Barcelona e City në “luftë” për yllin e Arsenalit

Zidane i kthen përgjigje Manchester Unitedit

Arsenali rrezikon të mbetet pa njërin nga lojtarët më të mirë të skuadërs.

Barcelona dhe Manchester City janë ndër klubet që mendojnë të bëjnë një ofertë për Alexandre Lacazette,përcjell ORAinfo.

Zidane i kthen përgjigje Manchester Unitedit

Fichajes pretendon se dyshja plus Atletico Madrid e kanë atë në listën e objektivave, me Cityn në kërkim të një sulmuesi të ri që nga humbja e Sergio Agueros dhe Barca e vendosur të forcohet në sulm./ORAinfo/

Lajme me shume...