Andrra pushon në prehërin e Sinanit, sjellin imazhin më të bukur nga pushimet

Sinan Hoxha pushon në jug të Shqipërisë bashkë me gruan. Edhe Sinani po shijon pushimet këto ditë. Pasi që nuk kanë angazhime në muzikë, artistët po kalojnë kohë të çmueshme pranë familjes, shkruan lajmi net. Ata zakonisht muajt korrik dhe gusht i kishin të stërmbushur me koncerte e dasma, ndërsa këtë herë janë pothuajse tërësisht të lire. Shumë prej tyre këtë kohë po e shfrytëzojnë per pushime me familjen dhe destinacioni më i shpeshtë i tyre është Shqipëria. Këngëtari Sinan Hoxha, ashtu si kolegët e tij këto ditë po shijon pushimet në bregdetin shqiptar. Ishte bashkëshortja e tij Andrra, ajo e cila së fundi postoi një fotografi, ku shfaqet e shtrirë pranë Sinanit. Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !