Arbenita me poza provokuese nga Spanja, përderisa Fero është në paraburgim

Milan bën transferin suprizë

Fero në paraburgim, Arbenita me poza provokuese nga Spanja, çfarë po ndodh?

Derisa, reperi të njohur shqiptar, Fero, ditë më parë i është shqiptar masa e paraburgimit në kohëzgjatje prej tri ditësh pas një video-incizimi, ku dëshmohej se reperi gjilanas po ushtronte dhunë mbi një qytetar, i cili ndodhej në veturën e tij, nga ana tjetër Arbenita Ismajli shfaqet nga Spanja.

Milan bën transferin suprizë

Përmes disa imazheve ku shfaqet tejet provokuese dhe sexy, bukuroshja brune mahnit me linjat trupore, shkruan Kosovarja.

Milan bën transferin suprizë

Me një fustan të bardhë modelja shfaqet tejet sensuale në det.