Home / Antigona Gashi

Antigona Gashi

Luana Vjollca nje Yll ne Zurich me koncerti e saj te fundit !

Luana Vjollca ka publikuar disa imazhe nga koncerti i fundit. Luana Vjollca është nga emrat më të pëlqyer të estradës shqiptare, ajo së fundmi kishte performuar në një koncert në Zvicër. Moderatorja/këngëtarja ka shkëlqyer me performancën e saj në koncertin e fundit duke i ofruar edhe publikut një natë të …

Read More »

Sergio Ramos i jep fund beqarisë, shikoni fotot nga dasma

Sergio Ramos i ka dhënë fund beqarisë. Futbollisti është martuar me Pilar Rubio të shtunën në Seville Cathedral. Ceremonia martesore e yllit të Real mblodhi bashkë futbollisti nga e gjithë bota. Pas shumë vitesh së bashku dhe prindër të tre fëmijëve tashmë, Sergio, Marco dhe Alejandro, çifti më në fund …

Read More »