Arbenita Ismajli kaq vite ka mbushur sot

Raportuesi gjerman për Kosovën në KE i drejtohet Albin Kurtit dhe Gjykatës Kushtetuese

Kaq vite ka mbushur sot modelja Arbenita Ismajli.

Është një nga emrat me të përfolur nga mediet rozë.

Që kur hyri në lidhjen me reperin e njohur Fero të gjithë janë me sy e vesh kah ajo, shkruan Kosovarja.

Duke bërë postime nga me të ndryshmet e si gjithmonë provokuese ajo ka arritur të ketë numër të madh ndjekësish nga e gjithë bota duke qenë modele tejet e kërkuar.

Sot është ditë e veçantë për të për shkak se ka ditëlindjen e cila mbushi plotë 22 vite jetë.

Edhe pse e re në moshë, ajo ka arritur të korr suksese të mëdha duke u cilësuar si një nga femrat më të kompletuara të showbizit shqiptar.

Në llogarinë e saj ajo pranojë urime të shumta nga fansa e miq, duke u ndjerë tejet e lumtur.

Raportuesi gjerman për Kosovën në KE i drejtohet Albin Kurtit dhe Gjykatës Kushtetuese

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !