Home / Albana

Albana

Albana Begu Gazetare

Video Qesharake qe si keni pare asnjehere

Video Qesharake qe si keni pare asnjehere. Nje grumbullim me video me fantastike qe deri me tani kan mare me miljona shikueshmeri mbi 5 miljon kjo ka nje grup video te bashkuara shume qesharake. Rekomandoj qe ti shikoni te gjithe dicka fantastike. Keto video jane te pershire njerez me shume …

Read More »

Ja si pastrohet makina me mjete shtepiake qesharake

Kjo video Qesharake eshte dicka e pa besueshme Fillimisht cdo person qe shikon kete video mendon se vertet eshte duke pastru nje makine ne shtepi por ne fakt eshte dicka tjeter sepse makina eshte loder, cdo njeri fillimisht do ta besoj se eshte nje makine e vertet. Kjo video eshte …

Read More »

Kosove : institucionet e sigurisë të gatshme për çdo situatë

Kosove : institucionet e sigurisë të gatshme për çdo situatë

“Informacione të tilla kanë qarkulluar, mirëpo institucionet e vendit kanë marr me seriozitet çdo informacion që ka ardhur edhe nga pjesa veriore, mirëpo deri tani nuk kemi asnjë lloj veprimi i cili do të binte ndesh me legjislacionin në fuqi. që mund të themi se situata nuk është e ndryshueshme …

Read More »

‘Porta e Qiellit’, vendi misterioz që po habitë të gjithë

'Porta e Qiellit', vendi misterioz që po habitë të gjithë

Mali Tianmen Shan quhet ndryshe edhe si mali i parajsës. Ndodhet tetë kilometra larg nga qyteti Zhanjiajie. Nuk është e lehtë të arrish në këtë shpellë natyrale, me qindra vite erozioni përmbajtje. 999 shkallë duhet të kalosh që të arrish në maje të saj. Gjëja më e mrekullueshme për këtë …

Read More »

Era s’është ‘normal’, shikoni me çfarë grimi del nga Sellma

Era Istrefi është një shoqe e mirë e Sellmës dhe padyshim një personazh mjaft i përshtatshëm për reklamë, për shkak të famës që fitoi këngëtarja kohëve të fundit. Sellma po kujdeset për grimin e Erës thuajsenë vazhdimësi, përcjell ORAinfo. Edhe sonte Era ka prezantuar një grim interesant e me shumë ngjyra. Për më shumë shikoni këtë video./ORAinfo/

Read More »

Nuk është e Drenicës, ja nga cili vend e mori Lumën Thaçi

Lumnije Thaçi u bë papritmas një ndër personazhet e pasluftës për ekranin Kosovar dhe jo vetëm në cilësinë e gruas së Hashim Thaçit, por edhe për gradat shkencore që mori për një kohë të shkurtë. Lumja është nga qyteti i Vushtrrisë ndryshe nga burri i saj që vie nga Drencia, përcjell ORAinfo. Presidenti aktual nusen e tij e mori nga ky qytet dhe dasmën e tyre e bënë në Zvicërr. Çifti presidencial tanimë kanë një djalë nga martesa e tyre, Endritin./ORAinfo/

Read More »