Befasi! Super lojtari po largohet nga Chelsea

ZYRTRE: Lingard firmosë për këtë skuadër

Timo Werner, ka lënë të kuptohet për një largim të mundshëm nga klubi i Londrës perëndimore kur u pyet për situatën e tij aktuale në Chelsea dhe të ardhmen e tij, gjë që ka habitur Thomas Tuchel.

Trajneri i Bluve po përpiqet të kuptojë pse sulmuesi gjerman do të dëshironte të ndërpresë lidhjet me ekipin et Premier League, duke deklaruar se ai duhet të jetë “një nga njerëzit më të lumtur në planet”, përcjell ORAinfo.

ZYRTRE: Lingard firmosë për këtë skuadër

26-vjeçari mbetet nën kontratë në Stamford Bridge deri në vitin 2025./ORAinfo/