Beniada e quajti “Ydhi Dhimani”, këngëtari bën reagimin epik

Referendumi serb në Kosovë, reagon Departamenti Amerikan i Shtetit

Reagimi i këngëtarit është epik

Beniada është një nga banoret më të pëlqyera të “Big Brother VIP”. Ajo komentohet herë pas here për vështirësitë që ka me gjuhën shqipe. Kjo pasi është rritur në Itali.

Së fundmi, Beniada ka shkatuar të qeshura tek të gjithë, teksa ka qenë duke folur me banorët e tjerë për këngëtarin Ylli Limani. Ajo nuk ka munduar ta shqiptojë emrin e tij dhe e ka quajtur “Ydhi Dhimani”.

“Ydhi Dhimani. Po sa i bukur ishte ai çuni, sa i lezetshëm…si arush i vockël! Shumë i lezetshëm. Ma bëri kështu (zemër) mua”, ka thënë Beniada.

Ky moment nuk i ka humbur as këngëtarit, i cili e ka publikuar videon në Instastory, duke shkruar: “Prej sot emrin e kam Ydhi Dhimani”./abcnews.al

Referendumi serb në Kosovë, reagon Departamenti Amerikan i Shtetit

Lajme me shume...