Asnjë i vdekur dhe 356 raste të reja me koronavirus

Publikohet raporti i fundit i IKSHPK’së, sot mbi 350 raste të reja me COVID-19.

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asjnë viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe356 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Apelohet për kujdes dhe respektim të masave andi Covid.