Anita tregon një kujtim të bukur me Ramushin: “E ka marë një shtagë qaty ngat, ec po t’thom”

“E ka marë një shtagë qaty ngat, ec po t’thom”, Anita tregon një kujtim të bukur me Ramushin.

Anita Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “1 kafe me Labin”.

Bashkëshortja e ish-kryeministrit Haradinaj, tregoi disa të pathëna nga jeta e saj, shkruan GazetaBlic.

Krahas detaje tjera, ajo tregoi edhe disa nga momentet e bukura me Ramushin.

Anita rrëfej një udhëtim me Ramushin në ‘Majën e Bajrakut’ në Suharekë.

“Unë nuk është se eci shumë dhe u lodha dhe i thash nuk du me ec, çka osht kjo ec e ec, veç kur e ka marë një shtag qaty ngat edhe ma ka bo ec, ec po t’thom”, tregon Anita duke qeshur.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !