Home / Albana

Albana

Albana Begu Gazetare

Yllka Kuqi vishet si princeshë, këtë fustan do ta ëndërronte çdo femër

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të zi me stil të princeshave. Shikoni vet pamjet më poshtë./ORAinfo/ Fustani lozonjar by @valdrinsahitiofficial A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on Jul 21, 2018 at 8:56am PDT

Read More »

Pas lindjes së vajzës, Xhensila e bën edhe këtë gjë për burrin e saj

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun si atë të Kosovës, ashtu edhe të Shqipërisë. Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj, shkruan ORAinfo. Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Ajo tashmë është bërë nënë e një vajzë, por kjo nuk po e pengon që të jetë aktive. Ndërsa Besi është më aktiv se kurrë me projekte muzikore, ku edhe sot lansoi një të tillë e që këtë e shpërndau edhe Xhensila./ORAinfo/ OUT NOW @bes_kallaku @gentfatali @mixeyofficial #navjendita congratulation A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on Jul 21, 2018 at 9:30am PDT

Read More »

Ermali do ta ‘hajë’ Arianën, kaq me pasion po e puth atë

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu. Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet. Mjaftë aktiv është edhe Ermali me postime gjithashtu të shumta. Sot Ariana ka publikuar një foto ku shihet Ermali duke e puthur me shumë pasion./ORAinfo/ A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on Jul 21, 2018 at 9:48am PDT

Read More »

Të lodhur e të djersitur, kështu kanë dalur për drekë Miloti dhe Edona

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo kohëve të fundit nuk është shumë aktive me këngë, skruan ORAinfo. Mirëpo, për fansat e saj, Edona vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Mjaftë aktiv është edhe vëllau i saj Miloti. Ai sot publikoi një foto në të cilën shihet bashkë me Edonën. Të dy po duken shumë të lodhur dhe të djersitur./ORAinfo/

Read More »

Harroni çiftet e tjera, kjo foto e Amit dhe Ermalit do t’ia ‘shkri’ zemrat

Ata janë një nga çiftet më të njohur të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë Ami dhe Ermali e tregojnë gjithnjë me çdo postim të tyre. Këtë herë komediani ka publikuar në Instagram disa foto nga ditët e pushimit me Amin ku të dy duken më të dashuruar se kurrë. Shohim se Ami ende nuk i ka rrzuar plotësisht kilet e marra pas lindjes së Sias së vogël, megjithatë e shohim mjaft rrezëllitëse dhe në formë në këtë foto me bashkëshortin e saj.

Read More »

Do t’i ‘çmend’ meshkujt, Majlinda publikon foton më të bukur nga pushimet

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk. Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo. Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij. Roani është një fëmijë shumë i ëmbël të cilin mund ta shohim shumë shpesh nga postimet e Majlindës. Duket se Majlinda ka vendosur t’i kushtojë pak kohë vetës, duke bërë pak pushime. E pak minuta më parë, ajo publikoi foton më të bukur nga pushimet./ORAinfo/ A post shared by MR (@majlindazeka1) on Jul 21, 2018 at 10:27am PDT

Read More »

Zbulohet, ja me kë po i kalon pushimet Majlinda

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk. Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo. Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij. Roani është një fëmijë shumë i ëmbël të cilin mund ta shohim shumë shpesh nga postimet e Majlindës. Duket se Majlinda ka vendosur t’i kushtojë pak kohë vetës, duke bërë pak pushime. E këtë e ka bërë bashkë me shoqen e saj./ORAinfo/

Read More »

Morena Taraku bëhet ‘nuse’, shikoni si po i rri fustani i bardhë

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë. Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan ORAinfo. Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder, të cilën ende nuk e ka bërë publike. Pak ditë më parë ajo realizoi projektin e saj më të ri “Femnat”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe po duket tejet bukur. Duket se Morena do të bëhet një nuse shumë e bukur./ORAinfo/ Better an opsss than a what if A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on Jul 21, 2018 at 7:30am PDT

Read More »

Yllkës i ka bërë mirë Prishtina, kaq shumë është shëndoshur ajo

Aktorja Yllka Gashi i ka shijuar në maksimum ditët në Prishtinë pas një peridhe të gjatë të largimit nga qyteti i saj. ‘Zana’ që ishte roli i saj me të cilin ende personifikohet i dha vulën e famës në publikun kosovar dhe për të ende është e madhe kureshtja, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. E koha e kaluar në Prishtinë duket se i ka pëlqyer shumë, pasi në foton e fundit duket shumë e shëndoshë./ORAinfo/ #curvymama #nukjometrasheveqjomPAKeplote A post shared by Yllka Gashi (@yllka_gashi) on Jul 21, 2018 at 7:32am PDT

Read More »

Teuta shkëlqeu mbrëmë me fustanin dhe frizurën, sot publikon fotot më të bukura

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka. Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Mbrëmë ishte premiera e filmit “Një tregim Prishtine” ku protagoniste ishte Teuta. E në këtë premierë ajo u shfaqë me një pamje tejet elegante, ku edhe sot publikoi një foto të shkëputur nga ato çaste./ORAinfo/ Premiera e filmit "Nje tregim Prishtine" nga Burbuqe Berisha, ne Prifest. Shume e lumtur dhe mirenjohese Faleminderit te gjitheve per perkrahjen dhe fjalet me te mira per punen tone, familjar, miq dhe kolege, ma keni bo zemren mal Love @adonismorina7 @memlikrasniqi @k.milazim @lena_k.bokshi @buqeberish @aurita_agushi A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Jul 21, 2018 at 8:19am PDT

Read More »