Nushi: Tomë Gashi më ofendoi rëndë, e gjuajta me ujë por s’ka pasur rrahje

Milaim Zeka tha se avokati Tomë Gashi dhe Nol Nushi janë konfrontuar fizikisht në debatin e…

Kurti: LDK për zgjedhje e ka Vjosën, e për qeverisje ata të vjetrit që kanë qenë më herët në koalicion me PDK’në

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka sulmuar LDK-në me deklaratën e fundit. Kurti ka…

Aksident trafiku në autostradën Pejë-Prishtinë, vdes një person

Një aksident ka ndodhur sot në afërsi të Kijevës ku jetë ka ndërruar Qerkin Dobruna nga…

Ismaili thotë se testimi më i shpeshtë do të kishte mundësuar që efektet ekonomike të ishin më të vogla

Ish-ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka folur për menaxhimin e situatës me koronavirus në vend. Sipas…

A i ka anuluar dasmat? Kjo është përgjigja e Lules

Lule Mustafa është motra më e vogël e Motrave Mustafa. Ajo është këngëtare shumë e njohur…

Përplasja SHBA-Kinë-OBSH, Trump paralajmëron nxjerrjen e raportit për origjinën e Covid-19

Vijon përplasja me 3 akse sa i përket origjinës së koronavirusit të ri. Presidenti amerikan, Donald…

Prag lufte/ Ja si i ndjekin gjuajtësit grekë avionët e Turqisë në Egje: E kam në shënjestër….(FOTOT)

Një video që tregon avionë luftarakë grekë që interceptojnë dy F-16 të Turqisë në hapësirën greke…

MPJD dhe MSH: S’kemi marrë dokumente për gjendjen shëndetësore të Agon Musliut

Para dy ditëve një 26-vjeçar ka vdekur pasi është hedhur nga kati i katërt i konviktit.…

Osmani pas deklaratave për ndryshim të kufijve: Kosova është projekt i paprekshëm

Vjosa Osmani ka reaguar ndaj deklaratave për ndryshim të kufijve. Kryetarja e Parlamentit të Kosovës, Vjosa…

Learta përgatit iftarin për familjen, shikoni çka ka përgatitur

Learta Jakupi është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Reja…

Britania kalon Italinë, ka bilancin më të lartë të viktimave nga koronavirusi në Europë

Britania e Madhe lë pas Italinë dhe arrin një rekord tepër të zymtë, duke u bërë…

E tradhtojnë dhëmbët dhe veshët, ja fotot që shtojnë dyshimet se Kim Jong Un nxori sozinë e tij

Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong Un vazhdon të turbullojë ujërat në të gjithë mediat…