Arta Nitaj del me fustanin super të hapur, ‘shashtris’ me format trupore

Ajo gjithmonë është përfolur për format e saj “bombastike”.

Fjala është për modelën dhe aktoren e njohur shqiptare, Arta Nitaj.

Bukuroshja nga Peja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku numëron mbi 300 mijë ndjekës në llogarinë e saj në të Instagramit e ku sjell imazhe nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Arta njihet edhe për linjat tërheqëse të trupit, të cilat nuk heziton t’i ekspozon pothuajse në secilën paraqitje.

Atraktive është shfaqu Arta edhe në imazhet e fundit të cilat i ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale

Së fundmi ajo publikoi një video atraktive në insta Story.

E veshur me fustan të bardhë të hapur format e saj trupore duken mahnitëse si gjithëherë /ORAinfo/

Keyword youtube facebook whatsapp web google gmail amazon translate google translate traductor hotmail instagram weather netflix yahoo twitter yahoo mail google maps whatsapp fb roblox ebay outlook google classroom walmart maps yt pinterest speed test nba bbc news ikea omegle news classroom.

Ajo gjithmonë është përfolur për format e saj “bombastike”.

Fjala është për modelën dhe aktoren e njohur shqiptare, Arta Nitaj.

Bukuroshja nga Peja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku numëron mbi 300 mijë ndjekës në llogarinë e saj në të Instagramit e ku sjell imazhe nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Arta njihet edhe për linjat tërheqëse të trupit, të cilat nuk heziton t’i ekspozon pothuajse në secilën paraqitje.

Atraktive është shfaqu Arta edhe në imazhet e fundit të cilat i ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale

Së fundmi ajo publikoi një video atraktive në insta Story.

E veshur me fustan të bardhë të hapur format e saj trupore duken mahnitëse si gjithëherë /ORAinfo/

Last Updated on 28/09/2022 by Shqipe Krasniqi

Keyword youtube facebook whatsapp web google gmail amazon translate google translate traductor hotmail instagram weather netflix yahoo twitter yahoo mail google maps whatsapp fb roblox ebay outlook google classroom walmart maps yt pinterest speed test nba bbc news ikea omegle news classroom.