Të dielën voton Gjermania

Gjermania voton të dielën. Kancelarja Angela Merkel i kërkoi gjermanëve votën e tyre për të mbështetur…

Teuta Selimi prezanton burrin dhe dy djemtë e saj, duken familje e mrekullueshme

Teuta Selimi ndan momentin më të mirë bashkë me familjen. Teuta Selimi është një këngëtare që…

Marina harron që është shtatzënë, ekspozohet më shumë se që duhet

“Gati edhe për sonte”, thotë Marina teksa ekspozon gjo.ksin në dekoltenë e hapur. Marina Vjollca padyshim…

Michel: Kurti dhe Vuçiqi të tërhiqen, të largohen Njësitë Speciale dhe barrikadat

Presidenti i Këshillit Europian: Kurti dhe Vuçiqi të tërhiqen, të largohen Njësitë Speciale dhe barrikadat. Presidenti…

Gjuriq mundohet të viktimizohet: Serbët në Kosovë janë viktima të një fushate represioni

Gjuriq: Serbët në Kosovë janë viktima të një fushate represioni, kulmi ishte me dërgimin e njësiteve…

Peci thotë se Serbia e Rusia po synojnë destabilizimin e Ballkanit

Ish ambasadori Peci: Serbia e Rusia po synojnë destabilizimin e Ballkanit. Ish ambasadori i Kosovës në…

Milovan Drecun kërcënon: Helikopterët e ushtrisë serbe, paralajmërim për Kurtin

Drecun: Helikopterët e ushtrisë serbe, paralajmërim për Kurtin. Kryetari i të ashtuquajturit Komision për Kosovën në…

Ministria e Jashtme e Shqipërisë reragon për situatën në veri: Serbia të tërheqë forcat e armatosura pranë kufirit

Situata në veri të Kosovës, Ministria e Jashtme e Shqipërisë: Serbia të tërheqë forcat e armatosura…

Këshilli i Sigurisë së Kosovës kordinon veprimet strategjike pas ngjarjeve në veri

Këshilli i Sigurisë së Kosovës koordinon veprimet strategjike në shërbim të paqes dhe sigurisë. Kryesuar nga…

Genta Ismajli befason të fejuarin milioner për ditëlidne

Kjo është dhurata e ditëlindjes që Genta Ismailit ia bëri të fejuarit milioner. Siç dihet, këngëtarja…

Sara ‘merr malin’ – si do të reagojë Ledri

Sara Hoxha pi verë në mal. Partnerja e këngëtarit të njohur Ledri Vula, nuk bënë ndonjë…

Kryeministri Kurti pohon se pikat kufitare po i bllokojnë persona me veprimtari kriminale, publikon të dhënat e dy personave

Kurti thotë se pikat kufitare po i bllokojnë persona me veprimtari kriminale, publikon të dhënat e…