Barcelona shenjëstron yllin e Man Utd

Përkundër borxheve, Barcelona nuk e ka ndërmend të ndalet.

Barcelona ka vënë syrin te mesfushori i Manchester United, Bruno Fernandes, zbulon El Nacional.

27-vjeçari është bërë i pakënaqur në Old Trafford pas një gjysmë zhgënjyese të parë të sezonit 2021-2022, përcjell ORAinfo.

Barça po vëzhgon nga afër situatën e Fernandes dhe mund të nisë një ofertë verore për portugezin nëse nuk janë në gjendje të nënshkruajnë sulmuesin e Borussia Dortmund, Erling Haaland./ORAinfo/

Lajme me shume...