Bayern po ia merr pa asnjë cent talentin Barcelonës

U KRY: Mbappe nënshkruan me këtë skuadër

Bayern Munich, ka identifikuar perspektivën e Barcelonës, Iker Cordoba si një objektiv transferimi zbulon Sport 1.

16-vjeçari është i aftë të luajë në qendër të mbrojtjes, në krahun e majtë dhe në mesfushë mbrojtëse, me kontratën e tij të skaduar në qershor, përcjell ORAinfo.

U KRY: Mbappe nënshkruan me këtë skuadër

Bayern do të kërkojë të nënshkruajë me Cordoba në një transferim të lirë nëse atij nuk i jepet mundësia për të vazhduar me Barçën./ORAinfo/