Arsim Llumnica vjen me ‘Ajo’, mirëpritet nga publiku

Këngëtari Arsim Llumnica sërish vjen me një baladë të bukur.

‘Ajo’ është titulli i këngës të cilën këngëtari kosovar e ka lanësuar se fundmi në treg.

Tekstin e këngës e ka bërë, Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e ka bërë Virusi.

Kënga është lanësuar në prag të festës së Vitit të Ri dhe është mirëpritur nga adhuruesit e tij.

Këngëtari Llumnica ka paralajmëruar se nga mesi i janarit do të vije edhe me një projekt të ri.

“Shqiptare” do të jetë kënga me e re e këngëtarit nga Prishtina. /ORAinfo/