochthonous”, Pacolli e përkrah
 • Pas 5 muajsh, rinis testimi i kandidatëve për patent shofer
 • Nisin testimet serologjike në Prishtinë
 • Prangoset zyrtari policor, dyshohet për kanosje dhë lëndim të lehtë trupor
 • Blero surprizon Afronën në pushime, ajo nuk përmbahet në reagimin e saj
 • Juventus dhe Arsenali po e bëjnë shkëmbimin e madh
 • Skuadra e njohur gjermane vihet pas futbollistit kosovar
 • Kjo është shtëpia në Fushë Kosovë ku dyshohet se djali privoi nga jeta babanë me sëpatë
 • Gjuriq i vendosur: Asnjëherë nuk do të bisedohet për njohje të Kosovës
 • “Njësia territoriale e Kosovës, e padiskutueshme”- Basha takohet me Haradinajn, ja për çfarë diskutuan
 • Pse Siberia po ngrohet?
 • Irani ekzekuton një person i cili u akuzua se spiunoi tek CIA
 • Në Kosovë mbi tre mijë të shëruar nga koronavirusi
 • Pavarësisht mbingarkesës me staf, MPJ-ja kërkon 15 nëpunës të rinj
 • Kadri Veseli e quan vëllazëror takimi me Lulzim Bashën
 • Nora lajmërohet nga plazhi, por çka po ndodh kështu me pamjen e saj
 • Njihuni me shtetin që ka arrestuar 105 mijë persona në 1 muaj për shkelje të rregullave anti-covid
 • Greqia rishqyrton masat anti-Covid/ Njoftim për punëtorët sezonalë shqiptarë: Kush kthehet në Shqipëri para 4 gushtit…
 • Vajza shkon në disko del pozitive me Covid, 40 miq të saj në karantinë
 • Tronditëse! 7 të rinj gjenden të vdekur pas udhëtimit në liqen, policia nis hetimet
 • Rriten rastet me COVID-19 në Kosovë, 142 të infektuar në 24 orët e fundit
 • Ndeshja e Covid/ Të infektuar përball negativëve tmerron policinë, arrestohet organizatori 23-vjeçar
 • Krim i tmerrshëm në familje, dyshohet se djali i ka prerë kokën të atit me sëpatë
 • “Bombë” në Torino: Pioli do të zëvendësojë Sarrin te Juventusi
 • Kosova ende pa koordinator për dialog, ekipet teknike të enjten në Bruksel
 • Leonita me fjalë emocionuese për Granit Xhakë
 • Tre të vdekur e 95 raste të reja me coronavirus në 24 orë në Malin e Zi
 • Presidenti Thaçi takon gratë e Krushës së Madhe, i quan simbol të mbijetesës
 • Komuna e Preshevës shpall gjendje të jashtëzakonshme
 • Autoritetet në Florida alarmojë: Nuk ka më shtretër në njësitë e kujdesit intensiv
 • Itali: Vazhdon të bie numri i rasteve me koronavirus
 • Pamje dramatike të përmbytjeve nga shirat në Indi
 • Milan nis bisedimet për lojtarin 30 milionësh të Barcelonës
 • Zyrtare: Milan shet lojtarin që ishte ylli i skuadrës
 • Pothuajse e kryer: Milot Rashica arrin marrëveshjen me klubin e ri
 • Hoti takohet me myftiun Tërnava, bisedojnë për menaxhimin e pandemisë dhe dialogun me Serbinë
 • Limaj pas takimit më Bashën: Na duhet bashkërendim i aktiviteteve mes dy vendeve tona
 • Basha takohet me Albin Kurtin dhe zbulon detaje nga takimi: E sigurova që Partia Demokratike…
 • Rrahja brutale në Prizren, ku u sulmuan pamëshirshëm dy viktimat, policia jep detaje rreth rastit
 • Uka kritikon qeverinë Hoti në lidhje me testimet që po kryhen për Covid-19
 • Nëpër spitalet e Kosovës po trajtohen 303 të prekur me koronavirus, 38 në gjendje të rënduar
 • Mediat gjermane: Merkel është përfshirë në një skandal financiar
 • Këtë nuk e priste askush, reperja shumë e njohur sapo konfirmoi shtatzaninë e saj të parë
 • Guardiola merr vendimin që askush nuk e priste, bën gati 50 milionë euro për ish-lojtarin e tij
 • La Liga: Publikohet formacioni më i mirë i sezonit 2019/2020
 • Mësohet se ҫka u diskutua në takimin Basha – Kurti
 • Gastronomët në prag të falimentimit, kërkojnë përkrahjen e shtetit: Ndihmë ose mbyllen 7 mijë biznese
 • Publikohen pamje të të riut nga Peja, i cili humbi jetën sot në aksident
 • Vjen reagimi i Ministrit Zemaj, pasi u tha se Kosova po prin me numrin e të infektuarve me Covid-19
 • Njëri prej ish- minsitrave tregon se a do t’i përgjigjet ftesës së Zemajt
 • Si dy pëllumba të dashuruar, Sabriu publikon pamjen më të bukur me gruan e tij
 • Harrojeni Engjin, është koha të njiheni me mikeshën e saj bukuroshe
 • Përfundon mbledhja maratonë e Këshillit Politik, Rama: I qëndrojmë marrëveshjes së 5 qershorit! Bardhi: S’mund të rishkruhet
 • Opozita parlamentare nuk tërhiqet për ndryshimet kushtetuese, Murrizi: Këta kanë hallet e 5 qershorit , asnjë kokërr vote nuk do marrin
 • Mbledhja e Këshillit Politik, Rama flet për negociatat dhe mos tërheqjen nga hapja e listave
 • Bardhi: PS kërkon të rihapen çështjet e marrëveshjes së 5 qershorit, çfarë diskutuam orën e parë në mbledhje
 • Mbledhja në Këshillin Politik/ Hajdari: Marrëveshja e 5 qershorit nuk është fundi i rrugës, Basha mos ketë frikë se s’ka hile, të bashkohemi për Listat e Hapura
 • ‘Mungesa’ e Bashës në Këshillin Politik/ Rama: Nuk ka problem, s’bën dallim nëse është ai apo Bardhi, më e rëndësishma…
 • Lajmi i fundit: Vaksina e zhvilluar në Oksford po funksionon kundër koronavirusit
 • Koronavirusi, 81 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit në Shqipëri
 • Serbia kryen 8.349 teste, ky është numri i rasteve të reja me COVID-19
 • Kurs i ri konfrontimi në marrëdhënien Kinë-ShBA
 • Gjermania shkel ligjet për eksportin e armëve
 • COVID-19/ Shpallet Situata e Jashtëzakonshme në Komunën e Preshevës
 • Fitore Pacolli e quan kryeministrin Hoti “këlysh” të presidentit Thaçi
 • Të premten në ora 12:00, Hoti ftohet për raportim rreth dialogut
 • Zemaj fton Vitinë dhe Ismailin për të bashkëpunuar rreth Covid-19, a do t’i përgjigjen ata kësaj ftese?
 • Lajmi i fundit: Ndërron jetë anëtari Lidhjes Demokratike të Kosovës
 • Vjosa Osmani flet pas takimit me Lulzim Bashën, tregon se ҫfarë biseduan
 • Dalin rezultatet, vaksina e zhvilluar në Oksford po funksionon kundër koronavirusit
 • Genta nuk i ndahet të dashurit për asnjë moment, shikoni ҫfarë i bën derisa ai është duke vozitur
 • Vendim i papritur, Milani e shet yllin e skuadrës
 • FFK cakton gjyqtarët për xhiron e 32-të të Superligës së Kosovës
 • Më në fund mësohet se a do të largohet Bale nga Real Madridi këtë verë
 • Kroaci: Dy viktima dhe 25 raste të reja me koronavirus
 • Zgjedhorja/ Gjata: Rama kërkon t’i mbyllë derën e BE vendit, po rihap krizën politike
 • Mbyllet çështja “Basha”/ Gjykata e Tiranës rrëzon kërkesën e PS për rihapjen e hetimit: S’ka provë të re për lobimin
 • FOTOLAJM/ Vizita zyrtare në Kosovë, Basha me maskë me 2 flamujt. Shoqërohet nga Mustafaj dhe Paloka
 • Komplete të kombinuara me atlete, Egzona lajmërohet nga puna e veshur me plot stil
 • Nexhat Osmani duke kënduar e vallëzuar në mes të shumë vajzave, shikoni reagimin e gruas së tij
 • 142 rastet e reja me Covid-19 janë nga këto komuna të Kosovës
 • Ekspertët tregojnë arsyet se pse nuk duhet ta fshehim koronavirusin
 • Gëzimja ia la vjehrrës vajzën për t’u kujdesur, shikoni ҫfarë i ka bërë gjyshja asaj
 • Befason Adelina Ismaili, publikon foto nga shtrati, por ky detaj mori tërë vëmendjen
 • Triumfon koronavirusi, këtë vit nuk ka Top të Artë
 • Milan, Liverpool apo Leipzig, kjo do të jetë skuadra e re e Milot Rashicës
 • De Ligt refuzon të operohet, befason me arsyen
 • Rrahje e rëndë në Prizren, dalin pamje shqetësuese nga vendi i ngjarjes
 • Një rast vdekje i solli në Kosovë, dy fëmijët preken nga koronavirusit pas kthimit në Austri
 • Prishtinë: Dolën në park për të shëtitur, dy fëmijë sulmohen nga qentë
 • Bllokohet për qarkullim kjo rrugë e kryeqytetit, pas përplasjes mes motoçikletës dhe autobusit
 • Konfirmohen edhe 142 raste të reja me koronavirus në Kosovë, 101 të tjerë të shëruar
 • Katër të vdekur nga koronavirusi në vendin tonë, shkon në 139 numri i viktimave
 • Mësohet se kur do të publikohen rezultatet e fazës së parë të testimit të vaksinës së Universitetit të Oksfordit
 • Nga COVID-19 tek dialogu i Kosovës, Basha zbardh takimin me kryeministrin Avdullah Hoti
 • Ishin prekur me COVID, ish-ministri i Kurtit jep lajmin e mirë: E kaluam edhe këtë
 • Braçe ironi me Bashën: Nuk mbahet maska ashtu or qyq! Boll pe hundën tënde
 • Mbyllja e lokaleve të natës, reagon Elton Deda: Do i bëjmë live-t në mëngjes, shijohet dhe kafja përsëmbari
 • ShSKUK thotë se punëtorët janë të furnizuar me mjete mbrojtëse për koronavirus
 • SHBA i bën thirrje Bashkimit Evropian që të liberalizoi vizat për kosovarët
 • Mikrobiologu Raka është zgjedhur kryesues i Bordit Këshillëdhënës për luftën kundër Covid-19
 • E veshur me kompletet më të bukura, kunata e Leartës po duket si zonjë e vërtetë sot
 • Anita lajmërohet nga pushimet, shfaqet më e lumtur se asnjëherë më parë
 • Me një stil krejt ndryshe, Big Mama befasoi ndjekësit me pamje ne fundit
 • E veshur me minifund, nusja e Medës e ‘kall’ atmosferen me këtë vallëzim
 • Për ‘inat’ të Robertit, Nora publikon foton me të cilin do t’i ‘ҫmend’ meshkujt
 • Pas bllokadave e tensioneve, liderët e BE-së shfaqin shenja kompromisi për fondin e rimëkëmbjes
 • Conte me deklaratë të papritur për Interit
 • Fermerit nga Dragashi i ndodh më e keqja në prag të Kurban Bajramit, i vidhen 100 krerë dele
 • Ky është 22 vjeçari nga Peja që vdiq sot si pasojë e aksidentit në Komoran
 • Diagnoza e rrejshme për koronavirus shpërndahet nga zëvëndësministri
 • 79 pacientë me koronavirus po trajtohen në Pejë, në gjendje të rëndë 8 prej tyre
 • Hoti thotë se të enjten në Bruksel shkon koordinatori i bisedimeve, tregon se cila është detyra e tij
 • Tri vajzat e Shkurtës nisen për dasmë, po duken si ‘loҫka’ të vërteta
 • Basha takon Presidentin Hashim Thaçi, mesazhi që dha për dialogun me Serbinë
 • Zbardhen diskutimet në Këshillin Politik/ Rama insiston tek listat e hapura, ja qëndrimi për koalicionet
 • Maxhoranca i çon Kuvendit raportin final: Nuk ka shkelje të rënda për shkarkimin e Presidentit Meta
 • Debate tek Këshilli Politik, zbardhet përplasja Rama-Bardhi për 5 qershorin
 • Në Zvicër regjistrohen 43 raste të reja me COVID-19
 • Mësohet se sa pacientë me koronavirus janë duke u trajtuar në Spitalin e Gjakovës
 • “Shërbimi Korrektues i Kosovës ka nevojë për përkrahje më të madhe”
 • Kurti kujton deklaratën famëkeqe të Vuçiqit të bërë 25 vite më parë
 • Nusja e Goldi nuk ndalet, publikon pamje të reja nga dhoma e gjumit
 • Rita Ora i drejtohet kompanisë “Apple”: Vendosni Kosovën në hartën tuaj
 • Pioli bëri transformimin e madh të Milanit
 • ‘Fshesa’ Zidani, përjashton dy lojtarë nga Real Madrid
 • Mourinho: Manchester United është dashur ta largonte këtë lojtar
 • E dhimbshme: Vdes anëtari i Nismës nga kanceri pak ditë para martesës
 • Lumir Abdixhiku poston foto me gruan, tregon se është shëruar nga Koronavirusi
 • Presidenti Thaçi flet për dialogun e Brukselit, pas akuzave nga Kabineti i tij ndaj Hotit
 • Mbyllen shërbimet në katër drejtori në Gjilan, për të parandaluar përhapjen e COVID-19
 • ‘Selin’ përfundimisht i jep fund lidhjes me këngëtarin e njohur
 • Basha zbulon arsyen e vizitës në Kosovë: Erdha pas ftesës së….
 • Dalin pamjet nga mbledhja e Këshillit Politik. Palët ruajnë distancën, Rama mes Gjiknurit dhe Hajdarit
 • “Vende ku injorohet dhe sfidohet zbatimi i masave Anti-Covid”- Qeveria vendos mbylljen e klubeve të natës, diskove dhe lounge baret
 • Duket e dashur dhe e qeshur, por pas kamerave moderatorja e njohur shndërrohet në njeri tjetër
 • Aktorja e njohur ndan foton e mikut të saj të intubuar: Ky është Kevin pa asnjë sëmundje tjetër, ju lutem vendosni maskat
 • Krahasimet s’kanë fund! Fotoja e Mark Zuckerberg kthehet në memen e preferuar të momentit
 • Protestë kundër maskave në Londër
 • Greqia rishqyrton masat antiCovid/ Njoftim për punëtorët sezonalë shqiptarë. Kush kthehet në Shqipëri para 4 gushtit…
 • Receta e rrejshme për trajtimin e koronavirusit, vjen reagimi i ashpër nga Ministria e Shëndetësisë
 • Zotohet Basha: Vendimi im i parë si kryeministër do të jetë heqja e taksës në Rrugën e Kombit
 • ZYRTARE: Dortmund transferon talentin 17 vjeçar
 • Milan po transferon lojtarin që e largoi tri vite me parë
 • ‘Ragnick është rrezik për Milanin, Ibra duhet të qëndroj’
 • Rama me maskë arrin te Këshilli Politik, nuk prononcohet për mediat
 • “Nuk mund të bëhet politikë me virusin”, Manastirliu: Të ndërgjegjësojnë njerëzit për të zbatuar masat e thjeshta!
 • Basha në konferencë me Hotin: Keni mbështetjen time të plotë për bisedimet me Serbinë. Ja cili do jetë vendimi im i parë si kryeministër
 • Boris Johnson siç nuk e keni parë kurrë, publikohet fotoja e parë familjare me djalin 3 muajsh
 • Mbi 608 mijë viktima dhe 14,6 mln të infektuar nga COVID/ 67 mijë raste të reja në SHBA
 • Video/ Duket si vepër arti, por është katastrofë natyrore
 • Italianët bëjnë zbulimin që do na rikthejë në normalitet: Ja çfarë e zhduk koronavirusin
 • Ky është i riu që vdiq në aksident me paragllajdë, familja vjen me njoftim prekës
 • Fillon takimi Hoti – Basha në Qeveri
 • Zëvendëskryeministrja në aksion, del vetë për të pastruar memorialin Heroinat
 • Trumpi nuk i pranon anketat që i japin epërsi Bidenit
 • 608 mijë viktima dhe 14,6 milionë të infektuar nga Coronavirusi në botë
 • Chelsea po e transferon sensacionin e Bundesligës
 • Shpend Ahmeti thotë se situata me koronavirus mbetet e rënduar, vazhdoni t’i mbani maskat
 • Koronavirusi, ky është vendimi më i ri nga ministri i Shëndetësisë
 • Kaq shumë e ka ndryshuar shtatzënia të dashurën e Ledrit
 • Dyshime për eksploziv, në 3 të mëngjesit makina në Durrës…
 • Shpërthim në një automjet në Durrës
 • Publikon fotot e koleksionistit Thimo të gjakosur, denoncimi i deputetit Maliqi: U dhunua nga kunati i Peleshit (Një mesazh për Ramën)
 • Vizita dy-ditore në Kosovë, Basha e nis turin e takimeve me kryeministrin Avdullah Hoti
 • “Ligji që ndëshkon mediat”, Komisioni i Ligjeve rrëzon dekretin e Metës
 • ‘Xhbanja’ shfaqet provokuese nga shtrati me mëngjes, ky detaj merr vëmendjen
 • Kërkohet heqja e kushtëzimeve për regjistrimin e automjeteve
 • Ja çfarë pritet të ndodh sot në Kosovë!
 • Zimbabve ka arrestuar 105 mijë persona në 1 muaj për shkelje të rregullave anti-coronavirus
 • Rrëmbim, vjedhje me armë dhe dhunë/ Kush janë katër të piketuarit e radhës nga OFL-ja (EMRAT)
 • Sancho ka vendosur, dëshiron t’i bashkohet këtij ekipi
 • Milan arrin marrëveshje tre vjeçare me Rangnick, ky do të jetë fati i Piolit
 • Dialogu teknik si “kurth” që stërzgjat dialogun politik Kosovë – Serbi
 • Insiston Hoti: Nuk ka dialog teknik me Serbinë, por vetëm për marrëveshje finale
 • Përplasen dy paragllajdë, vdes 27-vjeçari
 • Afrona ka vendosur ta ‘maltretojë’ Berlona, ja çka po e detyron të bëjë gjatë pushimeve
 • Mblidhet sot Këshilli Politik për reformën zgjedhore, diskutohen ndryshimet kushtetuese. Rama i pranishëm
 • Ndihmat në luftën kundër Covid-19/ BE dorëzon sot pjesën e katërt
 • “Kjo ishte hakmarrja më e bukur…”, Rudina Hajdari flet për vrasjen e të atit: Si e mora vesh lajmin dhe amaneti i tij
 • Hoti i vendosur: Nuk ka dialog teknik me Serbinë, por vetëm për marrëveshje finale
 • Sot nis dezinsektimi në Prishtinë, ky është orari për të gjitha lagjet
 • Aksident i rëndë trafiku, dyshohet edhe për viktima
 • 2 mijë e 600 raste aktive me koronavirus në Kosovë, 1 mijë e 118 vetëm në Prishtinë
 • Temperatura të larta na presin këtë javë
 • Lulzim Basha sot viziton Kosovën, do të takohet me krerët institucional
 • Vdes një person në aksidentin e rëndë në Komoran
 • Arta shfaqet me fustan të ngushtë e të shkurt, tatuazhi i saj merr gjithë vëmendjen
 • Covid-19 në botë: 608 mijë viktima dhe 14,6 milion të infektuar
 • Fondi i rimëkëmbjes pas Coronavirusit: Samiti i BE-së hyn në ditën e katërt pa marrëveshje
 • Mbretëria e Bashkuar siguron qasje të hershme në 90 milionë doza të vaksinave për Covid-19
 • Nisin testimet serologjike për koronavirus
 • Ja sa mijë kosovarë hynë në Shqipëri gjatë vikendit
 • Gjermania shënon vetëm dy viktima të Covid-19 për 24 orë
 • 5 këshilla efektive për ngritje në karrierë
 • Ambienti i punës: Masat që duhet ndërmarrë për të zvogëluar rrezikun nga COVID-19
 • 51 vjet më parë njeriu zbriti në Hënë
 • Basha, vizitë dyditore në Kosovë
 • Don Xhoni tregon se çfarë ndodhi me profesoreshën pas këngës
 • Modelimi matematikor / Nëse 95% e njerëzve përdorin maskat, infeksionet ulen me 80%
 • ​Virusi nga Wuhan nuk është i njëjtë me versionin aktual
 • Italia jep alarmin: 13 raste infektimi vinin nga Tirana! Kërcënon guvernatori i Toscana-s: Bllokoni direkt fluturimet…
 • Maska ju lë pa oksigjen? Çfarë thonë ekspertët pas pretendimeve në rrjet për mbajtjen e tyre
 • Basha paralajmëron vizitë dy ditore në Kosovë
 • Agnesa lajmërohet nga pushimet, e gjithë vëmendja te kombinimi që ka bërë në veshje
 • Përfundon sezoni në La Liga – rënditja përfundimtare
 • Lionel Messi me dy rekorde të reja në një ndeshje në La Liga
 • Alarmon virologu: Vala e dytë e koronavirusit do jetë serioze
 • Receta që po shpërndahet kundër koronavirusit është lajm i rremë
 • Turqi, numri i të shëruarve nga Covid-19 arrin në mbi 202 mijë
 • Diplomati gjerman kërkon heqjen e vizave, Cramon: Mos harro t’ua thash këtë Macronit dhe Rutte’s
 • Dua Lipa shpërndan flamurin që ishte lëshuar me dron në Beograd
 • Virologu: Vala e dytë e koronavirusit do jetë serioze, bota do ndahet në dy grupe
 • Viola von Cramon i reagon Ischingerit për vizat ndaj Kosovës
 • Mozaikët e xhamisë Aja Sofia në Stamboll, do të mbulohen gjatë lutjeve të besimtarëve myslimanë
 • Skuadra angleze shkarkon trajnerin
 • Ndeshja Besiktas – Fenerbahce, Muriqi ndëshkohet me karton të kuq
 • Diplomati gjerman kritikon BE-në, kërkon heqjen vizave për Kosovën
 • Testimi serologjik në Prishtinë, Shpend Ahmeti jep detaje
 • Pas lindjes së djalit, Ryva jep lajmin e madh
 • Diplomati gjerman kërkon heqjen e vizave për Kosovën
 • Mbahen zgjedhjet parlamentare në Siri, voton edhe presidenti Assad
 • Vdes një punëtor i KEK-ut, dyshohet se ishte i prekur me koronavirus
 • DASH mbështet dialogut Kosovë-Serbi të ndërmjetësuar nga BE-ja
 • Lufta kundër koronavirusit, si krahasohet Kosova me vendet e rajonit
 • Çfarë ndodh kur Covid-19 i bashkëngjitet edhe gripi sezonal
 • Roma – Inter, formacionet zyrtare
 • Chelsea eliminon Manchester Unitedin, takohet me Arsenal në finale
 • “Do rrisim rrogat me 40%”, Tabaku nxjerr videon pas 3 vitesh nga premtimi i Ramës: Gënjeshtër, ja ç’ka ndodhur
 • Pse uji i detit është i mirë për shëndetin
 • Nga ky vit shkurtohet buxheti për Shërbimin Korrektues
 • Ishin në prag të martesës, ‘Selin’ i jep fund lidhjes me këngëtarin turk
 • Në Lombardi për herë të parë që nga 22 shkurti nuk ka pasur të vdekur nga COVID-19
 • Ky është numri i këshilltarëve në qeverinë Hoti
 • Jo të gjithë e mirëpresin projektin e ndërtimit të Xhamisë Qendrore në Prishtinë
 • E prekur me koronavirus për 130 ditë, rrëfehet 35-vjeçarja
 • Myftiu i Madh i Egjiptit: Kthimi i Shën Sofisë në xhami, i papranueshëm nga Islami
 • ​Trump thotë se nuk e di nëse do të pranojë humbjen në zgjedhjet presidenciale
 • Italianët bëjnë zbulimin që do na rikthejë në normalitet: Ja çfarë e zhduk sipas tyre koronavirusin!
 • Leganes – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare
 • Gëzim në familjen e Motrave Mustafa, njëra nga to është shtatzënë pas 15 vitesh
 • Pas ngjitjes në mal, Thaçi viziton prindërit në vendlindje
 • 1,118 vetëm në Prishtinë, ky është numri i rasteve me koronavirus në tërë Kosovën
 • Sasa vishet në fustan plot me lule, shfaqet si një zonjë e rëndë
 • Mbi 10 mijë kërkesa për azil në BE gjatë majit, nga Shqipëria vetëm 90 të tilla
 • I befason të gjithë, Rita Ora bën gjestin e madh për Kosovën.Ja çfarë kërkon
 • “Kam qarë për një mashkull se më ka tradhtuar”, Era Rusi e thotë hapur… (VIDEO)
 • Bilanci i rëndë i 24 orëve/ Regjistrohen 8 viktima dhe 127 të infektuar në Maqedoninë e Veriut
 • Katalonja rikthen karantinën, Australia bën maskat të detyrueshme
 • Paralajmëron shefi i OKB-së: Bota është në një “udhëkryq kritik” nga koronavirusi!
 • Gjashtë nivelet në të cilat shfaqet koronavirusi, simptomat dhe pacientët më të rrezikuar
 • Piu alkool me stomakun bosh, vdes papritur atletja 27-vjeçare (Foto)
 • “Edhe maskat shkaktojnë probleme”, Donald Trump flet për situatën në SHBA: Ja pse u rritën shifrat e Covid
 • Mbi 60 vite martesë, çifti i moshuar britanik fiton betejën me koronavirusin pas 3 javësh në spital
 • Tahiri kritikon BE-në: Ku keni mbetur për liberalizimin e vizave?
 • Koronavirusi, MAShT ende pa vendim për vitin e ri shkollor
 • Rëndohet situata me koronavirus në Mal të Zi, këto janë shifrat e fundit
 • ​Rritet numri i të infektuarve në Mal të Zi, dyfish më shumë se dje
 • Tronditet kampionati francez, ky lojtar rezulton pozitiv me koronavirus.
 • Messi deklarohet pas fitore 5-0 ndaj Alaves
 • Zbardhet axhenda e kryetarit të PD në Kosovë, Basha takime me krerët më të lartë të shtetit dhe politikës
 • “Përgatituni që tani për dimrin”
 • “Hapja e shkollave fillore nuk ndikon në rritjen e numrit të infektimeve me COVID-19”
 • Do të befasoheni, kaq shumë është rritur djali i Almedës dhe Çënarit
 • Erdogani poston foto nga Hagi Sofia e kthyer në xhami
 • Ngritën temperaturat në Kosovë
 • Rritja e rasteve të vdekjes nga koronavirusi, Haziri bën thirrje për kujdes maksimal
 • 212 raste aktive me koronavirus në Ferizaj
 • Fansat ia bëjnë një surprizë të veçantë, Learta nuk përmbahet në reagimin
 • Imazhet nga droni tregojnë keqtrajtimin e ujgurëve në Kinë
 • Çifti britanik i martuar për më shumë se 60 vite, mposhti betejën e coronavirusit
 • Coronavirusi, qeveria rajonale e Katalonjës urdhëroi mbylljen e katër milionë banorëve të Barcelonës
 • I lindur për të thyer rekorde, ky është i radhës për Messin
 • Juve po transferon sensacionin e Premierligës
 • “Ata u larguan të mërzitur”/ Ç’ndodhi mes Merkel e Macron? Ja mosmarrëveshjet që po ndajnë udhëheqësit e BE-së
 • “Korona do ketë edhe dy vite, ky virus zgjedh…”, doktoresha tregon betejën me koronavirusin
 • “Kam miq të shtruar në spital dhe janë keq”, Rozana Radi reagon ashpër për ata që nuk respektojnë rregullat: Injorantë!
 • Një foshnje rezulton pozitiv me koronavirus, mjekët nga QKUK flasin për gjendjene saj
 • Koronavirusi, vjen një lajm i keq nga Wuhani
 • Bashkëshortja e Alban Mehmetit shfaqet në mbuluar me dukat në plazh
 • 12 të plagosur nga të shtënat në Illinois të SHBA-së
 • Bennacer shkakton tensionet të mëdha mes pronarëve të PSG dhe Leonardo
 • Lewis Hamilton fiton garën në Hungari, arrin një rekord të Schumacherit
 • Investimet në Pogradec, Balla: Këtë vit ky qytet i pret turistët më i bukur se asnjëherë tjetër
 • Prej nesër në Qendrën e Studentëve fillojnë testimet serologjike
 • Eksplodime të sërishme në caqet nukleare të Iranit
 • Samiti i BE-së, në një klimë mosmarrëveshjesh
 • Kjo është situata e fundit me koronavirus nëpër spitalet e Kosovës
 • Një i vdekur e 82 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve në Shqipëri
 • Pas një jave të mundimshme në Hagë, presidenti Thaçi relaksohet në malet e Sharrit
 • Në Serbi 11 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, 396 të infektuar
 • Shefi i OKB-së paralajmëron se bota është në një “udhëkryq kritik”
 • Shqipëri, një e vdekur nga koronavirusi dhe 82 raste të reja për 24 orë
 • Rangnick e dëshiron me çdo kusht këtë sulmues të Milani
 • Alaves – Barcelona, befasi në formacionet zyrtare
 • Engjellusha bën një ndërhyrje në fytyrë, e bën vet publike
 • Evropa e kalon pikun e koronavirusit, por pasojat mbi shëndetin vazhdojnë
 • 3885 raste aktive me koronavirus në Maqedoni, gjithsej 419 të hospitalizuar
 • Qe tri vite nuk janë audituar raportet financiare të partive politike
 • Rritet numri i vdekjeve dhe i të infektuarve me koronavirus në Kosovë
 • Nga këto komuna vijnë 118 personat e fundit të konfirmuar me koronavirus në Kosovë
 • Shkon në 135 numri i vdekjeve nga covid-19 në Kosovë
 • Shpend Ahmeti propozon të shqyrtohet trajtimi me plazmën e të shëruarve nga COVID-19
 • Pioli flet për “sherrin” me Ibrahimovicin: Ai me tha diçka…
 • S’ka hajgare me Juventusin, po e transferon sulmuesin e madh nga Serie A
 • Samiti i BE-së për koronavirusin, Merkel dhe Macron jepin lajmin e keq
 • Sipas Trajkoviqit dialogu po udhëhiqet nga Rama e Vuçiq
 • PD akuza Manastirliut: Nxorri në video njerëz të painfektuar me COVID-19. Më e pakta dorëheqja, SPAK të hetojë
 • Majlinda Zeka bëhet gati për të dal në plazh, kombinimi në veshje bie në sy
 • Tërmet i fuqishëm godet këtë vend
 • Meda vjen me ‘Bye bye’, reagimi i Lules është i menjëhershëm
 • Lajmi i fundit: Vdes një 61 vjeçar nga Fushë Kosova i prekur me Koronavirus
 • Ministri i Shëndetësisë: Masat për menaxhimin e Covid-19 po prodhojnë rezultate pozitive
 • Daçiq thotë se Kosova është zotur të mos lobojë për njohje të reja
 • Kosova është shtet i pavarur, thotë anëtari i presidencës boshnjak
 • Vdes avokati i njohur kosovar
 • Calhanoglu flet për rikthimin e madh të Milanit, ja kujt ai atribuon suksesin
 • Peformanca e jashtëzakonshme e Milanit, nuk e shpëton Piolin
 • Kumbulla – Inter, lajmi me i fundit nga Italia
 • Krahas Genc Rulit, rikthehet me detyrë në PD edhe Besnik Mustafaj
 • Meta, mesazh në 28-vjetorin e vrasjes se Paolo Borsellinos nga mafia: Ja përse është i pavdekshëm
 • Daçiq thotë se Serbia ka pezulluar fushatën e çnjohjeve, pasi Kosova është zotur të mos lobojë për njohje të reja
 • Kjo është arsyea e fortë që e shtyu Fifin të dobësohej
 • Sektori i gastronomisë pëson dëme nga masat e reja kundër Koronavirusit
 • Lutfi Haziri e quan katastrofal takimin e Hotit në Bruksel
 • Numri i rasteve në Kosovë pasqyrohet gabimisht në të dhënat e OBSH-së
 • Çfarë u arrit në 9 vjet bisedime Kosovë- Serbi
 • Policia franceze arreston një person pas shpërthimit të zjarrit në Katedralen e Nantes
 • Roma – Inter, formacionet e mundshme
 • Bardhi: Raporti i Antimafias italiane, kambanë alarmi që Shqipëria të shkëpusë lidhjet e krimit me pushtetin
 • Shqetësuese: 85 foshnje nën 1 vjeç dalin pozitiv me koronavirus në këtë shtet
 • Kaq vjet ka mbushur sot Blero
 • Shërohet edhe një deputet i LDK-së nga Koronavirusi
 • MPJD publikon udhëzimet për kosovarët që udhëtojnë transit në shtetet e Evropës
 • Jeta luksoze e Albatrit Muqiqit, ja çfarë veture vozitë
 • Lojtarët e Barcelonës dëshirojnë trajner të ri për ndeshjet e Ligës së Kampionëve
 • Rangnick identifikon dy lojtarë nga Bundesliga për Milanin
 • Limaj kujton bashkëluftetarët e tij të rënë në Epopenë e Rahovecit
 • LDK, PDK dhe AAK pro shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme, LVV kundërshton
 • Bëhet baba këngëtari i famshem
 • Merkel: Samiti i BE-së për rimëkëmbje mund të përfundojë pa marrëveshje
 • Roberti vjen me një këshillë: Bëhu arsyeja që dikush buzëqesh sot
 • KMDLNJ akuzon pë përzgjedhje diskriminuese të testimeve: Kjo po shkakton rritjen e numrit me Koronavirus
 • Sot mos dilni pa çadra
 • Del nga vetizolimi një i infektuar me koronavirus në Skenderaj
 • Thaçi: Nga Haga në Kosovë, faleminderit nga thellësia e zemrës sime”
 • Çekia shënon rekord të rasteve aktive me koronavirus
 • Detaje rreth gjendjes shëndetësore të Michael Schumacher
 • “Me këto pamje të triumfit të jetës e dashurisë”, ja çfarë zgjedh Rama për të uruar të dielën
 • “Shqiptarët të fundit në rajon për pagat”, Basha: Një nga dështimet më të mëdha të kësaj qeverie
 • Rekordi i zi me numrin e të infektuarëve me koronavirus në botë
 • Aksident tragjik: Një i vdekur dhe tre të lënduar
 • Abrashi: Kosova humbi projekte milionëshe, me dështimin e takimit në Washington
 • Lajmi i fundit: Vdes një 67 vjeçar si pasojë e Koronavirusit në Pejë
 • Nuk do ta besoni, kjo është mosha e “Sunës” në jetën reale
 • Australia ndëshkon me 140 dollarë për mosvendosje të maskës, Kosova deri në 8,000 euro
 • Oferta e ‘çmendur’ e Liverpoolit për Mbappen
 • Pioli ka disa fjalë për Milanin, pas fitorës bindëse
 • Apeli i IKSHPK: Mbani maskën dhe distancën fizike.
 • Kjo rrugë mbyllet për qarkullim sot në Prishtinë
 • Sot një vit Haradinaj kishte dhënë dorëheqje nga posti i kryeministrit
 • Analisti gjerman: Mos të lejohet manipulimi i dialogut
 • Gjilani sot në ditë zie
 • Feith: E arsyeshme të ndiheni krenar me UÇK
 • OBSh-ja raporton shifër rekorde të rasteve ditore të virusit në nivel global
 • Simptomat e reja të koronavirusit!
 • Koronavirusi prek edhe sistemin gjyqësor
 • Afrona surprizon Bleron për ditëlindje
 • “Të lodhur e të dërrmuar”- Infermierja publikon fotografi me kolegët pas 11 orëve punë
 • Arsenal 2:0 Man City – kështu u notuan lojtarët
 • Milan me fitore të thellë ndaj Bologna
 • Taksisti tenton të vetëdigjet me benzinë para kryeministrisë në Tiranë
 • Virologu gjerman: Shumica e botës mund të përballen me COVID-19 pa vaksinë, do të ketë një valë tjetër dhe do të jetë shumë serioze
 • Nusen e Ledrit e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia, shikoni si po duket
 • Alarmon virologu gjerman: Do të vijë një valë tjetër e koronavirusi dhe do të jetë shumë serioze
 • Brenda Klinikës Infektive, rrëfime të pacientëve dhe të personelit mjekësor
 • Postimi i fundit i Dua Lipes për Kosovën mërzit këngëtaren serbe,ja si reagon ajo
 • Politikani serb rrah me raketë të tenisit pronarin e një klinike
 • SHBA, numri i rasteve me pozitive me COVID-19 arrin në 3.771.101
 • Kurz: Bisedimet për fondin e rimëkëmbjes në drejtimin e duhur
 • Kritikat ndaj Inter, reagon Conte
 • Arsenal ‘gjunjëzon’ Cityn
 • Pacientët me koronavirus që s’janë në gjendje të rëndë, po vizitohen nga mjeku vetëm kur testohen
 • Këshilltari i Thaçit: Hoti ishte i plogësht në Bruksel, duhet pak burrëri e mençuri
 • Nesër ditë zie në Gjilan
 • “Oh vdiqa, s’më mbajnë kockat…”, pacientët në Shqipëri rënkojnë nga simptomat e Covid-19
 • E rëndë, vdes edhe personi i dytë nga incidenti me armë zjarri në Podujevë
 • Edi Rama reagon pas intervistimit të Thaçit në Hagë
 • 30- vjeçari tenton të vetëdigjet para kryeministrisë
 • Është e prekur me koronavirus, shtrihet në spital një nga femrat më të bukura në botë
 • Parashikimet e Universiteti në Uashington: Mbi 1.800 viktima nga Covid-19 në Maqedoni
 • Macron dorëzohet ndaj Jelekëve të Verdhë, shtyn reformën e kontestuar të pensioneve
 • Guterres: Bota ndodhet në një pikë kritike për shkak të pandemisë
 • Milan – Bologna, publikohen formacionet zyrtare
 • Ndryshimet kushtetuese në Këshillin Politik/ Opozita parlamentare konfirmon pjesëmarrjen: Në tryezë Murrizi dhe Rudina Hajdari
 • Hoti, PDK’së dhe Presidencës për dialogun: Mos u trazoni, ndarje s’ka, caku njohja
 • Qeveria largon nga projektligji për buxhet 500 mijë euro për ndërtimin e shtëpive të shqiptarëve në Veri
 • Ryva është zbukuruar edhe më shumë pas lindjes së djalit, ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen
 • Intervistimi i Thaçit në Hagë, reagon Rama
 • Loja e rrezikshme për fëmijë/ Pas “Balenës Blu” vjen “Jonathan Galindo”, flet 13 vjeçari: Më thanë mos e lër lojën ose do ta vrasim familjen
 • Thaçi: Do të dal i pastër si loti në fund të këtij rrugëtimi
 • Një 65 – vjeçar privon nga jeta fqinjin 33-vjeçar në Podujevë, dyshohet se shkak ishte prona
 • E rëvdë, vdes edhe personi i dytë nga incidenti me armë zjarri në Podujevë
 • Arsenal – Man City, formacionet zyrtare
 • Përplasje fizike mes zyrtarëve të Ballkanit dhe Prishtinës pas ndeshjes
 • Përleshje me karrige e disa të rinjve në një restorant
 • Mjeku shqiptar: Pandemia mund të zgjasë deri në 3 vite
 • Shtatzënë për herë të dytë, Gjira publikon foto me barkun e rrumbullakosur
 • Edhe një foshnje konfirmohet e prekur me koronavirus në Kosovë
 • Meliza Haradinaj kërkon shpjegim dhe kërkim falje nga Komisioni Evropian për librin “Kosova dhe Metohija”
 • Irani dorëzon kutitë e zeza të avionit të rrëzuar ukrainas
 • Vritet me thikë një 46 vjeçar në Fier
 • Meta dekreton 4 ligje: Lehtësime për qytetarët
 • Infektoheni me Covid 19 ndërkohë që jeni me pushime? Ja shteti që paguan pushuesit me 3 mijë dollarë
 • Pas Notre-Dame, edhe katedralja e famshme e Nantes përfshihet nga flakët
 • SHBA/ Tjetër “ditë e zezë”, shënohet shifër e re rekord infektimesh
 • 72 ditë në spital, katër herë buzë vdekjes, si shpëtoi pacienti në Dubai nga Covid-19
 • Shkencëtarët britanikë: Covid 19 shfaqet në 6 nivele, ja simptomat e secilit prej tyre
 • Shpërthejnë infektimet/ Si u shndërrua Mali i Zi nga vendi “pa COVID”, në shtetin më të prekur në Ballkan
 • Bandat organizojnë “festa COVID” me qindra të ftuar, banorët përjetojnë tmerr (FOTO)
 • Thaçi sonte u drejtohet qytetarëve, flet për katër ditët e intervistimit në Hagë
 • Nga Presidenca thonë se rifillimi i dialogut teknik i udhëhequr nga BE nuk është në interes të Kosovës
 • Bëhuni gati, ky do të jetë moti për nesër
 • Afrona shfaqet mahnitëse nga plazhi, Blero nuk përmbahet në reagimin e tij
 • Mospajtimi me Challandes, rrëfehet Benjamin Kololli
 • Kjo është rënditja në tabelën e Superligës pas ndeshjeve të sotshme
 • Kanabisi/ PD- Lleshajt: Ministri më i dështuar në histori! Fotot e publikuara sot vetëm maja e ajsbergut, trafikantët i kanë siguruar Ramës 20 deputetë
 • ​53 punëtorë të një fabrike tekstili infektohen me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
 • Nëse deri të enjten nuk gjendet zgjidhje për Telekomin, sindikata paralajmëron protesta të përgjithshme
 • Personi me koronavirus kërcënon dhe shan ekipin mjekësor në QKMF për t’ia dhënë terapinë
 • Majlinda ‘ndez’ rrjetin, shfaqet tejet tëreqëse nga plazhi
 • Kroaci, 116 raste të reja me koronavirus
 • Serbi, 9 të vdekur dhe 389 raste të reja me koronavirus
 • Dy të vdekur e 48 raste të reja me COVID-19 në Mal të Zi
 • Përleshet kosovari me zviceranin, qëllon me armë një i tretë
 • Samsung pritet të vjen pa mbushës
 • Milan po e transferon “Donnarmman e ri”
 • “Spitali rajonal i Shkodrës në kolaps”- Bardh Spahia: Qeveria jep tamponët me racion. E pa pranueshme që vatrat e reja shtohen çdo ditë
 • Ministri i Shëndetësisë flet për tubimin e pritjes për presidentin Thaçi
 • Lajmi i fundit: Një 46 vjeçar nga Gjilani humb jetën nga Koronavirusi
 • Spitali i Vushtrrisë pranon donacion një autoambulancë
 • Presidenca kundër rinisjes së dialogut teknik
 • Hoxhaj: Kryeministri mashtroi me fondin e rimëkëmbjes, u mashtrua në Bruksel nga Serbia
 • Moti nesër do t’ua prish planet për plazh
 • Vdes në moshën 56 vjeçare një punëtor i KEK-ut nga Koronavirusi
 • Tre nënshkrimet që Rangnick i ka në mendje për Milanin
 • Pas bllokimit të llogarive, Hoti takon krerët e Telekomit
 • Katër të vdekur nga Koronavirus dhe 102 raste të reja në Shqipëri
 • S’ka më distancë mes Bleros dhe Afrorës, ja ku po i shijojnë pushimet
 • ​102 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri dhe 4 të vdekur
 • Fauci: Amerika rrezikon të përballet me100 mijë raste të infektuarish në ditë
 • Zidane mesazh Guardiolas dhe Manchester Cityt
 • Manchester United- Belotti, vjen lajmi i papritur
 • Lajm i mirë: Rekord me testime e me të shëruar që nga fillimi i pandemisë në Kosovë
 • Rreth pacientë me Koronavirus nëpër spitale, 260 me oksigjenoterapi
 • Pandeli Majko shkon në konak të Presidentit, i takon prindërit e Thaçit
 • Duken si binjake, por janë nënë e bijë
 • Për çfarë mund ta përdorni kulloren?
 • Tensione në samitin e BE-së, kryeministri bullgar e quan homologun holandez “polic i Evropës”
 • Lajmi i fundit: 145 raste të reja me Koronavirus, 171 të shëruar
 • Vdesin edhe 6 persona nga Koronavirusi në Kosovë
 • Nga këto qytete janë 145 rastet e reja me koronavirus që u konfirmuan sot
 • Jonida një nënë e përkushtuar, ky është dedikimi për vajzën e saj
 • Biden paralajmëron për ndëryrje të Rusisë dhe Kinës në zgjedhjet amerikane
 • Ibrahimoviç e thërret Milanin me deklaratat e fundit, por e ardhmja tashmë është vendosur
 • Rebic: Ibra i motivoi lojtarët e Milanit për fitoren madhështore kundër Juventusit
 • PD publikon fotot: Të paprekshmit e Edi Ramës mbjellin kanabis nga Veriu në jug, asnjë bos droge i arrestuar
 • “Thesar i fshehur”, ambasadori Luigi Soreca mahnitet nga ky qytet i Shqipërisë (FOTO)
 • “T’u mohosh njerëzve të drejtat do të thotë që…”, Meta kujton luftëtarin e lirisë: Në Shqipëri ne kemi pasur ‘Mandelat’ tanë
 • Shqetësuese: Kosova, vendi i dytë në rajon me numrin më të madh të rasteve aktive me Coronavirus
 • Në gjendje të rëndë një pacient me COVID-19 në Spitalin e Vushtrrisë
 • Albatriti ‘shkrihet’ pas Egzonës
 • Britania ndërpret publikimin e shifrës së viktimave të virusit, dyshohet për gabime
 • Erozioni rrezikon shembjen e qindra shtëpive në Australi
 • PDK thotë se Hoti u mashtrua nga Serbia, nuk e ka idenë se si negociohet në dialog
 • Përleshje në Podujevë: Një i vdekur dhe një i plagosur
 • PDK merr vendim: Nuk i bashkohemi Qeverisë Hoti
 • Vajza e madhe e Sabi Fejzullahut i bwn 46 vjet, kwngwtari shfaqet emocionues nw urimin e tij
 • Propozimi i Charles Michel për zhbllokimin e situatës
 • Juventus dhe Barcelona hyjnë në garë për synimin e Milanit
 • Pyetet për të ardhmen e tij, Zidane i befason gazetarët me përgjigjën e tij
 • Lulzim Basha viziton të hënën Kosovën, zbardhet axhenda e takimeve
 • Vdekja e 21 vjeçare në infektivë, motra e saj thotë se “Amantia nuk vdiq nga koronavirusi”
 • BE-ja dërgon ftesat për nivelin teknik, javën e ardhshme flasin për të pagjeturit dhe ekonominë
 • Doktori kosovar publikon pamjet se si koronavirusi i ka dëmtuar mushkëritë 30 vjeçarit
 • Studim: Koronavirusi e ka shkurtuar jetëgjatësinë e britanikëve për gati dy vjet
 • Ndërron jetë Bajram Musliu – ikona e minatorëve të Trepçës
 • Të gjitha rastet e profilit të lartë që i gjykoi Shashivar Hoti – nga afera “Pronto” e deri te Enver Sekiraça
 • “Festa Covid” me 400 persona, banorët e Floridës po jetojnë mes terrorit
 • Nga një shtet pa koronavirus në vendin me numrin më të madh të infektimeve në rajon
 • Milan në aksion, po i transferon 4 lojtarë nga Real Madrid
 • Denoncimi i PD: Drejtori i Transportit është paguar mbi 220 mln lekë nga qeveria për kompaninë e tij private. Të hetohet!
 • Zafir Berisha me akuza të rënda: VV po del të jetë sponsorizuesja kryesore e Gjykatës Speciale
 • Vdes edhe një person nga koronavirusi në Gjilan, ky është njoftimi nga Lutfi Haziri
 • Askush nuk po beson, kjo është nëna bukuroshe e Belkiz
 • Krijohet kostumi anti-koronavirus, mbron mjekët 100% nga infektimi (Foto)
 • Vdes gjyqtari i njohur kosovar, Shashivar Hoti
 • Lavdërohet Hoti: Numri i të infektuarve po bie për shkak të masave të marra nga Qeveria
 • Australi, peshkaqeni e tërheq një 10 vjeçar nga varka dhe e sulmon
 • Juventus godet në cak, po e transferon ‘bomberin’ nga Premierliga
 • Messi – Man City, lajm bombë nga Spanja
 • Rama mbledh në Zvërnec strukturat e PS në Vlorë, zbulohet se për çfarë do të diskutojnë
 • Greqi/ Pas 8 anëtarëve të grupit që vidhnin skafe, bie në “rrjetën” e policisë kreu shqiptar i bandës
 • Me tensione e mospajtime, Borrell rrëfen çka ndodhi në takimin Hoti – Vuçiq
 • Vdes nga koronavirusi prokurori i njohur kosovar
 • Bolton: Raporti Trump-Merkel, më i vështiri
 • Brazili shfuqizon disa kufizime në plazhe
 • Vuçiqi nis edhe një fakultet, do të bëhet trajner i basketbollit
 • Rusia: S’kemi nevojë të vjedhim, kemi marrëveshje me Oksfordin për vaksinën kundër Covid-19
 • Mund ta kenë koronavirusin, por obilgohen t’i furnizojnë familjarët e tyre me barna në QKUK
 • Vdes edhe një grua nga koronavirusi në Kosovë, ky është postimi prekës i djalit të saj
 • Ja çka shkruajnë mediat e huaja për Thaçin pas intervistimit në Hagë dhe kthimit në Kosovë
 • Si rrallëherë, Learta publikon foto duket pirë kafe me personin e zemrës
 • Largohet nga puna mjeku në Preshevë, Serbia nuk ja njeh diplomën e Kosovës
 • ShBA-ja shënon mbi 71,000 raste të reja me Covid-19
 • Borell rrëfen tensionet e takimit Hoti-Vuçiq: S’ishin diskutime të lehta, pati mospjatime
 • Milan shpërblen Ibrahimoviçin, reagimi i lojtarit habit drejtuesit e klubit
 • Ibrahimoviç ‘aksidentalisht’ e zbulon ekipin që do të luaj sezonin e ri
 • Shifrat në rritje të COVID-19, Manstirliu: Zgjerojmë kapacitetet e testimit, gati laboratori i dytë në QSUT
 • Maxhoranca u tërhoq nga shkarkimi i Metës, Maliqi: S’ja u mban nga Presidenti, Mao i Surrelit i ka mbushur poturet
 • Më shumë se 30 mijë kosovarë janë testuar për COVID-19 që nga fillimi i pandemisë
 • 2.708 raste aktive me Covid-19 në Kosovë
 • Kjo është gjendja e të infektuarit me koronavirus në shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë
 • Mungesa e barnave në QKUK, familjarët obligohen t’i furnizojnë vet të prekurit me COVID-19
 • ​BE: Qeveria e re në Maqedoni të përmbushë aspiratën evropiane
 • Shpërthen zjarri në Katedralen e Nantes në Francë
 • Për të dytën ditë me radhë, liderët e BE-së bisedojnë për fondin e rimëkëmbjes
 • Vendimi i fundit i Barcelonës për trajnerin Setien ka ‘shokuar’ të gjithë
 • Thaçi sonte flet për katër ditët e intervistimit në Hagë
 • Reshje shiu e bubullimë, ky është parashikimi i motit për fundjavë
 • Zvicra ndryshon rregullat e izolimit, këto gjoba të mëdha i presin ata që nuk vetizolohen
 • Kosovarët ‘pushtojnë’ Shqipërinë gjatë fundjavës, mbi 15 mijë kanë hyrë vetëm brenda dy orëve
 • Doktori i njohur: Vaksina kundër COVID-19 do të jetë gati brenda tre muajve
 • Gjermania po e mposht koronavirusin, vetëm një viktimë brenda 24 orësh
 • Diplomimi i vajzës, Shkurte Fejza vjen me urim emocionues
 • Trumpi zotohet se nuk do t’i urdhërojë amerikanët që të bartin maska
 • Kosovarët masivisht mësyjnë bregdetin shqiptar
 • Vdes në moshën 80-vjeçare ikona e të drejtave civile, John Lewis
 • Bota shënoi rreth 14.1 milionë raste nga coronavirusi
 • Në Ulqin 20 herë më pak turistë se vitin e kaluar
 • Sa është gjoba në Zvicër për ata që i shmangen karantinimit?
 • Dikur vatër e epidemisë, tani vatër e përmbytjeve masive! Qyteti kinezi i Wuhan nuk gjen qetësi
 • Pas lajmeve të rreme, shfaqet për herë të parë Isa Mustafa 7 ditë pasi rezultoi me COVID-19, i biri fotografohet me të
 • VIDEO/ Goditet plantacioni më i madh i drogës prej 8 hektarësh
 • U komentua shumë momenti kur Vuçiq e pyeti se a din serbisht, më në fund flet Hoti
 • Vuçiqit kërkoi hapjen e arkivave të UÇK-së, ky është reagimi i ashpër i Daut Haradinajt
 • Ministri i Shëndetësisë u kthen përgjigje të ‘ashpër’ komentuesve: Lexojeni tekstin o të mjerë
 • Hoti flet për takimin e anuluar të 27 qershorit: Amerikanët kërkuan të mbahej pavarësisht publikimit të akuzave
 • Gjilan: Po trajtohen 137 raste me Covid-19
 • Kryeministri i Kosovës nuk e përjashton mundësinë që PDK të përfshihet në qeveri
 • Ka parë katër herë ‘vdekjen me sy’ si pasojë e koronavirusit, vjen rrëfimi ‘rrënqëthës’ i 46-vjeçarit
 • Nuk e fsheh më, Sara më në fund zbulon barkun e rrumbullakosur
 • Kancelarja Merkel festoi datëlindjen në samitin e BE-së
 • Pompeo: SHBA-ja e zhgënjyer me vendimin e Gjykatës së Drejtësisë në BE
 • Kush do të jetë i pari që do të përfitojë vaksinën kundër Covid-19?
 • Mjeku ka publikuar videon dhe tregon nëse bartja e maskës ul nivelin e oksigjenit në gjak
 • 46-vjeçari nga Filipine ka parë katër herë ‘vdekjen me sy’ si pasojë e Covid-19
 • BE-ja ende e ndarë për planin e rimëkëmbjes, thotë kryeministri çek
 • Vendi ku shpërtheu Coronavirusi në rrezik nga përmbytjet
 • Ngjela: Rama nuk fiton një mandat të tretë, në dhjetor do ketë ndryshime
 • Dy raste pozitive me koronavirus në Formula 1
 • I vendosur të largohet nga Liverpooli, Shaqiri arrin marrëveshje me këtë skuadër?
 • Para ndeshjes kundër Atalantas, Milani merr një lajm shumë të mirë
 • Trajneri i Liverpoolit jep dritën e gjelbër për transferimin e yllit të madh
 • Nën përcjelljen e motoristëve dhe Policisë së Kosovës, kështu u fut në Kosovë Presidenti i vendit
 • Aksident i rëndë trafiku mes të një veture dhe një motoçiklete në Prishtinë
 • Hoti tregon se kush ishte burim i infektimit, flet edhe për mbylljen e çerdheve: Njëri prind lirohet nga puna
 • Në këtë komunë të Kosovës po trajtohen qindra raste të dyshuara me koronavirus
 • Djali i Danit fillon pushimet me të fejuarën, publikon pamje ‘përrallore’ nga atje
 • Diplomoi vajza e vogël, publikohen pamje nga festa e madhe në familjen e Shkurte Fejzës
 • Egzona e Albatriti më të dashuruar se kurrë më parë, publikojnë pamjen më të bukur së bashku
 • Rruga Kërçovë-Ohër nesër do të jetë e bllokuar
 • Musliu: Një pjesë e votave të “Levicës” janë tërhequr nga narrativi shovinistë
 • Itali, numri i vdekjeve nga COVID-19 shkon në 35.028 persona
 • Twitter nuk është i sigurt se sa llogari janë hakuar
 • Fifi pëson aksident automobilistik, ja gjendja shëndetësore e këngëtares
 • Gabime në testime, ritestohen për koronavirus prizrenasit e presin 7 ditë për rezultate
 • Von Cramon qëndroi sot në Hagë, komenton punën e Gjykatës Speciale
 • Haziri: Në Gjilan po bie lakorja e infeksionit me koronavirus
 • Lladrovci flet për Hashim Thaҫin, thotë se është person me vlera nacionale
 • Pas kthimit në Kosovë, Presidenti Thaҫi falenderon të gjithë ata që dolën ta prisnin në Morinë
 • Aksidentohet Fifi
 • Adelina sapo pranoi një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj
 • Engjit iu martua shoqja e ngushtë, publikon pamjet më të bukura me të nga dasma
 • Skuadra e njohur siguron rikthimin në Premierligë
 • Messi alarmon Manchester Cityn, merr vendimin që askush nuk e priste
 • Thaҫi arrit në Kosovë, simpatizantët e përcjellën eskortën e tij pas hyrjes në vend
 • Mot i ligë në Kosovë, sasi e madhe e breshërit në këtë komunë
 • Drejtuesi i Fondacionit “Fundjavë Ndryshe” Arbër Hajdari, mban premtimin për shtëpitë e tërmetit në Shqipëri
 • Filipçe: Ka filluar ndërtimi i ambulancës së montuar-modeluar tek Klinika për pulmonologji
 • Rritet numri i të infektuarve me coronavirus në Dibër, kërkohen masa rigoroze
 • Hashim Thaçi arrin në Kosovë nga Haga, pritet nga qindra bashkëluftëtarë
 • Djali i Mustafës jep lajmin e fundit për gjendjen e babait, publikon edhe fotografi me të
 • Ministri i Drejtësisë për bashkatdhetarët: Zë i fuqishëm i Kosovës
 • Flet kosovarja e prekur me Covid-19: Nuk më kontrolluan në QKUK e as në QKMF
 • Vendos masa të reja dhe të rrepta kundër përhapjes së koronavirust
 • Futbolli në zi: Ndërron jetë legjenda e Manchester Unitedit
 • Zbulohen prapaskenat, në këtë ditë pritet shkarkimi i Setien nga Barcelona
 • Interi merr lajmin e madh para ndeshjes me Romës
 • Izraeli vendos masa të reja kundër pandemisë
 • Caktohet data/ Ja kur ulen në tryezën e Këshillit Politik opozita e bashkuar me mazhorancën
 • Big Mama ka shtuar peshë, kështu po mundohet ta fshehë atë
 • Hoti arrin në Kosovë, kjo është doktoresha qe i bëri kontroll për koronavirus
 • Ja si po e presin qytetarët presidentin Thaçi në pikën kufitare në Morinë
 • Kaq raste aktive me Covid-19 janë në Kosovë
 • Roberti më në fund fillon pushimet, por kush po e shoqëron atë?
 • Vajza e vogël e Shkurtës diplomoi sot, këtë dhuratë të bukur ia bënë familja e saj
 • Coronavirusi në Maqedoni, qytetarët edhe më tej nuk mbajnë maska
 • Zbulohet një simptomë tjetër e Coronavirusit, më e përhapur te të rinjtë
 • Grubi: Koalicioni më i logjikshëm është me LSDM-në, shteti është më i sigurt me Ahmetin
 • Ministri Zemaj pret në takim përfaqësuesit e OBSh-së dhe IKSHPK-së
 • Me flamuj e tupana, qytetarë të shumtë shkojnë në Morinë për të pritur Thaçin nga Haga
 • Shkencëtarët kanë zbuluar një lloj bakterie që ha metal
 • Forma e mirë e Milanit, Pioli befason me këtë deklaratë
 • Ylli i madh i Milanit po kthehen nga lëndimi
 • Rriten rastet e reja me COVID-19 në Spanjë, Barcelona futet në izolim
 • CNN: Vendi që të ofron 3 000 dollarë nëse infektohesh me Covid!
 • Fundi i Koronavirusit? Kryeministri Johnson jep një afat: Shpresojmë t’i kthehemi
 • Qeveria e re në Maqedoninë e Veriut, seanca konstituive më 30 korrik, LSDM: Zaev do jetë kryeministër. BDI lë të hapur koalicionin edhe me VMRO
 • Me hundën jashtë në takim, Merkel i jep leksione kryeministrit bullgar për vendosjen e maskës
 • Origjina e koronavirusit, OBSH fillon ‘kthesën’: Ekip ekspertësh ndërkombëtarë për të hetuar në Kinë
 • OBSH-ja do të hulumtojë origjinën e koronavirusit në Kinë
 • Opozita e bashkuar i përgjigjet mazhorancës: Caktojeni ju datën. Pjesë e tryezës së Këshillit Politik edhe Gazment Bardhi
 • Koronavirusi: Mjekët zbulojnë një simptomë të re, më e përhapur te të rinjtë
 • Spitalet stërmbushen, numri i të infektuarve kalon dymilionëshin në këtë shtet
 • Adelina Thaçit rrëfehet për përballjen me koronavirusin dhe lajmin e rremë se ka vdekur
 • Shteti gjerman po e tepron me mbledhjen e të dhënave për qytetarët, vendos gjykata
 • Spitalet në Brazil stërmbushen, numri i të infektuarve kalon dymilionëshin
 • Milan merr një lajm të mirë nga Real Madrid për lojtarin e njohur
 • Arlind Shabani prezantohet te Struga
 • Infermieri kosovar: Paguhemi 0.69 cent në orë, politikanët kërkojnë dhoma VIP
 • Thaçi lajmërohet nga Tirana: Sonte vij në Kosovë, për 4 ditët e kaluara në Hagë flas nesër
 • Çfarë duhet të hani për një lëkurë të shëndetshme?
 • Konfirmohen 164 raste të reja me Coronavirus në Maqedoni
 • Ali Ahmeti tregon se me kë dhe me çfarë kushtesh do ta bëj qeverinë e ardhshme
 • Vendi më i prekur me virus, në Malin e Zi bien rastet 24 orët e fundit
 • Parlamenti i Tajvanit përsëri arenë përplasjesh fizike, nuk mungojnë as grushtet
 • Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, Basha uron partitë shqiptare: Do kontribuojnë në fuqizimin e të drejtave të shqiptarëve
 • PDK-ja fajëson VV-në që udhëhoqi për katër muaj me vendin për gjendjen në Telekom
 • Vetëm 45% e të rinjve kosovar thonë se mbajnë rregullisht maskë në publik
 • E dhimbshme: Vdes nga Covid-19 babai i doktoreshës kosovare, i qëndroi afër 12 ditë…!
 • Me këtë pjesë të trupit, Genta ka vendosur ta ‘çmend’ të dashurin e saj turk
 • KE miraton fondet për rindërtimin në Shqipëri, 100 milionë euro për shkollat dhe objektet arkeologjike
 • Bosnja dhe Hercegovina shpall sërish gjendje të epidemisë
 • Hundën jashtë, Merkel i jep leksione kryeministrit bullgar për vendosjen e maskës
 • Pas dy orë mbledhje të Juventusit, ky pritet të jetë trajneri i ri nëse largohet Sarri
 • Takim Rama-Basha-Meta në Këshillin Politik? Hajdari e revoltuar: Nëse duan pazar, le të mbyllen në vilat e tyre!
 • Koalicioni opozitar: Marrëveshja e 5 qershorit të miratohet pa ndryshime, gati të nisim punën në Këshillin politik
 • Infektohet me Covid-19 doktori i njohur kosovar
 • Ndryshon plani, ja kur presidenti Thaçi do të aterojë në Tiranë
 • Afrona dhe Blero zgjedhin këtë vend për pushime
 • Shenjat paralajmëruese të një sulmi TIA?
 • Çfarë shkakton lythat në këmbët tuaja?
 • Vushtrria bëhet me palestër të re sportive
 • Shaqiri në Fenerbahce?
 • Mërgimtarët largohen nga Kosova për shkak të thashethemeve se mbyllet kufiri
 • Qalaj thotë se 4 mijë policë janë të angazhuar për luftimin e koronavirusit
 • Më në fund Afrona dhe Blero bëhen bashkë, vijnë me këtë foto nga pushimet
 • Brenda shtëpisë luksoze të Gold Ag dhe nuses së tij
 • Kinemaja verore në Shkodër/ Tradita rikthehet pas 3 dekadash buzë liqenit
 • Në 24 orët e fundit në Serbi regjistrohen 392 raste të reja me COVID-19, humbin jetën 10 persona
 • Korçë/ Shpërthen një bombë e vjetër, humb jetën i riu
 • Sonte dhe nesër mot i ligë në Maqedoni, autoritetet thonë se nuk ka rrezik për vërshime
 • Ftesa e opozitës për rimbledhjen e Këshillit Politik, reagon Rama: Jam i gatshëm të shkoj edhe vetë këtë herë
 • Manastirliu në QSUT: Hapet laboratori i dytë për testimet ndaj COVID-19. Bino: Plotëson kushtet e biosigurisë
 • Shqiptarët arrijnë marrëveshje në Bujanovc, serbët mbesin në opozitë
 • 95 të shëruar dhe 103 raste të reja me koronavirus në Kosovë
 • 103 rastet e reja me koronavirus vijnë nga këto komuna
 • Johnson: Shpresojmë më të mirën për Krishtlindje, por planifikoni për më të keqen
 • Joe Biden zotohet për angazhim të fortë ndaj NATO-s dhe respekt për aleatët
 • Liverpool afër transferimit të këtij super-lojtari
 • U tha se është i prekur me koronavirus, reagon ashpër Labi
 • Nëse e shihni këtë person, lajmërojeni menjëherë policinë
 • Partitë politike shqiptare arrijnë marrëveshje për bashkëqeverisje në Bujanoc, Cakaj e quan super lajm
 • Thaçi kthehet sot nga Haga, zbret në Rinas e më pas në Kosovë. Ja çfarë e pret në Morinë
 • Bushati, Manja, Zekthi dhe Hajdari përplasen në Open për marrëveshjen e 5 Qershorit dhe ndryshimet Kushtetuese
 • Kryemadhi: Veprimet e Ramës për të prishur marrëveshjen e 5 qershorit rrezikojnë integrimin dhe dëmtojnë të ardhmen e rinisë
 • Vetaksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, katër të lënduar
 • Vdes edhe një person i prekur me koronavirus në Kosovë
 • Deputeti i LDK-së shërohet nga koronavirusi
 • Kjo është shuma marramendëse që Dhurata ka paguar vetëm për një fustan
 • Shorti për L.K: Kampioni i Kosovës luan me kampionin e këtij vendi
 • Muriqi po largohet nga Fenerbahce, tri skuadrat e mëdha me oferta zyrtare