Ariana shëtitet me biçikletë ishujve të Maldives, Ermali befason me veprimin e tij!

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi po i shijon pushimet luksoze me burrin e saj, Ermalin në Maldive.

Nga atje, Ariana ka publikuar disa imazhe ku shfaqet duke u shëtitur me biçikletë.

E veshur shkurt dhe me stil, Ariana po e shijon në maksimum pushimin në ishujt e Maldive.

Ndërsa Ermali është përkujdesur që ta fotografojë atë derisa gruaja e tij bën xhiro me biçikletë. /ORAinfo/