Bayern shprehë interesim për yllin e Man Utd

United afër nënshkrimit me super-mesfushorin

Me skadimin e kontratës së tij me Man Utd, Paul Pogba, do të jetë një nga agjentët e lirë më të kërkuar këtë verë.

Bayern Munich është skuadra e fundit që ka shprehur interesim për nënshkrimin e mesfushorit francez, zbulon Fichajes, përcjell ORAinfo.

United afër nënshkrimit me super-mesfushorin

Megjithëse është e qartë të shihet se kampionët gjermanë do të kishin një konkurrencë në nënshkrimin e Paul Pogba, me skuadra si Real Madrid, Juventus dhe madje edhe Man City që lidhen me lojtarin./ORAinfo/