Arjola nuk përmbahet as në banjo, sjell këtë imazh të zjarrtë

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve, përcjell ORAinfo.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Ariola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto goxha të nxehtë nga banjo.

E veshur lartë vetëm bluz në stilin e riçipetave, Arjola po duket kaq joshëse në këtë imazh. /ORAinfo/