Beatrix vjen me një premtim për peshën e saj

Rikthehet “Beti e shëmtuar”, ndryshimi i saj merr vëmendjen

Beatrix flet për peshën, ky është premtimi i saj.

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

Nga aty Beatrix ndan përditshmërinë e saj me fansat, shkruan lajmi.net

Së fundmi përmes një InstaStory, Trixa ka treguar për ushqimin që ha dhe ka treguar se ditëve në vijim do humb edhe disa kilogramë.

Rikthehet “Beti e shëmtuar”, ndryshimi i saj merr vëmendjen

“Ja pra, njeri i shëndetshëm, po lulëzoj, 58 kile qysh?, 55 së shpejti”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshe Beatrix është mjaft aktive edhe me publikimin e këngëve të reja.