Askush nuk e priste: Ylli i madh i Milanit po transferohet te Atletico Madrid


Gjithçka duket gati: Ylli i Milanit tek Atletico Madrid këtë verë.

AC Milan duket e destinuar për të humbur njërin nga emrat kryesorë të skuadrës.

Bëhet fjalë për emrin e Hakan Calhanoglus i cili po kërkon një pagë më të lartë, kërkesë kjo që Los Colchoneros mund tja ofrojnë.

Kontrata e turkut do të skadojë shumë shpejt dhe mes tij e Rossonerëve nuk ka aspak vullnet për të rinovuar.

Ky është një moment ideal për skuadrën e Simeones që të hidhet në sulm pasi qëndrojnë edhe më mirë ekonomikisht sesa Milan dhe mund ti ofrojnë turkut pagën që kërkon.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...