Arsenal afër marrëveshjes me yllin e Man City

“Adios” Barcelona, ja ku po transferohet Traore

Arsenali po përshpejton përpjekjet e tyre për të rënë dakord për një marrëveshje për Gabriel Jesus, konfirmon GOAL.

Sulmuesi i Manchester City është objektivi numër 1 i Topçinjve për afatin kalimtar dhe bisedimet kanë vazhduar me përfaqësuesit e tij prej muajsh, përcjell ORAinfo.

“Adios” Barcelona, ja ku po transferohet Traore

Një marrëveshje nuk është arritur ende mes klubeve, por besimi po rritet se së shpejti do të arrihet një marrëveshje për katër herë fituesin e Premier League./ORAinfo/