Andrra shfaqet super hot në pushime, në këtë fustan të shkurt ekspozon këmbët e saj joshëse

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve. Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra këto ditë është duke i kaluar pushimet në një vend luksoz.

Nga atje ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë provokuese.

E veshur me fustan të shkurt e me shumë stil, Andrra ekspozon këmbët e saj joshëse.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë burri i saj, këngëtari Sinan Hoxha. /ORAinfo/