Arta Nitaj ‘ndez’ rrjetin në këto orë të vona, publikon foto ku shfaqet shumë e ‘zjarrtë’

Sex Education series 3 ‘could start filming in August’ as Netflix plans to re-start UK production

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur më ‘hot’ se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Sex Education series 3 ‘could start filming in August’ as Netflix plans to re-start UK production

Sex Education series 3 ‘could start filming in August’ as Netflix plans to re-start UK production

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !