Bëhen bashkë pas një kohe, ky është urimi i familjes Fejzullahu për Bajram

Amerikanët marrin armët për shkak të COVID-19, vriten 4 persona

Këngëtari kosovar Ermal Fejzullahu ka uruar të gjithë për festën e Bajramit me një foto familjare.

Bashkë me prindërit, gruan dhe fëmijët, Ermali ka uruar nga familja festën e Bajramit.

Amerikanët marrin armët për shkak të COVID-19, vriten 4 persona

Si një djalë dhe prindër i devotshëm, këngëtari i njohur kosovar ka uruar shëndet e begati në familjet kosovare.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !