Bashkë në pritjen e djalit, Elgiti do shoqërojë Klean në sallën e lindjes

Pritjes së ëmbël dalëngadalë po i vjen fundi… Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Klea është në ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa mezi pret të mbajë në krahë të voglin e saj.

Së fundmi, ajo ka treguar edhe një detaj shumë të rëndësishëm që lidhet me momentin kur ajo do të lindë.

Klea ka postuar një video në InstaStory me “5 arsyet pse partnerët duhet të jenë të pranishëm në sallën e lindjes”.

“Një nga vendimet më të bukura në jetë është që të dy prindërit ta presin ardhjen e fëmijës, bashkë…”, ka shkruar Klea krahas videos.

Me këtë postim ajo sapo la të nënkuptohej që ajo dhe Elgiti kanë marrë vendimin që edhe ai të jetë në sallën e lindjes.

Në këtë mënyrë, edhe ai do të përjetojë momentet e para të djalit të tyre. Dhe ky është padyshim është një vendim i bukur…

The post Bashkë në pritjen e djalit, Elgiti do shoqërojë Klean në sallën e lindjes appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !