Bie në bunar, vdes gruaja nga Vushtrria

Shoqëria civile: Qeveria Hoti ka dështuar të krijojë unitet dhe konsensus të spektrit politikNjë grua në komunën e Vushtrrisë ka humbur jetën si pasojë e rënies në një bunar.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh

Rrethanat të cilat shpien deri tek rënia, janë ende të paqarta.

Viktima është dërguar në Klinikën Emergjente ku edhe është konstatuar vdekja nga mjeku kujdestar.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Vushtrri 15.09.2020 – 08:30. Raportohet se viktima femër kosovare në rrethana të panjohura ka rënë në një pus-bunar. Viktima është dërguar në emergjencë, ku mjeku ka konstatuar se e njëjta është pa shenja jete. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML, për obduksion.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !