Antonela veshë fustan të shkurtë, do t’i çmend meshkujt me format e saj

Ajo ku do që merr pjesë, bën zhurmë të madhe.

Fjala është për show-girl, Antonela Berisha, e cila u bë e njohur nga emisoni i dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

Ani pse nuk doli e dashuruar e as e përputhur me asnjë djalë, ajo prapë ishte në qendër të vëmendjes për shkak të pamjes dhe deklaratave të saj.

Madje, bukuroshja nga Shkodra mori pjesë edhe në Big Brother Vip, ku bëri bujë të madhe.

Antonela, është një femër shumë aktive në rrjete sociale dhe shpesh poston foto shumë provokative. E veshur me një fustan të shkurtë të zi, Antonela do t’i lë pa fjalë meshkujt./ORAinfo/